Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Lojistik Web Tasarım

Lojistik Web Tasarım

Bir gıda üreticisinin, satmak istediği konserveleri paketlemeye, bunları depolamaya ve LTL’de (kamyon yükünden daha az) miktarlarda 20 devlet bölgesinde 100’den fazla yere göndermek için bir lojistik şirketine ihtiyacı var. Şirketin operasyon direktörü Google’a giriyor ve taşıma şirketi ve lojistik ile ilgili aramalarda sayfada yüksek görünen bir şirketi tespit ediyor. Şirketin reklamını tıklıyor ve aradığı hizmetleri tam olarak açıklayan bir açılış sayfasına yönlendiriliyor. Hemen bir toplantı planlamaya çağırıyor. Bu olası senaryoda Lojistik Web Tasarım çalışmasının önemini anlıyor musunuz?

Tedarik zincirindeki her adımda firmalara online işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için hizmet veriyoruz:

 • Ambalaj tedarikçileri
 • Malzeme ele alma ekipmanları firmaları
 • Intermodal ekipman üreticileri
 • Filo takip hizmetleri
 • Kuryeler
 • Endüstriyel otomasyon robotları firmaları
 • 3PL firmaları
 • Lojistik sektörüne dijital tabela tedarikçileri

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Lojistik Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Lojistik Web Tasarım: Hareket Halinde Beklentilere Ulaşma 
Bir tedarik zinciri gibi günün internet kullanıcısı daima hareket halindedir. Medanis Bilişim AŞ’nin mobil uyumlu Lojistik Web Tasarım web sitesiyle, masaüstü monitöründe, tablette veya akıllı telefonda olsun,  müşterilere mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunacaksınız. Eğer bir operatörün üretim hattında bir cevap bulması gerekiyorsa, bir alıcı bir otel lobisinde araştırma yapıyorsa – web siteniz size ihtiyaç duydukları şeyi verecektir.

SEO, PPC, Lojistik ve Tedarik Zinciri Şirketleri için Görüntülü Reklamcılık

Mal ve malzeme tedarik zinciri boyunca taşınır. Potansiyel müşterileri iş yapma yolunda ilerliyoruz. Tedarik zinciri dijital pazarlaması geniş bir kitleye hitap etmelidir: üreticilere ve her çeşit distribütöre, ayrıca yönetim kurulundan yükleme dockuna kadar personel. Sahadaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, firmanızın görünürlüğünü ve verdiğiniz hizmetleri arayan insanlara uygun olmasını sağlayan SEO, PPC ve görüntülü reklamcılık kampanyaları üretiyoruz. Sonuç: Boru hattınızda daha fazla satış yolu ve daha nitelikli yatırımlar olur.

Lojistik Web Tasarım İçin Medanis Bilişim AŞ’nin Sunduğu Avantajlar

Lojistik sektöründeki tecrübemiz ile Lojistik Web Tasarım size rekabet avantajı sağlayacaktır:

 • Müşterilerinizin kullandığı arama ifadelerinde stratejik bir bakış açısı buluyoruz – potansiyel müşterilere dönüşen trafik getiren doğru ifadeleri hedefliyoruz.
 • Tedarik zinciri endüstrisinin dilini anlıyoruz  yarattığımız içerik anladığınız terimlerle müşterilerinize konuşuyor.
 • Tedarik zinciri endüstrisi yayınları ve kuruluşlarıyla olan ilişkilerimiz, web sitenize daha güvenilir bağlantılar demektir – arama sıralamasında anahtar bir faktördür.

Etkili, uzman organik SEO hizmetlerimiz, hepsi de potansiyel müşteriler üretmek ve işletmenizin büyümesine odaklanarak strateji, anahtar kelime araştırması, yerinde ve uzakta optimizasyon, içerik oluşturma ve içerik pazarlamayı içerir.

Bizimle çalışırken, tamamlanmış, özelleştirilmiş kampanyalarımızın, çalışmalarımızın her alanında şeffaflığın ve kesin lider izleme ve doğrulamanın yapılmasını bekleyin.

Lojistik Web Tasarım İçin Medanis Bilişim AŞ İle Çalışmayı Neden Seveceksiniz?

Çok deneyimli bir SEO firmasıyız, çok yönlü kampanyaları sistematik ve ustalıkla yürütüyoruz. İyi konumlandırma ve güvenilir sonuçlar üretmek için gerekli her şeyi yaparız.

Lojistik Web Tasarım Arama Motor Optimizasyon Hizmetlerinde Şeffaflık Alın
SEO stratejinizi, taktiklerini ve sonuçlarını dil şirketlerinin anlayışla açıklıyoruz. Çalışmalarımızı görmeni, ne yaptığımızı ve nedenini anlamanızı ve mümkün olduğunca girişinizi almanızı istiyoruz. Ne kadar çok bilgiye sahipseniz, sonuçlarınız o kadar iyi olur.

Lojistik Web Tasarım Sonuçlar Alın: Kurşun İzleme ve Doğrulama
Medanis Bilişim AŞ., gerçek, önemli farklılığa sahip organik bir SEO firmasıdır. Gerçek zamanlı olarak satış sonuçlarını doğrulayan ve raporlayan tek SEO firmasıyız. Bu, taze olduğu sürece potansiyel müşterileri incelemenize ve hareket etmenize olanak tanır ve kampanya sonuçlarını belirsiz verilerden ziyade gerçek potansiyel müşterilere dayalı olarak değerlendirir.

Lojistik sektörü deyince insanların aklına ilk kargo şirketleri gelir. Lojistik bir ürünün nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama gibi geniş bir sektörü kapsar. Türkiye’nin dünyada lojistik sektöründe 30. sırada yer aldığını düşünürsek Türkiye’deki lojistik firmalarının yurtdışı odaklı çalıştığını söyleyebiliriz. Yurtdışı odaklı çalışmıyorsanız bile web sitesi sahibi olarak lojistik firmanızın yurt dışına açılmasını sağlayabilirsiniz. Lojistik sektörünün ülkemizdeki hacmi 52 milyar dolar civarındadır. Son 5 yılda hızla büyüyen lojistik sektörünüzde payınızı arttırmak istiyorsanız Lojistik Web Tasarım yaptırmanız yerinde olacaktır.

Lojistik sektörü Türkiye’nin stratejik konumu sayesinde birçok dünya firması tarafından tercih edilmekte. Sizin yapmanız gereken Türkiye’deki yüzlerce lojistik şirketin arasından sıyrılarak dünya firmalarının ilgisini çekebilmek.

Lojistik Web Tasarım sitenizin Google arama motoruna uygun olarak kurulup tasarlanması lazım. Lojistik Web Tasarım yapılırken İngilizce dil seçeneğinin mutlaka ekletin. Lojistik Web Tasarım sitenize giren kullanıcı kısa zamanda iletişim bilgilerinize, bugüne kadar yaptığınız çalışmalara ulaşabilmeli. Hosting hizmeti almadan mutlaka tecrübeli bir firmayla görüşün. Lojistik Web Tasarım sitesi saklama kapasitesi, hızı, bazı dinamikleri çalıştırıp çalıştıramayacağı hostinge bağlıdır. Web sitesi üzerinden taşıma yapan kamyonlarınızın, gemilerinizin takibi yapılacaksa hostingi ona göre seçmeniz gerekecektir.

Lojistik Web Tasarım sitenizin kurulum aşamasından sonra içerik girme süreci başlayacaktır. İnternet sitenize ne kadar özgün içerikler girerseniz Google arama motorunda ilk sıralarda çıkarsınız. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sayfada çıkmak lojistik sektöründe önemli bir etken. Lojistik firmalarını arayan şirketler ilk sayfalara bakarak karar vereceklerdir.

Google, Yandex Bing gibi arama motorlarındaki Lojistik Web Tasarım sıralamanızı arttırmak için çeşitli yollar mevcut. Bunlardan birisi web sitenizi organik hit almakla mümkün. Lojistik Web Tasarım sitenize her gün 3-4 saatinizi ayırarak özgün içerik, yazı girişi yaparak web sitenizin Google arama motorunda üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kendi SEO ekibinizi kurabileceğiniz gibi web tasarım şirketlerinin tecrübeli elemanlarından da faydalanabilirsiniz. Organik hit alarak ziyaretçi sayısını arttırmak 3-4 ay gibi bir zamanı bulabilir.

Kısa zamanda istediğim ülkelerde, şehirlerde Google arama motorunda üst sıralarda çıkmak istiyorum diyorsanız Google arama motoruna Google AdWords kullanarak reklam verebilirsiniz. Reklam çalışmalarını Google AdWords sertifikası almış kişilerce yönlendirilirseniz daha az bütçeyle istediğiniz ülke ve şehirlerde ilk sayfada çıkabilirsiniz.

Bunun dışında lojistikle alakalı web sitelerine reklam vererek de ziyaretçi sayısınız arttırabilirsiniz. Lojistik sektörü müşteri odaklı olduğu için en kısa zamanda en çok getiriyi size Google AdWords reklamları sağlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı