Logo

Web Tasarım Ankara Ostim


paylaş
Web Tasarım Ankara Ostim

Web Tasarım Ankara Ostim için daha iyi bir web sitesine hazır mısınız?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.


444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


WEB TASARIM ANKARA OSTİM WEB TASARIMI

BİR KULLANICIYI WEB SİTENİZDE TUTMAK İÇİN 3 SANİYEDEN DAHA AZ SÜRENİZ VAR. ONLARIN DİKKATİNİ ÇEKMEYİ NASIL BAŞARACAKSINIZ?

  • Açık mesajlaşma, kullanıcılara ilk soruların cevaplarını sunar.
  • Güçlü harekete geçirici mesajlar, kullanıcıları bir sonraki adımınızı atmaya teşvik eder.
  • Sezgisel bir kullanıcı arabirimi, web sitenizi gezinmenizi kolaylaştırır.

Web Tasarım Ankara Ostim Medanis Bilişim AŞ : Biz son derece etkili web siteleri tasarlamakta ve inşa etmede uzmanız.Herhangi bir boyuttaki web sitesi geliştirme projesine başlamadan önce, projenizi planlamak her zaman önemlidir. Hedeflerinizin değerlendirildiğinden ve web sitesi geliştirme projenizi başarıya ulaştıracak çözümlerin bulunduğundan emin olalım.

Web sitesi planlama süreci, tüm fikirlerinizi, hedeflerinizi organize etmek ve bütçenin içinde kalırken bu gereksinimleri karşılayacak bir gelişim planı ve zaman çizelgesinden oluşuyor.

Bir web sitesi mimarisi, tasarıma dahil edilmesi gereken tüm sayfaları gösteren bir site haritası ile birlikte oluşturulur. Daha sonra çeşitli içerik ve özellikler türleri için yer tutucuları olan tel çerçeveleri oluşturulur. Bu, web sitenizin tamamının oluşturulması için bir yol haritası oluşturarak tasarımcı ve geliştirici zamandan tasarruf sağlar. Renkler ve genel estetik gibi tasarım özellikleri planlanmaktadır. Çerçeve, programlama dilleri ve kullanılacak CMS türü gibi gelişme öğeleri de sonuçlandırılmıştır.

Web Tasarım Ankara Ostim Tasarım

Planlama aşamasında oluşturulan tel çerçeve temelinde tasarımcılar, markanıza uymanın yanı sıra, web sitesi tarafından üretilen geliri artırmak gibi hedeflerinize ulaşmada da etkili olan çok özel arayüzler yaratmaya çalışır. Web sitemizin geliştirme ekibi, web sitelerine yalnızca bir tasarım / geliştirme perspektifinden değil, aynı zamanda müşteri dönüşümünün temel metriği olan bir iş perspektifinden bakmak üzere eğitilir.

Web Tasarım Ankara Ostim Web Geliştirme

Web sitemizin ön uç arayüzü için tasarımlar tamamlandıktan sonra geliştirme ekibimiz işe koyulur. Web sitesini html / css olarak kodlarlar, daha sonra projenin kapsamına bağlı olarak bir CMS ekleyebilirler. Tüm geliştirme çalışmaları en son W3C Standartlarına ve HTML5 ve CSS gibi mevcut en son teknolojileri kullanarak yapılır.

Web Tasarım Ankara Ostim Kullanıcı Deneyimi

İnsan-bilgisayar-etkileşiminde "insanı" koyduk.

Her şey burada başlar. Her şey analitik içerik yönetiminden, geliştirme, web tasarımı yaparken web sitenizi kullanacak kişiler için mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi oluşturma konusunda uzmanız.

Kullanılabilir web siteleri oluşturmak ve 13 yıldır edindiğimiz profesyonelliği ve tecrübemizi kullanıyoruz.

Web Tasarım Ankara Ostim Önemli Noktalar

 Kullanıcı Kişilikleri

Kullanıcı kişilikleri, bir sitenin kullanıcılarının önemli bir bölümünü temsil eden gerçekçi profillerdir (kurgusal veya gerçek). Bunları, bir sitedeki farklı kullanıcı türlerinin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve sınırlamalarını anlamamıza yardımcı olmak için kullanıyoruz. Ayrıca, kullanıcı ihtiyaç ve hedefleri hakkında daha kişisel bir şekilde düşünmemize ve iletişim kurmamıza yardımcı oluyorlar. "Aslında, sanırım üniversite öğrencisi Ayşe, geribildirimini bu sayfada paylaşma şansını sevecektir."

Kullanıcı karakterleri, belirli bir proje için ihtiyaç duyulan anlayışın derinliğine bağlı olarak, gerçek kullanıcıların basit bileşimleri veya bir sitenin izleyici kitlesine kapsamlı bir araştırma sonucu olabilir.

Web Tasarım Ankara Ostim Bilgi Mimarisi

Medanis Bilişim AŞ  bir web sitesinin yapısını ve hiyerarşisini örgütleme ve etiketleme sanatı ve biliminde uzmandır. Bu, gezinme, sayfa akışı, SEOBTA'lar, etiketleme ve sınıflandırma, uluslararasılaştırma, yerelleştirme ve çok daha fazlasıyla ilgili soruları cevaplamayı içerebilir. Genellikle bu çalışma site haritaları, kullanıcı akışları, tel çerçeveleri ve / veya interaktif deneyimler üretir.

Web Tasarım Ankara Ostim Kullanılabilirlik Araştırması

Kullanılabilirlik araştırması gayriresmi buluşsal analizlerden kafe testine, prototip ilerlemelere, derinlemesine kullanıcı görüşmelerine ve araştırmalara kadar bir çok formu alabilir. Ancak amaç hep aynı: Kullanıcıların neye ihtiyaç duyduğunu ve sitenizi nasıl kullanacaklarını anlamak; böylece mümkün olan en etkili, kullanışlı siteyi hazırlayabiliriz.


Web Tasarım Ankara Ostim Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi broşür, poster veya kitap değildir. Geleneksel baskı tasarımının aksine, bir web sitesi kitleleri ile etkileşim kurmalı ve çevreye tepki vermelidir. Akıcı ve aktif.

Bu nedenle eski, geleneksel tasarım süreçleri web'e uygulandığında sıklıkla geride kalır.

Web Tasarım Ankara Ostim Medanis Bilişim AŞ'de, web sitelerini tasarlamak için kapsamlı, çevik bir yaklaşım izliyoruz. Ve iyi mimarlar gibi, iyi inşa etmeyi bilmiyorsanız iyi tasarlayamadığınızı biliyoruz.

13 yıldır karmaşık web siteleri tasarlayan ve inşa eden tecrübeleriyle, gördükleri kadar iyi işleyen şeyleri nasıl tasarlayacağımızı biliyoruz. Çalışma bölümümüzdeki bazı örneklere göz atın .

Web Tasarım Ankara Ostim Çevik Tasarım Süreci

Çevik. Artık gelişme için değil. Geliştirmede tasarım sürecimize kullandığımız aynı çevik ilkeleri uygulayarak, daha iyi web sitelerini daha hızlı ve daha uygun fiyatlı bir şekilde tasarlayabiliriz.


Web Tasarım Ankara Ostim Stil Zemin

Web Tasarım Ankara Ostim Stil Fayans tipik web için görsel bir markanın özünü iletişim yazı tipleri, renkler ve arayüz elemanları tasarım seçenekleri ön plana hızlı tekrara tasarımları vardır.

Gerçek içerik ve bilgi mimarisi temelli tam tasarım kompozisyonlarından farklı olarak bu tasarımlar, içeriğin ve işlevselliğin ayrıntılarına girmeden tasarımın markasına ve hissine konsantre olmamızı sağlar.

Bu yine de şaşırtıcı görünmesine rağmen, aslında geleneksel tasarım kompozisyonlarından daha hızlı, daha iyi bir estetik elde etmemizi sağlar.

Bir kez ortak bir görsel dil seçildiği o zaman gerçek içeriğe uygulayarak geçebiliriz.

Web Tasarım Ankara Ostim Duyarlı Tasarım

İnsanlar internette gezinmek için giderek daha farklı araçlar kullanıyorlar. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlara ek olarak, bunlar şu anda çeşitli telefonlar, netbooklar ve tabletler içeriyor. Ayrı ayrı, karmaşık ve pahalı bir mobil uygulama veya web sitesi sağlamak yerine, bu farklı cihazları idare etmenin maliyet-etkin bir yolu, siteleri duyarlı tasarım ilkeleri ve teknolojileri aracılığıyla cihazdan bağımsız hale getirmektir.

Mümkün olan en geniş aygıt dizisi için kesintisiz ve etkili bir kullanıcı deneyimi sağlamak için en iyi yol, UX , IA ve tasarım için mobil ilk yaklaşım edinmektir . Bu, önce küçük, mobil cihazlar için tasarlanır ve daha büyük ve daha büyük görüntüleme portallerinden art arda yararlanabilmek için aşamalı iyileştirme kullanılır. Bu şekilde mobil ziyaretçiler, sitenizin daima birinci sınıf kullanıcılarıdır.

Web Tasarım Ankara Ostim Planlama

İnternetin her eve girdiği bir dönemdeyiz. Çoğu evde bilgisayar olmasa bile herkeste bir akıllı telefon var. Mobil internet kullanımında Avrupa birincisiyiz. Eskiden web sitenizin olup olmaması seçiminize kalan bir şeydi. Artık her firmanın küçük ya da büyük bütçeli bir web sitesi olmak zorunda. Web sitesine duyulan ihtiyacın artması ile birlikte web ajanslarının da sayısı artış gösterdi. Bu kadar ajansın içinde modern ve kaliteli iş yapan ajansı bulmak zorundasınız. Web Tasarım Ankara Ostim web ajanslarını seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.


Web Tasarım Ankara Ostim web ajansı araştırmasında ilk olarak ajansların hangi yıl kurulduklarına bakın. İçlerinden tecrübeli olanları seçin. Böylece gelecek yıl web sitenizle ilgili bir sorun yaşadığınızda ajansın kapanma riski olmaz, aynı ajansla çalışmaya devam edebilirsiniz. Yeni kurulan bir web ajansının seneye ne olacağını bilemezsiniz.

Web Tasarım Ankara Ostim ajansı seçiminde elediğiniz firmaları bir kenara ayırın ve 3-4 ajans belirleyin. Bu 3-4 ajans içinden seçim yapmak için referans sayfalarını kontrol edin. Web ajansları o güne kadar yaptıkları işlerin en iyilerini referans sayfasına ekler. Hangi firmalarla çalışılmış, yaptıkları web siteleri iyi mi buna bakın. Peki, iyi bir web sitesi neye denir? Ziyaretçi bir web sitesine girdiğinde sitede kalıp kalmayacağına 4-6 saniye arasında karar verir. Bu yüzden anasayfanın ilgi çekici ve kaliteli yapılması gerekir. Bunun dışında ziyaretçi web sitesinde aradığı bilgiyi ne kadar kısa sürede bulursa web sitesi o kadar iyi dizayn edilmiş demektir. Kullanıcılar kısa zaman da bilgiye ulaşmak ya da kısa zamanda alışveriş yapmak istiyorlar. Web sitenizin kullanımı karışık ya da zor olursa kullanıcı sıkılarak başka bir web sitesine gidecektir. Web Tasarım Ankara Ostim web siteleri arasında rekabet oranının bu kadar yüksek olduğu düşünülürse web sitenizdeki en ufak yanlışın kullanıcıları başka siteye yönlendireceğini unutmayın.

Web Tasarım Ankara Ostim firmalarının içinden seçim yapmada son kararı verirken web ajansının CMS kullanıp kullanmadığını sorun. CMS yani yönetim paneli sayesinde web sitenize istediğiniz içerikleri girebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: ankara web tasarımı ostim ankara ostim web tasarım web tasarım ankara ostim

paylaş

İlgili YazılarYorumlar