Logo

Kişisel Web Tasarım


paylaş
Kişisel Web Tasarım

Kişisel Web Tasarım doktor, avukat, profesör gibi kendinizi ön plana çıkarmak istediğiniz durumlarda kullanabileceğiniz bir fırsattır. Kişisel Web Tasarım sayesinde mesleğinizin yanı sıra isim olarak bir marka haline gelebilirsiniz. Obezite uzmanı deyince akla gelen ilk isim olmak için Kişisel Web Tasarım çalışması yapabilirsiniz.

Kişisel Web Tasarım çalışması sayesinde bağlı olduğunuz firma, sektör her neyse ondan bağımsız olarak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. İnsanlar zamanla sizin bağlı olduğunuz kurumdan ziyade sizin isminizi aramaya başlayacaktır. Kişisel Web Tasarım çalışmasında web sitenizin kurumsal görünmesi çok önemlidir. İnternet siteniz ne kadar kaliteli tasarlanırsa insanlara daha çok güven verecektir. Kişisel Web Tasarım çalışmaları yapılırken web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarıyla uyumlu halde kurulması gerekmektedir. Web siteniz Google arama motoruyla uyumlu olmazsa zamanla web siteleri içinde geriye gitmeye başlayacak ve buna bağlı olarak ziyaretçi sayınız gün geçtikçe azalacaktır.

Kişisel Web Tasarım çalışmalarınızda önemli diğer bir nokta web sitenize özgün yazılar girmeniz gerektiğidir. Web sitenize ne kadar özgün ve ilgi çekici içerik girerseniz Google gibi arama motorlarında o kadar üst sıraya çıkmış olursunuz. Web sitenize içerik girerken kesinlikle kopyala yapıştır yapmayın. Bu web sitenize yapabileceğiniz en büyük kötülüklerden birisi. Web sitenize günde 3-4 saatinizi ayırarak özgün içerik, resim yüklediğiniz takdirde hiçbir ücret ödemeden Google arama motorunda ilk sıralarda çıkabilirsiniz.

Kişisel Web Tasarım çalışmalarınızın daha çok kişiye ulaşmasının bir diğer yolu da Google AdWords reklam seçeneklerini kullanmak olacaktır. Reklamlarınızın tüm dünyada,  sadece Türkiye’de veya özel bir bölgede görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Reklam çalışmalarını yapabileceğiniz bir firmayla çalışmanız en doğrusu olacaktır. Medanis Bilişim AŞ olarak Google AdWords eğitiminden geçmiş elemanlarımızla birlikte çalışarak daha az para ödeyerek Google’da ilk sırada çıkabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kişisel Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

KİŞİSEL WEB TASARIM WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitesi neredeyse her işletme ve organizasyon için gerekli bir araçtır. Etkili, güzel bir web sitesi bir oyun değiştiricidir. Bilgi mimarisi, içerik, renk, tipografi, UX ve e-ticarete kadar her konuda verilecek özenle birinci sınıf duyarlı siteler tasarlıyoruz.

KİŞİSEL WEB TASARIM WEB UYGULAMA TASARIMI

Bir uygulamayı kutlu bir başarı yapan veya unutulan bir başarısızlık yapan şey budur. Uygulamanın arayüzü kadar iyi olmalı. Sizin için, sezgisel ve zahmetsiz kullanıcılar için bir web uygulaması tasarlarız ve ayrıca incelemeye de lanet olası bir web uygulaması tasarlarız.

KİŞİSEL WEB TASARIM BİLGİ MİMARİSİ

Siteniz, yalnızca kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu yere gidebilmesi ve sinirlenmeden oraya ulaşabilmesi durumunda başarılı olur. İyi düşünülmüş bir mimari, tasarım sürecimizin özünde. Harika tasarımın iyi yapılandırılmış içeriğe yönlendirildiğine inanıyoruz.

KİŞİSEL WEB TASARIM DİJİTAL STRATEJİ

Teknoloji hızlı bir şekilde değişir ve biz de tempolu bir araba olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizi her adımda yönlendirmek ve eğitmek için buradayız. Hedeflerinize ve bütçenize bakarak, tüm dijital ortamlarda kullanıcılarınıza ulaşmak için bir strateji oluşturacağız.

KİŞİSEL WEB TASARIM METİN YAZARLIĞI

İyi web siteleri, hatta görsel olarak yönlendirilmiş web siteleri büyük yazı gerektirir. Web için yazma özellikle zor iş olabilir, ancak endişelenmeyin. Ekibimiz, kopyalarını kitlenizle çınlanacak sese yazabilir, düzenleyebilir ve / veya kanıtlayabilir.

KİŞİSEL WEB TASARIM ARAMA OPTİMİZASYONU (SEO)

İnsanlar web sitenizi nasıl bulacak? SEO büyü değildir. Sözcüklerinizi dikkatlice seçin ve sitenizin arama motorları tarafından dizine eklenmek üzere oluşturulduğundan emin olun. Sitenizi hedef kullanıcılarınız tarafından bulunması için yapılandırmaktır.


Etiketler: web tasarım kişisel kişisel web tasarımı kişisel web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


  • talip 6 years ago yorumladı:

    gezilerim için bir gezi web sitesi kurmak istiyorum. sadece kurulum aşamasında para ödeyip sonra ömür boyu ödemeden bir web sitesi kurabilir miyiz? bu konuda ne yapabiliriz?