Logo

Şehir Portalı Web Tasarım


paylaş
Şehir Portalı Web Tasarım

Şehir portalları sayesinde insanlar yaşadıkları ya da ziyaret edecekleri şehirlerde ne gibi etkinlikler yapılacağını takip edebiliyorlar. Bir Şehir Portalı Web Tasarım yaptırmaya karar verdiniz. Bir Şehir Portalı Web Tasarım firmasını aradınız size hazır şablonlu site yaptıklarını söylediler. Bu size ilgi çekici gelebilir daha ucuza bir web siteniz olacak. Şablon olsun olmasın ne fark eder ki?

Ben size ne fark edeceğini, zamanla sizden neler götüreceğini anlatayım. Şehir Portalı Web Tasarım siteniz daha kurulumdan başlayarak Google arama motorundaki yeri etkilenmeye başlar. Hazır şablon siteler seri üretim mantığıyla yapılırlar. Firma ne kadar şehir portalı web sitesi yaparsa hepsi aynı görüme sahip olacaktır. Bir süre sonra Google arama motoru bu birbirinin aynı Şehir Portalı Web Tasarım sitelerini görmemeye başlar, yeriniz gün geçtikçe aşağılara düşer. Google’da 2. sayfa sonra 3-4-5 bir bakmışsınız sitenizi Google’da bulamıyorsunuz bile. Çok üzücü değil mi? Girdiğiniz o kadar içerik, harcanan saatler, kurulan hayaller hepsi birden gidiverdi.

Kurulum aşamasında web siteniz özgün olmalı; Google, Yandex gibi arama motoruyla uyumlu olarak kurulmalı. Kurulumdan sonra tasarımınız bir Şehir Portalı Web Tasarım sitesine uygun olmalı ama işlevsel olmalı. İnsanlar ulaşacakları bilgi için çok uğraşmamalı. Artık zamanın çok önemli olduğu günlerde yaşıyoruz. Akşam İstanbul’da bir konsere gideceksem Şehir Portalı Web Tasarım sitenize girerek İstanbul’daki konserleri hemen bulabilmeliyim. Bu konser kategorisi nerede, ne konserleri görebilmek için üye mi olmalıyım? İşte ziyaretçilerinizi geri dönmemek üzere kaybettiniz. Şehir Portalı Web Tasarım sitenize giren kişilere kolay üyelik şansı ve içeriklere üye olmadan ulaşma şansı vermelisiniz. Üye olanlara etkinlikler e-postayla, sms gibi yöntemlere gönderilebilir. İnsanlar bunun için siteye üye olmalılar. Avantajlardan yararlanmak için üye olunmalı yazıları okumak için kimse üye olmakla vakit harcamaz artık.

Web sitenizde yazdığınız yazıları, etkinlikleri, avantajları Twitter, Facebook, Instagram, YouTube gibi paylaşım sitelerinde paylaşarak web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım şehir portalı şehir portalı web tasarımı şehir portalı web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar