Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Holding Web Tasarım

Holding Web Tasarım

Holdinginizi dünyaya duyurmak için yabancı kanallara, gazetelere ilan verebilir; kapı kapı dolaşıp el ilanı dağıtmaları için birçok eleman tutabilirsiniz. Peki, tüm bu çalışmaları yaparken harcayacağınız reklam giderini düşünün. İnternet sayesinde dünyanın birçok yerindeki insana çok az para harcayarak ulaşabilirsiniz. Bunun için bir Holding Web Tasarım çalışmanız olması yeterli olacaktır. Holding Web Tasarım sizin dünyaya açılan pencereniz olabilir. Yeter ki Holding Web Tasarım çalışmanız yapılırken gerekli kurallara göre sitenizi kurdurup, tasarımını Google, Yandex arama motorlarının istediği gibi yaptırın.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Bir düşünün siz ve tüm elemanlarınız uyurken bile Holding Web Tasarım siteniz sizin için çalışmaya devam edecek. 24 saat haftanın 7 günü hiç izin almadan çalışan bir elemana sadece bir kere maaş ödediğinizi düşünün. Bu elemanın çalıştıkça size bu paranın kat kat fazlasını kazandırdığını düşünün. Kimse böyle bir elemana hayır demez sanırım.  İşte bu elaman sizin web siteniz olabilir. Holding Web Tasarım çalışmanızı tecrübeli bir firmaya kurdurtarak ilerde sorun yaşamadan kullanacağınız bir web siteniz olacaktır.

Holding Web Tasarım dizayn da en az kurulum kadar önemlidir. İnsanlar holdinginizin web sitesine girdiğinde kolay bir şekilde dolaşabilmeli, aynı zamanda web siteniz insanları etkileyecek kadar kurumsal olmalı. Holding Web Tasarım çalışmanız dünyada hangi ülkelerde okunsun istiyorsanız dil seçeneklerini ona göre ekletebilirsiniz. Web sitesi tasarımınızı yaptırmadan önce logo belirlemeniz en doğrusu olacaktır. Logonuzun rengine ve şekline uygun bir web sitesi daha şık ve kurumsal görünecektir.

Günümüzde kurulum ve Holding Web Tasarım çalışmasından daha önemli hale gelen bir konu var. İçerik girişi! İçerik girişi eskiden çok önemsenmezdi bugün ise internet dünyasında paha biçilmez bir gereksinim halini aldı. Kopyala yapıştır bilgilerin her yerde yayılmaya başladığını gören Google gibi arama motorları birbirine benzeyen siteleri, aynı içeriğe sahip siteleri geri sayfalara atmaya başladı. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almak istiyorsanız özgün içerik girmek birinci sırada önemli. Artık sadece özgün içerik girmek de yetmiyor insanların dikkatini, ilgisiniz çekecek yazılar yayınlamak gerekiyor. Web sitesi, Holding Web Tasarım nasıl başlı başına bir meslekse içerik girmek de artık ayrı bir meslek dalı haline gelmiştir.

Twitter, Facebook, İnstagram gibi insanların kendiliğinden toplandığı alanlar sizin için bulunmaz bir nimet. Bu nimetten elinizden geldiğince fazla yararlanmanız lazım. Sürekli sosyal medya uygulamalarını, sitelerini takip ederek yeni kurulan bir sitede hemen paylaşımlarınız ve reklamlarınızla yer almanız lazım. Bir sosyal platformda ne kadar erken yer alırsanız rakiplerinizin önüne o kadar geçersiniz.

TAM KAPSAMLI DİJİTAL AJANSIZ

Pazarlamanın ve teknolojinin kesiştiği noktada çalışan, son teknoloji bir dijital ajans. Dijital mükemmellik için girişimde bulunan işletmeler için güvenilir bir ortaktık ve hedefleri başarı hikayelerine dönüştürüyoruz. Nasıl yapacağız? Stratejiden web geliştirme ve çevrimiçi pazarlamaya geçişte uzmanlığımızın çeşitli alanlarını sorunsuz bir şekilde birleştirerek. Felsefemiz, bütüncül yaklaşımımızın size sağlam ve doğru bilgilendirilmiş tavsiyeler vermesine, sağlam çözümler üretmemize ve dönüştürülen kampanyaları geliştirmemize izin vermesidir.

Holding Web Tasarım HİZMETLERİMİZ

  • STRATEJİ VE TAVSİYE
    Günümüzde artan dijitalleşme kitlenize daha iyi ulaşmak için sürekli olarak yeni fırsatlar ve kanallar yaratmaktadır. Referans, doğru güzergahı haritalamada size rehberlik eder ve değerli dijital fırsatları sürdürülebilir sonuçlara dönüştürmenize yardımcı olur.

  • UYGULAMA VE OLUŞTURMA
    Holding Web Tasarım için doğru strateji yeterli değildir. Referans, dijital hırslarınızı sağlam ama esnek çözümlere dönüştürür. İçerik yönetiminden e-ticarete ve mobil uygulamalara kadar. Entegre yaklaşımımız başarılarınız için bir garantidir.

  • DİJİTAL PAZARLAMA Uygulamanız
    Holding Web Tasarım bittiğinde, o zaman yüksek vitese geçeceksiniz: projenizi başarıyla piyasaya sürmek ve onu duyurmak.Disiplinli bir ekip ve elimizden gelen geniş bir taktik takımı ile beklentilerinizi aşmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Sonuçları yönlendiren web siteleri.

Web siteleri, potansiyel satışları ve derin etkileşimi ölçülebilir bir şekilde yönlendirmelidir. Web siteleri sadece hoş görünmemelidir. Bir markanın web sitesi, müşteri üretimi ve satışı besleyen bir motor gücü geliştirmelidir.

Tasarımın amacı olmalıdır

Medanis Bilişim AŞ, kuruluşların iş hedeflerine ulaşmalarına ve olabildiğince iyi olmasına yardımcı olmak için tasarım, teknoloji ve pazarlamanın kesişiminde çalışırlar. Satışları, savunuculuk ve müşteri üretimini etkilemek için web siteleri tasarlar ve kurarız.

Dizayn süreci

Web simgesi
 
(1) Holding Web Tasarım Müşterilerimizin Benzersiz İhtiyaçlarını Araştırma
değer önerilerini ve mevcut performans metriklerini araştırıp anlamaktayız. Yaklaşımımız, veri odaklı analiz ve araştırma ile birleştirilen sektör deneyimlerine dayanmaktadır.
 
Web simgesi
 
(2)Holding Web Tasarım  Web Teknik
Ekibimiz geniş bir teknoloji yelpazesine sahiptir. Tasarım, bir şeylerin görünümünden çok daha fazladır – tasarım, işlerin nasıl yürüdüğüdür.
 
Web simgesi
 
(3) Holding Web Tasarım Bilgi Stratejisi ve Mesajlaşma Kullanıcılarınızın bilgilendirileceği ve dönüştürebileceği bilgi yollarını tanımlıyoruz
Ekip katılımı ve basitliğe doğru bir yol tutuşu ile dağınıklığı ortadan kaldırdık ve iş hedeflerine odaklandık.
 
Web simgesi
 
(4) Holding Web Tasarım Etkileşim, Entegrasyon ve Katma Değer
 
Tasarımı bir marka, teknoloji, strateji, sistem ve pazarın bir bütünlüğü olarak görüyoruz. Onları bir araya getirdiğimizde sihir olur. Harika fikirler, uygulanması kadar iyidir.
 
Web simgesi
 
(5) Holding Web Tasarım 
Sınıfının en iyisi interaktif deneyimleri tasarlar ve markaları geliştiririz. Oyunla değişen dijital deneyimler oluşturuyoruz.
 
Web simgesi
 
(6) Holding Web Tasarım Başlatma & Yineleme
 
Her şey başlatılırken bir araya gelir. Müşterileri bu kritik dönem boyunca yönlendiriyoruz ve odak noktamızı yinelemeli, büyümeye dayalı iyileştirmeler ve pazarlamaya kaydırıyoruz.
 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı