Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Diyetisyen Web Tasarım

Diyetisyen Web Tasarım

Diyetisyen ve Beslenme Uzmanları için Web Sitesi Tasarımı Diyetisyen Web Tasarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmenizi büyütmek için birinci sınıf bir çevrimiçi varlığa, profesyonel bir web sitesine başlayın!

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Diyetisyen Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İyi yapılandırılmış ve titizlikle iyi tanımlanmış bir Diyetisyen Web Tasarım:

 1. Web sitenizin gereksinimlerini ve hedeflerini inceleyerek başlıyoruz.
 2. Buna göre, yarışmayı inceleyip nişteki en iyi uygulamaları ortaya çıkarıyoruz.

Bu temelde bize yardımcı olan anahtar kelimeleri belirlemek , tanımlamak Sayfada SEO gereksinimleri , bilgi mimarisi site içeriğinin ve tür açılış sayfalarına hizmetinizi vb e-kitap, online kurslar, üyelik siteleri gibi bölümleri hazırlarız.

Diyetisyen Web Tasarım için odak noktamız yalnızca görsel olarak hoş olmayan, aynı zamanda işlevsel açıdan sağlam olan iyi sunulan bir site oluşturmaktır . Tüm web sitelerimiz, endüstri lideri CMS platformu WordPress ile güçlendirilmiştir ve HTML5, CSS3, şema microdata, mobil ilk duyarlı tasarım ve en sağlam parmak izi geçirmez el kodlaması gibi en son teknolojileri kullanmaktadır.

Diyetisyen Web Tasarım RDN’lere için beslenme uzmanlarıyla yıllarca çalışarak, bu niş içinde başarılı bir web sitesini çalıştırmak için web sitenizde aşağıdaki özelliklerden bazılarına sahip olmanız gerektiğini biliyoruz.

Teknoloji ilerledikçe birçok sektör kendini sanal ortama taşımaya başladı. Medya, sağlık, ticaret, eğitim sanırım bunların başında geliyor. Peki, neden diyetisyenler bu gelişmelerin dışında kalsın? Düşündüğümüz zaman sağlık sektörü içerisinde web sitelerinden tutun da Instagram, Facebook, YouTube gibi birçok sanal iletişim ağında en kolay uyum sağlayabilecek olan bölüm diyetisyenlik bölümü. Diyetisyen Web Tasarım çalışmaları sayesinde diyetisyenliği farklı bir boyuta taşıyacaksınız.

Bir diyetisyen olarak sanal dünyada nasıl başarılı olabilirsiniz? Öncelikle profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış ciddi ve kurumsal bir Diyetisyen Web Tasarım çalışmasına akabinde web sitesine ihtiyacınız var. Günümüzde insanlar birçok bilgiye internetten ulaşıyor ve sizin hakkınızda vereceği ilk kararı internet sitenize bakarak veriyor. Bu yüzden alt tarafı bir internet sitesi mantığıyla işe başlarsanız oyuna 1-0 yenik başlamışsınız demektir. Unutmayın Diyetisyen Web Tasarım çalışmanız ne kadar kurumsal olursa size geri dönüş sağlayacak insan sayısı da ona göre artış gösterecektir.

Ne yazık ki artık sadece Diyetisyen Web Tasarım  çalışmanızın bitmesi sizi vazgeçilmez kılmıyor. Sizi tam olarak insanlara tanıtan, öz geçmişinizi, çalışmalarınızı takip edebilecekleri bir internet sitesinden sonra yapmanız gereken ikinci önemli şey ise insanlarla sürekli birebir iletişim kurabileceğiniz Twitter, Instagram, YouTube gibi sosyal paylaşım sitelerinden yararlanmak olacak. Bu sitelerden sürekli bir şeyler paylaşarak insanlara kendinizi hatırlatmanız gerek. Günümüzde yediğimiz yemekten, yaptığımız diyetlere ve spora kadar her şeyi internetten paylaşıyoruz. Instagram öncesi ve sonrası fotoğraflarıyla doluyken bir diyetisyenin bu sanal dünyadan uzak durması kapılarını kendisine ihtiyacı olan hastalarına kapaması demek.

Diyetisyenler olarak bu konuda kendini geliştiren pek çok doktor var. Bazıları kendilerine özel olarak profesyonel ekiplere app yani uygulamalar geliştirterek  hasta takiplerini bile bu uygulamalar üzerinden yapmaktalar.

Bir düşünün neden kendinizi sadece bulunduğunuz şehirle kısıtlayasınız.  İstanbul ya da Kayseri nerede iş yeriniz olursa olsun kendinize ait bir Diyetisyen Web Tasarım çalışması olduktan sonra Türkiye’deki tüm insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Beslenme terapisinin zihin ve bedenin doğal iyileşmesinde oynayabileceği rolü daha fazla kişi tanımaktadır. Bu terapiye olan talep arttıkça, bu büyüme alanını karşılamak için artan sayıda beslenme terapisti ortaya çıkıyor. Bir beslenme terapistiyseniz, bu terapiye uyarlanmış profesyonel bir web sitesi tasarımına sahip olmak giderek daha popüler bir pazarda sağlam bir dayanak oluşturmanıza yardımcı olabilir. Uzman web tasarım hizmetlerimiz sayesinde, bunu başarmanıza yardımcı olmak bizim amacımızdır.

Diyetisyen Web Tasarım ile görünürlüğünüzü iyileştirin

Mevcut müşterilerinizden birçoğunu önerilerden elde etmek şanslı olabilir, ancak müşteri listenizi büyütmek için yeni müşteriler de çekmeniz gerekir. Bunu başarmanın bir yolu, web sitenizin beslenme hizmeti talep edenlere görünür olmasını sağlamaktır. Doymuş bir pazarda, bu her zaman kolay değildir, ancak diyetisyenler için uzman web tasarım uzmanları olarak, bizi kullanırken arama sıralamalarınızın yükselişe geçtiğini göreceksiniz. İnternetteki görünürlüğünüzü artırma konusunda bilgi sahibiyiz, bu nedenle daha fazla kişi web sitenizi ziyaret ediyor.

Diyetisyen Web Tasarım müşteri listenizi büyütün

Beslenme terapistleri için Diyetisyen Web Tasarım tasarladığımızdan bu yana, müşterilerinizin aradığı sitenin türünü oluşturmak için nelerin gerekli olduğunu bilmek için uzmanlığa sahibiz. Siteyi spesifik terapinize uyarlıyoruz, böylece doğru kullanıcı türünün dönüştürülmüş müşterilere dönüşmesini sağlıyor. Renk, resim ve yazı tipi seçimimiz sadece rastgele seçilmemiştir; Her tasarım öğesini, ne kadar küçük olursa olsun, doğru izlenimi yaratmaya katkıda bulunmasını sağlamak için dikkatlice düşünüyoruz.

Diyetisyen Web Tasarım Profesyonelliğinizi sergileyin

Terapistleri beslenme konusunda arayan herkes için mayın tarlası olabilir. Endüstride oldukça düzensiz olduğu için kendine yeterli niteliklere sahip olmayan beslenme terapistleri diyen birçok kişi var. Bu, tam nitelikli ve bu alandaki profesyonelleri zayıflatıyor ve doğru terapisti aramayı daha da zorlaştırıyor.

Beslenme terapistleri için web tasarımında uzman olarak bu süreci basitleştirebiliriz, böylece profesyonel bir terapist olarak hızlı ve kolay bir şekilde karşılaşırsınız. Sitenizi, kimlik bilgilerinizi kolayca gösterebilmeniz için tasarlayabilir ve uzmanlığınız hakkında kanıt sağlayabiliriz. Bu sadece sizi başkalarından ayırmakla kalmaz, aynı zamanda beslenme tedavisi hizmeti arayan kişilere güven ve saygı duyar. Tasarımımız, başkalarının içeriğinizi paylaşmasını kolaylaştırır, böylece profiliniz daha da artıyor.

DİYETİSYEN WEB TASARIM ÖZELLİKLERİ VE PAZARLAMA HİZMETLERİ

Tüm Diyetisyen Websiteleri Dahil:

 • Sınırsız Sayfa Sayısı
 • Dahili wp_betawpposts
 • Google Analytics
 • Online Randevu İstek Formları
 • Hosting ve Bakım
 • Dostu Müşteri Desteği
 • İndirilebilir Hasta Formları
 • Alana Özgü E-posta Adresi
 

İsteğe Bağlı Eklenti Özellikleri şunları içerir:

 • Telefon Görüşmeleri Takibi
 • E-ticaret Mağazası
 • Tıklama Başı Ödeme Pazarlama
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edilen Web Sitesi
 • Özel Logo Yaratma
 • Ek E-posta Adresleri
 • Arama motoru optimizasyonu
 • Bağlantı Bina
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir