Logo

C2C İnternet Slang


paylaş
C2C İnternet Slang

C2C İnternet Slang müşteriden müşteriye satış imkanı tanıyan bir sistemdir. İlk olarak Amerika’da Ebay tarafından kullanılan sistem ülkemizde de gittigidiyor tarafından kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde hem web site sahibi hem de satıcı kazanacaktır. Fiyatalar dışardaki piyasaya göre daha uygun olacağı için ve zengin bir ürün yelpazesi olacağı için müşteri de kazacaktır. Herkesin bir şekilde karlı çıktığı bu sistem gün geçtikçe daha da yayılmaktadır. C2C İnternet Slang sayesinde siz ürün depolama, kargo ve faturalama gibi şeylerden sorumlu olmayacaksınız, satıcılar da web site kurumu, tasarımı ve reklamlardan sorumlu değildir. Yani bir görev paylaşımı söz konudur.

C2C İnternet Slang sisteminde sıfır risk ön planda tutulur. Sıfır risk sayesinde hem satıcı hem de müşteri güven altına alınarak risk en aza indirilir. Müşteri ürünü sepete ekler ve kredi kartı ya da havaleyle parayı öder. Para web sitesinin hesabında bekletilir. Müşteri kargosunu alıp ürünü onayladığı zaman komisyon oranı kesilerek satıcıya parası aktarılır. C2C İnternet Slang sisteminde komisyon oranı yaklaşık %10’dur. Satıcı 100 TL’lik bir ürün sattığında 10 TL’si size kalacaktır. Ayrıca listelenen ürünler içinde belli bir ücret alırsınız.

C2C İnternet Slang sisteminde web sitenizin trafik oranını arttırmak için çalışmalar yapmanız lazım. Trafik oranı web sitenize giren insan sayısıdır. Google arama motorunda ilk sayfada çıkmanız site trafiğinizi etkiler. Google arama motorundaki yerinizi kurulum aşaması bile etkiler. Kurulum aşamasında web sitenizin Google arama motoru uyumlu olması ve son teknolojiye göre yapılması gerekir. Firmamız bütün siteleri Google optimizasyonu yani Google uyumlu olarak yapmakta. C2C İnternet Slang sisteminde responsive tasarım konusunda da size yardımcı olabiliriz. Responsive tasarım sayesinde ek bir mobil siteye ihtiyaç duymadan web siteniz telefon, tablet ve bilgisayardan sorunsuz açılabilir. Google yeni bir teknoloji olduğu için responsive tasarımlı siteleri ön sıralarda gösterir. Web tasarımınızın ayrıca kaliteli olması sizi kurumsal bir firma olarak gösterecek ve insanlara güven verecek. Web siteniz sizin prestijiniz. Kurumsal bir marka olmanız web sitenizin kaliteli olmasından geçiyor.

Etiketler: c2c internet slang c2c e-ticaret c2c eticaret c2c e-ticaret sitesi c2c e-ticaret web site tasarım gittigidiyor gibi site sahibinden gibi site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar