Logo

Pazaryeri Entegrasyonu


paylaş
Pazaryeri Entegrasyonu

Pazaryeri e-ticaret yöntemi kullanıcıların ilgilisini çekmeye başladı. Klasik alışveriş siteleri artık ikinci plana atılırken gittigidiyor, sanalpazar, N11, Letgo gibi C2C e-ticaret yöntemini uygulayan web siteleri tercih ediliyor. Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde her pazar yerine özel fiyat tanıtımı yapabilirsiniz. Ürünleri farklı başlıklar kullanarak birden fazla yayınlayabilirsiniz. Ürünlerinizde yapacağınız bir değişiklik aynı anda pazar yerlerine yansır. Tüm ürünleri toplu faturalandırabilirsiniz. Pazaryeri Entegrasyonu size zaman ve maliyet açısından büyük kazanç sağlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Pazaryeri Entegrasyonu stok durumu güncelleme işlemlerinde de kolaylık sağlayacaktır. Bir platformda stok bittiğinde ya da azaldığında otomatik olarak stok durumu güncellenecektir.

Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde gittigidiyor, N11, Hepsiburada gibi sanal pazar sitelerini bir yerden yönetebilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonu sanal pazar sitelerinin önem kazandığı bu günlerde sizin en iyi yardımcınız olacak. Hepsiburada sitesi bile pazarlama hayatına başladığında klasik bir alışveriş sitesiydi. Ürünleri depolarında saklıyor, stok durumuna göre dışarıdan ürün temin ederek B2C e-ticaret modelini uyguluyordu. Hepsiburada sistemin artık C2C e-ticarete kaydığını fark etti ve firmalarla anlaşma yoluna gitti. Artık her firma hepsiburada üzerinden kendi ürünlerini satmakta.

Pazaryeri Entegrasyonu e-ticareti aktif olarak kullanan firmalar için gerekli bir entegre aracı. Artık sanal pazar sitelerinin sayısı artmaya başladı. Firmanızın hepsinde yer alması demek daha fazla müşteriye ulaşmanız demek. Bütün platformlardaki siparişleri müşteri memnuniyeti de sağlamak için düzenli takip etmelisiniz. Bir müşteri ürün sipariş ettikten sonra kusura bakmayın elimizde kalmamış, gönderemiyoruz demek firmanız için iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde zamandan da tasarruf ederek tek bir sistem üzerinden bütün sanal mağazalarınızı yönetebileceksiniz.

Firma olarak değil de bireysel olarak kendi ürünlerinizi satsanız bile Pazaryeri Entegrasyonu sayesinde bu işi daha profesyonelce yapacak ve müşterilerin sizi tercih etmesini sağlayacaksınız.

Bireysel olarak Pazaryeri Entegrasyonu kullandığınızda artık e-ticaret sizin için ek bir iş değil, ana işinizden bile daha karlı olacaktır.

Neden pazar entegrasyon çözümüne ihtiyacınız var?

Her gün milyonlarca insan Gittigidiyor ve Sahibinden gibi sitelerden ürün satın alıyor. Bu pazardaki varlığınızı genişleterek işinizin potansiyelini artırabilirsiniz.

Ancak, e-ticaret stratejinize pazaryeri eklenmesi karmaşıklaşabilir. Farklı pazarların hesap yönetimi ve ürün verileri için farklı ölçütleri vardır. Onların birbirleriyle entegre edilecek farklı süreç ve sistemleri var. Artı, halihazırdaki sistemlerinize entegre edilmiş tüm pazar satış verilerinize hala ihtiyacınız var!

Karmaşık entegrasyon ve veri yönetimi sorunlarını pazarlama alanlarının satışından çıkaran bir çözüme ihtiyacınız var.

Medanis Bilişim AŞ nasıl yardımcı olur?

Medanis'in pazar entegrasyonu çözümü, çevrimiçi pazarlamaları daha basit hale getiriyor:

  • Pazar verilerini sisteminizin geri kalanına entegre edin (POS, web mağazanız veya ERP gibi).
  • Gerçek zamanlı olarak pazardaki envanteri ve fiyatlandırmayı güncelleyin.
  • Markete özel ürün veri niteliklerini ve kategorilerini tek bir yerde yönetin:
  • İşinizi karmaşıklık yaratmadan büyütün.

Fiyat karşılaştırma sitelerinin yanı sıra Gittigidiyor veya Sahibinden gibi pazarlar e-ticaret piyasasında önemli bir paya sahiptir. Bu nedenle, online mağazalar kesinlikle pazar yerleri listelemelidir. Bununla birlikte, pazarlamayla profesyonel bir bağlantı kurmak genellikle çok pahalı veya çok karmaşıktır. Medanis'in e-ticaret paketi, ürünlerinizi doğrudan istediğiniz fiyat karşılaştırma sitelerinde ve pazar yerlerinde listelemenize yardımcı olan kapsamlı bir ürün reklamcılık çözümü sunar.

Medanis Bilişim, marketlere ve fiyat karşılaştırma siteleriyle bağlantıyı hızlı ve kolay hale getirir. Stok, arabirim ve iş akışlarını yönetmek için işlevler zaten çözüme entegre edilmiştir.

Çözüm, pazardaki ürünlerin satışı ve pazarlanması için resmi gerekliliklerin bilgisine dayanılarak geliştirildi. Bu nedenle, ürünlerinizi pazarlamada başarı elde etmenize yardımcı olmak için tamamen uyarlanmıştır. Ve en önemlisi, müşteri hizmetleri her adımında sizi destekleyecek.

EŞLEŞTİRME

Pazaryeri Entegrasyonu ile Marketleriniz / ERP kategorilerinizi pazarın kategorileri ile koordine etmek hızlı ve basit bir işlem haline gelir.

SATIŞLARI ARTIRIN

Pazaryeri Entegrasyonu ile Müşterilerinize her yere ulaşın, ürünlerinizi çeşitli çevrimiçi kanallarda satın. Gittigidiyor ve Sahibinden gibi İngiltere pazarı her yıl milyarlarca ürün satmaktadır.

HIZLI İŞLEM HIZI

Online mağazanızın ERP sistemini Pazaryeri Entegrasyonu entegrasyon işlevi ile hızlı ve kolay bir şekilde pazar alanlarına bağlayın ve hızlı ürün ithalatından kar sağlayın.

BÜTÇENİZİ YÖNETİN

Pazaryeri Entegrasyonu e-ticaret paketi sayesinde masrafları performansa dayalı olarak yönetebilir ve marketler ve fiyat karşılaştırma siteleri için pazarlama ve kurulum maliyetlerini zahmetsizce hesaplayabilirsiniz.

DOĞRU BİLGİ

Pazaryeri Entegrasyonu e-ticaret paketi ile kanallara özgü ürün bilgileri, nitelikleri ve varyasyonları iyileştirerek veri zenginleştirmesi açısından sunduğu tüm olanaklardan yararlanın.

İZLEME VE KONTROL

Piyasaya profesyonel bir bağlantı, bir işletme ve teknik açıdan sürekli izleme gerektirir.Pazaryeri Entegrasyonu kapsamlı analiz ve özelleştirilebilir raporlama araçları sağlayarak izleme çabalarınızı kolaylaştırabilir.

ÜRÜN BİLGİ YÖNETİMİ

E-ticaret çözümü, her pazar için ürün bilgilerinizi tek tek kurmak ve özelleştirmek yerine ürünü sizin için yapılandırabilir ve tek bir tıklamayla istediğiniz kanallara gönderebilir.

 

TAM ENTEGRE ARABİRİMLER

Pazaryeri Entegrasyonu e-ticaret paketi, pazarlara güçlü bir çift yönlü bağlantı sunar ve bu arabirimler için sürekli bakım ve güncelleme sağlar.

SİPARİŞ YÖNETİM SİSTEMİ

Pazaryeri Entegrasyonu, pazardaki satışları kaydeder ve sipariş durumu raporu oluşturur.

UZMAN BİLGİSİ

Diğer çevrimiçi mağaza sahiplerine çeşitli kanallarda ürün listelemelerine zaten yardımcı olan pazar uzmanlarımızdan yararlanın. Size yardım edelim ve şimdi profesyonel destek alalım.

REKABETÇİ KALAN

Pazaryeri Entegrasyonu paketi, stok yönetiminde geniş olanaklar sunar ve ürünlerinizin pazarda nasıl rekabet ettiğini gösterir. Piyasa fiyatlarının üstünde veya altında ürün satmayarak fiyatlarınızı sürekli olarak rekabetçi tutun.

İŞ AKIŞLARI

Pazar bağlantısı şimdi sadece ürün iletiminden daha fazlasını sunuyor. ChannelPilot'ta özelleştirilebilir ve yapılandırılabilen çeşitli süreçler vardır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Pazaryeri Entegrasyonu,  SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Pazaryeri Entegrasyonu yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: pazaryeri web tasarım pazaryeri e-ticaret pazaryeri entegrasyonu

paylaş

İlgili YazılarYorumlar