Logo

Web Sitesi Yaptırmak


paylaş
Web Sitesi Yaptırmak

 WEB SİTESİ YAPTIRMAK MEDANİS BİLİŞİM AŞ İLE HEM PRATİK HEM DE ÇOK KOLAY!

Medanis Bilişim AŞ, hem kanıtlanmış hem de pratik olan web geliştirme teknolojilerini kullanmaktadır. Bugün piyasada bulunan seçeneklerle ihtiyaçlarınıza en uygun olanı belirlemenize yardımcı olabiliriz. Medanis'teki misyonumuz web geliştirme sürecini sizin için daha kolay hale getirmektir: müşterilerimize barındırma, e-ticaret, içerik yönetimi ve pazarlama için doğru araçları seçmelerinde yardımcı oluyoruz.

Özel İnternet uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmeler web geliştirme çözümlerimizi kullanmaktadır. Web geliştirme uzmanlarımız bilgili ve günümüzün son web teknolojilerinde iyi eğitilmişlerdir. Web Sitesi Yaptırmak projesi, başarılı bir şekilde gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini ayrıntılı planlamayı gerektirir. Web Sitesi Yaptırmak şu aşamalardan oluşur: Planlama süreci - fikir alışverişi yapma, seçenekleri tartma, sorumlulukları tahsis etme - web projesinde yer alan tüm tarafların ortak bir hedef doğrultusunda çalışmasını sağlar. Sürecin anahtarı web sitesinin amacını ve hedef kitleyi tanımlamaktır. Bu bilgi, stil, yapı ve teknoloji hakkındaki kararları doğrudan etkiliyor. Sonuçta, bir web sitesini kodlamak için kullanılan teknolojinin seçimi, Web sitesi için gereken işlevsellik ve sitenin olası gelecekteki geliştirme ihtiyaçlarına büyük ölçüde bağlıdır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Sitesi Yaptırmak ve diğer hizmetlerimiz için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Web Geliştirme-Web Sitesi Yaptırmak Yöntemlerimiz

Günümüz dinamik pazarında, şirketinizin en güncel internet teknolojilerine erişimi olması hayati önem taşımaktadır. Web geliştirme çözümlerimiz iş süreçleriniz düşünülerek geliştirilmiş olup, işletmenize sorunsuz ve verimli bir şekilde çalışabilmeniz için bir araç sunmaktadır. Şirketinizin çevrimiçi alt yapısının güvende ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için önlemler alırız.

Medanis Bilişim AŞ, şirket kimliğinizin önemli olduğunu anlar. Olumlu bir şirket ve ürün kimliği, satışlarınızı ve pazarlama iletişim planınızı geliştirir. Güçlü bir şirket kimliği, ürününüzü veya hizmetinizi satmanıza yardımcı olacak bir görüntüyü artırabilir, oluşturabilir ve projelendirebilir.

Web Sitesi Yaptırmak ve Şirket Kimlik Tasarımı

Şirketlerin kimlik tasarımını tam aradığınız şeyi yapmak için gayret gösteriyoruz. Bir şirketin kurumsal kimlik tasarımı yalnızca kişilik değil, aynı zamanda varlık, ruh ve ruh nedeni ile de geçerlidir. "Şirketin kişiliği" tarafından yansıtılan görüntü şirketin tanımlanabilirliğini ve diğerlerinden farklı olmasını sağlayacaktır.

Şirket kimliği tasarımınızı oluştururken markanızın tanımlanması gereken tüm yönleri, fikirleri, yöntemleri ve teknikleri içeririz. Kurumsal kimlik tasarımımız arasında şunlar bulunmaktadır. Logo tasarımı, kartvizit tasarımı, sabit tasarım, pazarlama malzemeleri ve çok daha fazlası.

Güçlü bir şirket kimliğinin markanızı güçlendirdiğini ve hedef kitlenin farkına varmasını sağladığını biliyoruz. Bu nedenle, şirketinizin kimlik tasarımını oluştururken, tam olarak ne aradığınızı yaratmaya çalışıyoruz.

Web sitenizi anlık itibar ve milyonlarca kullanıcıya sahip bir platformda tanıtmanın bir yolu olsaydı ne olurdu? Bu işinizin yararlanabileceği bir şey mi?

Bugünün tüketici, neye ihtiyaç duyduklarını bulmak için arama motorlarına güveniyor. Google, saniyede 34.000 arama alır. Bu aramalar, ürünleri bulma, markaları gözden geçirme ve iş yerleri aramayı içerir. Ve bir marka arama sonuçlarının ilk sayfasında görünür olduğunda, tüketicilerin güvenini kazanır.

Medanis Bilişim AŞ'de, kitlenizle güven oluşturmak için SEO kullanıyoruz. Markalarını, güvendiği arama motorlarına, aradıkları anahtar kelimeler ve terimlerle katıştırıyoruz.

Her zamankinden daha fazla kullanıcı, akranlarının tavsiyeleri ve görüşleri üzerine bilgi istemekte ve kararları dayamak istemektedir. Müşteriler bazen bir postaya veya yeniden Tweet'e dayalı olarak Facebook ve Twitter'a yönelirler. Sosyal medyadaki marka kimliğinizin geliştirilmesi için çok çalıştığınız markayla tutarlı olmasını sağlayın.

Ekibimiz, Facebook'unuzu ve Twitter'ınızı, sayfanızı ziyaret edenlere kalıcı bir izlenim bırakacak şekilde tasarlanmış özel grafik öğelerle hazır bulundurmanıza yardımcı olacaktır. Bu görünürlüğü doğrudan web sitenize bağlama yeteneği ile birleştirin.

İşletmenizi sosyal medya alanına sokmak, sizi pazarın bir sonraki seviyesine ve piyasaya bağlanmak için tamamen yeni bir yola getirecektir. Bir sonraki adım bu.

Bulunduğunuz bölgedeki müşterileri mi arıyorsunuz? Web Sitesi Yaptırmak konusunda ve pazarlama konusunda yardımcı olabiliriz.

Yardımcı olabiliriz. Belli alanlara ve bölgelere yönelik yerel pazarlama kampanyaları düzenliyoruz. Yerel dizinleri ve arama motorlarını kullanarak hedef kitle dışına dayanan özel pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz. Yerel SEM hizmetlerimiz, tüketicilerin işinizi bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Yerel işyerinizi online pazarlıyoruz, bu yüzden ...

Yerel işletme için çevrimiçi pazarlama. Medanis Bilişim AŞ'de yaptığımız şey budur. Misyonumuz, daha fazla yerel müşteri kazanmanıza yardımcı olmaktır. Akıllı teknolojimiz ve keskin profesyonellerimizle, istediğiniz sonuçlara ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunuyoruz. İşinizi yürütürken en iyi işinize odaklanabilmeniz için hepsini yaparız. Size yardım edeceğiz.

Web Sitesi Yaptırmak günümüzde bir zorunluk halini aldı. Ülkemizde her 10 evden 8'inde İnternet olduğunu düşünürsek hala web sitesi kullanmayan firmaların olması çok şaşırtıcı.

Web Sitesi Yaptırmak ve sitenizden iyi performans almak istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Google hızlı yüklenen siteleri sever. Bu yüzden yoğun veya çakışan eklentiler kullanılmamalı.

Web Sitesi Yaptırmak yeterli değil iyi bir web sitesi yaptırmalısınız. Web korsanlarına karşı güvenli bir siteniz olmalı. Web siteniz güvenlikli olmalı ve sitenizin yedeği alınmış olmalı. Bazı hosting servisleri otomatik yedekleme yapar ve yardıma ihtiyacınız olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırmak başlangıç sonrasında web sitenize trafik sağlamak için tek bir kaynaktan yararlanmayın Google, Sosyal Medya, E-Pazarlama, Podcast / Videolar, Bilgi Grafik ve Linkbait gibi kanalların hepsini kullanmaya çalışın.

Web Sitesi Yaptırmak ve devamında düzenli içerik girişi yapmanız gerekir. Örneğin haftada üç gün veya her gün kendinize belirli bir zaman çizelgesi yapın ve buna göre içerik girişlerini tutarlı şekilde yapın.

Web Sitesi Yaptırmak için uygun ajans seçiminde bulunmak için ajansın web sitesini mutlaka inceleyin. Referans sayfasında hangi sektörlerde iş yaptıklarına, kaç firmayla çalıştıklarına bakın.  Web Sitesi Yaptırmak ajansın referans sayfasındaki çalışmaları kaliteliyse  bu sizin web sitenizi de kaliteli şekilde yapacaklarını gösterir. Ajansın web sitesinde web tasarım, e-ticaret, SEO paketlerinin özellikleri ve ücretleri ayrıntılı şekilde verilmişse bu ajansın şeffaf ve güvenilir çalıştığını gösterir.

Web Sitesi Yaptırmak insanların sitenize gireceğini garanti etmez. Kullanıcıların web sitenize girmesi için Google AdWords'e reklam verebilir, SEO çalışmalarıyla ücretsiz olarak arama motorlarında üst sıralarda çıkabilirsiniz. Google AdWords konusunda Google sertifikası olan bir ajansla çalışmanız daha iyi olacaktır. Anahtar kelime seçimi ve reklamlarınızın hangi bölgede gösterileceği gibi seçimleri yanlış yaparsanız reklam bütçeniz boşa gidebilir. SEO ve reklam çalışmalarıyla ilgili paket teklifimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Web Sitesi Yaptırmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Yaptırmak yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: web tasarım yaptırmak web sitesi yaptırmak web site yaptırmak

paylaş

İlgili YazılarYorumlar