Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Web Sayfası Tasarım Ankara

Web Sayfası Tasarım Ankara

Web sitenizin kaliteli bir içeriğe sahip olması çok önemli bir faktör ancak sitenize kullanıcı çekmek için tek başına yeterli değil. Yeni bir web site ihtiyacınız olabilir ya da 2017’ye girmemize sayılı günler kala web sitenizde revizyonlar yaptırmak isteyebilirsiniz. Web Sayfası Tasarım Ankara ajanslarını araştırırken size iyi ve kullanışlı bir web site yapacak olanı seçmelisiniz.

Bir düşünün insanlar web sitenize giriyor ama iletişim bilgilerini bırakmadan çıkıyor ya da ürün sayfasını inceliyor ama bir şey almadan çıkıyor. Bu ve bunun gibi sorunlar web sitenizde bir şeylerin yolunda gitmediğini gösterir. Sitenizden daha iyi performans alabilmeniz için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekli. Eğer siz web tasarımdan anlamıyorsanız seçtiğiniz Web Sayfası Tasarım Ankara ajansını bu konularda dikkat etmesi için yönlendirebilirsiniz.

Ziyaretçilerin web sitenize geldiğinde kısa sürede aradığı bilgilere ulaşabilmesi gerekir. Menüler ve linklerin basit ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiş olması gerekir. Sitenizin her bölümüne ulaşmak kolay olmalı ve ziyaretçiler her bölüme ulaşmak için istek duymalı. Web Sayfası Tasarım Ankara ajanslarından beklentileriniz bu yönde olmalı.

Ülkemiz Avrupa’da mobil İnternet kullanımında birinci. Bu düşünüldüğünde web sitenizin telefon ve tabletlerde açılması artık bir zorunluluk. Ziyaretçi telefonundan web sitenize girdiğinde siteniz düzgün açılmazsa hiç vakit kaybetmeden başka bir siteye girecektir. Web Sayfası Tasarım Ankara ajansınıza responsive site tasarımı yapıp yapmadıklarını mutlaka öğrenin. Responsive tasarım yeni teknolojilerden biridir. Web sitenizin kolaylıkla mobil cihazlarda açılmasını sağlar. Ayrıca Google arama motoru optimizasyonlu ve responsive tasarımı çok sever. Bu özellikteki siteleri tarayarak Google arama motorunda üst sıralarda çıkmanızı sağlar.

Web Sayfası Tasarım Ankara ajanslarını incelerken web sitelerine girerek referans sayfalarını inceleyin. Ajansın kendi sitesinin tasarımı ve referanslarına göre karar verin. Ajansın sayfasında web tasarım paket fiyatları yazıyorsa bu ajansın güvenilir ve şeffaf olduğunu gösterir.

 

 

About Author

Medanis Destek