Logo

C2C Çözümleri


paylaş
C2C Çözümleri

C2C Çözümleri yeni e-ticaret yöntemini uygulamak için özellikle son günlerde gerekli bir hal aldı. C2C Çözümleri ile müşteriden müşteriye satış imkanı sunabilir; ev, araba için satılık kiralık ilanları verebilirsiniz. C2C Çözümleri ile bir alışveriş merkezi kurduğunuzu farz edin. İnsanlar alışveriş  merkezinizden dükkanları kiralıyorlar ve sattıkları ürünlerden komisyon alıyorsunuz. C2C Çözümleri siz sadece alışveriş merkezinin düzeninden sorumlusunuz, satıcılar ise ürün satışı, kargo, depo ve fatura gibi işlemlerden sorumlu. Görev dağılımında herkes üstüne düşeni kaliteli şekilde yaparsa web siteniz günden güne büyüyecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

E-ticaret paket fiyatlarımız için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

C2C Çözümleri sıfın risk göz önünde bulundurularak yapılır. Web sitenizden ürün alan birisi parayı öder, para web sitesinin hesabında kalır. Ürünü alan kişi kargoyu alıp ürünü onaylayınca para komisyon oranı kesilerek satıcıya aktarılır. Komisyon oranı bu tarz sitelerde yaklaşık %10'dur. Satılan her ürün için belli bir miktar komisyon alırsınız. 100 TL'lik bir ürün satıldığında 10 TL size kalır. Web sitenizde dönem dönem kampanyalar yaparak web sitenizdeki satıcı oranını ve müşteri oranını arttırabilirsiniz. C2C Çözümleri deyince tasarım da önemli bir yer tutar. Web sitenizin kaliteli bir tasarıma sahip olması müşterilere güven verecektir. Kurumsal bir web site tasarımı sayesinde zamanla bir marka haline geleceksiniz. Ucuz web siteleri kalitesiz görünümüyle insanlara güven vermez. Web sitesi sizin prestijiniz olacak bunu unutmayın.

C2C Çözümleri ile reklamlar ayrı düşünülemez. Web sitenize gelen müşteri sayısını arttırmanın bazı yolları var. Bunlardan birisi SEO çalışmaları. SEO çalışmaları ile web sitenizin Google ve Yandex, Bing gibi arama motorlarındaki sıralamasını yükseltebilirsiniz. Web sitenize kurdurtacağınız blog bölümüne özgün yazılar ekleyerek, bu yazıları Facebook, Twitter, İnstagram gibi paylaşım sitelerinde paylaşarak web sitemize giren müşteri sayısını arttırabiliriz. Bu çalışmalar 3-4 ay sonra meyvesini vermeye başlayacaktır.

Web siteniz kurulduktan hemen sonra sitenize trafik çekmek istiyorsanız en mantıklısı Google AdWords ile reklam vermek olacaktır.

C2C Çözümleri için Hızlı ve Basit Ödeme

Web siteleri hızlı olmalı ve çevrimiçi mağazalar basit olmalıdır. Basit ödeme işlemleri, dönüşüm oranları ve alışveriş sepetindeki daha düşük terk etme açısından önemlidir. Tasarım kalitesi iyi olmalı ve en iyi sonuç için profesyonel olarak yapılmalıdır. Kullanıcıların kaydolmasını zorunlu tutmayın. Ödemeyi olabildiğince kısa ve basit tutun.

C2C Çözümleri Görünür Müşteri Hizmeti

Şirketler ve bireyler bazen müşteri hizmetleri işlevlerini doğru bir şekilde göstermez. Tüketicilerle olan güveni artırmak için web sitelerinde birden çok müşteri hizmetleri seçeneği açıkça görülmelidir. Bu tür seçenekler ücretsiz bir telefon numarası, e-posta, form postaları ve mümkünse canlı sohbet olmalıdır.

C2C Çözümleri için Kargo Teşvikleri

Günümüzde tüketiciler nakliye teşvikleri ile çevrimiçi olarak muamele görmek istiyorlar. Bu genellikle ücretsiz nakliye anlamına gelir. Perakendeciler satış yapmak için ücretsiz nakliye hizmeti sunmalıdır. Genellikle bu teklifler asgari sipariş alımlarıyla bağlantılıdır.

C2C Çözümleri Müşteri Yorumlarını Görüntüle

Müşteri yorumları bir fark yaratır. Çevrimiçi satışları artırmak isteyen perakendeciler onları net bir şekilde göstermelidir. Satılan her bir ürünün hemen altında göstermelidirler. Pazarlama çabaları müşterilere incelemeleri sunma konusunda teşvik vermeye yönelik olmalıdır. İncelemeler, alışveriş yaparken tüketiciler arasında büyük bir belirleyici faktördür.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C Çözümleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: c2c çözüm c2c çözümü c2c çözümleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar