Logo

Web Tasarım İstanbul Fiyat


paylaş
Web Tasarım İstanbul Fiyat

Hikayenizi anlatır, ilgi çekici deneyimler oluşturur ve sitenizi kolayca yönetebilmeniz için araçlar sağlarız ve müşterileriniz sunduğunuz ürünle daha fazla ilgilenir. Tabletler ve cep telefonları için sezgisel ve ilham verici, duyarlı, arama motorları için optimize edilmiş ve güncellemesi kolay özel web siteleri hazırlıyoruz. Eğer hayal ederseniz, onu yaratabiliriz! Web Tasarım İstanbul Fiyat listesi için tıklayın.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde mobil ve tablet trafiği her zaman yüksek ve arama motorları, duyarlı web sitelerine sahip markaları ve şirketleri ödüllendiriyor.

 
Web Tasarım İstanbul Fiyat Duyarlı Tasarım

Duyarlı web tasarımı, web sitelerinin her cihazda doğru şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu, ekran boyutundan bağımsız olarak akıcı, sezgisel bir kullanıcı deneyimi sunar. Bu en iyi uygulama, her web sitesinin aynı bilgi ve çevrimiçi araçlara erişebilmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir web sitesinin ticari ve marka bilinirliği hedeflerini de kolaylaştırır. Medanis Bilişim'in duyarlı tasarımı olan bir web sitesi, güvenilir bir şekilde çalışması için bağımlı olabilir; böylece, kuruluşunuzun sunduğu şeylerden hiç kimsenin kalmaması sağlanır.

Web Tasarım İstanbul Fiyat Özel TasarımÖzel tasarım çalışmalarımız %100 özel. Photoshop'ta sizin için tasarlandı. Önceden hazırlanmış şablonları asla kullanmayız.

Siz, şirketiniz ve müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir Web Sitesi Anketi ile başlıyoruz. Görünüm ve benzeri diğer web sitelerini, herhangi bir yazı tipi, renk veya sahip olduğunuz diğer tasarım yönleriyle paylaşacaksınız.

Ardından, şartnamelerinize göre, tamamen ücretsiz özel bir tasarım oluşturacağız. Birlikte çalışmaya başlarsak, tasarıma tam istediğiniz şekilde birlikte çalışacağız.

Web Tasarım İstanbul Fiyat Görüntü BulmaMümkünse mevcut fotoğraf ve grafik varlıklarını kullanmak için müşteri ile çalışacağız. Gerekirse, site tasarımı üzerinde kullanılacak stok imajını arayacak, küratör olarak tasarlayıp teklifte bulunacağız. Görüntülerin maliyeti projenin kapanışında müşteriye geri ödenir. Müşteri, siteye eklenmeden önce tüm görüntülerde nihai onay alacaktır.

 
Web Tasarım İstanbul Fiyat Özel WordPress Geliştirme
 
Özel WordPress web sitelerini tasarlama ve geliştirme konusunda uzmanız. Bunun anlamı, sadece tasarımın özelliğidir, aynı zamanda arka plan geliştirme de değildir. Sitelerimiz düzenleme ve güncelleme konusunda teknik bilgiye ihtiyaç duymadan geliştirilmektedir. Web sitesini kuruluşunuzdaki herkese devredebilir ve siteyi kolayca güncelleyebilir ve düzenleyebilir. Facebook profilinizi güncelleyebilirseniz, bu siteyi güncelleyebilirsiniz.
Web Tasarım İstanbul Fiyat Sosyal Medya Entegrasyonu

Sitenizi, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, LinkedIn ve seçtiğiniz diğer sosyal medya platformları da dahil olmak üzere tüm sosyal medya kanallarınızla entegre olacak şekilde tasarlayıp geliştireceğiz. Sosyal Medya Entegrasyonu, ilgili sosyal medya sitelerinize bağlanan özel sosyal medya düğmeleri, sosyal medya platformlarınızdan doğrudan sitenizde canlı ve dinamik yayınlar görüntüler ve dışa dönük haberler içeriğini sitenizden doğrudan sosyal medya kanallarınıza otomatik hale getirme.

Web Tasarım İstanbul Fiyat Markalaşma

Hizmetlerimizin bir parçası olarak, organizasyonunuzdaki pazarlama teminatınız içerisinde kullanabileceğiniz ayrıntılı bir Marka ve Stil rehberini sunacağız. Bu aşağıdakileri içerecektir:

Tipografi Sayfası - Web sitesi genelinde kullanılan yazı tipi stillerini ve boyutlandırmayı özetleme

Renkler - Sitede kullanılan tam renk ve tam HEX ve RGB renkleri ile birlikte tüm renkler


İnternet pazarlamasının dünya ekonomisindeki payı göz önüne alındığında web tasarım firmalar için çok önemli. İnternet üzerinden çalışan firmalar gün geçtikçe artıyor ve bu alanda para kazanma şansı gittikçe artacak gibi duruyor. Böyle bir durumda Web Tasarım İstanbul Fiyat araştırması yaparken en ucuzu seçmeye odaklanmayın. Potansiyel müşteriniz sizinle ilk teması İnternet siteniz üzerinden kuracak ve ilk kararı web sitenize göre verecek. Bütçeniz kısıtlı olabilir ancak bununla ilgili hem uygun fiyata hem de kaliteli iş yapan bir ajans bulabilirsiniz.


Web Tasarım İstanbul Fiyat araştırması yaparken bölgenizde birçok firma bulabilirsiniz ancak bunların arasından en iyi ve en güveniliri seçmek zorundasınız. Bir web kullanıcısının sitenize girdiğinde sitenizden çıkmak veya bakmaya devam etmek için 4-6 saniye arasında karar veriyor. Bir web sitesi firma için çok önemli. Eğer potansiyel müşterinizle web siteniz aracılığıyla iletişim kuramazsınız müşteri ve para kaybetmiş olursunuz.

Web Tasarım İstanbul Fiyat araştırması sonucu uygun bulduğunuz 4-5 ajansı seçerek hepsiyle yüz yüze görüşmeniz en iyisi olacaktır. İşinizi, potansiyel müşteri profilinizi anlattığınızda sizi ilgiyle dinleyen bir firma bulmalısınız. Sizin işinizi sizden daha iyi bilemezler. Web Tasarım İstanbul Fiyat Ancak sizi dinledikten sonra tamamen sizin dediklerinizi yapmamalı size de fikir vermeleri lazım. Siz kendi işinizde uzmansınız onlar da tasarım işinde uzmanlar. Tasarım konusunda size yeni ve heyecanlı fikirler vermeliler. Seçeceğiniz web ajansı yeni ve modern web tasarım trendlerini takip etmeli. Müşteriler modern sitelere daha çok güven duyuyor.

Web Tasarım İstanbul Fiyat kararını vermeden önce seçtiğiniz ajansın tüm elemanlarıyla tanışmaya çalışın. Eğer ajans başka bir şehirdeyse ve gitmeye imkanınız yoksa görüntülü arama ile iletişim kurun ve sitenizi yapacak olan tasarımcıyla birebir görüşün. Özellikle özel tasarım web sitesi istiyorsanız bunu mutlaka yapın. Ne istediğinizi anlamalarını sağlayın. Web Tasarım İstanbul Fiyat araştırmasını lütfen önemseyin, önünüze gelen ilk firmaya web sitenizi emanet etmeyin.

Web Tasarım İstanbul Fiyat Hizmetlerimiz

UX için Hizmetler Simgesi

Web Tasarım İstanbul Fiyat UX Web Tasarım

Vizyonunuzu kullanarak nefes kesici görseller ve en ileri işlevsellik ile işinizin temel güçlerinden yararlanacak bir WordPress web sitesi hazırlayacağız. Ürünlerinizi bir e-ticaret çözümü ile çevrimiçi olarak satın veya en yeni cihazlara uyarlanmış bir web sitesi tasarımı ile daha mobil uyumlu olun.

Geliştirme Hizmetleri Simgesi

Web Tasarım İstanbul Fiyat Web Sitesi Geliştirme

İş baş ağrıcınızı çözmek için özel uygulamalar oluşturuyoruz. Sorunlarınızın eşsiz olduğunu biliyoruz, bu nedenle işinizi otomatikleştirmek ve müşterilerinizle etkileşimi artırmak için özel çözümler üretiyoruz. İşletmenizin karşılaştığı sorunlar benzersiz değilse, çözümleriniz de öyle olmamalı mı?

Hizmetler SEO Simge

Web Tasarım İstanbul Fiyat SEO

En son SEO tekniklerini kullanarak satışlarınızı artırmak için web sitenize trafik yönlendiriyoruz. SEO programı, Google tarafından belirlenen standartlara uyarken web sitenizin içeriğini optimize etme ve ilgi çekici müşterilere odaklanmayı içerir.

E-ticaret için hizmetler Simge

Web Tasarım İstanbul Fiyat E-Ticaret

Yeni bir vitrin oluşturun ve trafiği iyileştirin. Markanızın peşine düşmek ve satış oluşturmak için kapsamlı bir dijital pazarlama stratejisi ile bir araya geldiğinde tam özellikli bir çevrimiçi  mağaza edineceksiniz. Sadece bir çevrimiçi mağaza değil; Bu güçlü bir pazarlama varlığı!

Web Sitesi Bakım İkonu İçin Hizmetler

Web Tasarım İstanbul Fiyat Web Sitesi Bakımı

Web sitenizi güncelleme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Ekibimiz, web sitenizi güncelleme, yeni işlevler oluşturma ve web sitenizi daha önce hiç olmadığı gibi çalışmasını sağlayabilir. İmkanlar sonsuzdur.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım İstanbul Fiyat ve ücretsiz danışmanlık için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım İstanbul Fiyat yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Web Tasarım İstanbul Fiyat Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul web sitesi tasarımı uzmanları olarak, sizi gülümsetebilecek akıllı ve sofistike WordPress web siteleri kuruyoruz.

Özel WordPress Tasarım SimgesiÖzel WordPress DizaynıÇevrimiçi hedeflerinize ulaşırken markanıza mükemmel uyum sağlamak için WordPress web sitenizi tasarlarız.

Sitenizin simgesini optimize edinSitenizi Optimize EdinWordPress web sitenizi, kullanıcının katılımını artırmak ve istedikleri içeriği bulmalarına yardımcı olmak için optimize ederiz.

Rakipsiz Hizmet SimgesiRakipsiz Hizmetİletişim, web sitenizin başarısının anahtarıdır. Yerel web tasarımcıları olarak, web sitenizin başarılı olduğundan emin olmak için sizinle birlikte çalışırız.

Wordpress Eğitim SimgesiWordPress EğitimWordPress web sitenizi nasıl kontrol altına alabileceğinizi öğretmek için birebir eğitimler veriyoruz.


Etiketler: istanbul web tasarım fiyat web tasarımı istanbul fiyat web tasarım istanbul fiyat

paylaş

İlgili YazılarYorumlar