Logo

İzmir Web Tasarım Yazılım


paylaş
İzmir Web Tasarım Yazılım

İzmir Web Tasarım Yazılım firması ararken seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Web sitenizin tasarımı nasıl yapılmalı diye düşünebilirsiniz.

Bir web sitesinin iyi tasarlandığını anlamak için basit bir test yapabiliriz. Google arama motoruna girerek bir kelime yazın ve araştırın. Önünüze gelen web sitelerinden birine girin ve araştırdığınız kelimeleri okuyun. Bu web sitesinde aradığınız bilgiyi bulmak ne kadar sürdü? Hızlı ve kolay mı yoksa zor mu? O siteyi gezerken bölümden bölüme geçmek ne kadar kolay? Eğer aradığınızı hızlı ve kolay bulduysanız bu o web sitesinin kullanılabilir, iyi dizayn edilmiş olduğunu gösterir.

Ziyaretçilerin aradıklarını hızlı bulması tasarımla ilgilidir. Eğer aradığınızı bulmak zor ya da sinir bozucuysa ziyaretçi bırakarak başka bir siteye bakmaya başlayacaktır. İzmir Web Tasarım Yazılım firması iyi bir tasarım sonucunda müşteri aradığını kısa zamanda bulmalı kolaylıkla satış ve temasa geçebilmeli.

İzmir Web Tasarım Yazılım firmasının yaptığı web sitesi estetik olmalı. Sadece görünüm uğruna kullanılabilirlik arka planda kalmamalı. İyi bir tasarım ziyaretçilere güven verecek ve web sitenizden güvenle alışveriş yapacaklar.

İzmir Web Tasarım Yazılım yapılırken siteye içeriklerin yerleştirilmesi ziyaretçiye yardım edecek mantıksal bir şekilde yapılmalı.

İzmir Web Tasarım Yazılım şirketi hakkında karar verirken firmanın yaptığı işleri incelemeniz lazım. Firmanın referanslarını incelerken web sitelerinin tasarımına bakabilirsiniz. Sizin web siteniz de bu siteler gibi yapılacaktır.

İzmir Web Tasarım Yazılım firmasının modern tasarım trendlerine ayak uyduracak bir firma olmalıdır. Web sitesi tasarımdan son teknolojilerin kullanılması müşterilere güven verecektir. Mesela responsive tasarım, paralaks kaydırma, veya diğer tekniklere aşina olunması gerekir.

İzmir Web Tasarım Yazılım firması seçerken ajansa giderek ekip elemanlarıyla tanışın. Ekip elemanlarıyla tanışmak size firma hakkında bilgi verecektir. Ajansın bir pazarlama ekibi olması web sitenizi daha kullanışlı yapacaktır.

İzmir Web Tasarım Yazılım E-ticaret Web Sitesi Özellikleri

Sunduğumuz e-ticaret platformunun her biri çevrimiçi mağazanızı etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak kapsamlı bir dizi özellik sunacaktır. Aşağıda, bekleyebileceğiniz bazı önemli özellikler bulunmaktadır. Yeni web siteniz için tamamen benzersiz bir özellik arıyorsanız, kesinlikle yardımcı olabilir ve sizinle tartışmaktan memnuniyet duyarız!

İzmir Web Tasarım Yazılım Katalog Yönetimi

Ürünlerinizi doğru yönetebilmek, on-line mağazanızın başarısının anahtarı olacaktır. Müşterilerin satın alma işlemlerine başlamadan önce ürünleri araştırıp karşılaştırtıklarını unutmayın. Bu nedenle tesisin ürünlerinizi mümkün olan en iyi şekilde sunması, satışları artırmanıza yardımcı olacaktır. Tüm e-ticaret çözümlerimiz standart ürün katalog yönetim sistemleri ile birlikte gelir.

İzmir Web Tasarım Yazılım Müşteri yönetimi

Müşteri Yönetimi veya 'CRM', çevrimiçi mağazanızın başarılı olmasına yardımcı olacak önemli bir alandır. Tüm e-ticaret platformlarımız, işletmenizin gelişmesine yardımcı olmak için müşteri bilgilerini ve profil verilerini depolamanıza, bunlara erişmenizi ve yönetmenizi sağlar. Bilgileri, yeni ve ilgili ürünler, promosyon ürünleri, e-posta pazarlama kampanyaları için müşterileri hedeflemek için kullanabilirsiniz ve çok daha fazlası!

İzmir Web Tasarım Yazılım Sipariş yönetimi

Müşterilerinizin siparişlerini verimli bir şekilde yönetmek, müşteri memnuniyetini artıracaktır. E-ticaret çözümlerimizle, müşterileri mutlu tutarken yönetim sürenizi azaltmaya yardımcı olan güçlü ve kullanımı kolay sipariş yönetimi sistemlerini sunuyoruz. Günümüzde birçok e-ticaret web sitesi, Sahibinden ve Gittigidiyor gibi çok kanallı ürünler satmaktadır. E-ticaret platformlarımız, web sitenizi üçüncü taraf kanallarıyla kesintisiz entegrasyona da olanak tanır.

İzmir Web Tasarım Yazılım Nakliye Yönetimi

Alışverişte alışveriş yapan kişilerin alışveriş sepetlerini terk etmesinin bir numaralı nedeni, nakliye masraflarının hepsidir. Bu nedenle, müşterilerin alışveriş deneyiminde nakliye masraflarını ve bilgileri mümkün olan en erken zamanda eklemeniz şarttır. Nakliye şirketinizle siparişleri sorunsuz şekilde çözen tamamen entegre sistemlerden, sadece nakliye fiyatlarını üreten temel entegrasyonlara kadar, sizden seçim yapabileceğiniz çok çeşitli nakliye çözümleri sunuyoruz.

İzmir Web Tasarım Yazılım Ödeme yapılıyor

Web siteniz için doğru ödeme ağ geçidi sağlayıcısını seçmek esastır. Ödeme işlemlerini zor ve uzun süren müşteriler genellikle alışveriş sepetlerini bırakır! Müşteri alışveriş deneyimini mümkün olduğunca zevkli ve kolay olmasını sağlamak için online mağazanız için doğru ödeme ağ geçidi iş ortağı seçmenize yardımcı olacağız.

İzmir Web Tasarım Yazılım Güvenlik

Güvenlik, herhangi bir çevrimiçi mağazanın başarısının anahtarıdır. Müşteri bilgilerinin web sitenizin arka ucunda güvenli ve güvende tutulması şarttır. Sunduğumuz e-ticaret platformları sağladıkları güvenlik açısından ünlüdür. Oluşturduğumuz çevrimiçi mağazaların tümünde ayrıca güvenlik açıkları olup olmadığı kontrol edilir ve düzeltilir. Ayrıca, müşterilerin mümkün olduğunca web sitelerinde SSL sertifikaları kullanmasını, bilgilerin güvenliğini daha da artırmasını önemle tavsiye ederiz.

İzmir Web Tasarım Yazılım SEO ve Sosyal Medya

Her ay Google ve Bing üzerinden yapılan 17 milyondan fazla arama ile, Arama Motoru Optimizasyonu veya SEO, yeni bir e-ticaret sitesinin başarısının anahtarıdır. Yaptığımız her e-ticaret web sitesinde SEO'nun tam kalbine yerleştirilmiştir. Sosyal medya entegrasyonu aynı derecede SEO kadar güçlü olabilir. E-ticaret çözümlerimiz, basit bir düğmeye basarak, birden fazla platformda proaktif Sosyal Medya paylaşımı ve tanıtımına izin verir.

İzmir Web Tasarım Yazılım Analitik ve Raporlama

Yeni e-ticaret web sitenizde neler olup bittiğini ve bunun nasıl performans gösterdiğini bilmek, doğru çevrimiçi iş kararlarını vermenize yardımcı olur. Tüm e-ticaret çözümlerimiz standart olarak analitik ve derinlemesine raporlama araçları ile birlikte gelir. Hemen çıkma oranları ve alışveriş sepeti vazgeçme oranları gibi bilgileri bulmak için verileri ayıklayabilirsiniz; bu, karlılığınızı artırmaya yardımcı olmak için çevrimiçi ayarlamanıza yardımcı olur.

Başarılı web siteleri müşteriler tarafından görülebilir. Web siteniz Arama Motorlarında yüksek-sıraya gelmezse o zaman basitçe - eksiksiniz demektir!

İzmir Web Tasarım Yazılım Medanis Bilişim AŞ, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web pazarlama servisimiz ile müşterilerimiz için sürekli olarak şaşırtıcı sonuçlar elde etmekten gurur duyuyor . Web pazarlama uzmanlarımız sadece Google gibi arama motorları ile uzun ömürlü, olumlu etkileri olan kanıtlanmış SEO teknikleri kullanmaktadır.

Web sitenizin tasarım projesinin bir parçası olarak, Google'da uzmanlaştığınız ürün ve hizmetleri nasıl aradığını Google'da araştıracağız. Daha sonra, pazarlamanıza uyan kendi SEO kampanyanız için mümkün olan en iyi stratejileri öğreneceğiz bütçe.

Ayrıca, Tıklama Başına Ödeme (PPC) web pazarlama gereksinimleriniz ile de size yardımcı olabiliriz ! Web pazarlama uzmanlarımız web sitesi sahipleri için PPC kampanyalarını düzenleme ve yönetme konusunda uzman bilgiye sahipler. PPC pazarlama yatırımınızdan maksimum müşteri pozlama elde etmenizi sağlarız.

İzmir Web Tasarım Yazılım NELER DAHİL?

Sizin için bir SEO kampanyası gerçekleştirdiğimizde, bizden ne bekleyeceksiniz ...

 • Performans Web sitenizin performansını analiz eder ve sizin için en iyi SEO stratejisini öneririz.
 • Araştırma Potansiyel müşterilerin mal ve hizmetlerinizi nasıl aradıklarını araştırıyoruz.
 • Yerinde Optimizasyon Web sitelerinin performansını artırmak için kanıtlanmış yerinde teknikler üstleniyoruz.
 • Site dışı Optimizasyon Web sitenizi, size geri kaliteli bağlantılar oluşturarak tanıtmaktayız.
 • Sosyal Medya İşinizi geliştirmek için Sosyal Medya kanallarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Sonuçlara Bakın Size gönderdiğimiz aylık raporda web siteniz için elde ettiğimiz sonuçları görün!

İzmir Web Tasarım Yazılım MOBİL YANITLI WEB TASARIMI

Web sitenize erişilebilir olduğundan ve mobil cihazlardan mükemmel şekilde izlenebildiğinden emin olun, çevrimiçi başarı için gereklidir.

Kanadalıların %50'den fazlası artık web sitelerine erişmek için mobil cihazlarını kullanıyor. Bu sayının her geçen yıl artması bekleniyor. Bu nedenle, Medanis Bilişim'in tasarladığı ve geliştirdiği her web sitesi, mobil duyarlı olması için de optimize edilmiştir.

İzmir Web Tasarım Yazılım NE DAHİLDİR?

Web sitenizi elde taşınır cihazlar için optimize ettiğimizde, bizden bekleyebileceğiniz şeyler var ...

 • Müşterileri Karşılama Yeni web sitenizi mobil duyarlı hale getirerek tüm müşterileri ağırladığınızdan emin olun.
 • Uyarlamalı Tasarım Yeni web siteniz, her çeşit taşınabilir cihazda mükemmel bir şekilde izlenebilecek şekilde tasarlanacaktır.
 • Özel Mobil Tasarım Web sitenizin özellikle mobil cihazlar için tamamen ayrı bir sürümünü oluşturabiliriz.
 • Tamamen işlevsel Yeni web siteniz, elde taşınır cihazda görüntülendiğinde aynı işlevi görecektir.
 • Cezalardan kaçının Yeni web sitenizin mobil uyumlu olduğundan emin olun, bu nedenle Google'dan herhangi bir ceza ödememekten kaçınırsınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Yazılım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: web tasarım yazılım izmir izmir web tasarım yazılımı izmir web tasarım yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar