Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Güzellik Merkezi Web Tasarım

Güzellik Merkezi Web Tasarım

Güzellik ve estetik alanında çalışma yapan sektörler için web sitesi olmazsa olmazlardandır artık. Güzellik merkezlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Estetik çalışması yapan klinikler de aynı şekilde artmaktadır. Güzellik Merkezi Web Tasarım çalışması olmayan bir güzellik ve estetik merkezi rakiplerinden bir adım geride demektir.

Güzellik Merkezi Web Tasarım siteleri web tasarımlarını yaptırırken özel yardım almalılardır çünkü sitelerinin tasarımı hem kurumsal olmalı hem de göz zevkine hitap etmelidir. Güzellik merkezlerinin ve estetik merkezlerinin uygulama alanları çok farklı olduğu için web sitesi bu anlamda da çok faydalıdır. Örneğin bazı güzellik merkezlerinde kaş mikropigmentasyon işlemi yapılırken başka bir güzellik merkezinde epilasyon gibi işlemler yapılmaktadır. Artık kullanıcılar güzellik merkezlerinin internet sitelerine girerek hangi işlemlerin yapıldığını bakmakta ve fiyat konusunda bilgilenmekte. Bunun dışında güzellik merkezi internet sitelerinin web tasarımı yapılırken hem erkeklere hem de kadınlara uygun Güzellik Merkezi Web Tasarım yaptırmaya özen gösterilmelidir. Günümüzde erkeklerin de bakımlarına özen gösterdiği göz önünde tutulmalıdır.

Güzellik Merkezi Web Tasarım ile Rekabetin önüne geçin

Günümüzde internet bu kadar çok kullanılıyorken hala birçok güzellik merkezinin web sitesinin olmaması gerçekten şaşırtıcı. Güzellik Merkezi Web Tasarım çalışmasına sahip olarak birçok rakibinizi otomatik olarak geride bırakmış olacaksınız.

Güzellik Merkezi Web Tasarım ile Şehrinize yeni gelenleri yakalayın

Bir web sitesi, bulunduğunuz yere yeni gelen kişileri yakalamanızı sağlar. Ayrıca yıllardır gittiği kuaförden bir sebepten dolayı memnun olmayan kişileri veya başka bir mahalleye taşınmak zorunda kalan kişileri Güzellik Merkezi Web Tasarım çalışmasıyla yakalayabilirsiniz.

Yeni bir güzellik merkezi veya kuaför arayan herkesin baktığı ilk yer artık Google.

 

POTANSİYEL MÜŞTERİLERİ DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN ANAHTAR:  WEB SİTESİ İÇERİĞİ
 • Stilist ve terapist profilleri (çok önemli, ancak çok az sayıda salon bunu yapıyor)
 • Fotoğraflar – salonun, tedavilerin ve stillerin (tercihen gerçek istemci fotoğrafları)
 • Fiyatlar ile servis listesi
 • Ürünler ve markalar
 • Konum haritası
 • Açılış saatleri
 • Müşteri referansları.

Güzellik Merkezi Web Tasarım sanayiyi anlayan insanlar tarafından özel bir dokunuş gerektirir. Web sitemiz tasarım uzmanlarımız, sağlık ve güzellik dünyasını bilir ve saç salonu, kaplıcalar da dahil olmak üzere kozmetik salonları için web sitesi tasarımı sağlayabiliriz. Müşterilerinize daha iyi ulaşabilmeniz için internet pazarında bir yüz oluşturan bir ana sayfa, hakkımızda sayfası, çevrimiçi mağaza, hizmetler sayfası ve çok daha fazlasını uygularız.

 • Müşterilerinizin ürün bilgilerinize kolayca erişmesine izin verin
 • İş sorularınızı ve gelirinizi artırın
 • Profesyonel imajınızı geliştirin
 • Müşterileriniz için harika bir online kullanıcı deneyimi sağlayın
 • Müşterilerinizi kuponlar ve promosyonlarla bilgilendirin

İstediğiniz kadar sayfayı ekleyin:

 • Anasayfa / Hakkımızda Sayfa – Herkese salonunuz hakkında bilgi veriyoruz.
 • Hizmetler Sayfası – Salonunuzda verdiğiniz tüm hizmetlerin listelenmesi
 • Galeri / Video Sayfası – Eserinizin resimlerini ve videolarını nereye ekleyebileceğiniz
 • Online Mağaza Sayfası – Sattığınız Ürün ve Hediye-Sertifikaları.
 • Bize Ulaşın Sayfa- Müşterilerin soruları ve geribildirimleri anında işletme e-postanıza gönderilecektir.

Güzellik Merkezi Web Tasarım yapıldıktan sonra sitenizin diğer güzellik merkezlerinin sitelerinden Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında daha yukarda çıkması için bazı SEO çalışmalı yapmanız lazım. Web siteniz için SEO çalışmalarını birkaç farklı yoldan yapabilirsiniz. Bunlardan en önemli ve değerlisi web sitenize organik hit almakla olur. Web sitenize organik hit alabilmeniz için web siteniz tasarlanırken SEO kurallarına göre tasarlanması lazım. Güzellik Merkezi Web Tasarım çalışmanız bitip Web siteniz yayına alındıktan sonra internet sitenize güzellik, estetik, epilasyon, saç bakım, cilt bakımı gibi konularda orijinal yazılar eklemelisiniz. Facebook, Twitter, İnstagram gibi paylaşım sitelerinden bu yazıları ve güzellik merkezinde yaptığınız çalışmaların fotoğraflarını paylaşabilirsiniz. Özellikle İnstagram’da bu sıralar öncesi ve sonrası fotoğrafları oldukça ilgi görmekte ve güzellik merkezleri instagram ve Facebook’u direkt reklam aracı olarak kulanmaktadır.

Tabi ki tüm bu çalışmaları SEO konusunda uzman bir firmaya da yaptırabilirsiniz. Güzellik Merkezi Web Tasarım sitenizin reklamını da Google, Yandex gibi arama motorlarına vererek üst sıralarda çıkabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Güzellik Merkezi Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir