Logo

Pastane Web Sitesi


paylaş
Pastane Web Sitesi

Bir pastane sahibi ya da butik pastacı olarak “ Pastane Web Sitesi yaptırmalı mıyım?” sorusunu kendinize soruyorsunuz. Size cevabımız koca bir “Evet!” olacak. Günümüzde insanların market siparişlerini bile web sitesinden verdiği; evine, çocuğuna, üstüne başına aldığı her şeyi internetten önce bir arattırdığını düşünürsek bir Pastane Web Sitesi yaptırmanız tabi ki bir zorunluluk.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Pastane Web Sitesi yapılmadan site üzerinden ürün mü satacaksınız, sipariş mi alacaksınız, yoksa sadece pastanenizin tanıtımını mı yapacaksınız sorularına cevap verin. Hosting, alan adı, web sitesi tasarımı bunların hepsi Pastane Web Sitesi kurulum amacına göre dizayn edilecek.

Diyelim ki bir pastaneniz var bütün ürünlerinizi buradan tanıtabilir, bütün şehrin hatta ülkenin sizin meşhur acıbadem kurabiyelerinizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Pastaneniz İzmir’de olabilir ama pastane web siteniz yayına alındıktan sonra belki Erzurum’dan biri İzmir’in meşhur boyozunu sipariş edecek. İzmir’in pastanenize uzak bir köşesinden kızına doğum günü pastası yaptırmak isteyen Zeynep Hanım’dan pasta siparişi alacaksınız. Pastane Web Tasarım sayesinde siz uyurken bile insanlar pastanenize ulaşabilecek. Gecenin bir yarısı epostanıza siparişler düşecek. Artık tek düşündüğünüz şey "Ben bu siparişleri nasıl yetiştireceğim?" olacak.

Tabi ki web sitenizin bu konuma gelmesini sağlamak için web siteniz yayına alındıktan sonra birkaç çalışma yapmanız gerekiyor. Web sitenizin ziyaretçi sayısının artması için herkesin kullandığı bazı yollar var. Google arama motorunda birinci sayfada çıkmak hedefiniz olmalı. Rekabet bu kadar çokken ikinci sayfaya düşmemelisiniz. Bunun için Pastane Web Tasarım yapılırken Google arama motoruna uyumlu halde kurulmalı. Daha sonra web sitenize özgün içerikler girmelisiniz. Pastane olarak çok şanslısınız. Pastane Web Sitesi yaptırırken kurulacak bir blogla tüm kadınların ilgilisini çekecek pasta tarifleri, pasta yaparken uyulacak püf noktaları gibi özgün yazılar yazıp ekleyebilirsiniz. Facebook, Instagram, Twitter üzerinden yaptığınız pastaların, kurabiyelerin, boyoz gibi yöresel ürünlerin fotoğraflarını çekip insanların iştahlarını kabartarak web sitenize girip sipariş vermelerini sağlayabilirsiniz. Pastane Web Sitesi yaptırmak sizin ekonomik krizlerden çok az etkilenmenizi sağlayacaktır.

Neden daha geniş düşünüp web sitenizle tüm dünyaya açılmıyorsunuz? Bunlar hayal değil. Her girişimci gibi siz de başarabilirsiniz. Pastane Web Sitesi yaptırın, web sitenizi tanıtın, Google AdWords’ü işlevsel olarak kullanın yeter.

PASTANE WEB SİTESİ WEB TASARIM

  • Şirketinizin web sitesi ve şirketinizin avantajı için geliştirilmesi ile ilgili firmanızın ihtiyaçlarını inceledikten sonra, web sitenizi oluşturmak için kullanışlı olan ve işletmeye etkileri getirecek bir formül oluşturuyoruz.

   Pastane Web Sitesi tasarladığımız ve kurduğumuz tüm web sitelerinin, işletmenizin daha iyi sunumunu sağlamayı ve daha fazla müşteriye ulaşmayı, hedef pazarınıza daha iyi marka bilinci oluşturmayı ve markanızın gücünü baskın şekilde göstermeyi hedefliyoruz.

    
    


   • PASTANE WEB SİTESİ MARKALAMA

     
       • Şu anda çoğu müşteri bir markanın imajının önemini ve nihai sonuca ticari olarak etki edebilme kabiliyetini anlamıştır. Medanis Bilişim AŞ. markanızın yaratılışına yaratıcı dokunuşlar kazandırır, arkasında anlamlı bir sanat eseri yaratır, markanın vizyonunu, hedefini ve ruhunu insanların gördüğü zaman arzulanır olmaya götürür.

        Medanis Bilişim AŞ., bize marka tasarımını / logosunu emanet eden tüm müşterilere teşekkür et. Pastane Web Sitesi sadece daha güzel ve modern olabilmek için bir logo / marka yaratmayacak, ancak gömülü anlamlar vereceğiz ve genel teminat unsurları üzerine doğru uygulama ile idam edeceğiz.         
         
         • Uzmanlaşma
          Keskin, çağdaş ve çağdaş tasarım
          Modern ve çağdaş logo geliştirme
          Tipografi ve logogram tasarımı aproach
          Kavramsal kopyalama
          • Logo / kimlik tasarımı
           Firma profili tasarımı
           Markalaşma kampanyası tasarımı
           Ürün paketleme tasarımı
           Kurumsal teminat markalaştırması
           Pazarlama ve promosyon tasarım çözümü
    • Uzmanlık
     Kişiye özel kurumsal tasarım
     Özel Web Tabanlı Uygulama
     Tablet ve Mobil cihaz dostu (Duyarlı)
     Çerçeve ve Özel İçerik Yönetim Sistemi
     API Entegrasyonu


    Kurumsal Profil Web Sitesi Geliştirme
    Kişisel Profil Web Sitesi Geliştirme
    Portföy Galerisi Web Sitesi Geliştirme
    Online Alışveriş Web Sitesi Geliştirme

    PASTANE WEB SİTESİ MESLEKİ FOTOĞRAF

     

    En iyi görselleştirmeyi nasıl elde ettiğimiz, doğru profesyonel fotoğrafçılıktır. Kavramsal ve sanatsal fotoğrafçılığın desteğiyle markanız doğru şekilde pazarlandığında ikna edici faktörü arttıracaktır.

    Ticari profil fotoğrafçılığında, profil fotoğrafçılığı, mimari / iç mekan tasarımı fotoğrafçılığı, mutfak ve modelleme fotoğrafçılığı alanlarında 13 yılı aşan tecrübesi ile Medanis Bilişim AŞ., müşterilerinin tüm yönleriyle hizalanmış ve eşleşen başarılı bir projeye imza atmalarına yardımcı oluyor.

    Hizmetlerimiz
    Şirket Profili fotoğrafçılık
    Mimari fotoğrafçılık
    İç mekan fotoğrafçılığı
    Yiyecek ve içecek fotoğrafçılığı
    Reklamlar / Ürün fotoğrafçılığı
    Modelleme fotoğrafçılığı

    Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

    444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler: web sitesi pastane pastane web tasarım pastane web sitesi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar