Logo

Web Tasarım Ankara Sincan


paylaş
Web Tasarım Ankara Sincan

Web Tasarım Ankara Sincan Medanis Bilişim AŞ: Web tasarımının kodlamadan daha fazlası olduğunun farkındayız. 

Medanis Bilişim AŞ'de, 13 yıldır web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Şimdiye kadar birkaç şey öğrendik. Tüm bu deneyim, etkili bir şekilde inşa edilebilecek şeyleri nasıl tasarlayacağımızın bilinci demektir. Ve harika tasarımları en iyi şekilde gerçekleştirecek şeyleri nasıl oluşturacağımızı biliyoruz.

Ayrıca, kalkınmayı firmaların çoğundan biraz farklı hale getirdiğimiz anlamına geliyor.

Web Tasarım Ankara Sincan Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ankara Sincan 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Web Tasarım Ankara Sincan Medanis Bilişim AŞ: Sunucu yönetimi

Barındırma, artık yalnızca ödeyebileceğiniz ve görmezden gelebileceğiniz bir şey değildir. Güvenlik sürekli gelişen yarıştır ve sürekli uyanık değilseniz, sunucunuz tehlikeye atılabilir.

Sözde "yönetilen" barındırma hesaplarıyla bile, güvenlik nedeniyle site istikrarına öncelik veren yazılım güncellemeleri ihmal edilir ya da çoğu kez kasıtlı olarak ertelenir.

Müşterilerimiz için kapsamlı sunucu yönetimi sağlayabilir, sistemlerini güncel ve güvenli tutabilir ve büyüyen veya küçülen talepleri karşılamak için kaynakları ayarlayabilir ve hazırlayabiliriz.

Web Tasarım Ankara Sincan :Dağıtım otomasyonu

 Kod dağıtımı güvenli, hızlı ve geri sarılabilir olmalıdır. Bunu başarmak için, seçkin dağıtım sistemini kullanıyoruz.

Kiriş, web sitelerini sunuculara dağıtmak için kullanılan bir komut satırı yardımcı programıdır. Dosyaları bir sürüm kontrol sistemi ile uzaktaki bir ana makine arasında senkronize eder ve dağıtım sürecini daha da otomatikleştirmek için sabit aşamalarda kabuk komutlarını çalıştırır.

Web Tasarım Ankara Sincan :Proje İzleme

Web Tasarım Ankara Sincan Tüm projelerimiz görev yöneticimiz tarafından yönetilmektedir. Bu, geleceği planlarken hepimizin yaptıklarına odaklanmamızı sağlıyor.

Projeyi izleyebilir, notları ve yorumları yayınlayabilir, sorun güncelleme bildirimleri gönderebilir, ödevleri yönetebilir ve varlıkları dahil edebiliriz. Size hata notunuza bir URL eklemenizi hatırlatır bile.

Web Tasarım Ankara Sincan :Duyarlı Web Tasarımı (RWD)

Akıcı, etkili ve duyarlı bir web tasarımı oluşturduktan sonra, bunun uygulanması gerekir. Biz hızlı yükleme, sıvı, ve fonksiyonel duyarlı web sitelerini geliştirmek için, ön uç geliştirme en iyi uygulamaları ile kombine çeşitli teknolojileri kullanıyoruz ve ön uç kodunun oluşturulması için akıllı yöntemler kullanılarak, biz kod, modüler yeniden kullanılabilir ve bakımı kolaydır emin olun.

Bir içerik yönetim sistemleri (CMS), bloglar, haberler ve / veya alışveriş içeren web sitelerini çalıştırmak için sıklıkla kullanılır. CMS genelde içeriği güncellerken veya eklerken elle kodlamaya gerek duymamayı amaçlar. CMS, alışveriş sepetleri, geri bildirim formları, özel aramalar gibi ek etkileşimli işlevler de sunar.

Birçok CMS dinamiktir, bir veritabanındaki içeriği bir şablondaki HTML / CSS / JS ile anında veya önbellekle birleştirir. Ancak birçok statik site bile CMS'i, güçlü önbellekleme yoluyla veya önceden HTML sayfalarını önceden yayınlayarak kullanmaktadır.

Benzer bir düzen kullanan tek bir web sayfasından daha fazlasına sahip olmayı planladığınız her zaman, bir CMS'den yararlanabilirsiniz.

Web Tasarım Ankara Sincan : Web CMS'nin Faydaları

 • Kolay içerik düzenleme. Çoğu web CMS, teknik olmayan kişilerin, HTML bilmesine gerek duymadan, metin biçimlendirmeyi, resim eklemeyi ve köprü metni bağlantıları oluşturmayı kolaylaştıran grafiksel bir web editörü aracılığıyla sayfa içeriğini düzenlemesini sağlar.
 • İçeriğin, tasarımın ve işlevselliğin ayrılması. Herhangi bir webin kalbinde CMS, sayfa içeriğini (sözcükler ve içerik resimleri) sayfa tasarımı ve iş mantığından ayıran kavramdır. Şablonlar, sayfa düzeni, gezinme ve diğer ortak öğeler de dahil olmak üzere tüm sayfa tasarımlarını içerir. Yeni bir sayfa bir şablon kullandığında yalnızca sayfa içeriği eklenmelidir. CMS, sayfa içeriğini tasarım şablonuna birleştirme görevini otomatik olarak gerçekleştirir.
 • Tasarım tutarlılığı. Web Tasarım Ankara Sincan Site alt bilgisi gibi ortak bir web sayfası öğesinin bir değişikliğe ihtiyacı olduğunda, şablona sadece bir kez uygulanabilir. Bu şablonu kullanan tüm sayfalar o değişikliği otomatik olarak yansıtmaktadır.
 • Web sitenizin kendi kendine yönetimi. Web Tasarım Ankara Sincan Bir web geliştiricisi bir web CMS kurar ve web sayfası şablonlarını oluşturur. Bununla birlikte, iyi bir CMS, teknik olmayan kişilerin web sitesini yönetmesine ve içerik değişiklikleri yapmasına, yeni bölümler ve sayfalar eklemesine, görüntü ve dosyalar yüklemesine ve diğer günlük görevleri yerine getirmesine olanak tanır.

Web Tasarım Ankara Sincan

Bir web CMS kullanmak ne zaman doğru?

Web siteleri her zaman değişir. Alakalı, doğru ve güncel kalmaları için değişiklik yapmaları gerekir. Sayfa içeriği veya ortak sayfa öğeleri olsun, web CMS, bu değişikliklerin yönetilmesini kolaylaştırır.

Küçük sitelerin değişmeyeceğini ve bu nedenle bir web CMS'ye ihtiyaç duymayacağını düşünebilirsiniz. Deneyimimiz şüphesiz ki tüm sitelerin zaman zaman değişiklikler gerektirdiğinden şüphe etmemektedir. Web CMS, bir web geliştiricisini kiralamadan bu değişiklikleri mümkün kılmaktadır.

Web Tasarım Ankara Sincan Birçok kişi, web CMS'nin maliyetinin çok yüksek olduğunu düşünüyor. Ancak, birçok web CMS ücretsiz ve açık kaynaktır. Webin ömrü boyunca toplam maliyet, başlangıçtaki geliştirme maliyetine rağmen bir web CMS ile önemli ölçüde daha düşüktür.

Web Tasarım Ankara Sincan :Ortak özellikler

 • Web tabanlı yönetim. Web CMS kurulduktan sonra, site yöneticileri içerik düzenleme ve kullanıcı ekleme ve kaldırma, otomatik yayın oluşturma, kullanım raporlarını görüntüleme ve izin atama gibi yönetim görevleri için bir web arabirimi kullanır.
 • İzin yönetimi. Belirli CMS'ye bağlı olarak, kullanıcı gruplarına düzenleme, inceleme, onay veya tam yönetim için izinler verilebilir. Tipik olarak, bu bir site, bölüm, klasör ya da sayfa bazında yapılabilir.
 • Yeniden kullanılabilir içerik. Çoğu web CMS, içeriğin birden fazla sayfaya atanmasına izin verir. Örneğin, bir site haritası bir sitedeki tüm sayfaların başlıklarını gösterebilir. Bir başlık değişirse, site haritası otomatik olarak onu yansıtır.
 • Tekrar kullanılabilir sayfa öğeleri. Bağımsız sayfa şablonlarına ek olarak, altbilgi veya afiş gibi ortak öğeler yeniden kullanılabilir parçalara dönüştürülebilir ve daha sonra birçok şablona dahil edilebilir.
 • Önceden oluşturulmuş web sitesi özellikleri, eklentileri veya modülleri. Çoğu CMS'de, bulut bulutları, arkadaşlara gönderilecek araçlar, resim galerisi ve forumlar gibi eklentiler veya modüller kütüphaneleri bulunur.
 • İş akışı. Genellikle, web sayfası güncellemelerini yayınlayan kişi, sayfayı düzenleyen veya değişiklikleri inceleyen kişi değildir. İş akışı, web içeriğini kimlerin düzenleyebileceğini, gözden geçirip yayınlayabileceği konusunda kurallar belirler. İş akışı adımları beklemede ve / veya tamamlandığında bildirimler gönderilebilir.
 • Sürüm oluşturma. Birçok CMS aracı, web sayfalarının önceki sürümlerinin arşivlenmesini ve kolayca geri yüklenmesini sağlar. Bazı araçlar da sürümlerini karşılaştırmanıza izin verir.
 • Yayın öncesi veya aşamalı ortamlar. Sahnelenen site, canlı sitenin bir kopyasıdır, ancak özel olarak verilmiştir. Canlı siteyi etkilemeden değişiklikleri önizlemek için kullanışlıdır.

Web Tasarım Ankara Sincan :Bir web CMS seçerken önemli hususlar

 • Barındırılan ve kendinden yönetilen . Barındırılan web CMS genellikle tekrar eden bir abonelik ücreti için kullanılabilir. Bu model aynı zamanda "hizmet olarak yazılım" (SaaS) olarak da bilinir. Barındırılan bir CMS ile, tüm yazılım bakımları halledilir ve web sitenizi oluşturmanıza ve içeriğinize girmeye odaklanmanıza izin veren, çoğu zaman web sitesi barındırma kullanılabilir. Alternatif olarak, diğer web CMS'lerini ücretsiz olarak veya bir kerelik bir fiyat karşılığında indirilebilir, ancak kurulum ve periyodik yükseltmeler gerekir.
 • Açık kaynak vs . Tescilli. Açık kaynak web CMS genellikle ücretsizdir ve büyük geliştirme toplulukları tarafından desteklenmektedir. Bununla birlikte belgeler genellikle yetersizdir. Tescilli sistemler merkezi bir kuruluş tarafından, genellikle bir fiyat karşılığında desteklenir ve muhafaza edilir.
 • Dinamik ve statik sayfalar. Çoğu web CMS, sayfa içeriğini ve şablonlarını bir veritabanında saklar, daha sonra web kullanıcıları onlara giderken anında web sayfaları oluşturur. Diğer web CMS, önceden hazırlanmış sayfa içeriğiyle şablonları birleştirir; böylece statik sayfalar web sunucusundan sunulur. Statik sayfalar daha hızlı sayfa yükleme süreleri ve daha fazla eşzamanlı kullanıcıya hizmet etme olanağı sağlar, ancak yayıncılık işlemi zaman alıcı olabilir. Birkaç CMS, dinamik içeriğinin özelleştirilebilir tam veya kısmi önbellekleme yoluyla, her iki dünyanın en iyisini verebilir.

Tercih edilen çözüm Medanis Bilişim AŞ

Medanis Bilişim AŞ, model izleme denetleyicisi tasarım kalıbı üzerine kurulmuş bir programlama çerçevesi ve web içerik yönetim sistemi (CMS) 'dir. Medanis Bilişim AŞ, veri türleri, özel işlevler veya görsel ekrandaki hassas denetim arasında karmaşık ilişkiler gerektiren orta ölçekli siteler için en iyi sonucu verir.

Markanızın geleceği seçeceğiniz web ajansına bağlıdır. Kötü tasarlanmış ya da ucuza yapılmış web siteleri şirketinize kötü yansıyacaktır. İdeal web ajansı sizin mesajınızı site tasarımıyla potansiyel müşterinize iletirken kendi fikirlerini de işin içine katarak modern ve son teknolojik trendleri web siteniz üzerine uygular. Web Tasarım Ankara Sincan ajansları arasından en iyi ve en güvenilir olanı bulmanız gerekiyor. Ankara'da birçok ajans olduğu için iyi ajansı nasıl seçeceksiniz? Nelere dikkat etmeniz gerekir?

Web Tasarım Ankara Sincan firma seçiminde öncelikle ajansın bölgedeki firmalarla çalışma deneyimi olduğundan emin olun. Web Tasarım Ankara Sincan Arama motorundaki sıralaması ve konumu ajansın deneyimi konusunda fikir verebilir. Yerel firmalar arama yaparken kendi şehirlerinin ya da ilçelerin adlarını içeren aramalar yapar. Web sitenizin tüm Türkiye'ye hatta dünyaya ulaşmasını istiyorsanız optimizasyon çok önemli.

Web Tasarım Ankara Sincan ajans seçiminde en ucuza iş yapana gitmek zorunda değilsiniz. Web sitenizin kaliteli ve düzenli olmasını istiyorsanız özel bir tasarım isteyebilirsiniz. Önce kararınızı vermeniz gerekiyor özel tasarım mı, şablon site mi istiyorsunuz? Web Tasarım Ankara Sincan Web siteniz için hangi özellikleri istiyorsunuz? Örneğin yeni teknolojilerden olan responsive tasarım web sitenizin tablet, telefon gibi mobil cihazlarda açılmasını sağlayacaktır. Öncelikle sitenizde bulunmasını istediğiniz özellikleri belirleyin fiyatı ondan sonra karşılaştırın.

Web Tasarım Ankara Sincan ajansla görüşürken pakete nelerin dahil olduğunu baştan konuşun. Sadece bir şablon yaparak siteyi size teslim edebilirler ancak sizin arama motoru optimizasyonu, kodlama, geliştirme gibi ek servis gerektiren servislere ihtiyacınız varsa fiyatı ona göre konuşmanız iyi olacak. Web Tasarım Ankara Sincan seçiminde fiyat en başta ikinci planda olsun.

Web Tasarım Ankara Sincan Web ajanslarının web sitesine girerek web tasarım paketlerini inceleyin. Paketlerdeki özellikleri tek tek karşılaştırın eğer bu özellikler hakkında bir bilginiz yoksa tecrübeli ekibimizle Medanis Bilişim AŞ olarak size her türlü desteği vermeye hazırız.

Web Tasarım Ankara Sincan Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Ankara Sincan yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: ankara sincan web tasarım web tasarım ankara sincan ankara sincan web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar