Logo

Belediye Web Tasarım


paylaş
Belediye Web Tasarım

Belediyelerin Belediye Web Tasarım web siteleri mutlaka olmak zorundadır. Bazı belediyeler hala yıllarca önce yaptırdıkları web sitelerini kullanıyor ve Google arama motorunda bu yüzden ileri sayfalarda çıkıyorlar.

Google arama motoruna girip birkaç Belediye Web Tasarım web sitesini incelediğinizde çoğunun bir kalıptan çıkmış gibi olduğunu görürsünüz. Belediye Web Tasarım sitelerini daha ucuza yaptırmak için hazır şablon siteleri kullanmaktalar. Bu da belediye web sitelerinin Google arama motoru tarafından bir süre sonra tanınmasına ve web sitesinin geri sıralara düşmesine neden olmaktadır.

Artık belediyeye bağlı bir çok işlem online olarak yapılabilmekte. İşlem yapmak isteyen vatandaş belediyenin web sitesine girdiğinde yapmak istediği işlemi hemen bulmalı ve basit şekilde yapabilmelidir. Web sitesinin tasarımı bu yüzden hem kullanışlı hem de kurumsal olmalıdır. Web siteniz sizin prestijinizdir.

Belediye Web Tasarım web sitenizin mobil uyumlu olması, kullanılan renklerin logonuzla paralel yapılması gibi birçok şey web tasarımında önemli bir yer tutar. Google, Yandex gibi arama motorlarıyla uyumlu olarak sitenizin tasarlanması özellikle çok önemlidir. Belediye Web Tasarım sadece web sitenizin nasıl göründüğüyle ilgili değildir. Web sitenizde hangi bölümlerin olacağı, menüde nelere yer vereceğiniz gibi önemli pek çok konu var.

Web siteniz belediyeniz reklam yüzü olmanın yanı sıra halkla aranızdaki köprü olacaktır. Günümüzde belediyelerin Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal ağları da aktif olarak kullandığı ve bu sayede belediyelerinin adlarını tüm Türkiye’ye duyurduklarını görüyoruz. Belediye Web Tasarım siteniz üzerinde yapılan işlemler arasında borç sorgulama, borç ödeme, tesisler, iletişim, şikayet-öneri, e-belediye gibi kurumsal menü başlıklarının olması web sitenizi kullanacak kişiler için kolaylık sağlayacaktır.

Twitter, YouTube, Instagram, Facebook gibi siteleri ne kadar aktif kullanırsanız web sitenize giren kişi sayısı o kadar artacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Belediyesi olduğunuz ilçeyi en iyi Belediye Web Tasarım siteniz aracılığıyla tanıtabilirsiniz. Bu yüzden belediye çalışmalarını yaparken nasıl özeniyorsanız web sitenizin kurum aşamasında da o kadar özenmenizi tavsiye ederiz.

BELEDİYE WEB TASARIM

Yerel yönetimlerin müşterileri olmayabilir, ancak sakinleri ve kurucu unsurları vardır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu insanlar çoğunlukla hizmetler, etkinlikler ve diğer konular hakkında ihtiyaç duydukları bilgileri bulmak için internete gitmeyi tercih ediyor.

Bu nedenle, bir belediye web sitesi Belediye Binası veya yerel postane gibi odak noktası olabilir. Şehriniz, kasabanız veya topluluğunuz için yeni bir web sitesi planlıyorsanız, kesinlikle dahil etmeniz gereken dört unsur vardır:

# 1: ACİL İLETİŞİM NUMARALARI

SadeceBelediye Web Tasarım acil durum bilgisi merkezi olması gerektiği mantıklıdır. Polis, itfaiye ve hastaneler için önemli iletişim numaralarının yanı sıra, iklim uyarıları ve kar tatillerinin de sakinler ve ziyaretçiler için de değeri vardır.

# 2: BİR ETKİNLİK TAKVİMİ Belediye Web Tasarım

Topluluk olaylarının gizli olmasına izin vermeyin. Seçimlerden festivallere ve tanınmış bayramlara kadar, belediye web siteleri takvimini topluluğun ilgisini çekebilecek her şeyle birlikte toplayabilirsiniz.

# 3: HARİTALAR VE FOTOĞRAFLAR Belediye Web Tasarım

Belediyenizin web sitesi sadece kasabasında yaşayan insanlar için değil, ziyaretçiler, turistler ve hatta yatırımcılar için değerli bir kaynak olabilir. Bu nedenle, haritalar, yerel yerler ve topluluk profilleri göndermek harika bir fikirdir.

# 4: YEREL KAYNAKLARA BAĞLANTILAR

Yerel otellere, restoranlara, emlakçılara ve diğer kaynaklara bağlantılar dahil olmak üzere bağlantılar verebilirsiniz. Bu bağlantılar, kasabanızla tanışık olmayan ya da tek bir yerde birçok seçenek yaşamak isteyen insanlar için inanılmaz derecede değerli olabilir. Ve aynı zamanda, topluluğunuzu yapan ve destekleyen çeşitli işletmeleri tanıtmak için harika bir yoldur.

Yeni belediye web sitenizi oluşturmanın vaktinin geldiğinde, Medanis Bilişim'in yaratıcı ekibinin size yardım etmesine izin verin. Bizden ücretsiz danışma planı almak için doğrudan arayabilir veya formu doldurarak bizim aramamızı isteyebilirsiniz.

Etiketler: belediye web tasarımı web tasarım belediye belediye web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar