Logo

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul


paylaş
Web Tasarım Hizmetleri İstanbul

2017 yılına girdiğimiz şu günlerde web sitesi sahibi olmayan firmaların tutunması ihtimali gün geçtikçe düşüyor. İş hayatında kalmak ve başarılı olmak için artık firmaların bir web sitesi sahibi olması lüksten ziyade zorunlu bir ihtiyaç halini aldı. Bu durumda sadece bir web sitenizin olması değil yanı zamanda profesyonel bir Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile çalışarak kaliteli ve etkili bir web sitesine sahip olmanız gerekir.

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile sadece işletmeler için değil aynı zamanda kişisel web sitesi sahibi olmak isteyenler de yararlanabilir. E-ticaret sitesi, kurumsal web siteleri, kamu web siteler, mobil yazılım, responsive tasarım gibi birçok ihtiyacınızı tek bir iş yeriyle yani Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile çalışarak halledebilirsiniz.

Her sektörde büyük bir rekabet var ve bu rekabet ortamında kazanan kişi olmak istiyorsanız her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmalısınız. Bunu da ancak son teknolojilere ve trendlere uygun özel bir Web Tasarım Hizmetleri İstanbul firması ile çalışarak başarabilirsiniz. Web Tasarım Hizmetleri İstanbul firması sizin için web sitesi yapmakla kalmaz aynı zamanda SEO çalışmaları ile web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasına da yardımcı olur. Ayrıca AdWords konusunda sertifikalı ekibiyle en az ödemeyle en verimli AdWords reklamlarını vermenize yardımcı olacaklardır.

Profesyonel bir Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ajansı ile çalışarak birçok dile çevrilebilen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Bu sayede firmanız sadece bir web sitesi ile tüm dünyaya açılma fırsatı bulabilir.

Maliyet Etkili Pazarlama Aracı

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile çalışarak kendi dilinde yepyeni bir uluslararası kitleyle iletişim kurma yeteneği kuşkusuz mali açıdan değil, aynı zamanda pazarlama ve markanız, hizmet veya ürününüzün farkındalığının yaratılması açısından da sonuç doğuracaktır.

Her şeyin muhteşem planında çok dilli bir web sitesi, muhtemelen şirketinizi pazarlamanın, yeni kullanıcıları yakalamanın, yeni müşterilerle ilişkiler kurmanın ve markanıza uluslararası bir bakış açısı kazandırmanın en uygun maliyetli yollarından biridir.

Yeni Müşteriler

Nihayetinde çok dilli bir web sitesinin sunduğu yeni müşterilerdir. Sitenizi potansiyel olarak binlerce kişinin erişebilmesini sağlayarak, şirketinizi dünya genelinde sergileyeceksiniz. Ürününüzü veya hizmetinizi arayan İngilizce konuşmayan kullanıcılar için otomatik olarak dikkatlerini çekiyorsunuz.

Satış

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile bir web sitesine eklenen her dilde, satışlarda % 100'lük bir artış potansiyeli bulunmaktadır. Çok dilli bir web sitesi birkaç büyük dünya diline, yani İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca çevrilirse bile, satışlarda % 400'lük bir artış olabilir. Böyle küçük bir yatırım için böyle bir artış elde etmenin başka yolu yoktur. Ayrıca bu sayede ülkede olabilecek ekonomik durgunluklardan en az şekilde etkilenmiş olursunuz.

Müşteri Odaklı

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ile çok dilli bir web sitesi, müşteriyi düşündüğünüzü gösterir. Bu az ekstra çaba, web sitesini kendi dillerinde sunacaklarını düşündüğünüz ve ilgilendiğinizi gösterir. İş dünyasındaki her şeyde olduğu gibi müşteri ilgilendiğini düşünürse, sizinle iş yapmak isteyeceklerdir.

Büyük ya da küçük bir işletmeniz olmasının bir önemi yok firmanıza müşteri çekebilmek için pazarlama yöntemlerinden ne gerekiyorsa denemelisiniz. Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ajansıyla çalışarak web sitesi kurdurabilir, web sitenizle ilgili sosyal medya çalışması yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ajanslarıyla çalışmadan önce bir web sitesinde bulunması gereken özellikleri bilmeniz iyi olacaktır. Web sitesi yaptıracağınızda iyi bir web sitesi istediğinizi söyleyebilirsiniz ama neye göre kime göre iyi? İyi bir web sitesi hem göze estetik görünmeli, kullanıcıların dikkatini çekmeli hem de işlevsel olmalı. Göze çok güzel görünen şık, kurumsal bir web siteniz olabilir ancak kullanıcı sitenize girdiğinde aradığı bilgiyi kısa zamanda bulamıyorsa, alışverişini kolaylıkla yapamıyorsa, sayfalar yavaş yükleniyorsa ziyaretçi kısa sürede web sitenizi terk ederek başka bir web sitesine girecektir. Bu yüzden web siteniz hem kullanışlı hem akılda kalacak şekilde hem de estetik şekilde tasarlanmalı.

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ajansları içinden en iyi ve güvenilir olanı seçmeniz gerek. Ajansın deneyimli olduğunu kaç yıldır faaliyet gösterdiğine bakarak anlayabilirsiniz. Ayrıca referans sayfasını inceleyerek ajansın yaptığı çalışmaları inceleyebilirsiniz. Hangi sektörlerde iş yaptıklarını, hangi firmalarla çalıştıklarını öğrenebilirsiniz. Bir ajans devlet kurumlarıyla ve derneklerle iş yapıyorsa bu onun da güvenilir olduğunun göstergesidir.

Web Tasarım Hizmetleri İstanbul ajans seçiminde fiyatlandırma da büyük önem taşır. Somut bir ürün satılmadığı için fiyatlar değişiklik gösterir. Fiyatlar içinden uygun olanı seçmek yerine ajansların sitelerine yükledikleri e-ticaret, web tasarım, SEO paketleri özellikleri ve ücretleri ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz. Paket fiyatlarını ayrıntılı olarak açıklayan ajanslar şeffaf ve güvenilir diyebiliriz. Size iş başladıktan sonra ekstra bir ücret çıkaramazlar. Bu yüzden web sitelerinde özellik ve fiyatları ayrıntılı olarak açıklayan ajansları seçmeniz daha iyi olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: istanbul web tasarım hizmet istanbul web tasarım hizmetleri web tasarım hizmetleri istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar