Logo

Web Tasarım Ankara Fiyat


paylaş
Web Tasarım Ankara Fiyat

Web Tasarım Ankara Fiyat araştırması yaparken en ucuz ajansı bulayım sitemi yaptırayım mantığıyla araştırma yapmamalısınız. Bütçeniz kısıtlı olabilir ancak kısıtlı bir bütçeyle de doğru ajansı bulduğunuz takdirde kaliteli bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Web Tasarım Ankara Fiyat tablomuz için tıklayabilirsiniz. 

Web Tasarım Ankara Fiyat :

Web Tasarımı Ve Geliştirme (UI / UX)

Web sitelerini ve deneyim odaklı kullanıcı arabirimlerini tasarlamak ve geliştirmek ana odak noktamızdır ve sizinle paylaşmak istediğimiz sürekli genişleyen bir dizi deneyime sahibiz. Bireyler, küçük işletmeler, yeni teşebbüsler ve bizdeki en büyük oyuncuların bazıları için uçtan uca web ve uygulama tasarımı çözümleri sunuyoruz.

Web Tasarım Ankara Fiyat: Mobil Uygulamalar

İnsanlar telefonlarını gerçekten çok seviyorlar ve mobil teknoloji geliştikçe web siteleri bizi onlara daha da bağlı tuttu. Bir zamanlar masaüstülerimiz için tasarlanan şeylerin artık göz atma, sosyal medya, e-posta ve alışveriş gibi mobil cihazlar için optimize edilmesi gerekiyor. Mobil duyarlı tasarım ve mobil uygulamalarla sitenize veya ürününüz, bağlanmak isteyenler tarafından tamamen erişilebilir olacaktır. Biliyoruz, bazen aşırı bağlı olmaktan dolayı suçluyuz, ancak bir işletme olarak, mobil kullanıcılarınıza sitenizin optimize edilmiş bir sürümüne bağlanma imkanı vermek istersiniz.

Web Tasarım Ankara Fiyat : E-Ticaret

Online alışveriş artmaya devam ediyor ve e-ticaret web siteleri, müşterileri için kullanışlı ve eğlenceli alışveriş deneyimleri sağlamak için düzenli olarak gelişmeye ihtiyaç duyuyor. İster bir hizmet veya sattığınız ürün olsun, çevrimiçi olarak sunmamayı göze alamazsınız. Nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında konuşmak isteriz.

Web Tasarım Ankara Fiyat : İçerik Yönetim Sistemleri

2004 yılından beri "Medanis Bilişim AŞ." olarak sevgiyle anılan özel içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz. Özel sistemlerimiz, en karmaşık sitelerin veya düzenlerin bile yönetilmesi süper kolay olmasını sağlamak için her site için özel olarak hazırlanmıştır. İster bir blog için kullanmayı planlıyor olun,  isterseniz eksiksiz bir içerik yönetimi çözümü olarak kullanın, bu popüler platformu en iyi şekilde nasıl kullanacağınıza ilişkin sizi kuracak, tasarlayacak, özelleştirecek ve eğiteceğiz.

Web Tasarım Ankara Fiyat : Marka, Kimlik Ve Logo Tasarımı

İşletmeniz başarı için güçlü bir görsel kimliğe ihtiyaç duyar. Kıyafet sattığınızı, alışveriş yaptığınızı veya mücevher yaptığınızı söylemek yeterli değil. İşletmenizin özünü yakalamak için bir kimliğe ihtiyacınız olacaktır. Birlikte, markanızı temsil etmek için dikkatli bir şekilde sizin markanızın sesini ve görsel sunumlarını kapsayan bir kimlik hazırlayabiliriz. Markanızın, kim olduğunuz, ne durduğunuz ve ürününüzün veya hizmetinizin neyi temsil ettiğinin açık bir görüntüsünü damıttırmanız gerekir.

Web Tasarım Ankara Fiyat :Profesyonel Fotoğrafçılık

Kusursuz bir web varlığı için stok fotoğrafçılık seçeneği değil. Modern web tasarımları, ziyaretçilerle etkileşimde bulunmak ve marka imajınızı geliştirmek için kapsamlı ve çekici bir fotoğrafçılığa sahiptir. Fotoğraf hizmetleri sunuyoruz ya da web siteleri için fotoğraf sanatında uzman olan düzenli olarak çalıştığımız birkaç profesyonele siz de başvurabiliriz. Her iki durumda da, söz verebileceğimiz bir şey var: buna değer.

Web Tasarım Ankara Fiyat: Mobil Web Sitesi Tasarımı

 Her zaman ölçülemez ve müşteri sadakati oluşturur.

Mobile, Akıllı Telefon ve Tablet Sitesi Özellikleri:
 • Duyarlı Web Sitesi Tasarımı, web sitesini görüntülediği cihaza bağlı olarak otomatik olarak değiştirir.
 • İşletim Sistemleri, Android, Google ve Apple platformlarını içerir.
 • Müşterinin telefon numaranızı tıklayarak doğrudan arama yapmasına izin verir.
 • Müşterilerin GPS izleme talimatlarını almalarına olanak tanır.
 • Daha sonra geleneksel bir web sitesine gitmek daha kolaydır.

Web Tasarım Ankara Fiyat: Web Sitesilerini Yeniden Tasarlamak

Yarışmayı yeni bir tasarımla önde bitirin.

Bir web sitesinin yeniden tasarımı, işletmenizin başarısını artırmanın en emin yoludur. İşletmenizi çevreleyen rekabetçi piyasaların taleplerini karşılamak için web sitelerini yeniden tasarlıyoruz. Çekici ve kullanıcı dostu bir tasarım, sitenize daha fazla müşteri getirir, daha uzun süre ilgilenmelerini ve yeni potansiyel müşteriler oluşturmalarını sağlar. Arama motorlarına dost olmak, mevcut web standartlarına uyumlu yeniden tasarımlar geliştiriyoruz ve hedef kitlenizi çekmek için tasarımın pazarlanmasına odaklanıyoruz.

 

Web siteniz yeniden tasarıma mı ihtiyaç duyuyor?

BİR WEB SİTESİ YENİDEN TASARIMI DÜŞÜNÜYORSANIZ KENDİNİZE SORABİLECEĞİNİZ 10 SORU.

 1. Web sitenizin tasarımı sizin için cazip görünüyor mu?
 2. Mevcut web siteniz Mobil / Akıllı Telefonlar ve Tabletler için ayarlanıyor mu?
 3. Ziyaretçilerin web siteniz üzerinden gezinmesi kolay mı?
 4. Web siteniz çağdaş, çağdaş bir görünüme mi sahip?
 5. Web siteniz tüm önemli tarayıcılarla uyumlu ve önemli sosyal medya bağlantıları içeriyor mu?
 6. Sitenizin tasarımı rakiplerinize kıyasla daha kötü veya eskiymiş gibi görünüyor mu?
 7. Çalışanlarınız "Web sitesini nasıl güncellemelisiniz" konusunda yorum yaptı mı?
 8. Yeni bir web tasarımının zaman kazandıran ilkelerini düşündünüz mü?
 9. Kapanış döneminde özel ürünler önerirken işinizi tanıtmak için müşteri e-postaları topluyor musunuz?
 10. Resimleriniz modası geçmiş midir ve artık kimsenin giymediği giyim tarzlarını yansıtıyor mu?
Bu değerlendirmelerin üçünden fazlasını " evet " cevabı vermişse , şimdi yeni sürüme geçmenin zamanı geldi. Müşterileri işinize getiren web sitesi yeniden tasarım çözümleri sunuyoruz, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi modern bir ortamda kolayca anlayabilmelerini sağlıyoruz. Konseptten pazarlamaya kadar, yeni müşteriler yaratmak ve mevcut müşteri tabanınızı korumak için ihtiyaç duyduğunuz çözümlere sahibiz. Web Tasarım Ankara Fiyat için Bugün bir teklif alın!


Web Tasarım Ankara Fiyat için bir ajansla görüştüğünüzde ajansın sahibiyle mutlaka tanışın. Ajans sahibinin maddi açıdan istikrarlı olup olmadığına bakın. Ajans sahibi yanında çalışan ekiple mutlaka tanışın.

Web Tasarım Ankara Fiyat araştırmasında bunu göz önünde bulundurun:  Başarılı bir web sitesi oluşturmak için yetenekli bir proje yöneticisi, profesyonel bir ekip ve somut hedefler yer alır. Proje ekibinin başında kimin bulunduğunu araştırın. Proje ekibi ne kadar enerjik, deneyimli ve takım çalışmasına yatkınsa ekibi de o kadar iyi iş çıkaracaktır.

Web Tasarım Ankara Fiyat araştırmasında ajans ekibi çok küçük ise, gecikmeler, mevcut uzmanlık eksikliği, hatta şirketin kapanma riski olabilir. Ekip çok büyükse, bir bürokratik sistem içinde kaybolma riski ve kişisel hizmet eksikliği olabilir. Ne olursa olsun birlikte çalışmaya karar verdiğiniz firmanın büyük ya da küçük olması yerine yaptıkları çalışmalara odaklanmak daha iyi olacaktır. Web Tasarım Ankara Fiyat Firmanın büyüklüğünün sizi etkilemesine ya da küçüklüğünün ön yargılı olmanıza izin vermeyin.

Web ajanslarının paketlerini incelerken hangi özellikleri barındırdığını inceleyin. Web Tasarım Ankara Fiyat araştırmasında paket içeriklerinin ne olduğu çok önemli. 3-4 web ajansında karar kılarak istediğiniz özelliklere göre fiyat teklifi alın ve karşılaştırın. Web sitesi paketlerinin olması o firmanın dürüst ve şeffaf çalıştığını gösterir.

Firmanın yaptığı çalışmaları referans sayfasına girerek inceleyin. Her web sitesini kendiniz kolayca içeriğini değiştirebilirsiniz bu yüzden bir içerik yönetim sistemi (CMS) yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Web sitenizin sadece güzel görünmesi sizin aklınızı çelmesin.  Hosting, SEO, güvenlik, destek ve bakım gibi özelliklere de bakmalısınız. Bu faktörler de alacağınız pakete dahil edilmeli.


Etiketler: ankara web tasarım fiyat web tasarım ankara fiyat ankara web tasarım fiyatları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar