Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul Medanis Bilişim AŞ. Ziyaretçilerin % 45’inden fazlası, web sitenizin tasarımına dayanarak güvenilirliğini değerlendirir. Müşterilerinizin yarısını kaybetmek mi istiyorsunuz?

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul : Web Tasarımı

Çoğu ilk web sitesi sahibi, bir web sitesinin tasarımının etkisini fark etmez. Kötü tasarlanmış bir web sitesi kötü bir izlenim bırakabilir ve potansiyel müşterileri bile geri çevirebilir. Çevrimiçi başarıların, müşterilerimizin alt çizgisini artırmak için belirli hedeflere ulaşarak ölçülebileceğine inanıyoruz. Bir hedef, kullanıcıları aşağıdaki gibi eylemler gerçekleştirmeye yönlendiren herhangi bir şey olabilir:

 • Kişisel Bilgilerin Kaydedilmesi
 • Çevrimiçi Satın Alın
 • Tam Anketler
 • Katkıda Bulunan İçerik
 • Yazılımı İndir
 • Yer İşareti

Peki, bu hedefleri tasarımla nasıl başaracağız? Yıllar geçtikçe, ekibimiz 500’den fazla web sitesinde kullanıcıların davranışlarını incelemiştir. (Bu bizim vasıfımızdır.) Bulgularımıza, küresel standartlara ve en iyi uygulamalara dayanan önemli standartlara uymaktayız:

 • Kullanılabilirlik: Sitenizin gezinmesi kolay olmalı ve kullanıcıları harekete geçirmeleri için yönlendirmelidir.
 • Detaylara Dikkat: Sitedeki tüm işlevler ve bağlantılar düzgün çalışmalıdır.
 • Tasarım Konuları: Web tasarımı, konuya en uygun ve en kaliteli olmalıdır.
 • İletişim Kurmaya Teşvik Edin!Doğru harekete geçirme çağrıları, kullanıcıların ilgisini çekmek ve size ulaşmalarını teşvik etmek için doğru bir şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul Siteniz Mobil Uyumlu Mu?

İnternetten daha fazla insanın cep telefonlarını PC’lerden çok kullandığını biliyor muydunuz? 2015 yılında, kullanıcıların %81’i, mobil siteleri, araştırma fiyatları için uygulamalara tercih etti.

WEB TASARIM YAPAN FİRMALAR İSTANBUL MOBİL UYGULAMA TASARIMI

 • Medanis Bilişim AŞ., endüstriden bağımsız olarak, tüm mobil cihazlarda çekici, interaktif ve kullanıcı dostu olan etkili tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.
 • Hem siz hem de müşterilerinize hitap edecek harika mobil uygulamalar ve ürünler sunmak için tasarım öğelerini dengeleriz.
 • Kolay anlaşılan simgeler ve harekete geçirici mesajlar sayesinde, derin navigasyon seviyeleri ile temiz bir tasarım geliştirebiliriz.

 

WEB TASARIM YAPAN FİRMALAR İSTANBUL MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul Medanis Bilişim AŞ, işletmenizin çevrimiçi varlığını artırmak ve kullanıcılarla yeni bir dijital platform aracılığıyla bağlanmak için bir mobil uygulama geliştirmenize yardımcı olabilir.

 • Yerli, melez veya bir web uygulaması olsun, Medanis Bilişim AŞ. mobil uygulamanız için doğru eylem yolunu belirlemenize ve yürütmenize yardımcı olabilir.
 • Ekibimiz, işletmenizin yeni mobil platformunuzdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için hızlı ve kullanımı kolay bir mobil deneyim geliştirecektir.
 • En iyi işlevselliği sağlamak için mobil uygulamalar düzenli olarak test edilir.

Web sitenizin başarısının% 75’inden fazlası, sitenizi herhangi bir cihazda kullanabilen müşterilere bağlıdır.

Web sitenizi potansiyel müşterileri cezb eden çekici bir pazarlama aracına dönüştürmek istiyorsanız ÜCRETSİZ bir değerlendirme için lütfen bizimle iletişime geçin.

Duyarlı Tasarım: Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul

Duyarlı Web tasarımı, web sitenizin kullanıcının davranış ve ortamına tepki vereceği bir yaklaşımdır. Ekran boyutu, cihazın platformu ve yönü de dahil olmak üzere adapte edilmesi gereken birçok faktör vardır. Bu uygulama, CSS medya sorgularını akıllıca kullanan esnek ızgaralar ve düzenlerden oluşur. Kullanıcılar dizüstü bilgisayardan tablete cep telefonuna geçtikçe, web siteniz otomatik olarak doğru özünürlük, görüntü boyutu ve komut dosyası oluşturma özelliklerine uyacak şekilde değişecektir. Başka bir deyişle, web siteniz kullanıcının tercihlerine otomatik olarak cevap verecek kadar gelişmiş olmalıdır. Bu sonuçta, piyasadaki her yeni cihaz için farklı site tasarımları ve geliştirme sürdürme yükünü ortadan kaldırır.

Kullanıcı dostu olmakla birlikte, Google Rewards web siteleri bu en iyi uygulamayı daha iyi sıralamayla izlemektedir.

WEB TASARIM YAPAN FİRMALAR İSTANBUL WEB SİTENİZİ YÖNETMEK DAHA KOLAY OLAMAZDI.

Medanis Bilişim AŞ, güçlü, esnek ve kullanıcı odaklı içerik yönetim sistemleri geliştirir. İçerik Yönetim Sistemimiz (CMS), şirketinizin web sitenizde ve çevrimiçi kimliğiniz üzerinde kontrol sahibi olmasını sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır. İçerik Yönetim Sistemimiz ile, web sitenizdeki kopyaları, resimleri ve web sitenizin diğer öğelerini güncellemek gibi zamanında hızlı bir şekilde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Sadece birkaç tıklamayla web sitenizdeki sayfaları eklemenize veya silmenize izin verir. Bu yönleri yöneten İçerik Yönetimi Sistemi, yalnızca güncellemeleri kolaylıkla tamamlamakla kalmaz aynı zamanda çevrimiçi ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılayan uygun maliyetli bir çözüm sağlar.

Ülkemizde her 10 evin 8’inde mobil cihaz ya da bilgisayar ile İnternet’e giriliyor. Kullanıcıların İnternet’e giriş nedeninin çoğunluğunu Facebook, Twitter, Instagram gibi sitelere girmek oluştursa da e-ticaret ve ürün araştırması için de İnternet kullanım oranı baya yüksek. Bu yüzden Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul içindeki sayısı baya fazla.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul içindeki ajanslarından seçim yapmak oldukça zorlayıcı olacaktır. Rekabetin bu kadar çok olduğu İnternet dünyasında artık sadece bir web siteniz olması yeterli değil. Web siteniz sizin sanal kapınız olacağı için kaliteli ve kurumsal görünmeli. İnsanlar bu kapıdan girmek ve içeriyi incelemek istemeli. Bu yüzden web sitenizin profesyonel  bir ajans tarafından yapılması gerekir.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul ajansları içinde profesyonel, güvenilir ve deneyimli olan ajansı bulmanız gerekli. Web ajanslarından uygun olanları seçtikten sonra web sitelerini inceleyebilirsiniz. Web sitesi kaliteli olan ajanslar sizin web sitenizi de iyi şekilde yapacaktır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta web sitesindeki referans sayfasını incelemek olmalıdır. Referans sayfasında çalıştığı sektörleri, web sitelerini ayrıntılı olarak veren ajanslara güvenebilirsiniz. Demek ki yaptıkları işten eminler ve paylaşabiliyorlar.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul ajans seçiminde web sitesindeki e-ticaret, web tasarım, SEO-reklam paket fiyat ve özelliklerini yarıntılı olarak veren firmaları seçmeniz daha iyi olacaktır. Bu ajansların şeffaf ve güvenilir iş yaptığını gösterir. Paket özelliklerini ayrıntılı olarak yazdıkları için ekstra bir ücret çıkarmaları söz konusu olamaz.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul ajanslarının sadece site tasarımı değil SEO ve Google AdWords desteği verip vermedikleri de önemli bir nokta. Web siteniz çok güzel şekilde dizayn edilebilir ancak web sitenize kimse gelmezse bir sorun var demektir. SEO ve reklam çalışmalarıyla sitenizin kısa sürede tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Yapan Firmalar İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir