Logo

C2C E-ticaret Paketleri


paylaş
C2C E-ticaret Paketleri

C2C E-ticaret Paketleri e-ticarete atılmanız için iyi bir başlangıç olabilir. C2C E-ticaret Paketleri sayesinde tüketiciden tüketiciye ticaret modelini uygulayabilirsiniz. Gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar gibi web siteleri C2C sistemini kullanmaktalar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

C2C E-ticaret Paketleri sizlerin daha uygun fiyata, ihtiyacınıza göre web sitenizi yaptırmanıza olanak sağlar. Çok kapsamlı bir site olmayacaksa veya düşük sermayeyle işe başlayacaksanız küçük bir paket seçebilir, büyük bir sermayeyle geniş bir iş yapacaksanız ona göre özel bir paket seçebilirsiniz. Firmamız her bütçeye uygun paketleriyle size geniş bir seçenek ağı sunar.

C2C E-ticaret Paketleri yaptırmadan önce C2C e-ticaret modeli hakkında bilgilenmeniz iyi olacaktır. Tüketiciden tüketiciye satış mantığına göre hazırlanan bu sitelere pazar yeri demek mantıklı olacaktır. Siz bir pazar yeri açıyorsunuz insanlar pazarınızda belli bir komisyon karşılığında ürünlerini satarlar. Tüm faturalandırma, kargolama, ürün tedarik süreci sorumluluğu onlardadır. Bu açıdan düşünüldüğünde klasik alışveriş sitelerindeki teknik iş yoğunluğunuz site yöneticisi olarak daha azdır. Burada ürün başı belli bir komisyon kazanacağınız için web sitenize daha çok kişinin girişini sağlamanız gerekmektedir.

C2C E-ticaret Paketleri ile sıfır risk konusunda emin olabilirsiniz. Bu sistemde müşteri ürünü alır ve parasını öder. Para web sitesinin hesabında bekler. Müşteri kargoyu alıp ürünü onayladığı an para belli bir komisyon kesilerek satıcıya aktarılır. C2C alışveriş sitelerinde komisyon oranı yaklaşık %10’dur. Yani web sitenizde birisi 100 TL’lik bir ürün sattığında 10 TL’si size kalacaktır. Satılan her üründen bu şekilde komisyon alacaksınız.

C2C E-ticaret Paketleri bazen Google AdWords reklamlarını ya da SEO çalışmalarını da kapsamaktadır. Paket alımında bunları da göz önünde bulundurursanız daha karlı olabilirsiniz. Özellikle web siteniz ilk yayına alındığında mutlaka Google AdWords reklam çalışması yapmalısınız. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak sizin için çok değerli. İnsanlar web sitelerinden ürünlere kadar birçok şeyi Google arama motoruna yazarak bulmakta. Google’da ilk gördükleri sitelere tıklayarak fiyatı en uygun olan siteden almaktadırlar. Google AdWords sayesinde müşterinin gezdiği ürünlerin reklamı girdiği sitelerde karşısına çıkacak ve ürünü eninde sonunda alacaktır.

Bir e-ticaret sistemine sahip olmanızın size sunacağı başlıca avantajlardan bazıları:

C2C E-ticaret Paketleri Mağazanız 7/24 açık

C2C E-ticaret Paketleri kullanmanın nedenlerinden biri işinize bir avantaj sağlayacaktır; çünkü ürünlerinizi satabilir ve işletmenizi günde 24 saat, haftada 7 gün boyunca tanıtabilecektir. Ne zaman olursa olsun, insanlar çevrimiçi mağazanıza giriş yapabilir ve ürünlerinizi satın alabilecektir. Personelinizin saatlerine veya fiziksel bir yere göre sınırlı değilsiniz. Bu, daha fazla kişiye daha fazla ürün satma ve daha fazla kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğunuz anlamına gelir.

C2C E-ticaret Paketleri Dünyadaki Herkese Satabilirsiniz

C2C E-ticaret Paketleri ile dünyadaki belirli bir yere fiziksel bir yerle sınırlı olmaktan ziyade, işletmeniz herhangi bir ülkedeki herhangi bir ülkedeki herhangi bir ülkedeki herhangi bir ülkeye ürün satabilir. Çevrimiçi mağazanız, internet bağlantısı olan herhangi bir müşteriye açık olacak, böylece satışlarınız coğrafik sınırlamalarla sınırlanacaktır. Bu, aynı zamanda normal müşterilerinizin seyahat ettiği her yerde ürünlerini yine de satın alabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, bir yere sıkışmış veya fiziksel mağazanıza yapamayan müşterilere ürünler sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

C2C E-ticaret Paketleri Daha Fazla Ürün Satabilirsiniz

Geleneksel bir mağaza bulunduğunda kaç ürün satabileceğiniz konusunda fiziksel bir sınır vardır. Sadece mağaza ön ve depo odalarınıza fiziksel olarak uyacak birçok ürün satabilirsiniz. Bununla birlikte, bir C2C E-ticaret Paketleri mağazanız varsa, müşterilerinize çok daha fazla ürün sunabilirsiniz. Müşterilerinizin aradıklarını tek bir aramayla bulabilmeleri için onları kolayca organize edebilirsiniz.

Müşteri için Daha Fazla Kolaylık

Müşteri açısından, bir C2C E-ticaret Paketleri mağazasında çevrimiçi alışveriş yapmak, geleneksel bir mağazada birçok şekilde alışveriş yapmaktan daha elverişlidir. Her şeyden önce, evden ayrılmaları bile gerekmiyor ve oturma odasındaki kanepelerdeki pijamaları ile ihtiyaç duyduklarını satın alabiliyorlar. Bu, mağazaya gitmek için gereken süreyi ve yakıt maliyetini düşürür. İkincisi, kredi kartları, PayPal, ödeme yöntemleri ve çok daha fazlasını içeren daha geniş bir ödeme seçenekleri seçeneği olacak .

Daha Az Maliyet

Bir çevrimiçi mağaza işlettiğinizde, yüksek caddedeki pahalı bir alanı kiralamak, tesislerinizi ödemek veya satış elemanları istihdam etmek hakkında endişelenmeniz gerekmez. Aynı ürünleri aylık küçük bir site yönetimi ücreti karşılığında satabilirsiniz. Bu, işletme masraflarınızı en aza indirebileceğiniz ve karınızı maksimize edebileceğiniz anlamına gelir. Hangi işletme sahibi bunu yapmak istemez ki?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


C2C E-ticaret Paketleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: c2c e-ticaret web site tasarım c2c eticaret c2c e-ticaret sitesi c2c e-ticaret c2c eticaret yazılım gittigidiyor gibi site c2c e-ticaret yazılımı c2c e-ticaret paketleri sahibinden gibi site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar