Logo

Website Tasarım İstanbul


paylaş
Website Tasarım İstanbul

Website Tasarım İstanbul  Medanis Bilişim AŞ değişiklik isteyenler için tasarım yapan ve güçlü hikayelerini etkileyici dijital deneyime dönüştüren bir deneyim sunar.

Her şeyden önce birlikte çalışıyoruz.

Website Tasarım İstanbul Medanis Bilişim AŞ'de 13 yılı aşkın tecrübemizle güzel dijital çözümler üretmek için strateji, iç görü ve planlamayı getiriyoruz. Arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), PPC, AdWords, e-posta pazarlama, satış pazarlama, e-ticaret danışmanlığı, kimlik ve marka oluşturma, web sitesi tasarımı ve geliştirme, mobil uygulama tasarım ve geliştirme ve analitik hizmetleriyle tam bir dijital ajans olarak sizinle çalışmaya hazırız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Website Tasarım İstanbul Grafik Dizayn

13 yılı aşkın tecrübenin yanı sıra komple markaların oluşturulmasını ve kullanıcıları ilgilendiren küçük şeyleri oluşturmamızı sağlayan tasarımcılarımız ve yönetmenlerimiz, trend tasarımlarda son derece bilgilidir. Çalışmalarımız tipografi için sağlıklı bir takıntı ile gerçek bir tasarım tutkusu ve olumlu bir kullanıcı deneyimi ile oluşturulmuştur.

 • Afiş Reklam Tasarımı
 • Ürün tasarımı
 • Baskı ve Kırtasiye Tasarımı

Website Tasarım İstanbul Marka ve Kimlik

İster sıfırdan bir marka oluşturmak istiyor olun isterseniz eski bir markayı yeni müşterilerin önüne koymak istiyor olun, özenle yaptığınızdan emin olmalısınız. Birden fazla logo, bir marka şirketin kendini anlattığı ve şirkete kişilik veren bir unsurdur. Medanis Bilişim AŞ'de, her marka bilinci oluşturma stratejisi, iç görü üzerine inşa edilmiştir.  Hedeflenen tüketiciler ürün kararları alırlar mı? Neyi beğenirler? Onların değeri nedir?
Şirketin, markanın ve hedef kitlenizin tamamının anlaşılması,
doğru bir şekilde yürütülmesi gereken bilgiler sağlar .


 • Marka Geliştirme ve Konumlandırma
 • Logo ve Ticari Marka
 • Marka Kuralları Kiti

Website Tasarım İstanbul Kullanıcı Arabirimi Tasarımı

Potansiyel bir müşteri web sitenizi ziyaret ettiğinde, mobil uygulamanızı kullandığında veya sosyal medya aracılığıyla markanızla etkileşime girdiğinde, bir sayfayı ziyaret etmek ile bir marka yaşamak arasındaki farkı yaratan ilham kaynağı tasarımdır. Website Tasarım İstanbul Medanis Bilişim tasarım, ziyaretçileri müşterilere dönüştürebilir ve en önemlisi de müşterileri markanızın savunucuları haline getirebilir.

 • Sayfa ve İçerik Envanteri
 • Site Haritaları ve Tel Çerçeveler
 • Modeller ve Düzenler

Website Tasarım İstanbul Özel Web Sitesi Geliştirme

Steve Jobs, "Tasarım sadece nasıl göründüğü ve hissettirdiği değildir.Tasarım nasıl çalıştığıdır" dedi. Medanis Bilişim AŞ'de, Kullanıcı Deneyiminin görünümden fazlası olduğunu anlıyoruz. En görsel açıdan ilgi çeken web sitesi bile, gezinmesi zor olduğunda, çekiciliğini kaybeder. Neredeyse herkes bir web sitesi oluşturabilir, ancak pazarlama ve bakım programlarıyla tamamen entegre bir site oluşturabilir mi? Hızlı yükler ve arama motorlarıyla güzel çalışıyor mu? En fazla müşteri dönüşümünü göstermeniz gereken analitiği ve raporlamayı içeren bir site mi? Website Tasarım İstanbul Medanis Bilişim AŞ yapabilir ve yapar. Mobil cihazlar, web'le yaptığımız günlük etkileşimi alarak, olağanüstü mobil deneyimler bekliyorlar.

 • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX)
 • Mobil Duyarlı Kodlama
 • Platform SEO ve Yeniden Doldurma Kodu
 • Analitik ve Raporlama

Website Tasarım İstanbul IOS ve Android Geliştirme

Müşterilerimizin markalarını ve kazançlarını yükseltmekle kalmayan, aynı zamanda hayatlarını biraz daha kolaylaştıran özel uygulamalar oluşturmaya da inanıyoruz. İster işbirliğini kolaylaştırmak ve iş zekasını paylaşmak için bir araç geliştiriyor veya e-posta veritabanı kaydını arttırırken eğlendiren interaktif oyunlar tasarlarsak, müşterilerimizin daha zora değil, daha akıllı çalışmasına olanak tanıyan özel iOS ve Android uygulamaları geliştirmeye inanıyoruz.

 • Mobil Uygulama Stratejisi Danışmanlığı
 • Mobil Uygulama UI / UX Uygulaması
 • Platform ve Cihaz Testi
 • Apple Store Gönderme ve Onayı

Website Tasarım İstanbul Sosyal Medya Altyapısı

İki iletişim çağına hoş geldiniz. Günümüzün etkileşimli ortamında, kartvizitten fazlasını değiştiririz. Müşterileriniz aynı şekilde bağlantı kuruyor. Sadece ürün ve hizmetler satın alıyorlar, onlar hakkında konuşuyorlar. Ve sadece ailenize ve arkadaşlarına bahsetmekle kalmıyor, tüm dünyaya söylüyorlar. Bugünün sosyal medyası, ağızdan ağıza tamamen yeni bir seviyede geçiyor.

 • Sosyal Medya Ağları Kurulumu
 • Blog Altyapısı
 • Analitik ve Raporlama

Website Tasarım İstanbul E-ticaret Pazarlama

İnternette en iyi görüntülü web sitesine sahip olabilirsiniz, ancak kendinize "Neden beklediğim satışları üretmiyorum?" Diye sorarken buldunuz mu? Analizinizi derinden inceleyip web düzeninizi gözden geçireceğiz ve alışverişinizi optimize etmek için tavsiyelerde bulunacağız. Alışveriş sepeti, dönüşümleri artırma, Ortalama Sipariş Değeri artırma ve müşterilerinizin satın alınmaya devam etmesini sağlama konularında size destek olabiliriz. En önemlisi, rakiplerinizi inceler ve işletmeniz için daha fazla müşteri çekmek için web sitenizin trafiğinin nereden geldiğini belirleriz.

 • Yeniden Pazarlama ve Yeniden Amaçlama
 • Bağlı pazarlama
 • Kurşun Optimizasyonu
 • Sevk Programları

Website Tasarım İstanbul SEO ve SEM

SEO'nun en önemli özelliklerinden biri, müşterilerinizin aradığını görmektir. Çevrimiçi analitik araçlarındaki yenilikler sayesinde işletmeler, müşteri davranışlarında yeni desenler gelişirken değişiklikler yapabilir. Öncelikle, kitlenizin hizmetlerinizi arama şeklinize uygun olarak bir anahtar kelime stratejisi geliştiriyoruz. Ardından, web sitenizin yapısının, tasarımının, içeriğinin ve işlevselliğinin tümünün optimum hale getirildiğinden ve müşterinizin satın alma süreciyle uyumlu olduğundan emin olmak için önerilerde bulunuruz. İkisi yerinde olduğunda, web dönüşümlerinizi izlemek ve kalite dönüşümlerini sağlamak için değişiklikler yapmak için çalışıyoruz.

 • SEO Denetim ve Anahtar Kelime Araştırması
 • Metatag ve İçerik Blog Stratejileri
 • Özel SEO Kampanyaları

Website Tasarım İstanbul PPC ve AdWords

Website Tasarım İstanbul SEO büyük ölçüde web sitenizin aldığı organik trafik miktarını artırabilirken, bir PPC ve Adwords kampanyası neredeyse anlık sonuçlar üretmek için mükemmeldir. Deneyimlerimize göre, bu iki iş, şirketlerin çevrimiçi profillerini çevrimiçi hale getirme konusunda ortaya çıkıyor. Medanis Bilişim AŞ yaklaşımı, yatırımınızı maksimum getiri elde etmenizi sağlamak için sonuçları ölçmeye ve performansı artırmaya odaklanmaktadır. Kampanyalarınızı ve web analitiklerini etkin bir şekilde izleyerek, şirketiniz değişen müşterilerin ihtiyaç ve arzularını geliştirebilir ve bunlara yanıt verebilir.

 • Tıklama başına ödeme
 • Google, Yahoo, Bing Adwords
 • Kampanya İzleme ve RaporlamaKüçük ya da orta ölçekli bir işletme sahibiyseniz aşağıdaki sorulardan bazılarını soruyor olmalısınız:

 1. Şirketimin gerçekten bir web sitesine ihtiyacı var mı?
 2. İşin maliyeti ne kadar tutar?
 3. Başka birinin web sitesinde iletişim bilgilerim var gerçekten web site gerekli mi?
 4. E-ticaret yapmayı düşünmüyorum, neden web sitem olsun?
 5. Web sitesi yapmaktan anlayan bir eniştem var, web sitemi sanırım ona yaptıracağım.
 6. Tüm parayı reklam bütçemizde kullanacağız, web sitesine para ayıramayız.

Website Tasarım İstanbul için hala karar vermediniz ve 1. soruya cevap arıyorsunuz. Bir web sitesine ihtiyacınız olup olmadığına işletme sahibi olarak sadece siz cevap verebilirsiniz. İş yerinize yeni müşteriler çekmek, pazar yelpazenizi genişletmek ve rakiplerinizden pazar payı almak istiyorsanız web siteniz olmalı. Web sitesi rahatça değiştirilir ve güncellenebilir. Müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajları anında iletebilirsiniz. Günümüzde neredeyse her evde mobil ya da bilgisayar üzerinden İnternet'e girildiği ve bu sayının sürekli arttığı düşünülürse web sitesi sahibi olmanız bir zorunluluk halini alıyor.

2. sorunun cevabına yani işin maliyet kısmına gelirsek hosting, alanadı, tasarım bir web sitesinin üç temel maliyetidir. Web sitenize istediğiniz özellikler arttıkça maliyet artacaktır. Bütçeniz kısıtlıysa özel tasarım web sitesi yaptırmak yerine yönetim paneli olan hazır site yaptırabilirsiniz. Çok ucuza yapılan yönetim paneli olmayan web siteleri daha ekonomik görünse de girmek istediğiniz her içerik için ajansınıza para ödemeniz gerekir. Website Tasarım İstanbul ajansı seçerken yönetim paneli istediğinizi özellikle belirtin.

Web sitelerinin birinde örneğin eczane web site bilgileri gibi şirket bilgilerinin bulunduğu siteler mevcut, bu sitelerde iletişim bilgilerinizin olması bir web siteniz olduğu anlamına gelmez. Web siteleri sizin kimliğinizi ve markanızı ortaya koyar. İnsanlar bir ürün ararken sizin sitenize ulaşır ve sizden alışveriş yapar. Bir müşteri diyelim ki evine yakın bir tesisatçı arıyor. Karşısına beş tane seçenek çıktı. Sizin sadece iletişim bilgilerinize ulaştı diğer tesisatçının ise çalışmaları, iş yerinin fotoğrafları, sattığı ürünler vb gibi bilgilere ulaştı. Müşteri her zaman hakkında daha çok bildiği firmayı seçer. Ne yazık ki potansiyel müşterinizi daha görmeden kaybettiniz. Bir web siteniz olsaydı bu durumu yaşamayacaktınız. Website Tasarım İstanbul çalışmasıyla bu yüzden bir website sahibi olmalısınız.

E-ticaret yapmasanız bile Website Tasarım İstanbul çalışmanız olmalı. İnsanlar İnternet'ten ürün almasalar bile aradıkları belli bir markanın nerede satıldığını İnternet üzerinden araştırıyorlar. Örneğin organik hayvansal ürünler satıyorsunuz. Yumurta, et, salam bunların listesini websitenize koyarak ve ürünlerin açıklamalarını neden organik oldukları, organik ürün sertifikasını sitenize koyarak insanların sizi bulup gelmesini sağlayabilirsiniz.

Website Tasarım İstanbul çalışması yapmadan genelde bir enişte, kuzen, arkadaşa web sitesi yapması için teklif götürülür. Eğer gerçekten işinin ehli bir web tasarımcı kuzeniniz varsa çok şanslısınız. Ancak websitenizi ciddi bir iş olarak değil de bir hobi olarak tasarlamaya kalkarsa bazı sorunlar olabilir. Websitesini bisiklet ve  Ferrari'ye benzetebiliriz. Bisikletle şehir içinde tur atabilirsiniz ancak arabayla daha konforlu, hızlı ve konforlu şekilde yolculuk etmiş olacaksınız. Web tasarıma yeni başlayan veya hobi olarak yapan birisi kodları, scriptleri, etiketleri ve arama motoru optimizasyonu doğru kullanımı konusunda yeterli değildir. Web sitenizin hızlı açılması, Google arama motoruyla uyumlu olması, telefon ve tablette açılması gibi birçok özelliğe sahip olması gerekir.

Website Tasarım İstanbul çalışması zaten bir reklam çalışmasıdır. Websitesi sizin 7/24 reklamınızı yapacak potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak.

Bir Website Tasarım İstanbul web sitesi bir defada maliyeti çıkaran ve geri ödemeye devam eden bir pazarlama aracıdır. Bu reklam ve pazarlama çabalarını artırır, müşteri tabanını genişletir ve işinizi güvenilir yapar. Website Tasarım İstanbul website çalışmanızı bu yüzden güvenilir ve deneyimli bir ajansla yapmalısınız.

Website Tasarım İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Website Tasarım İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: web site tasarım istanbul istanbul website tasarım website tasarım istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar