Logo

Tekstil Web Tasarım


paylaş
Tekstil Web Tasarım

Tekstil Web Tasarım ve e-ticaret mağazalarından çevrimiçi satın alma, artık en büyük çevrimiçi kategori haline geldi. Mevcut istatistikler ayrıca, tüm moda giyiminin yalnızca %9'unun çevrimiçi olarak satın alındığını göstermektedir. 2018 yılına kadar çevrimiçi moda giyim eşyası alımlarının tüm satışların % 35'i olacağı tahmin edilmektedir.

Neredeyse her gün fiziksel moda mağaza zincirlerinin kapanışını duyuyoruz. Çevrimiçi e-ticaretin güncel eğilimlerine dayanarak, 2018 yılına kadar her üç fiziksel mağazadan biri kapanacak.

Bir istatistik olmasını ve bu işi her zamanki gibi aksatmadan durdurmanın bir çözümü var. Bu, geleneksel kanalınıza ek olarak online bir mağaza yaratmaktır. Öngörülebilir gelecek için mevcut e-ticaret büyümesi oranları %10'un üzerinde olsa da, bu önemli trendin bir parçası olma şansı hala mevcut.

Yeni işletmeler, bu değişimin bir parçası olan özel üyelik modelleriyle mevcut perakende iş modellerine karşı da meydan okuyorlar.

Öyleyse, başınızı kumun içine koyarak kaçınılmaz olan şeyleri göz ardı etmektense, kendinizi bir Tekstil Web Tasarım sitesi ile satış yaparsanız daha başarılı olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Tekstil Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tekstil Web Tasarım Çevrimiçi rekabet etmek için şunlar gereklidir:

  • Profesyonel bir web tasarım
  • Magento gibi sağlam bir CMS web geliştirme platformuyla web sitesini oluşturma
  • Çevrimiçi mağazayı dijital pazarlama stratejileri ile pazarlama

İhtiyaç duyulan beceriler arasında, tasarım becerileri, sağlam bir platform oluşturmak için teknik uzmanlık ve müşterilerinizin mağazanızı keşfedeceği ve çevrimiçi alışveriş deneyimini sezgisel ve kolay bir şekilde sunacağı pazarlama da dahildir.

Tekstil Web Tasarım Bir kere inşa edildiğinde "o zaman gelecek" tavrı kesilmez. Fırlatma işleminden sonra e-posta, Google Adwords, arama ve sosyal medyayı markanızın çevrimiçi paylaşımını zenginleştirmek için optimize etme gibi promosyon gerektirecektir.

Akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil platformların ortaya çıkışı, "her zaman, her yerde" ticaretin "omni ticaret" ve "çok kanallı perakende" olarak da bilinen yeteneklerini gerçeğe dönüştürüyor.

Araştırmalar, tablet kullanıcılarının daha sık ve aynı zamanda daha yüksek bir satış noktasında alışveriş yaptığını gösteriyor. Dolayısıyla, mobil cihazları akılda tutmak giderek önem kazanmaktadır.

Tekstil Web Tasarım moda mağazanızı çevrimiçi hale getirmek için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Bazı büyük moda markalarının bir dijital ekonomide başarılı olmasına yardımcı oldu.

Tekstil Web Tasarım Kullanıcıları bir firma hakkında bilgi edinmek istediklerinde baktıkları ilk yer internettir. Web siteleri firmaların imajı haline gelmiş ve web sitesi sahibi firmalar kurumsal, marka şeklinde kabullenilmektedir. Tekstil Web Tasarım çalışması yaptırmak sizin kurumsal bir marka haline gelmenizi sağlayacak. Zaten kurumsal bir firmaysanız daha çok müşteriye daha kısa zamanda ulaşacaksınız.

Tekstil Web Tasarım çalışmaları sayesinde mevcut müşteri potansiyelini kat kat arttırabilirsiniz. Tekstil sektörü çok geniş bir alana hitap ettiği için tüm Türkiye'den hatta dünyadan rahatlıkla müşteri bulabilirsiniz. Tekstil Web Tasarım çalışmaları sonrasında siteniz sayesinde istediğiniz bölgede, ülkede ürünlerinizi satabilirsiniz. Hazır giyimden, aksesuara, kumaşa kadar pek çok şeyi web siteniz üzeriden yapabilirsiniz. Tekstil Web Tasarım çalışmalarınız yurt dışına iş yapıp yapmayacağınıza, ürün satıp satmayacağınıza göre tasarlanmalı. E-ticaret yapacaksınız web sitenizde yabancı dil seçeneği, alışveriş sepeti, sanal post, müşteri hizmetleri formu gibi sayfalar yer almalı. Web sitenizi sadece firma tanıtım aracı olarak kullanacaksınız yaptığınız çalışmalar, iletişim bilgileri gibi temel sayfalar yeterli olacaktır. Tekstil Web Tasarım sitenizin Google arama motoruyla uyumlu olması da önemli bir faktördür. Google arama motoru bu sayede web sitenizi tanıyacak ve arama motorunda görünmesini sağlayacaktır.

Teksitil Web Tasarım çalışmalarının sonunda yayına alınan sitenizin daha fazla ziyaretçi almasını sağlamak için Google AdWords kullanarak web sitenizin reklamını verebilirsiniz. Böylece ödediğiniz ücret karşılığında Google arama motorunda ilk sıralarda çıkabilirsiniz. Ayrıca moda, tekstil, kadın web siteleri ve forumlarına da banner reklam verebilirsiniz.

Tekstil Web Tasarım sitenizin ücretsiz olarak Google arama motorunda üst sıralarda çıkmasını istiyorsanız bazı çalışmalar yapmanız gerek. Sitenize kurulacak bir blog ile tekstil ve moda hakkında gelişmeleri özgün olarak yazabilirsiniz. Yazdığınız yazıları Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşarak web sitenizin daha çok kişi tarafından duyulmasını sağlayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Tekstil Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım tekstil tekstil web tasarımı tekstil web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar