Logo

Web Design İstanbul


paylaş
Web Design İstanbul

Merhaba! Görünen ve iyi işleyen çözümler tasarlıyoruz. Web Design İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesiyle mesajınızı renkli, canlı "tıklanabilir" hayata dönüştürmek için ısmarlama web siteleri, dijital araçlar, bilgi grafikleri ve logolar oluşturuyoruz.


Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


 
 

Türkiye'deki işletmelerin yaklaşık %50'sinden fazlasının hala web sitesi yok. Bir web sitesi oluşturma fikri size korkutucu gelebilir. Deneyimli ve kaliteli bir web ajansı ile çalışırsanız sizi potansiyel müşterilerinize ulaştıracak web sitenize sorunsuz ve ekonomik olarak ulaşırsınız. Web Design İstanbul yani web tasarım yaptırmanın artık gerekli olduğunu görmelisiniz.

Geçmişte pazarlama gerçekten zor ve yorucu bir eylemdi. Ancak çevrim içi pazarlamayı çok daha kolay hale getiriyor! Web siteniz olmadan belki bir süre idare edebilirsiniz. Ancak eninde sonunda firmanız diğerlerinden geri kalacak ve büyümeniz duracaktır. Bir web sitesi kesinlikle satışların düşmesine sebep olmaz. Web sitenize verdiğiniz her kuruş size fazlasıyla geri gelecektir. Bunun için ille büyük bir e-ticaret sitesi kurmanız gerekmez. Web sitenizde kendi cümlelerinizle yazdığınız bilgileri de paylaşabilirsiniz. Yeter ki içerikler özgün olsun. Google arama motorunda web siteniz yukarıda çıktıkça ücretsiz olarak reklamınızı yapmış olacaksınız.

Web Design İstanbul sayesinde firmanız sadece sınırlı bir bölgede hizmet vermek zorunda kalmayacak tüm ülkeye hatta dünyaya açılacaksınız. Web sitenizin kaliteli bir tasarıma sahip olması sitenize olanı güveni arttıracak ve bir marka haline gelmenizi sağlayacak. Müşterileriniz web sitenize göre sizin hakkınızdaki kararlarını verecek. Web sitenizin estetik ve işlevsel olması gerekir. İşlevselden kastımız müşterinin sitenize girdiğinde aradığı bilgiyi kısa zamanda bulmasıdır. Müşteri zorlanmadan sitenizde dolaşabilmeli, kafası karışmamalı.

Web Design İstanbul çalışmaları için bir ajans ararken güvenilir ve deneyimli olan ajansı seçmelisiniz. Hem büyük hem de küçük firmalara iş yapan bir ajans bulursanız web sitesi konusunda daha deneyimli oldukları içi daha iyi olacaktır. Ajansların referans sayfasına girerek tek tek yaptıkları çalışmaları inceleyin. Web Design İstanbul Tasarımların kaliteli olup olmadığına, kolay kullanılabilir olup olmadığına özellikle dikkat edin. Devlet kurumlarıyla çalışılmış mı? Ajans kaç yıldır faaliyette gibi sorulara dikkat edin. Web Design İstanbul ajansını seçmeniz firmanızın geleceğini belirleyecektir.

WEB DESİGN İSTANBUL WEB TASARIMI

Tüm mobil cihazlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan güzel web siteleri tasarlar ve kurarız.

WEB DESİGN İSTANBUL WEB GELİŞTİRME

Büyük ölçekli, özel uygulamalardan ve kurumsal e-ticaret çözümlerinden, hızlı CMS uygulamalarına kadar, tüm şekil ve boyutlarda projeler sunuyoruz.

WEB DESİGN İSTANBUL E-TİCARET

Basit çevrimiçi mağazalardan ve çevrimiçi bağışlardan, kurumsal düzeyde e-ticarete ve gelişmiş rezervasyon motorlarına kadar, işi halledebiliriz.

WEB DESİGN İSTANBUL WEB SİTESI BAKIMI

İşletmenize odaklanırken, profesyonel ekip web sitenizi güncel tutacak, güvenli ve sağlıklı tutacaktır.

WEB DESİGN İSTANBUL GÜVENLİK VE PCI UYUMLULUĞU

Kredi kartlarını işleme mi? O halde, aylık ücretlerin pahalı olmasını önlemek için Ödeme Kartı Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı (PCI DSS) ile uyumlu olmanız gerekir.

WEB DESİGN İSTANBUL BİLGİ MİMARİSİ

Bilgi mimarisi, web sitesinin nasıl çalıştığını göstermek için pratik bir bakış açısından site haritaları, site akış diyagramları ve tel kafesler oluşturma yöntemidir.

WEB DESİGN İSTANBUL İÇERİK YÖNETİMİ

WordPress, Joomla, Drupal, ExpressionEngine, Magento gibi pek çok CMS'yi kendi yolumuza koyan bir isim biliyoruz.

WEB DESİGN İSTANBUL WEB SİTESİ YAZMA YAZMA

Arama motorları, yeni ve benzersiz içeriği endekslemekte ve zayıf içeriği cezalandırmaktadır. Bu, web kopyanızı optimize etmede çok büyük bir değer olduğunu gösterir.

WEB DESİGN İSTANBUL RAKİP ANALIZİ

Tüm mobil cihazlarda, tabletlerde, dizüstü bilgisayarlarda ve masaüstlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan güzel web siteleri tasarlar ve kurarız.
Etiketler: web dizayn istanbul istanbul web design web dedign istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar