Logo

Web Tasarım Ankara Kızılay


paylaş
Web Tasarım Ankara Kızılay

Web Tasarım Ankara Kızılay firması Medanis Bilişim AŞ. "Basit ve Zarif" tasarımı ön planda tutarak, modern tasarım ilkeleri ile her ölçekteki işletmeler için anlamlı çözümler üretmeye odaklanmıştır.

Web Tasarım Ankara Kızılay Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Tasarım Ankara Kızılay için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

3 SANİYENİZ VAR.

 

Gözünüzü kırptınız mı? Ziyaretçilerinizi bu süre içerisinde kaçırmış olabilirsiniz. Ve tahmin edin ne oldu? Çoğu bu şekilde web sitenizden çıkıyor ve bir daha dönmüyor.

İnternette, bir kullanıcı aradığını bulamazsa büyük ihtimalle bir daha dönmemek üzere web sitenizden çıkar. Ortalama bir kullanıcı, kalmaya veya çıkmaya 3 saniye içerisinde karar verir.

ZİYARETÇİLERİNİZİ MÜŞTERİYE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN BASİT, TEMİZ VE ZARİF BİR TASARIM GEREKİR. ONLARA ARADIKLARINI BULMALARI İÇİN İZİN VERİN.

WEB TASARIM ANKARA KIZILAY MEDANİS BİLİŞİM AŞ, BİR TEKNOLOJİ GELİŞTİRME DIŞKAYNAK ŞİRKETİDİR .

Medanis Bilişim, bir internet geliştirme ve yatırım anonim şirketidir. Merkezi Ankara'da bulunan Medanis Bilişim AŞ, müşterileri için eksiksiz bir çevrimiçi varlığı inşa edebilen ve ayrıca özel web hizmetleri sunabilen karma bir tasarım modeli ile çalışır. Medanis Bilişim AŞ, aynı zamanda, bir ülkedeki ve işletmelerdeki kararları etkileme gücüne sahip olan kitle davranışlarını, görüşlerini ve değişikliklerini yakalamak için platformlar oluşturmaktadır. Şirket, Web üzerinde en üretken ve yenilikçi etkileşim araçlarını sunmayı hedeflemektedir.

Küçük ölçekli işletmelerden orta büyüklükte işletmeler için pazarlamanın uygun maliyetli ortamlarına uyum sağlamak için SEO danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

WEB TASARIM ANKARA KIZILAY WEB TASARIMI

Kaliteden ödün vermeden tüm yazılım ürünlerimizde ve hizmetlerimizde istisnai bir performans ve değer sunuyoruz. Profesyonel Proje Yönetimi uygulamaları ve çalışma süreci, Etkili İletişim, Kaliteye Bağlılık ve Makul Maliyet. Benzersiz ve sizi rakiplerinizin önüne geçirecek yüksek kaliteli yazılımlar edinme güvencemizdir.
Medanis Bilişim AŞ, kuruluşları, web siteleri gibi temel yapı bloklarından belirli endüstri sektörleri için oluşturulan daha karmaşık çözümlere kadar işlerini internet ile bütünleştirmeye yardımcı olur. Medanis Bilişim AŞ, işinizi hızlandıran özel ve karmaşık web uygulamaları oluşturma kabiliyetine ve tecrübesine sahiptir. Türkiye'nin önde gelen şirketleri web varlığının önemli yönleri için bize güveniyor.

Portföyümüzden örneklerimize bir örnek sunuyoruz. Web tasarımı ve logolarından özel web uygulamalarına. Tasarım stillerinin yaratıcı ihtiyaçlarınıza uyup uymadığını görmeye gelin.

 • Özel web sitesi tasarımı ve geliştirmede uzmanlık, örneğin kurumsal web siteleri, E-ticaret web siteleri, Karmaşık web uygulamaları ve portallar.
 •  HTML / CSS, Ajax, PHP / MySQL, Cake PHP, Magento, ASP.NET / MSSQL, Java, J2EE, Hibernate, Struts / Spring, JBoss gibi becerilere sahiptir.
 • Kapsamlı web geliştirme hizmetleri paketi, marka bilinci oluşturma ve görünürlük geliştirme alanındaki müşterilerimiz için harikalar yarattı.

Web geliştirme hizmetlerimiz

 • Geliştirilmiş İş maruziyeti
 • Artırılmış kullanıcı etkileşimi
 • Yüksek kaliteli müşteri adedi ve daha fazla trafik elde etme
 • Daha iyi arama motoru görünürlüğü
 • Nispeten düşük pazarlama maliyeti
 • Gerçek zamanlı performans analizi ve geribildirim
 • Mükemmel ağ fırsatları
 • Güçlü ve çekici sosyal varlığı

 

WEB TASARIM ANKARA KIZILAY E-TİCARET

Geniş bant ve birçok yeni teknolojinin ortaya çıkmasıyla birlikte, internet topluluğu büyüyor. Bireylerin yanı sıra gittikçe daha fazla ticaret evi ve ev işleri gün geçtikçe artmaktadır. Bir web sitesi aracılığıyla satın alma ve satış popüler ve güvenilir hale geliyor.
Elektronik Ticaret veya E-Ticaret'e geçerek, şirketinizin bilgi ve satış kanallarının müşterileriniz tarafından yıl boyunca günün 24 saati kullanılabilir olmasını sağlarsınız. Bu, size daha az evrak işi ve ürün bilgilerinizin çok daha geniş bir hedef kitleye kolayca erişmesinden bahsetmiyoruz, artan satışlara ve küresel varlığa dikkat çekiyoruz.

Bir Web Tasarım Ankara Kızılay E-Ticaret sitesi işinizin temelidir. Müşterilerinize, çekici görünmeyen karmaşık, kullanımı güç bir site ile uğraşmayın. İş hedeflerinizi yansıtan ve müşterileri mutlu eden bir site oluşturun. Bir E-Ticaret sitesi kurmak basit değildir. İster E-Ticaret çözümleri firmalarıyla daha önce şirketlerle çalışıp sayfayı yeniden tasarlamayı veya yeni bir çevrimiçi işletmeye başlamış olun, E-Ticaret web sitesi tasarım ekibimiz müşterilere güçlü bir izlenim vermenize yardımcı olan becerilere sahiptir.

Web Tasarım Ankara Kızılay Medanis Bilişim AŞ, IE7 ve üstü, Firefox, Google Chrome, Safari, Opera vb. Gibi yükseltilmiş tarayıcıların her türünde web sitelerini verimli ve optimize hale getirmek için her tür web standartını uygular.

Web Tasarım Ankara Kızılay Medanis Bilişim AŞ, uzman iş gücüyle online iş imkanları, Online web hizmetleri, E-Ticaret web sitesi çözümü, e-pazarlama hizmetleri için benzersiz zorluklar kabul etmektedir. Şirketinizin hedeflerine uygun, böylece az bakım yaparak veya hiç bakım yapmadan verimliliğinizi arttıran E-Ticaret çözümleri sunuyoruz.

WEB SİTENİZ İÇİN KOLAY ENTEGRE E-TİCARET ÖZELLİKLERİNİ SUNUYORUZ

 • E-alışveriş sepeti
 • E-postaları
 • E-müzayedeler
 • Güvenli Ödeme Ağ Geçitleri
 • Web Portalı
 • Veritabanı çözümü ile dinamik web tasarımı

Web Tasarım Ankara Kızılay Uygulama Geliştirme

Uygulamalar, işletmenize düşünülemez bir biçimde avantaj sağlayabilir. Gelişmiş web uygulamaları işinizi, otomatik iş üretimi sayesinde maliyetleri düşürerek , satış ve tedarik döngüsünü kısaltarak, müşterilerinize özel bir şekilde bağlanmanızı, mükemmel işletme analizi ve raporlamayı sağlayarak sağlam bir rekabet avantajı sağlayabilir. Günümüz senaryosunda, işiniz için sadece statik bir çevrimiçi varlığınız yeterli değildir.
Çoğu kuruluş, atılım yapıyor ve işletmelerin etkin ve verimli çalışabileceği eksiksiz çevrimiçi sistemler kurmaya çalışıyor.

Web Tasarım Ankara Kızılay Medanis Bilişim AŞ, optimum maliyet / performans oranı ile teknik olarak karmaşık ancak kullanımı kolay çözümler sunmak için güncel teknolojileri ve en yeni endüstri trendlerini kullanıyor. Prosedürlerimizin geliştirilmesi ve yerleştirilmesi, kanıtlanmış metodolojiler ve yüksek verimli teknikler kullanılarak en gelişmiş teknolojidir.

 


Rekabetçi bir piyasada başarılı olmak istediğinizin farkındayız. Son birkaç yıldır pazarlama alanındaki değişiklikler sosyal ve mobilde dahil olmak üzere tüketiciye farklı platformları seçme şansı tanıdı. Web Tasarım Ankara Kızılay ajans seçiminde size yol gösterecek bazı maddeler hazırladık.

Web ajansı ne zaman kurulmuş, deneyimli mi? Web Tasarım Ankara Kızılay araştırması yaparken ajansların ne zaman kurulduğuna, kaç yıldır faaliyet gösterdiklerine dikkat edin. Ajansın müşteri sayısını, kaliteli çalışıp çalışmadığını yaptıkları işlere göre ölçebilirsiniz. Sayfa proje alım tarihi ve teslim tarihi gibi bilgilere yer veriliyorsa ajans şeffaf ve güvenilir çalışıyor demektir. Web ajansı sizin hemen web sitesi yaptırıp bir daha görüşmeyeceğiniz kişiler olmayacak. Sorun yaşadığınızda ya da sitenizi geliştirmek istediğinizde size yol gösterecek, destek olacak bir ajans seçmelisiniz.

Web Tasarım Ankara Kızılay araştırmasında merak edilen bir diğer konu "web sitesi için ne kadar ödemeliyim?" sorusudur. Web sitenizin özel tasarım olması ya da hazır site kullanımı fiyatı değiştirecektir. Bu konuda ajansların sayfalarında bulunan paket fiyatlarını incelemek size bilgi verecektir. Web Tasarım Ankara Kızılay fiyat istediğiniz özellikler arttıkça artacaktır. Web sitenize giren potansiyel müşteriler 4-6 saniye arasında sitede kalmaya ya da çıkmaya karar verir. Web siteniz ne kadar iyi tasarlanmışsa müşteriler size o kadar çok güven duyacaktır. Web sitenizin kurumsal bir görünüme sahip olması ve müşterilerin hoşuna gitmesi için son moda web tasarım trendleriyle yapılmış olması gerekir. İnsanlar 4-5 sene öncesinin tasarımına sahip web sitelerine güven duymamakta ve alışveriş yapmamaktalar. Ayrıca web sitenizde mutlaka bir CMS yani yönetim paneli bulunmalı. Bu sayede istediğiniz zaman içerik ekleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Web Tasarım Ankara Kızılay ajanslarının size hangi özellikleri sunduğuna bakın. E-posta, alan adı, hosting, e-ticaret kurulumu gibi destekler verip vermediklerini sorgulayın.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Dijital Markalaşma

Dijital Markalaşma

Güçlü dijital markalar oluşturuyor ve zamanla yönetiyoruz, böylece web platformları ve mobil cihazlar arasında net, tutarlı bir dijital ayak izi oluşturuyoruz.

HİZMETLER: Web Tasarımı

 

Web Tasarımı .

Yaratıcı beyin fırtınası ve güzel görsel sunum üzerine gelişiriz. Web Tasarım Ankara Kızılay Tasarım ekibimiz ülkenin en büyük şirketlerinden bazılarıyla çalıştı.

HİZMETLER: Mobil Web Siteleri

Mobil Hazırlık

Duyarlı web siteleri artık isteğe bağlı bir özellik değildir. Google sıralamaları ve mobil dönüşüm için kritik öneme sahiptirler.

WordPress 

WordPress 

WordPress oyunun adı ve bu çoğunluğa liderlik ediyoruz. Müşterilerimize WordPress teknolojisindeki en son, en iyi uygulamalar, sağlam temalar, eklentiler ve eğitim veriyoruz.


 
HİZMETLER: Web geliştirme

Web Geliştirme

İşinizin, işlevsel bir kullanıcı deneyiminin akışkanlığına bağlı olduğunu anlıyoruz. Web Tasarım Ankara Kızılay Programcılarımız web geliştirme teknolojisinin her alanında deneyimli.

SEO

 

Arama motoru optimizasyonu.

Web Tasarım Ankara Kızılay Eşsiz arama stratejimiz klasik sonuçlar vasıtasıyla ayrılıyor.

Etiketler: web tasarım ankara kızılay kızılay ankara web tasarım kızılay ankara web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar