Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Turizm Acentası Web Tasarım

Turizm Acentası Web Tasarım

Arz ve talep unsurları web sitelerinin hayatımıza girmesiyle daha rahat buluşabilmektedir. Tanıtımdan satışa kadar her türden pazarlama süreci web siteleri, internet aracığıyla yapılmaktadır. Turizm acentalarının sadece Türkiye’deki insanlara değil dünyadaki milyonlarca insana ulaşması gerektiği düşünülünce Turizm Acentası Web Tasarım turizm acenteleri için ihtiyaçtan öte bir gerekliliktir.

Seyahat şirketleri, tur acentaları ve şirketlerinin Turizm Acentası Web Tasarım çalışması yapılırken kurumsal olmasına özellikle dikkat edilmelidir. İnternet kullanıcıları para ödeyecekleri zaman bir web sitesinde güvenin, kurumsallığın ön planda olmasını isterler. Ziyaretçilerin size ulaşabileceği iletişim bilgileri, iletişim formu mutlaka web sitenizde bulunmalı. Web siteniz Chrome, Explorer, Yandex gibi tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmalı. Turizm Acentası Web Tasarım yapılırken Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına uygun taglar ve link yapısıyla tasarlanmalı. Google, Yandex gibi arama motorlarına kaydedilmiş olmalı. Sitenizden kimsenin haberi olmazsa sitenizin web tasarımının ne kadar iyi olduğunun bir önemi olmayacaktır.

Seyahat acentası olarak Turizm Acentası Web Tasarım çalışmanızın görselliği kadar işlevselliği de önemlidir. Web sitenizin kullanımı kolay olmalı. Turizm şirketlerinin Turizm Acentası Web Tasarım çalışmaları iyi programlanmış ve güncel teknolojilerden faydalanan bir yapıda olmalı.

Web tasarımı biten ve yayına alınan web siteniz için yapmanız gereken en önemli şey SEO çalışmasıdır. SEO çalışması internet sitenizin diğer tur şirketleri ve turizm acentaları içinde ilk sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır. Tatil planı yapan insanlar internete girerek turizm acentası arayışına girdiklerinde sizin web sitenizi Google arama motorunda üst sıralarda görüp tıklayacaklar ve web sitenizin ziyaretçi trafiği buna bağlı olarak da acentanın çalan telefon sayısı artacaktır.

SEO çalışmaları çeşitli yollarla yapılabilir. Hiçbir ücret ödemeden web sitenizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralara çıkarabilirsiniz ancak bunun için günde 3-4 saatinizi bu işe ayırmanız gerekir. Turizm Acentası Web Tasarım yapılırken web sitenize bir wp_betawpposts eklenmesini isteyebilirsiniz böyle bloğunuza turizm, tatil, Çeşme, Alaçatı, İtalya gibi insanların ilgisini çekecek kelimelerle ilgili özgün yazılar girebilirsiniz. Bu yazıları İnstagram, Twitter, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilir böylece Turizm Acentası Web Tasarım tanınma oranını artırabilirsiniz. Bunun dışında Google, Yandex gibi arama motorlarına ve turizm, tatil, eğlenceyle ilgili sitelere-forumlara reklam verdirebilirsiniz. Tüm bunları yapmaya vaktim yok diyorsanız SEO ve Turizm Acentası Web Tasarım çalışmaları yapan güvenilir, tecrübeli bir firmayla iletişime geçip önce web sitenizi tasarlatabilir sonra da istediğiniz doğrultuda SEO çalışmalarınızı yaptırabilirsiniz.

Tur-Operatör-Özellik-Görüntü-Duyarlı-Web

 

Turizm Acentası Web Tasarım

Çarpıcı tasarım ve fotoğraflarla turlarınızı gösterin. Herkesin neyi sunduğunu ve neler yaşayabileceğini anlamasını kolaylaştırın.

 

Tur Bilgileri

Turizm Acentası Web Tasarım Güzergahlar, resim galerisi ve haritalar dahil olmak üzere turlarınız hakkında güzel bir şekilde bilgi verin.

 

Tur Rezervasyonları

Açık kullanılabilirlik ve rezervasyon takvimiyle turlarınızı gösterin.Ziyaretçilerinizin e-postayla araştırma yapmalarına veya gerçek zamanlı rezervasyonlar yapmalarına ve çevrimiçi ödeme yapmasına izin verin.

 

Mobil Duyarlı-Responsive

Turizm Acentası Web Tasarım ile mobil dalgayı kucaklayın – turlarınızı cep telefonları ve tabletlerde temiz bir şekilde görüntüleyin, kullanılabilirliği gösterin ve rezervasyonları etkinleştirin.

 

E-posta Teklifleri

Turlarınız ve özel teklifleriniz hakkında bilgi almak için kolay bir e-posta kaydınızı yaptırın. Satın almak için açık ve basit seçeneklerle markalı e-postalar gönderin.

 

Sosyal

İnsanlar sizinle Trip Advisor, Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden iletişime geçsin ve turları başkalarıyla paylaşmayı kolaylaştırır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu

İnsanlar sizin için önemli olan deneyim ve destinasyonları aradığında web sitenizin sıralamasını iyi yapın. Doğru zamanda web sitenizi almak için SEO ve PPC’yi kullanın.

 

WordPress

Web sitenizi, istediğiniz zaman WordPress kontrol panelini ve entegre wp_betawpposts’u kullanmak üzere güncelleyin. İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Almanca ve diğer diller için çok dilli destek.

Ayrıca Turizm Acentası Web Tasarım dışında aşağıdaki konularda yardımcı olabiliriz:

 

Çevrimiçi pazarlama

Çevrimiçi reklamcılık kullanarak müşterileri web sitenize getirin. Rekabette ilerleyin. Kalabalığın önüne geçin.

 

Markalaşma ve Strateji

Logonuz ve marka bilinci oluşturma, sizi rakiplerinizden ayırır, biz de size yardımcı olabiliriz.

 

Devam eden SEO

Arama Motoru Optimizasyonu, müşterilerinizin çevrimiçi arama sırasında sizi bulmalarına yardımcı olur. Bunun dışında isterseniz sizin için SEO uyumlu içerikler oluşturabilir ve sosyal medya hesaplarınızın yönteminde rehberlik edebiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Turizm Acentası Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı