Logo

Web Tasarım Fiyatları


paylaş
Web Tasarım Fiyatları

Medanis Bilişim AŞ EKİBİ, KARMAŞIK SORUNLARA ZARİF ÇÖZÜMLER ÜRETMENİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞAN, YETENEKLİ VE TUTKULU PROFESYONELLERDEN OLUŞUR. Web Tasarım Fiyatları istediğiniz web sitesinin özelliklerine göre farklılık gösterir.

Çalışmalarımız, mobil uygulama ve web site tasarımı, binlerce veri kümesi ile doldurulan harita sistemleri için özel yazılım ve cihazlar için interaktif veri görselleştirme ve arayüzler tasarlama ve dijital pazarlamaya kadar geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini kapsamaktadır. Sektörde uzun yıllar içinde geliştirilen yaklaşımımız, müşterilerimizin karşılaştığı her yeni soruna eşsiz çözümler geliştirmemizi sağlar. Sürekli etki yaratmak için global markalarla çalışıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI: DİZAYN

Bir müşterinin şirketinizin ilk izlenimi, kurumsal kimliğinizi oluşturan görüntülerden kaynaklanır. Bu görüntüler sizin ve işletmeniz hakkında ne anlatıyor? Kalabalığın öne çıkıyor musunuz yoksa rakip bir denizde kayboluyor musunuz? Müşterilerinizde ne gibi bir izlenim bırakmak istiyorsunuz? Şirketinizin geride kalmasını sağlamak, işimizin merkezinde yer almaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI :TASARIM FELSEFESİ

Medanis Bilişim AŞ, müşterilerin kurumsal marka kimliği stratejilerini anlamasına, oluşturmasına ve uygulamasına yardımcı olur. Bu stratejiler, bulunduğunuz kitleye açık bir şekilde iletişim kurar ve sonra markanız sizin için çalışmaya başlar. Logolar ve antetli kağıtlardan videolara ve web sitelerine kadar, tüm bileşenleri bir araya getirerek tam entegre bir pazarlama iletişim programı sunmaktayız. Amacımız, müşterileri çekmenize, elinde bulundurmanıza ve onları meşgul etmenize yardımcı olarak markanızı hayata geçirmektir.

WEB TASARIM FİYATLARI: GELİŞME

Dedikleri doğru; ilk izlenim vermek için ikinci bir şans bulamazsın. Hiçbir yerde bu felsefe internetten daha alakalı değildir. Potansiyel müşteriler gördüklerini beğenmezlerse, bir tıklama ile yok olurlar. Web siteniz markanızı geliştirmeli ve bir kalabalığın içinde öne çıkmanıza yardımcı olmalıdır. Teknoloji uzmanlarının ve grafik tasarımcılarının Medanis Bilişim AŞ ekibi, basit web sitelerinden e-ticareti kolaylaştıran veya maliyetleri düşüren kişiselleştirilmiş arka uç uygulamalara kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Web Tasarım Fiyatları her proje için özel ihtiyaçlarınızı değerlendirmek ve özelleştirilmiş ve uygun maliyetli çözümler geliştirmek için yetenekli bir Web tasarımcısı, Web geliştiricisi ve teknoloji uzmanı ekibini bir araya getiriyoruz. Medanis Bilişim AŞ, Strateji, Tasarım, Geliştirme, Barındırma ve Bakım gibi Web sitesi geliştirme sürecinin tüm yönlerini yerine getirir.

Profesyonellerimiz sezgisel navigasyon ve kullanışlılığı vurgularken bilgilendirici ve ilgi çekici görsel bir deneyim yaşarlar. Siteniz, Web sitenizin tüm büyük arama motorlarındaki sıralamalarını artırmak için oluşturulmuştur.

WEB TASARIM FİYATLARI: PAZARLAMA

Medanis Bilişim AŞ'de Web Tasarım Fiyatları için bağlantıya tıklayın. Web üzerinden ve geleneksel pazarlama yöntemleri aracılığıyla satış ve marka bilinirliğini artırmak konusunda uzmanız. Müşteriye önerdiğimiz hizmetler, tamamen müşterinin kendine özgü ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olacaktır. Hiçbir iki şirket aynı olmadığından, satışları artırmanın veya marka bilinirliğini artırmanın veya bir web sitesini değerli bir işletme varlığına dönüştürmenin sorusu için tek bir boyuta uyan herhangi bir cevap yoktur. Bazı müşteriler hedefli bir doğrudan posta kampanyası isteyebilirken, bazıları web sitesi yeniden icat ettirmek ve revizyon gerektirebilir. Bazı müşteriler bize yeni Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) stratejilerini tanımlamaya ve uygulamaya yardımcı olmaya ya da bir Tıklama Başına Ödeme (PPC) kampanyalarını yönetmeye yardım ediyor.

WEB TASARIM FİYATLARI :GRAFİK DİZAYN

Özgün, yaratıcı ve cilalanmış çözümler Medanis Bilişim AŞ'nin tasarım yaklaşımının özelliklerini taşıyor.

Uzman tasarımı, kuruluşunuzun iletisini sunmanıza ve güçlendirmenize yardımcı olan somut ve ilgi çekici öğeleri getirir.

Hizmetlerimiz arasında:

 • Marka ve logo tasarımı
 • Yayın tasarımı ve üretimi
 • Kurumsal İletişim
 • Pazarlama teminatı
 • Sergi ve sergi hizmetleri
 • Yaratıcı kavramlar
 • Fotoğraf ve görüntü araştırması
 • İnfografikler
 • E-posta şablonları

WEB TASARIM FİYATLARI İÇERİK PAZARLAMA

Okuyucunun dikkatini çekici içeriğe kavuşturmak algıları değiştirebilir ve kuruluşunuzun misyonunu ilerletebilir. Medanis Bilişim AŞ, SEO için içerik stratejisi, gelen pazarlama çözümleri ve bilgi uzmanları, danışma yazma ve düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında:

 • Web Siteleri ve Yayınlar için İçerik Stratejisi
 • Yazı Yazma ve Düzenleme
 • İnteraktif ve dijital iletişim
 • Markalaşma ve stratejik mesajlaşma
 • Video senaryo yazımı ve üretimi
 • Kurumsal İletişim
 • Bloglar
 • Sosyal medya içeriği
 • Görev bildirimleri
 • Görme ifadeleri

Web siteniz potansiyel müşterinizle iletişim kurduğunuz ilk yer olduğu için sitenizin tasarımı çok önemlidir. Web Tasarım Fiyatları sitenizin özel tasarım web sitesi ve şablon-hazır site olmasına göre, responsive tasarım, menü yönetimi, yönetim paneli pek çok özellik için para ödersiniz. Web Tasarım Fiyatları ajansın web tasarım ve e-ticaret paket seçenekleri incelenerek daha uyguna yaptırılabilir.

Web Tasarım Fiyatları içinde en pahalısı özel tasarım web siteleridir. Web siteniz tamamen size özel yapılır ve bunun size birçok avantajı vardır. Özel tasarım web siteleri özgün tasarımları sayesinde Google arama motoru tarafından hemen taranır ve üst sıralarda çıkmanızda büyük rol oynar. Ayrıca kaliteli ve benzersiz görünümü sayesinde müşterilerinize fazladan güven verir. Kısa sürede bir marka haline gelirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları içinde daha uygun fiyat seçenekleriyle hazır siteler yaptırabilirsiniz. Wordpress, Joomla gibi tema siteleri kullanılarak tasarlanan sitelerdir. Bu siteler özel tasarım siteleri kadar olmasa da eğer deneyimli bir ajans tarafından yapılıyorsa yine müşteriye güven verecek kalitede yapılabilir. Yönetim paneli olacağı için kendi güncellemelerinizi girebilirsiniz. CMS dediğimiz yönetim panelleri olmazsa web sitenizde yapmak istediğiniz her değişiklik, girmek istediğiniz her içerik için bir web tasarımcıya ödeme yapmanız gerekir.

Web Tasarım Fiyatları içinde en ucuzu yönetim paneli olmayan ve sadece şablon halinde kurulan hiçbir özelliği olmayan hazır sitelerdir. Bu web siteleri size başta ekonomik gelebilir ancak web sitenizde hiçbir güncelleme yapamazsınız, içerik giremezsiniz. Web sitenizde sadece bilgi veren birkaç sayfadan oluşur o kadar.

Web Tasarım Fiyatları araştırırken paket seçeneklerinde hangi özellikler olduğuna özellikle dikkat edin. Bir ajans ucuza web sitesi yapıyor olabilir ama sizin istediğiniz özellikleri kapsıyor mu asıl önemli olan bu.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: web tasarımı fiyatları fiyat web tasarım web tasarım fiyatları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar