Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ucuz Web Tasarım Ankara

Ucuz Web Tasarım Ankara

Neden bazı web sitelerinde 100 TL’ye web sitesi reklamları görürken bazı web siteleri on binler edebiliyor? Bu konuyu hiç düşündünüz mü? Ucuz Web Tasarım Ankara ajanslarından web sitesi mi yaptırmak yoksa çok pahalıya web sitesi mi yaptırmak doğru?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Pahalı, ucuz-uygun fiyatlı web tasarım arasında gerçekten çok fark var mı? Sizin için en iyi seçenek hangisi? Küçük bir işletmeniz varsa doğal olarak fiyatın uygun olması sizin için çok önemli bir faktördür. Ancak uygun web sitesi yaptırmak her zaman en uygun maliyetli çözüm olmayabiliyor. Ucuz Web Tasarım Ankara ajanslarından uygun bir site yaptırabilirsiniz ancak ileride yol açacağı sorunlarla, eksikliklerle size daha fazla masraf çıkarabilir. Uygun fiyatlı web tasarım şirketleri bunu bir nevi pazarlama tekniği olarak kullanır ve ücretsiz web sitesi, en ucuz web sitesi gibi reklamlarla sizi çekerler. Verdikleri hizmeti ayrıntılı olarak incelediğinizde size sadece ücretsiz bir şablon sunarlar ve diğer her özellik için ekstra ücret ödersiniz. Ne yazık ki size başta ekonomik gibi görünse de aslında ucuz değil. Peki bir web sitesi için uygun fiyatlı, ucuz ne demek? Uygun fiyatlı bir web sitesinden neler beklemeliyiz?

Ucuza veya ücretsiz web siteleri ya çöker ya da güncelleme yapamazsınız ve Google uyumlu olmadığı için kimse web sitenizi bulamaz. Paranız boşa gider, koca bir israf! Bu tarz ucuz web siteleri word’den kopyala yapıştır yapmak gibi basit şeyler için var. Bir şirketin web sitesi olabilecek özellikleri yok. Web sitenizde sadece bir sayfa olacaksa ve bu sayfada iletişim bilgileriniz yazacaksa belki kullanabilirsiniz. Ancak Goolge arama motorunda çıkmayacağı için bu da bir işe yaramayacaktır.

Ucuz Web Tasarım Ankara ajansları içinden istediğiniz özelliklere sahip bir siteyi en uygun fiyata yapacak olan bir ajans seçmelisiniz. Burada fiyat odaklı olmak doğru değil. Öncelikle web sitenizin hedeflerini düşünmeli ve bu hedeflere göre hangi özellikleri bulunmalı buna karar verip fiyat teklifini buna göre almalısınız. Bunun en kolay yolu Ucuz Web Tasarım Ankara ajans web sitelerine girerek web tasarım paketlerini incelemek olacaktır. Aynı özellikleri verip de en uygun fiyatlı olan ajansı bulup, yüz yüze görüşerek size en çok güven veren ajansı seçebilirsiniz.

Ucuz Web Tasarım Ankara ajanslarını araştırırken

 • En iyi kalite (kendi müşterilerine ve referans sayfasını inceleyin)
 • İşiniz için yararlı özelliklerin çoğu var mı?(bugün ve gelecekte)
 • İş başladıktan sonra paket dışında ekstra ücret olmayacak
 • Web sitenizi geliştirmek için ekstra bir ücret alınmayacak
 • Dayanıklı, kanıtlanmış bir içerik yönetim sistemi
 • E-posta pazarlama entegre yeteneği

dahili analiz … ve daha fazlası.

Ucuz Web Tasarım Ankara ajansıyla çalıştıktan sonra web sitenizde CMS yani yönetim paneli olmazsa her içerik girişinde veya güncellemede birilerine para ödemek zorunda kalırsınız. Baştan ucuz gibi görünen web sitelere size daha pahalıya gelebilir. Ucuz Web Tasarım Ankara şirketlerini araştırırken aklınızda çok fazla soru işareti varsa paket seçenekleri ve web sitenizde hangi özelliklerin bulunmasıyla ilgili rehberlik yapmamız için bizi arayabilirsiniz. Tecrübeli ekibiyle Medanis Bilişim AŞ size web tasarım, Google AdWords ve SEO çalışmaları gibi birçok teknik konuda destek olabilir.

Medanis Bilişim AŞ Web Tasarım

İster yeni bir marka oluşturun, isterseniz varolan bir varlığı canlandırmaya çalışıyor olun, sizi yörüngesel duruma getirmek için gerekli tüm donanıma sahibiz. Ekibimiz iş hedeflerinizi değerlendirecek ve ihtiyaçlarınıza göre oluşturulmuş bir teknoloji çözümü hazırlayacaktır. Her müşteri benzersizdir – bu yüzden başarılı bir ürün lansmanı için tam bir teknoloji kaynağımız var. Etkileyici tasarımdan endüstrideki en temiz koda kadar, öncül olduğunuzdan emin olalım.

Ucuz Web Tasarım Ankara değil uygun fiyata kaliteli tasarım hizmetleri sunuyoruz. Sonraki seviye tasarımı, yaptığımız her şeyin yanan magmanın özüdür. Tüm araçları aşar. Yeni marka kimliklerini kurmaktan eski olanları yenilemek ve enerjilendirmekten yıldız tasarımlarını hayal etmek kadar önemlidir.

TESLİM

 • strateji
 • Araştırma
 • dağlama
 • Kullanıcı Kişilikleri
 • atölyeler
 • UI / UX
 • Web Tasarımı

Ucuz Web Tasarım Ankara : GELİŞME

Çalışmayla imkansız olan her şey başarılabilir. Bu düşünceyle, web tasarımcıları, UX uzmanları ve gelişmekte olan sihirbazlarını internette yerleşik ekibimizden edindik ve gelişmekte olan teknolojiyle sınırları zorlayarak çalıştık. Çevredeki en büyük markaların bazılarını siteler ve uygulamalar oluşturmaya, bunları kodlamaya, tasarlamaya ve dağıtmaya alışkınız.

TEKNOLOJİ

 • WordPress
 • PHP çerçeveleri
 • ASP.NET
 • İyonik / Mobil Uygulamalar

Ucuz Web Tasarım Ankara : PAZARLAMA

Küçük, düşünceli bir kontrolle geleneksel, dijital ve sosyal hayatları üç araştırdık ve tüketicilerin her sosyal medya platformunda katılımını sağlamak için ne gerektiğini biliyoruz. Yazarlar ve sanat yönetmenlerinden oluşan yetenekli ekibimiz, marka ortaklarımız için oldukça alakalı ve etkili yaratıcı çalışmaları düzenli olarak pompalamaktadır.

DİKEYLER

 • Organik SEO
 • Google reklamları
 • Facebook Reklamcılık
 • Ad-yeniden hedeflenmesi
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • İçerik Stratejisi
 • Instagram / Pinterest / Snapchat Reklamcılık

Ucuz Web Tasarım Ankara Mobil Web Tasarımı … En yeni ve En Gelişmiş Teknoloji

Web sitenize en son ne zaman akıllı telefonunuzdan baktınız? Masaüstü web siteleri bir mobil cihazda görülecek şekilde oluşturulmadığından, düzen, grafikler ve tasarımın doğru şekilde gösterilmediğini öğrenmek için şaşırabilirsiniz. Akıllı telefon ile tasarlanmamış web siteleri genellikle bir mobil cihazla uyumlu değildir ve muhtemelen beklenenden küçük görünür, daha büyük resimler içerir ve okumak zor olur.

Ne isteyebilirsiniz, masaüstü bir web sitesi ile bir mobil web sitesi arasındaki fark nedir?

Cevap basittir. Bir ziyaretçi web sitenize akıllı telefonlarından erişmeye çalışırken, mobil cihazla kullanıcı dostu olmalı. Tasarımı en iyi duruma getirilmemiş ve doğru bir şekilde düzenlenmediyse, görüntüleyen kişi yanlış içeriği görebilir ya da daha kötüsü, işe yaramayacak olan dağınık olmayan sözcük ve tasarım düzenlemesini görüntüleyebilir.

Google, web sitelerinin TÜM cihazlarda doğru şekilde çalışmasını ve sitelerin “yanıt veren” tasarlanmış web siteleri olmasını önermektedir.  Duyarlı web tasarımı, CSS3 medya sorgularını kullanarak görünümlerini değiştiren web sayfaları oluşturmak için kullanılan bir tekniktir. Başka bir deyişle, sayfaya erişen aygıt ne olursa olsun, bir HTML kodu vardır, ancak sunumu, sayfayı görüntüleyen tarayıcı için hangi CSS kurallarının geçerli olacağını belirtmek üzere CSS ortam sorgularını kullanarak değişir. Bu, Google’ın önerdiği yapılandırmadır.

Ucuz Web Tasarım Ankara Logo Tasarımı

Medanis Bilişim AŞ olarak sadece web tasarımı yapmamaktayız. Müşterilerimize özel logo tasarım hizmetleri de sunuyoruz.

Şirketinizin logosu, antetli kağıdınızdaki veya kartvizitlerinizdeki şeylerin ötesinde bir şey. Bu, şirketiniz hakkında yapılan bir açıklamadır ve potansiyel müşteriler için çoğu durumda ilk izlenim olarak hizmet eder. Logonuz şirketinizin markalaşmasında çok önemli bir rol oynayabilir.

PAZARLAMA ODAKLI DRUPAL WEB SİTELERİ OLUŞTURMAK, PAZARLAMA SONUÇLARINIZI İYİLEŞTİREN YERLEŞİK ARAÇLAR İLE YARATICI ÖZGÜRLÜĞÜ BİRLEŞTİRMEKTİR .

 
 

UCUZ WEB TASARIM ANKARA KAPSAMLI İŞLETME VE KULLANICI ARAŞTIRMASI

 

Ucuz Web Tasarım Ankara için öğrenmek, Medanis Bilişim’in görev beyanını okumaktan daha çok anlam taşır. Başlangıçtan itibaren açık iletişim demektir. Ucuz Web Tasarım Ankara Webi anlıyoruz. Web sitemizin stratejisi ve kullanıcı deneyimi tasarım süreci, işletme hedeflerinizi ve çevrimiçi pazarlama gereksinimlerinizi netleştirmeniz ve hassaslaştırmanız için size yardımcı olacaktır. Bunu doğru bir şekilde belirleyerek birlikte yaparız:

 • Kitleniz kim?
 • Ne istiyorlar?
 • Nerede arıyorlar?
 • Nasıl görüyorlar?
 • Neden sizi rakiplerinizden ayırarak seçecekler?

Ucuz Web Tasarım Ankara Tüm bu harika bilgileri nasıl edineceğiz? Tüm yaratıcı, gelişen ve pazarlama görevlerinin yürütülebildiği ve ölçülebildiği mavi bir baskı geliştirmek için dört adımlı bir Stratejik Planlama süreci kullanıyoruz.

UCUZ WEB TASARIM ANKARA EĞİTİMLİ PLANLAMA

 

Ucuz Web Tasarım Ankara Medanis Bilişim AŞ, arayüz tasarımı, tipografi ve illüstrasyonun olağanüstü bir kullanıcı deneyimi olmadan başarılı olamayacağını bilir. Kullanıcı merkezli arayüzler, olağanüstü sonuçlar sağlamak için görüş, kullanıcı ihtiyaçları ve üstün teknoloji ile el ele çalışmaktadır. Bunu odaklanarak yapıyoruz:

 • İçerik Denetimleri
 • Rakip Özellikleri Denetleme
 • Kullanıcı Rol Modelleme ve Kişilikler
 • Bilgi mimarisi (tel kafesler)
 • Rakip Denetimi
 • İş Hedeflerinin Değerlendirilmesi ve Önceliklendirilmesi
 • Kullanıcı Hikayesi Çalıştayı
 • Ön Teknik Temel SEO Pazarlama Denetimi

Ucuz Web Tasarım Ankara Sitenizi sürekli olarak inceledikten sonra, tasarımdan önce, tasarım sırasında ve sonrasında nasıl kullanılmakta olduğunu web sitenizin kullanıcılara mümkün olan en iyi deneyimi sunmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu da, işletmenizin, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için büyümeye ve gelişmeye devam etmesini sağlamaya yardımcı olur.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ucuz Web Tasarım Ankara yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek