Logo

Veteriner Web Tasarım


paylaş
Veteriner Web Tasarım

Sağlık sektöründe olduğu gibi veteriner kliniklerinin de web sitelerini aktif olarak kullandığını görüyoruz. Peki,  bir veteriner olarak neden web siteniz olmalı? Web tasarımınızda nelere dikkat edilmeli? SEO çalışmalarında neler yapabilirsiniz? Veteriner Web Tasarım, web sitesi ve SEO hakkında kısaca bu konulara değinelim.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

Veterinerlik deyince aklımıza web sitemizi sadece reklam aracı kullanacağınız gelebilir. Ancak Veteriner Web Tasarım sitenizi ilk başta tasarlatırken neler yapabileceğinizi düşünüp tasarlatırsanız ilerde yeni eklentiler yaptırmaktan ya da yaptırdığınız Veteriner Web Tasarım çalışmanızın boşa gitmesinden kurtulmuş olursunuz. Veteriner Web Tasarım  öncelikle kullanıcıların bilgilere çok kolay ulaşabileceği kadar basit, sade, anlaşılır hem de girdiklerinde etkilenecekleri kadar kurumsal ve markalaşmış olmalı. Bunun için Veteriner Web Tasarım çalışmanız web tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir ekibe yaptırmanız daha uygun olur. Veteriner olarak web sitenizde iletişim bilgilerinizin yanında online randevu sistemi, hayvanlara test yapılıyorsa online test-tahlil sonuçları vb. müşterilerinizin hayatını kolaylaştıran eklentiler kurdurabilirsiniz. Veteriner olarak web sitenizden hayvanlar için uygun ürünler satabilirsiniz böylece veterinerliğin yanında e-ticareti de hiç yorulmadan sürdürebilirsiniz. Diğer veterinerlerin arasında daha kurumsal görünmek istiyorsanız mutlaka bir web siteniz olmalı ve SEO kurallarına uygun olarak web tasarımı yapılmalı.

Diyelim ki veteriner kliniği olarak web tasarımınız yapıldı. Sitenizin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını; sitenize giren insan sayısının artışını nasıl sağlayacaksınız? Veteriner Web Tasarım çalışması sonucunda sitenize giren insan sayısını arttırma çalışmalarına SEO çalışmaları denir. Veteriner Web Tasarım çalışması olan herkesin SEO çalışması yapması gerekir yoksa tüm harcamalar ve çalışmalar boşa gidecektir.  SEO çalışmaları çeşitli yöntemlerle yapılır. Bunlardan en değerlisi web sitesine organik hit çekmektir. Organik hit çekmek veteriner kliniği web sitenizin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlar ve internet sitesi trafiğini arttırır. Veteriner Web Tasarım organik hit almak için internet sitenizde blog eklentisi kurdurabilirsiniz. Veteriner Web Tasarım bloğunuza her gün düzenli olarak veterinerlikle ilgili yazılar eklemelisiniz. Ancak bu yazıları eklerken insanların en çok araştırdıkları kelimeler olmasına özen göstermelisiniz. Örneğin “Kedim tüy döküyor ne yapmalıyım?”, “Köpeklerde aşı zamanı” gibi insanların dikkatini çekecek konular web sitenizde olmalı.  Daha sonra Veteriner Web Tasarım yazıları Twitter, Facebook, İnstagram gibi sitelerde paylaşabilirsiniz. Veteriner kliniğinizde çektiğiniz videoları youtube kanalına ekleyerek web sitenizin daha çok duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Tüm bunlara vaktim yok diyorsanız SEO çalışması yapan güvenilir bir firmayla çalışabilir ve web sitenizi tüm Türkiye’ye hatta dünyaya duyurabilirsiniz. Bunun dışında yine SEO çalışması yapan bir firma aracılığıyla Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına reklam verebilir; veterinerlik, pet shop, hayvanlarla ilgili sitelere-forumlara da reklam bannerlarınızı koydurabilirsiniz.

 • Veteriner hekimlere yönelik web sitelerimiz, yeni müşteri ve randevu formları yoluyla insanları harekete geçiriyor.
 • Google'ı takip ederek SEO çalışmalarıyla, Veteriner Web Tasarım sitesinin Google'daki birden çok anahtar kelime araması için görünür olmasını sağlayabiliriz .
 • Tam olarak yanıt veren veteriner web sitelerinin % 100'ü, Google Mobil Test'i, mobil cihazlarda kolayca bulunan önemli bilgilerle birlikte gönderiyor.
 • %99 müşteri memnuniyeti derecelendirmesi ile birinci sınıf hizmet.
 • Bir saat içinde ele alınan hızlı destek -85% ve günde % 75.

Veteriner hekimler için oluşturduğumuz her web sitesi şunları içermektedir:

 • Veteriner Web Tasarım

  Veteriner hekimler için duyarlı ve % 100 mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz .Özel web siteniz özellikle uygulamanız için oluşturulduğundan tasarımınıza sahipsiniz.

 • Veteriner Web Tasarım Mobil İlk Geliştirme

  Aramaların yaklaşık % 60'ı bir cep telefonundan yapılır ve bu sayı artmaya devam ediyor. Mobil kullanım için web sitelerini öncelikle telefonla dostça, görünür şekilde harekete geçirici mesajlar ("bizi arayın" veya "randevu alın") ile tasarlarız.

 • Sahip olduğunuz % 100 Benzersiz İçerik

  İstediğiniz takdirde her bir web sitesi için orijinal içerik yazıyoruz ( % 100 veterinerlik ile ilgili SEO uyumlu metinler). Google Panda'yı geçmek için her veteriner web sitesi kendi alakalı ve benzersiz içeriğe sahip olmalıdır. İçeriklerinizin benzersiz olup olmadığından emin değil misiniz? Emin değilseniz bizi arayarak ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.


   
 • Arama Motoru Optimizasyonu

  Yaptığımız bütün web siteleri kesinlikle arama motoru optimizasyonuna uygundur. SEO uyumlu olarak tasarlanmayan web siteleri arama motorları tarafından bulunamaz. Bununla birlikte, Google arama algoritmasını 1200 yılda yılda 1500 kez değiştirir; böylece devam eden SEO web sitenizi alakalı tutmada önemli bir bileşen oluşturur.

  SEO hakkında daha fazla bilgi edinin

 • Google AdWords

  Google kurallara sahiptir. Kurallara uyulmazsa, web siteleri görülmeyecek şekilde cezalandırılır. AdWords'ü kullanırken de aynı durum geçerlidir. Google şimdi Veteriner Web Tasarım % 100 mobil uyumlu olmasını veya reklam yerleştirilememesini istiyor. Biz bir Google İş Ortağıyız, yani Google tarafından doğru bir şekilde yayınlanmaya yetkili olduğumuza karar verdik. Veteriner web sitelerimiz % 100 mobil uyumlu olduğundan, tüm web sitelerinin AdWords'ü kullanmaya hazır olduğundan emin olabilirsiniz.

  Google AdWords hakkında daha fazla bilgi edinin

 • Veteriner Entegrasyonları

  Veteriner Web Tasarım, bir hastanenin pazarlama programının diğer yönlerini birbirine bağlayan bir merkezdir. Her veteriner web sitesine portalların, sosyal medya platformlarının, bülten bağlantılarının ve daha fazlasının dahil edilmesini sağlıyoruz.

 • Kendi Hesap Yöneticiniz

  Dijital pazarlama söz konusu olduğunda yabancı otlarda kaybolmak kolaydır. Medanis Bilişim'de bir hesap yöneticisi temas noktası ve tüm veterinerlik pazarlama hizmetlerini sizin için bir araya getiriyor.

 • Teknik Destek

  Yardım masamız % 99 müşteri memnuniyet derecesine sahiptir!  Ekibimiz web sitenizde yapılan değişiklikler konusunda size yardımcı olmayı bekliyor.

   

 • Google Analytics

  Medanis Bilişim'de, herhangi bir Veteriner Web Tasarım bilgilerini elimizde tutmuyoruz. Veriler veterinerlik hastanesine aittir. Veteriner pazarlama müşterilerimizin her birine Google Analytics web sitesinde 7 gün 24 saat erişim ve denetim sağlanır.

 • Entegre Bloglar

  Web sitelerinin her biri entegre bir blog ile birlikte gelir; böylece taze içerik düzenli olarak eklenebilir. Blog etki alanınızdadır, bloglamanın ve SEO yararının % 100'ünü alırsınız.

 • Pazarlama Hizmetlerinin Geri kalanına Entegrasyon

  Medanis Bilişim AŞ bir veteriner pazarlama hizmetleri şirketi olduğundan, sadece web sitelerinden fazlasını sunmaktayız. Tüm web siteleri, sosyal medya, AdWords, arama motoru optimizasyonu, bültenler, formlar ve daha pek çok konuda entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

   
 

EK ÖZELLİKLER Mİ İSTİYORSUNUZ?
PROBLEM DEĞİL. SADECE SORUN. GENEL TALEPLER ŞUNLARDIR:

 • Ön sayfa video, sessiz
 • Paralaks kaydırma
 • Ek özel yazılı içerik
 • Özelleştirilmiş Google Haritası
 • Mikrointeraksiyonlar ve harekete geçirici özel çağrılar
 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Etiketler: veteriner web tasarımı web tasarım veteriner veteriner web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar