Logo

C2C Ankara


paylaş
C2C Ankara

C2C Ankara web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız kısaca C2C yöntemini anlattığım yazımı okumanızı tavsiye ederim. C2C Ankara web sitesi çalışmalarınız sayesinde siz de e-ticaretteki yerinizi alabilirsiniz. C2C müşteriden müşteriye satış imkanı sunan bir e-ticaret modelidir. Gittigidiyor ve sahibinden.com ile adını duyuran C2C müşteriler arasında etkileşim esasına dayandığı için ve hem site sahibine hem de satıcılara kazandırdığı için popülerliği gün geçtikçe artmakta.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C Ankara ile sınırlı kalmak zorunda değil. Türkiye'den hatta web sitenize ekleyeceğiniz dil seçeneği ile dünyadan birçok müşteriniz olabilir. Web siteniz sizin pazar yeriniz olacak. Satıcılar ürünlerini pazar yerinize getirerek sergileyecekler. Müşteriler de istedikleri ürünleri alacaklar. Siz sadece pazar yerinin düzeni, güvenliği, temizliği, kampanyalar gibi konulardan sorumlu olacaksınız. Ürün satışı, depolama, kargo, fatura gibi sorumluluklar satıcılara aittir.

C2C Ankara web sitesinde sıfır risk ön planda tutulur web sitenizden alışveriş yapan müşteri parayı öder ama para sitenin hesabında bekletilir. Müşteri kargoyu alır ürünü onaylar. Onayladıktan sonra para satıcının hesabına aktarılır. Para aktarılırken belirlenen komisyon oranı kesilerek satıcıya aktarılır. Komisyon oranı C2C Ankara tarzı sitelerde %10 civarındadır. Siteniz üzerinden satılan her üründen komisyon ve listelenen her üründen de belli bir ücret alırsınız. Web sitenizden daha çok ürün satılması için kampanyalar yapabilirsiniz. Kredi kartına ödeme kolaylığı, listelenen ürün ücretlerinde indirim, ücretsiz kargo gibi kampanyalar sitenizdeki alışveriş oranlarını arttıracak ve böylece satıcılar daha çeşitli ürünler satabilecektir. Bu sistem hem web sitesi sahibine hem de satıcılara kazandırmaktadır. Yeter ki kaliteli ürünler satılsın ve insanlara gerçekten gösterilen ürünler gönderilsin. İnsanlar artık güven duyabilecekleri web siteleri istiyor.

C2C Ankara e-ticaret sitesi tasarımı gerçekten önemli bir konu. Tasarımınız kaliteli ve işlevsel olmalı. Kaliteli bir web sitesi insanlara güven verecek ve kurumsal bir firma imajı vereceksiniz. Web sitenizin görünüşü yanında işlevsel olması da çok önemli. Web siteniz çok güzel yapıldı diyelim herkes çok beğendi. Ancak müşteri aradığı ürünü on dakika arayıp bulamıyorsa, alışveriş sepetine eklediği ürünü nasıl satın alıp ödeyeceğini iki üç dakika düşünüyorsa işlevsellikte sorun var demektir. İnsanlar artık vakit kaybetmek istemiyor. Kredi kartı bilgilerini bile güvenli şekilde web sitelerine kaydediyorlar ve bir daha ki alışverişe yeniden kredi kartı bilgilerini girmek zorunda kalmıyorlar. C2C Ankara sitelerinde müşterilerin dikkat ettikleri bir noktada 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilmektir. Bunun için web sitenize müşteri hizmetleri modülü ekletebilirsiniz.

C2C Ankara web sitesi tasarımı konusunda deneyimli ekibimizle çözüm önerileri sunuyoruz. Daha fazla yardım için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca Google AdWords reklamları konusunda Google AdWords sertifikalı ekibimiz size destek olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

C2C Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: c2c web tasarım c2c e-ticaret ankara c2c ankara

paylaş

İlgili YazılarYorumlar