Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Web Tasarım Siteleri

İzmir Web Tasarım Siteleri

İzmir Web Tasarım Siteleri Strateji, Tasarım ve Kurumsal Web Geliştirme Ajansı Medanis Bilişim AŞ.

Sizler için paylaşmaya değer dijital deneyimler oluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçin sizleri tüm rakiplerinizin önüne geçirecek ve kazanmanızı sağlayacak tasarımlar yapalım.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Siteleri Medanis Bilişim AŞ Çalışmalara Nereden Başlar?

Biz dinamik ve yaratıcı girişimcileriz. Markalarla tüketiciler arasındaki dijital ilişkileri yönetmek için nelerin gerektiğini anlıyoruz. Strateji ve icradaki çeviklik sayesinde, ölçülebilir bir etkiye sahip yolculuklar oluşturuyoruz. Kurumsal düzeyde CMS ve uygulamalardan, e-ticaret platformlarına, analitik ve kullanıcı deneyimi tasarımına kadar eksiksiz dijital ekosistemi kapsarız. Kullanıcı merkezli bir zihniyet ile kusursuz gelişmeyi birleştiren bir yaklaşımı mükemmelleştirmek için 13 yıllık tecrübe uyguladık.

İzmir Web Tasarım Siteleri Strateji

Her şey strateji ile başlar. Tam olarak ifade edemediğiniz şeyi inşa edemezsiniz. Ekibinizi, projeniz aracılığıyla çözebileceğimiz zorunlu iş, marka ve teknoloji hedeflerini öğrendiğimiz ayrıntılı bir keşif işlemi yoluyla alıyoruz. Analitik ve demografik modellemeyi kullanarak pazarın neresinde durduğunuzu ve nerede durduğunuzu öğreniyoruz. Bu uygulamalar, hedef pazarınızla güçlü duygusal bağlar üreten şeyleri tam olarak anlamamıza yardımcı olur; böylece kullanıcı yolculuklarını haritalayabilir ve yaklaşımınızdan nelerin eksik olduğunu daha iyi anlayabilir ve işinizde halihazırda yaşayan gizli değeri tanımlayabiliriz.

Dijital, tam ve bütünsel bir deneyim hissetmek demektir. Medanis Bilişim AŞ, iş hedeflerinize özgü ve kullanıcıların gerçek ihtiyaçlarına hizmet eden platformlar oluşturur.

 
 

İzmir Web Tasarım Siteleri Kullanıcı Deneyimi

Hikayeyi bilmek ve söylemek iki farklı şey. Medanis Bilişim AŞ tasarım ekibimiz, hem masaüstü hem de mobil cihazlar için canlı tel çerçeve ile stratejimizi alıp hayatımıza yansıtmayı konusunda uzman. Çalışan bir bilgi mimarisi oluşturmak için, geçerli kullanıcı davranışı verilerinizi ve hedeflenen kullanıcı yolculuğunuzu göz önünde bulunduruyoruz. Yolun ilk sayfanın çok ötesinde olduğu yerde, ölü uçlar olmadan bir şeyler yaratmak istiyoruz. UX çalışma size çapraz satış ve satış sonrası verme şansını verir.

Tel kafeslerimiz, projenin geri kalan kısmı için, projenin nasıl görüneceğini ve nasıl hissedeceğini önceden anlayabilmeniz için hazır bir harita sağlar.

İzmir Web Tasarım Siteleri Yaratıcı

Markanızın, her sayfada ve her ayrıntıda olması gerekir. Kazan tablası veya şablonlu web siteleri yapmıyoruz. Kullanıcı logonuzu görmese bile size tanınabilir olmanızı sağlarız. Markanız, web içeriğiniz, uygulamalarınız veya sosyal medyanız olsun, tüm dijital ortamlarda tanımlanabilir olmalıdır. Medanis Bilişim AŞ, stratejik olarak öncülüğe dayanan yaratıcı bir süreçle bu birleşik vizyonun gerekliliklerini tanımlar.

İzmir Web Tasarım Siteleri Çevik Gelişim

Yinelemeli ve test edilmiş, çevik sprint tabanlı metodolojimizle projelerinizi geliştirme basamaklarından alıyoruz. Mimarlarımız, teknoloji keşfinin ‘özellik ve işlevlerimiz’ bölümündeki bilgileri alıyor ve zaman testine dayanacak şekilde tasarlanmış bir ürün üretiyorlar. Hız ve geribildirime odaklanıyoruz, tamamlanıncaya kadar her iki haftada bir bir ön çalışma öngörüyoruz.

Bir ürün oluşturmanın ötesine geçiyoruz, performans sınırlarını zorlayan bir altyapı oluşturuyoruz. Etkili olabilmek için markanızın vurması gereken hız ve uyumluluk için benchmarklar koyduk ve onları aştığımızdan emininiz.

İzmir Web Tasarım Siteleri Önce Mobil Olmalı

Mobil ilk önce sadece bir terim değil, doğrudan işletmenize yönlendiren bir yaklaşım. Trafiğin çoğunluğu mobil, yani sitenizin herhangi bir telefonda veya tablette sorunsuz çalışması gerektiği anlamına geliyor. Kullanıcının geldiği yerden bağımsız olarak markanız ve ürününüz gibi hissetmek gerekir. Bu yaklaşımı, mobil cihazlarda dönüşümün masaüstünden nasıl farklılaştığı konusunda tam bir anlayışla başlıyoruz. Kurşun üretiminin herhangi bir ortamda gerçekleştirildiğinden emin olmamız gerekir.

İster native app geliştirme, web uygulamaları veya saf tepki veren tasarım olsun, mobil ilk önce sadece argo değildir, bu bir zorunluluktur.

 

İzmir Web Tasarım Siteleri ispatlanabilir Sonuçlar

Masaya getirdiğimiz, açık fikirlerin ve uygulamanın ötesine geçtiğinden, yaptığımızın uzun vadeli bir değerinin olduğunu ispatlamamız gerekir. Keşif süreci sırasında, proje hedeflerinizi ekibinizle birlikte geliştiririz. Dönüşüm, hemen çıkma oranı veya yeni bir kullanıcı akışının oluşturulması olsun, projedeki başarıların ölçülebildiğinden ve kanıtlanabildiğinden emin olunuruz. Takibinizin, takip etmeniz gereken şeylere karar vermeden önce yeni özellik ve işlevler için hazırlanmış iş durumunu oluşturmasına yardımcı oluruz.

Yeni bir web sitesi çalışmasına başlamadan önce sizi en çok zorlayan konulardan biri tasarımcıya karar vermektir. Bu önemsenmeyecek bir konu değil çünkü potansiyel müşterilerinizin ilk teması web sitenizle olacak. Firmanız hakkında vereceği kararı web siteniz etkileyecek. İzmir Web Tasarım Siteleri tasarımcı seçerken dikkat etmeniz gereken maddeler:

Sizi Dinlemeliler:

İzmir Web Tasarım Siteleri için araştırma yaparken ajansın sizin fikirlerinizi dinlemesi ve önem göstermesi önemli bir faktördür.  Web sitenizin tasarımı yapılırken sizi dinlemeliler ve potansiyel müşteri profilinizi öğrenmeliler. Web sitenize girecek insanların nelerden hoşlanabileceklerini anlayarak tasarımı o şekilde yönlendirmeliler.

İzmir Web Tasarım Siteleri Web Tasarımcınızı Dinleyin:

Onlar sizi nasıl dikkatle dinlediyse siz de onların fikirlerine önem verin. Kendi işinizi en iyi siz biliyor olabilirsiniz ancak onlar da tasarım işinde uzmanlar. Web tasarımcı sizin istediklerinizin birebir aynısını yaparsa bu çok da iyi bir şey değil. Tasarımcı ortaya yeni ve heyecanlı fikirler sunmalı. Sizi bir adım daha ileri götürmeli.

İzmir Web Tasarım Siteleri Pazarlama Departmanı Olması:

İzmir Web Tasarım Siteleri araştırırken ajansın bir pazarlama müdürü ve ekibi olmasına özen gösterin. Pazarlama müdürü olmayan bir ajans uçamayan bir jete benzer. Çok iyi görünür, dikkat çeker ama hiçbir işe yaramaz. Pazarlama departmanı size güzel görünen bir web sitesinin yanında çalışan işe yarayan bir web sitesi sunar.

İzmir Web Tasarım Siteleri Yönetim Paneli (CMS):

İzmir Web Tasarım Siteleri seçerken ajansın site tasarımınıza CMS ekleyip eklemeyeceğini sorun. Web tasarımda CMS çok önemli bir faktör. CMS olmazsa sitenize her yazı ya da fotoğraf eklemek istediğinde uzman birilerini bulmanız gerekir. CMS yani yönetim paneli sayesinde sitenize istediğiniz zaman istediğiniz içerikleri ekleyebilirsiniz.

İzmir Web Tasarım Siteleri Responsive Tasarım Artık Bir Gereklilik:

İzmir Web Tasarım Siteleri  Ajansın responsive tasarım yapıp yağmadığı çok önemli. Günümüzde mobil İnternet kullanıcılarının bilgisayar kullananları geçtiğini düşünürsek; web sitenizin telefon, tablet, televizyon ve bilgisayarda başka bir siteye gerek kalmadan açılmasını sağlayan bu yeni teknolojiyi kullanmak artık bir zorunlukluk. İnsanlar web sitelerine telefondan veya tabletten girerek bakıyorlar. Eskiden ek bir mobil site yapılıyordu ama bu tasarımla ek bir bağlantıya kalmadan web siteni kurulum aşamasında tek bağlantı kullanılarak yapılabiliyor. Mobil ve tablet kullanımı büyümeye devam ettikçe, web sitenizin her cihaz için optimize edildiğinden emin olmak gerekir.

İzmir Web Tasarım Siteleri seçerken bu maddeleri göz önünde bulundurmak işinizi kolaylaştıracaktır.

İzmir Web Tasarım Siteleri : STRATEJİ

Kilometre taşları ve çalışma planlarını oluşturmak için bir proje yol haritası geliştirmeye kadar. Projenin tamamlanma yolunun temkinli ve öngörülebilir olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışarak tüm ihtiyaçları, gereksinimleri, süreleri ve beklentileri belirleyeceğiz.

Projelerimizi baştan sona yönetmek için endüstri standardı teknik ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz. İletişim, beklentilerin açıkça tanımlanmasını ve yerine getirilmesini sağlayan anahtar niteliğindedir.

İzmir Web Tasarım Siteleri: WEB TASARIMI

Medanis Bilişim AŞ yüksek kalitede İzmir Web Tasarım Siteleri hizmetleri sunmaktadır. Eşsiz web tasarım ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi tamamen karşılamak için gayret gösteriyoruz.

Başlangıç ​​planlama evresinden projenin kurulumuna ve yönetimine kadar tamamlama, başlatma ve lansman sonrası bakım ve revizyonlar tamamlanıncaya kadar sizin için orada olacağız.

Projelendirme ve ortak çalışma deneyimimiz, projenizin hedef ve odak noktasında kalmasını sağlayacaktır.

İzmir Web Tasarım Siteleri : DUYARLI

Duyarlı bir web sitesi geliştirmek artık yeni bir gereklilik değil, zorunludur. Web sitenizin pek çok mobil ve tablet cihazda birçok farklı ekran genişliğinde yanıt verdiğinden emin olmak için çerçeve ve iskele dahil etmek için endüstri standardı araçlar ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz.

“Yalnızca mobil” web sitesinin günleri geride kaldı. Sitenizi masaüstü, mobil, tablet, portre ve peyzaj görüntüleme için tasarlayacağız. Ve güzel olacak!

İzmir Web Tasarım Siteleri : MARKA

Medanis Bilişim’de şirket logonuzun işletmenizin kimliğinin temel taşı olduğunu gerçekten anlıyoruz. İzmir’deki birçok iş için yıllar içinde birçok logo geliştirdik. Baştan sona stratejimiz, büyük veya küçük işletmeniz için dikkatli bir marka kimliğini oluşturmaktır. Bu, çok tutkulu olduğumuz bir şey.

Ekibimiz, müşterilerimizin tüm medya ve pazarlama stratejileri boyunca kullanabileceği bir marka paketi oluşturmak için zamansız tasarım ideallerini kullanmaktadır.

 
İzmir Web Tasarım Siteleri: ÖZEL UYGULAMALAR

IOS, Android ve Windows gibi çeşitli platformlarda mobil uygulamalar oluşturmak için son teknoloji geliştirme çerçevelerini kullanıyoruz. Stratejimiz, denenmiş ve test edilmiş açık çerçeveleri, mevcut web servislerine ve API’lara kolaylıkla entegre edebilen bir mobil uygulama geliştirmektir.

Mevcut bir Web mülkünüz varsa ve bunları eşlik eden bir mobil uygulama ile tamamlamak istiyorsanız, yardımcı olabiliriz. Mobil uygulamalar üretmeyi çok seviyoruz ve fikrinizi duymak çok hoşumuza gidiyor!

İzmir Web Tasarım Siteleri: GELİŞME

Karşılaştığımız her proje, büyük veya küçük, tipik olarak özel gereksinimlere sahip olacak. Çoğu zaman bu gereksinimler sadece kanayan kenar orijinal fikirlerle yaklaşıldığımız için benzersizdir.

Özlü bir kalkınma planı geliştirmek için sizinle birlikte çalışacağız. Mevcut bir CMS’nin üzerine özel olarak gelişebilir veya sıfırdan bir web çerçevesi çıkarabiliriz.

İzmir Web Tasarım Siteleri: E-TİCARET

Mobil ticaret, çevrimiçi ekonominin arkasındaki itici güçtür. E-ticaret çözümlerini mevcut içerik düzenleme sistemlerine entegre edebiliriz. Bir Drupal veya WordPress web siteniz varsa ve nakliye hesaplaması için kargolara nakliye entegrasyonu olan bir e-ticaret envanter sistemini eklemek istiyorsanız kesinlikle yardımcı olabiliriz.

İzmir Web Tasarım Siteleri : SEO

SEO Pazarlama ve konumlandırma son derece karmaşık bir süreç olabilir. Organizasyon arama motoru sonuçlarında işletmelerinizin sıralamasını ve konumunu tam optimizasyona dönüştüren sürekli değişen birçok faktör vardır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
 
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir