Logo

Implant Web Tasarım


paylaş
Implant Web Tasarım

Web siteleri artık bir meslek ya da kişiyle olmaktan öteye geçerek tek bir sektöre odaklanmaya başladı. Eskiden sadece diş hekimi veya diş hastanesi web siteleri kurulurken günümüzde implant, diş teli vb. gibi özel terimlerle ilgili de İmplant Web Tasarım çalışmasıyla web siteleri kuruluyor.

İmplant Web Tasarım çalışmanız için profesyonel bir web ajansı ile çalışmalısınız. Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İmplant Web Tasarım yaptırmanın temel amacı implant alanında uzmanlaşmış olduğunuzu göstermek olabilir. İnsanlar Google arama motoruna ihtiyaçları doğrultusunda anahtar kelimeler yazıyorlar. Sizin internet siteniz implant üzerine hazırlanıp İmplant Web Tasarım çalışması buna göre hazırlanmışsa Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında implant kelimesi arandığında üst sıralarda çıkacaksınız. Bu sizi diğer implantla ilgili çalışma yapanların web sitelerinin önüne geçmenizi sağlayacak.

İmplant Web Tasarım çalışmanız yapılırken konuya uygun renkler, resimler, grafikler, logo çalışması yapılmalı. İnternet sitenizin web tasarımı güvenilir bir firma tarafından yapılırsa ileride karşılaşacağınız sorunların önüne geçmiş olursunuz. Web siteniz daha kurulum aşamasında SEO kurallarına uygun olarak hazırlanırsa Google gibi arama motorları sitenizi otomatik olarak üst sıralara taşıyacaktır. İmplant web sitenizi hazır-kalıp site kullanmadan hazırlatmanızı öneririm çünkü hazır siteler aynı şablonu kullandığı ve seri üretim olarak herkeste aynı web sitesi şablonu kullanılır. İşte bu noktada başta maddi olarak daha avantajlı gelen hazır site şablonu sizin Google gibi arama motorlarında aşağıda çımanıza sebep olur. Google, Yandex, Bing gibi arama motorları hazır site şablonu kullanılan sitelerin hepsi birbirine benzediği için bu siteleri önemsiz site olarak görmeye başlar ve gün geçtikçe arama sayfalarında alt sıralarda çıkmaya başlarsınız.

İmplant Web Tasarım çalışmanızı özgün bir şekilde yaptırdıktan sonra sitenizle ilgili SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz. SEO çalışmaları web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha yukarıda çıkmanızı sağlayacaktır. SEO çalışmaları sonucunda web sitenize giren ziyaretçi sayısı artacaktır. Implant Web Tasarım SEO çalışmalarıyla ilgili ayrıntılı bilgiyi diğer yazılarımızda bulabilirsiniz.

Bir İmplant Web Tasarım sitesinde bulunması gerekenler:

1. "Hakkında" sayfası

Araştırmalara göre bir diş hekimi web sitesinde en çok ziyaret edilen ikinci sayfa hakkında sayfasıdır. Çünkü dişçi seçmek çok kişisel, zor, kafa karıştırıcı ve bazen de sinir bozucu bir süreçtir.

Çoğu zaman, farkı yaratan "Hakkında" sayfasıdır. Hastaların bir diş hekimi ile kişisel bir bağlantı kurabilecekleri, eğitim, deneyim, mesleki sertifika ve ödüller ile hatta kişisel geçmişi hakkında bilgi edindikleri yer burasıdır.

"Hakkında" sayfaları için en iyi uygulamalar
● Kendinizin ve çalışanlarınızın özellikli fotoğrafları.
● Önemli bilgilerin bulunmasını kolaylaştırmak için madde işareti kullanın.
● Dişhekimliği konusundaki felsefenizi ve yaklaşımınızı yazın.
● Kendinizle ilgili bu tür hobileri ve sizi benzersiz kılan eğlenceli olayları ekleyin.

2. Ödeme Yöntemleri

Hastalar için rahatsız edici başka bir şey de randevu alma ve daha sonra sigortasının karşılamadığını öğrenmedir. Web sitenizde belirgin bir şekilde "Ödeme Yöntemleri" sayfası sunan bu hayal kırıklıklarını başlamadan önce durdurabilirsiniz. Artı, hastalara ön büro personelinizin ödeme yöntemlerini ve politikalarını açıklama süresini en aza indireceksiniz.

"Ödeme Yöntemleri" sayfaları için en iyi uygulama
● İmplant Web Tasarım çalışmanızda hangi ödeme yöntemlerini kabul ettiğiniz konusunda net olun. Belirsizlikten kaçının. Potansiyel hastalara açık bilgi verin.
● İmplant Web Tasarım çalışmanızda kabul ettiğiniz sigorta türlerini ve (varsa) yapmadığınız sigortalar türlerini listeleyin.
● İmplant Web Tasarım çalışmanızda kredi kartlarını kabul ediyor musunuz? Hangileri? Ek bir ücret var mı?
● Para indirimi sunuyor musunuz? Öyleyse öyleyse, nedir?
● Düşük gelirli hastalar için ödeme planları veya kayan ölçekli ödemeler teklif ediyor musunuz?
● Sayfanıza daha yakınlaşılmasını sağlamak için kredi kartı veya sigorta şirketi logoları gibi resimler kullanın.

3. Yeni Hasta Özel


Diş web sitesi tasarımı

"Yeni Hasta Özel" sayfanız  hastaların reddedemeyecekleri bir teklif hazırlama fırsatıdır. Yeni bir diş hekimliğinin ömrü değeri inanılmaz derecede yüksek olabilir bu nedenle yeni hasta spesiyalleriniz için cömert olun. Ama çok cömert değil. Uygulamanızın, sadece bir anlaşma arayan aşırı maliyet-bilinçli hastalarla dolduğu korkunç "Groupon Etkisi" deneyimini istemiyorsunuz.

Ayrıca, yeni hasta özelliğinizi yalnızca pratik İmplant Web Tasarım internet sayfanızın metnine eklemeyin. Özel bir sayfa oluşturun ve Google aramalarında bu sayfa sıralamasına yardımcı olmak için arama motoru optimizasyonunu kullanın. Bu sayfayı ayrıca, Google AdWords, Facebook reklamları ve diğer çevrimiçi reklamcılık kampanyaları için bir açılış sayfası olarak da kullanabilirsiniz.

İmplant Web Tasarım "Yeni Hasta Özelleri" sayfası için en iyi uygulamalar
● Kolaylaştırın. Promosyonunuz bir veya iki cümleden fazla almamalıdır.
● Göz alıcı olmasını sağlayın. Kitlenizin dikkatini çekin ve onları okumaya devam edin.
● Hem sizin hem de yeni hastalarınıza değer veren özel ürünler oluşturun. Hastaya ücretsiz temizlik yapılması cazip olabilir, ancak o hasta ile uzun vadeli bir ilişki kurması gerekmeyebilir. Bunun yerine, indirimli ilk sınavın bir parçası olarak ücretsiz X-ray sunmayı düşünün.
● Hangi işi en çok getirdiğini görmek için mevsimlik özel ürünler veya farklı yeni hasta spesiyaliteleri ile deney yapın.

4. Konum / Saat

Hem mevcut hastalar hem de potansiyel hastalar, uygulamanızın yerini ve çalışma saatlerini bulmalarını kolaylaştırdıkları için size teşekkür edecektir.

İmplant Web Tasarım çalışmanızda "Konumunuz" sayfası için en iyi uygulamalar
● Ziyaretçilerin etrafında dolaşmalarını, yakınlaşmalarını ve uzaklaştırılmalarını ve bulunduğunuz yerleri görmelerini sağlamak için bir Google Haritası ekleyin .
● Özellikle günden güne farklılık gösterse, saatlerinizi açıklığa kavuşturun. Belirli günlerde geç saatlerde (veya erken güne başlamak) vakit geçiriyorsanız, bunu vurgulayın.
● Telefon numaranızın mobil cihazlardan tıklanabilir olmasını sağlamak için bir tel özniteliği kullanın.
● Soruları e-postayla cevaplayabiliyorsanız, söyleyin. Birçok kişi e-postayı telefon görüşmelerine tercih eder.

5. Randevu sayfası

İmplant Web Tasarım çalışmanızda çevrimiçi randevular sunuyorsanız, hastalarınızı ve çalışanlarınıza büyük bir iyilik yapıyorsunuz demektir. Personel telefonda randevuları planlamak için daha az zaman harcayacaktır. Hastalarınız telefon görüşmesi yapmadan kendileri için uygun olduğunda randevu talep edebilecek.

İmplant Web Tasarım "Randevu" sayfanız için en iyi uygulamalar
● Sadece uygulamanızın gerektirdiği bilgileri soracak bir form kullanın. Personeliniz istekleri gözden geçirebilir, randevuları tamamlayabilir ve hastalarla onaylayabilir.
● Bazı uygulamalar, randevu saatlerini gösteren otomatik sistemleri kullanmaktadır.
● Dental veya tıbbi acil durumda olan hastalar için acil durum irtibat bilgileri sağladığınızdan emin olun.
● Bir hasta bir randevu talebi gönderdiğinde onları bir "Teşekkür Ederiz" sayfasına gönderin ve onlara bir dahaki sefere neler bekleyebileceğini söyleyin. İki saat içinde onay e-postası, telefon görüşmesi bekleyebilirler mi?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.


İmplant Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

Etiketler: diş hastanesi web tasarım implant web sitesi tasarımı diş hekimi web tasarım İmplant web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar