Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hastane Web Tasarım

Hastane Web Tasarım

Medanis Bilişim AŞ. sağlık sektörüne özel web tasarım ve dijital çözümler sunar. Tüm spesiyaliteler için oluşturulan içerik, resimler, videolar ve özel tasarımlar sağlayan tam hizmet paketleri sunuyoruz. Uygulamanızı bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın. Hastane Web Tasarım için tüm tıbbi uzmanlık alanlarıyla çalışıyoruz ve prosedürleriniz için özel içerik sağlıyoruz. Sağlık sektörünün meşgul olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizin için her şeyin üstesinden geleceğiz.

İnternet, birçok hastaneye, hastaları ve sağlık çalışanları arasında iletişim kurmalarına olanak sağlayan pek çok fırsat sunmaktadır. Günümüzde Hastane Web Tasarım çalışması yaptırmayan bir hastane neredeyse yok. Hastane Web Tasarım sitelerinde temel iletişim bilgilerine ve genel sağlık bilgilerine yer vermektedirler.

Ne yazık ki pek çok hastanenin Hastane Web Tasarım çalışması bir reklam kağıdından daha ileriye gidememektedir. Teknoloji, tıp, web siteleri, web tasarımları bu kadar ilerlerken interneti en etkin kullanan hastaneler daha çok tercih edilmeye başlanacaktır.

Hastaların çoğu hastalandıklarında sağlıklarıyla ilgili ilk araştırmayı internetten yapmaktadırlar. Yine belli bir hastalık teşhisi konulmuş kişilerin çoğu da ikinci bir doktor arayışını internet üzerinden yapmaktadırlar. Bunun farkında olan hastaneler online sağlık hizmetlerine doğru kaymakta ve web sitelerine yönelmektedirler.
Hastane Web Tasarım siteleri e-randevu, hasta-hekim ilişkisi ve tahlil sonuçları gibi temel görevleri yerine getirebilir.

Bir Hastane Web Tasarım sitesi ne kadar iyi tasarlanmışsa ve işlevselse hasta memnuniyeti o kadar artabilir. Hastane Web Tasarım siteleri ne kadar özenle tasarlanırsa hastaneler maliyetini azaltabilir, doktorlarını tanıtabilir, iş başvurularını kabul edebilir, tahlil sonuçlarını paylaşabilir ve hastanelerini tanıtan bir reklam aracı olarak kullanabilir.

Hastane web sitelerinin web tasarımları yani dizaynı, kullanılan renkler, logolar, fotoğraflar direkt ziyaretçinin üzerinde etki etmektedir. Bu yüzden hastanelerin web sitesi kurulum aşamasında web tasarımı ana işi olarak yapan bir firmadan destek almaları daha iyi olacaktır.

Artık hastane ve doktor web sitelerinde sadece iletişim bilgilerine değil hastaların yararlanabileceği pek çok bilgi verilmektedir ve verilmelidir. Yine hastane web sitelerinin SEO çalışmaları olarak organik hit oluşturma adına wp_betawpposts kurma; Instagram, twitter ve facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden faydalanmaları gerekmektedir. Google ve diğer arama motorlarına verilen reklamlarda bile gereğinden fazla para ödememek adına SEO çalışmaları yapan bir firmadan destek alınmalıdır. Unutmayın web siteniz sizin internetteki yüzünüz. Ne kadar iyi görünürse ve işlevsel olursa o kadar insan sizi takip edecek ve bir sıkıntı yaşadıklarında ilk sizin kapınızı çalacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Firmamızla çalıştığınız takdirde:

UZMANLIK

Medanis Bilişim AŞ, tıbbi web sitesi tasarımı ve  sağlık pazarlama deneyiminin 13 yılı aşkın bir süredir güvenebileceğiniz  bir ortaktır.

HASTANE WEB TASARIM YARATICILIK

Sağlık, tasarım, pazarlama ve teknoloji hakkındaki tutkumuz, bize başarılı olmanıza yardımcı olacak daha iyi ve yaratıcı yollar bulmamızı sağlar.

Hastane Web Tasarım Kalite

Detaylara azami dikkat, pratik mükemmeliyetçilik ile Medanis Bilişim mükemmellik için çaba demektir.

Hastane Web Tasarım Hız

Ne kadar meşgul olduğunuzu biliyoruz ve zamanınızı değerlendireceğiz.
Ekibimiz sizin tarafınızdan çabayı en aza indirmek için çabucak ve verimli çalışır .

HASTANE WEB TASARIM DESTEK 

Müşterilerinizi önemseyen bilgili ve samimi dürüst insanlarız, müşterilerin bizi sevmesinin nedeni işte bu. Memnuniyete olan 
ilgimizi ve taahhüdümüzü tam olarak almışsınızdır.

SONUÇLAR

Misyonumuz, sağlık işlerinizin başarılı olmasına yardımcı olmaktır.
Çevrimiçi medikal pazarlama ,gerçek, ölçülebilir sonuçlar üretir, gelirleri
artırır ve yatırımınızın geri dönüşünü garanti eder.

 

Sağlık sektörü işletmeleri için geniş kapsamlı ürün ve hizmetler sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir çatı altında halledileceğini göreceksiniz.

 • Mobil dostu tepki veren tasarım
 • Özel programlama (özel web portalları dahil)
 • Hastaya portal entegrasyonu
 • Özel video üretimi
 • İçerik yazma
 • Logo tasarımı ve markalaşma
 • Özel video ve fotoğraf galerileri
 • Google Analytics ve Mouseflow ile gelişmiş veri izleme
 • İsteğe bağlı arama motoru optimizasyonu (SEO) kurulumu
 • Online medikal pazarlama hizmetleri

Hastane Web Tasarım daima arama motorları düşünülerek tasarlanmalıdır. Sonuçta, hiç kimse web sitenizi bulamazsa, hiçbir hasta bulamayacaksınız. İşte bu yüzden SEO önemlidir.

Hastane Web Tasarım, sitenizin yerel pratik, hastane veya sağlık klinikleriyle en alakalı terimler ve cümleler için sıralamasını sağlayacaktır. Ayrıca, sitenizde bozuk bağlantı, yavaş yükleme süresi veya spam veya kötü amaçlı yazılım bulaşmış dosyalar gibi herhangi bir sorun bulunmadığından emin olabilirsiniz.

Doktorlara ve hastanelere internet pazarlaması teklif eden firmalar kesinlikle SEO sunmalıdır. Bu basit pazarlama tekniği inanılmaz derecede yüksek bir müşteri potansiyeline sahiptir ve daha önce dokunamayacağınız bir kitleye ulaşma şansı verir. Web tasarımı ile SEO’yu sunmayan bir ajansla çalışıyorsanız kesinlikle bunu bulmalısınız.

Doktorlar ve Hekimler için Güvenilir İnternet Pazarlama ve Web Tasarımı Bulma

Hastane Web Tasarım ajanslarını değerlendirirken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç diğer küçük ayrıntı vardır:

 • Çevrimiçi veya hızlı fiyat teklifleri veren firmalar arayın
 • Her ajansın yetenek ve deneyimini değerlendirecek önceki tasarımlardan oluşan bir portföy görmek isteyin
 • Sıralama yaptıkları terimlerin sayısı, site trafiğindeki artış gibi diğer müşterilerin SEO sonuçlarını arayın.
 • Web tasarım süreci hakkında bilgi verin ve müşteri iseniz hesabınıza nasıl bir takım atanacaklarını sorun

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Hastane Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hastane Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir