Logo

İzmir Web Ajans


paylaş
İzmir Web Ajans

İZMİR WEB AJANS MEDANİS BİLİŞİM AŞ ÇARPICI SONUÇLARLA WEB SİTESİ TASARIMI VE DİJİTAL PAZARLAMA.

Medanis Bilişim AŞ, 1994 yılında kuruldu ve küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için tasarım ve teknik sözleşmeleri İzmir, Ankara, İstanbul ve çevresinde bulunan işletmelere hizmet vermeye devam ediyor.

İzmir Web Ajans Medanis Bilişim AŞ, kurulduğu günden beri müşterilerimizin harika fikirlerinden orijinal web sitelerini ve uygulamaları yaratmaya odaklanmıştır. Teknik olmayan (henüz yaratıcı olmayan) vizyon ve fikirlerin başarılı bir web sitesine dönüştürülmesinden büyük bir başarı duygusu bulunmaktadır. Yıllar önce yaptığımız birçok site zamansız, titiz ve fonksiyonel tasarım yapma konusundaki kararlılığımız ve bağlılığımız nedeniyle hala kullanılabiliyor. Sitelerimiz hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda çalışır; bu sayede mesajınızı kullanarak imajınızı veya anahtar noktanızı teslim etmeden dünyaya ulaşmanızı sağlar.

İzmir Web Ajans Medanis Bilişim AŞ, anahtar teslim web sitesi çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. Bu şekilde, sitenizi veya web tabanlı uygulamayı kaydettirerek, geliştirerek ve barındırarak tutarlılığımızı ve kalitemizi kontrol edebiliriz.

İzmir Web Ajans Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İzmir Web Ajans için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web projemizin her yönüyle birlikte çalışmamız için bizi yanınızda bulundurmanız, işletmeniz için diğer geleneksel ve yaratıcı pazarlama biçimlerinde çalışmak için daha fazla zamanınız olması anlamına gelir.

İnternette olan çok gösterişli tasarımlar var. Hareketli nesneler, veritabanı odaklı siteler, hiçbir sebep göstermeyen ve kaybolan şeyler ve birçok kötü düşünülmüş tasarımlar. Bizim için madde her zaman gösterişli sunumlardan daha üstündür. Bilgi erişimindeki engelleri azalttık.

Bir web sitesine veya uygulamaya ne kadar çok işlev eklerseniz, internet tabanlı aracın bakımı ve maliyeti için çaba seviyesine doğrudan katkıda bulunur. Kanıtlanmamış teknolojiye dayalı ayrıntılı bir site oluşturursanız, bu web sitesinin düzenli olarak korunması ihtiyacı artar ve tamamen sona erdirilebilir, bu da pazarlama ek yükünüzü artırırken, alt satırınızı düşürür. Danışmanlarımız ve yetenekli geliştiriciler, güncellenmesi ve çalışması için sezgisel olacak dayanıklı ve üretken bir site veya uygulama oluşturmanıza yardımcı olmak için zengin bir deneyim yaşarsınız. Kamu kuruluşları ve özel sektör müşterileri için çözümler ve yazılımları incelemek, geliştirmek ve değerlendirmek konusunda edindiğimiz uzun yıllara dayanan deneyimle yalnızca istikrarlı ve kanıtlanmış teknolojileri uyguluyoruz.

Müşterilerimize, yeni web siteleri sunarak marka bilinirliğini, gelirini ve topluluk hizmetlerini artırmalarına yardımcı olduk. Müşterilerimize hızlı bir şekilde geri dönmelerine yardımcı olmak için birçok mevcut site ve uygulamayı da sabitledik. Size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Bir web sitesi almanız gerekiyor. Peki, neden bir web sitesi almanız gerek? Küçük ya da orta ölçekli bir işletmeniz var ve web sitesi size ne kazandırabilir? İzmir Web Ajans araştırmanızı yapmaya başlamışsanız bu soruları kendinize soruyorsunuz demektir.

Çevrimiçi Broşür: Özellikle küçük veya orta ölçekli firmalar bulundukları bölgede iş yaptıkları için sürekli broşür bastırırlar ve bunların potansiyel müşterilere ulaşmasını ümit ederler. Web siteniz olduğu zaman Google AdWords aracılığıyla potansiyel müşterilerinize, istediğiniz bölgedeki kişilere garanti ulaşırsınız. Web sitesi sizi binlerce broşür basmaktan ve dağıtmaktan kurtarır ayrıca bu broşürlerin çoğunun okunmadan çöpe atıldığını düşünürsek İzmir Web Ajans araştırması yaparak kaliteli bir firmaya web tasarım yaptırmak daha mantıklı olacaktır.

Daha Fazla Müşteri: 2.4 milyardan fazla insan her gün saatlerini İnternet'te geçiriyor ve bunların yaklaşık %90'ı İnternet üzerinden bir şeyler satın alıyor. Yani önünüzde büyük bir pasta parçanızı almanız için sizi bekliyor.

İş Değeri: Son günlerde dünyadaki ekonomik durgunluk sebebiyle kredi almak zorlaştı. Ancak bankalar e-ticaret sitelerini inceledikten sonra daha kolay kredi verebiliyor. Web siteniz sayesinde insanlara güven verebilirsiniz.

Web Sitenizin Etkisi: Web sitenizin tasarımı sayesinde kurumsal bir firma olarak algılanacak ve çok değil 2 sene içinde bir marka konumuna geleceksiniz. İzmir Web Ajans içinden kaliteli bir firmayla çalışmanız sizi markalaşma sürecine götürecektir.

İşinizle İlgili Bilgileriniz Tazelenir ve Yenilenir: Belki de yıllardır aynı işi yapıyorsunuz. Web sitenize içerik girişi sırasında mesleğinizle ilgili yeni gelişmeleri öğrenecek, eski bilgilerinizi tazeleyeceksiniz.

7/24 Çalışan Bir İş Yeri: Günün 24 saati haftanın 7 günü siz uyurken bile çalışan bir iş yeriniz olacak. Web sitenize koyacağınız bir müşteri iletişim formuyla müşteri ister gece ister hafta sonu sitenize girsin sizinle anında iletişim kurabilecek.

İzmir Web Ajans için Müşteri İle Anında İletişim: Bir düşünün web siteniz olmasa bir kampanya veya indirim yaptığınızda, yeni bir ürünün satışına başladığınızda müşterilerinize kısa sürede nasıl ulaşacaksınız? Web siteniz sayesinde istediğiniz güncellemeleri yaparak müşterilerinizle anında iletişim kurabilirsiniz.

İzmir Web Ajans seçiminde deneyimli ve güvenilir bir ajans bulmanız lazım. İzmir Web Ajans referans sayfalarını inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Strateji Tasarımı

Size "Ne istiyorsunuz?" diye sormuyoruz. "Size neyi başarmak istiyorsunuz?" diye soruyoruz. Nasıl olduğunu bulmak bizim görevimiz.

Yenilik

"Yenilik" yazan bir satır öğesine sahip bir fatura alacağınızdan değil, orijinal fikirler ürettiğimizde, kuruluşunuzu bu yeniliklerle öne çıkaracağız demektir.

Püf noktası

İzmir Web Ajans Yaratıcı anlayışın ve kullanıcı deneyimi tasarımının kombine uygulamaları. Tek bir sözcüğümüz var, çünkü bunlar gerçekten ayrılabilir işlemler değildir. Kullanıcı deneyimini, reklam öğesini yönlendiriyor.

 

Pazarlama ve Halkla İlişkiler

İzmir Web Ajans Dijital pazarlama yöntemlerimizle ve sosyal medya stratejilerimizle yeni birçok müşteriye ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Açık Kaynak Geliştirme

Bir Drupal dükkanı olarak büyüdük. Drupal'da yapamayacağımız hiçbir şey yok. Bir süre önce WordPress'i de repertuarımıza ekledik, çünkü bazen Drupal çok fazlaydı ve iş için doğru araç olduğuna inanıyoruz.

 

Barındırma

İzmir Web Ajans Barındırma hizmetimiz son derece uzmanlaşmış, tamamen yönetilen barındırma ve operasyonlar sunabilir, böylece endişelenmenize gerek kalmaz.

 

Uygulamalar (hem Web hem de Mobil)

İnsanlar genellikle 'uygulamaları' iPhone veya Android geliştirme ile ilişkilendirir. Bunu yaparken de birçoğu uygulamalarımız, insanların işlerini yapmalarını sağlayan oldukça işlevsel web tabanlı sistemlerdir. Mobil ve web tabanlı uygulamalar arasındaki çizgiyi, sistemlerin mobil cihazlarda o kadar iyi çalıştıklarını belirleyerek bulanık buluyoruz ki, her telefon türü için ayrı uygulamalar oluşturup korumaya gerek yoktur.

 
 

İzmir Web Ajans Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İzmir Web Ajans için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İzmir Web Ajans yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: web ajans izmir izmir web ajans izmir web ajansı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar