Logo

Profesyonel Web Tasarım İstanbul


paylaş
Profesyonel Web Tasarım İstanbul

İşletmenizi geliştirmenin, satışlarınızı artırmanın ve daha fazla müşteri çekmenin bir yolu var mı? Web sitesi, hedeflerinize ulaşmanın en güçlü araçlarından biridir. Web sitelerimiz karşı konulamazdır ve sonuç verir. Profesyonel Web Tasarım İstanbul Medanis Bilişim AŞ. 13 yılı aşkın bu sektörde hizmet veren tam hizmet bir dijital ajanstır.

Web siteniz, sizinle iletişim kuran ve satın alan nitelikli müşteriler getirmelidir. Profesyonel Web Tasarım İstanbul Medanis Bilişim AŞ. web siteleri oluşturulur ve  çevrimiçi pazarlama işiniz için bu tür bir büyüme sağlar.

Ekibimiz, her disiplindeki uzmanlardan oluşur ve süreçimiz, işinizi getiren şaşırtıcı bir site sağlamak için işletmenizin ihtiyaçlarını, araştırma, deneyim ve ekip çalışmasını birleştirir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
 

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL İÇİNDEN NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 
 • İlk İşiniz - Web siteniz düşünceli bir şekilde hedef kitleniz ve benzersiz amaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır.
 • Her şeyi Yönetiyoruz - Tasarım, içerik yönetim sistemi - hatta isterseniz içerik. Pürüzsüz lansman, harika bir deneyim ve sonuçlar sağlayan her şeyi yaparız.
 • Arama Motoru Optimizasyonu - Bu bizimle ekstra bir satır öğesi değildir. Sürecin bir parçası olarak, başlattığımız her web sitesi, ekibimizin sizin için en iyi sonucu elde etmek için attığı 50'den fazla adım içermektedir.
 • Dış Kaynak Kullanmama  - Birçok şirket, SWFL'de neredeyse tümü başka bir şirkete veya daha da kötüsü yurtdışına dışarıdan kaynak aktarıyor. Bu, gecikmelere, düşük kalite kontrolüne, kötü müşteri servisine ve hiçbir hesap verebilirliğe yol açar. Ekibimiz %100 işyerinde ve personel içindedir.
 

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL İLGİNÇ GERÇEKLER

 1. Tüm fiziksel satın alma kararlarının % 90'ından fazlası artık ilk kez çevrimiçi olarak araştırılmaktadır - yani hemen hemen TÜM tüketiciler hizmetlerinizi arıyor veya sizi çevrimiçi araştırıyor. Gördüklerini beğenmezlerse - sizinle iletişime geçmeyeceklerdir!
 2. Ortalama müşterimiz web sitelerinden işlerde büyük bir artış görüyor.
 3. # 1 Yeni İş Kaynağı - Yeni bir web sitesi geliştirdikten ve çevrimiçi pazarlama planlarımızı uygulayan 1 yıl içinde web, müşterilerimiz için yeni işlerin en iyi kaynağı olur.
 4. Trafiğin %30 Artışı - Bir web sitesini yeniden başlattığımızda, ortalama müşteri, ek pazarlamaya gerek duymadan ilk 3 ay içinde trafikte %30, ve kontaklarda %100 artış görür.

Müşterileriniz şu anda sunmanız gereken şeyleri aramak için çevrimiçi durumdalar; önlerine koyun ve bunları müşterinize dönüştüren mükemmel bir web sitesi ile etkileyin.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullanıcıların bir web sitesinde ne aradığını biliyoruz. Ziyaretçilerinize doyurucu bir kullanıcı deneyimi yaşatacak bir tasarım sunmak için bize bırakın.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL TASARIM

Titiz tasarımcı ekibimiz, şirketinizin güzel ve işlevsel bir temsilini sunma becerisi ve yaratıcılığına sahiptir.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL İÇERİK / İÇERİK YAZMA

Yazarlarımız, şirketinizin markasıyla uyumlu ve sonuç üreten içerik ve ek web sitesi kopyası oluşturabilir.

 
 
 

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL GELİŞME

 

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL CMS (İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ)

Bir CMS, sitenizi korumanıza, müşterilerinize daha hızlı bilgi vermenize ve web sitenizin ve işletmenizin genel pazarlanabilirliğini artırmanıza yardımcı olacaktır. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) platformlarına gelince, bir boyut herkese uymuyor. Atilus, kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için doğru CMS çözümünü bulmak için sayısız seçeneği seçmenize yardımcı olabilir.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL E-TİCARET

İşiniz için e-Ticaret yapın! E-ticaret ve alışveriş sepeti uygulamalarını geliştirmede Medanis Bilişim AŞ. uzmanlığı, müşterilerin geri gelmesini sağlayacak uygun, güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlar.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL ÜÇÜNCÜ TARAF ENTEGRASYONU

İşletmenizin kullandığı diğer hizmetleri yalnızca tek bir platforma getirin, böylece hep kuşbakışı görünüme sahip olabilirsiniz. Nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için İş Uygulamaları sayfamıza bakın.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL UYGULAMA ENTEGRASYONU

 
 

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL BAŞVURU ENTEGRASYONU

Çeşitli uygulamalarda otomatik veri alışverişi ve iş süreci entegrasyonu sağlayan web servislerinin ve diğer araçların uygulanması.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL PORTAL ENTEGRASYONU

Birçok uygulamadan edindiğiniz bilgileri kullanıcıların kolayca ve hızlı bir şekilde gereken bilgiye erişmesini sağlayan tek bir kullanıcı arayüzünde görüntüler.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL SÜREÇ ENTEGRASYONU

Tüm kullanıcılar için gerçek zamanlı bilgi erişimi ve tüm sistemlerde bütünlük sağlamak için kuruluş genelindeki süreçleri hızlandırır.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL VERİ ENTEGRASYONU

Uygulama veri ve veri depolamalarını entegre etmek için veri bağlayıcıları ve ara katmanı geliştiriyor.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL İNTERNET PAZARLAMACILIĞI

 

İnternet pazarlaması, günümüz pazarında işletmeniz için çok önemlidir. Web sitesi, satış döngüsünü kısaltmanıza, destek sorunlarını azaltmanıza, mevcut müşterilerinizin sorularını yanıtlamasına yardımcı olmak için harika bir araçtır ancak yalnızca İnternet pazarlamacılığında rekabetinizi aşabilmeniz, gelirlerdeki artışı artırmanız ve işinizi büyütmeniz yeterlidir.

Medanis Bilişim AŞ ekibi, eğitimli ve arama motoru optimizasyonundan sosyal medya pazarlamasına kadar hemen her İnternet pazarlama tecrübesine sahiptir. İlk danışmamız, hedeflerinizi tanımlamanıza yardımcı olur ve tavsiyelerde bulunmak, bir plan oluşturmak ve işletmeniz için doğru bir İnternet pazarlama stratejisi yürütmek için birlikte çalışacağız. Ve en önemlisi - çevrimiçi pazarlamanın sonuçlarını yönlendirdiğinden ve gerçek müşterileri getirdiğinden emin olalım.

 
 

Profesyonel Web Tasarım İstanbul ARAMA MOTORU PAZARLAMASI

 
 
 

Medanis Bilişim AŞ, Sertifikalı bir Google İş Ortağıdır ; yani, Google AdWords PPC (tıklama başına ödeme) pazarlamacılığının tüm özelliklerini biliyoruz. Kapsamlı bir anahtar kelime araştırma, analiz ve optimizasyon sayesinde, AdWords Sertifikalı Uzmanlarımız , web sitenizi hizmetlerinizi arayan bu kullanıcıların önünde (potansiyel olarak binlerce) web sitenizi alabilirsiniz.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL ARA MOTORUN OPTİMİZASYONU (SEO)

Arama motoru optimizasyonu , metin içindeki anahtar kelimeleri optimize etmekle kalmaz. Bu SEO'nun bir parçası olsa da, oynanacak çeşitli faktörler vardır. Bizim SEO uzmanları arama motorlarının gözünde en önemli olanlar faktörlere bakmak için web sitenizi analiz eder.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL YEREL SEO

Yerel SEO, işletmenizin pazarlamasında hayati bir rol oynar. En çok kullanılan dizinlerden bazılarıyla ortaklık kurarak, yerel SEO'nızı talep etmenizi, doğrulamanızı ve yönetmenizi sağlayacağız.

 
 
 

Profesyonel Web Tasarım İstanbul STRATEJİK PAZARLAMA

 
 
 

PAZARLAMA PLANI YARATICI VE DANIŞMANLIK

Hedefinizi ne kadar iyi biliyorsunuz? Bu bilgiyi bilmiyorsanız veya çevrimiçi olarak kitlenize ulaşmaya çalışıyorsanız, pazarlama ekibimiz şirketiniz ve hedefleriniz için özelleştirilmiş bir pazarlama planı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

PROFESYONEL WEB TASARIM İSTANBUL E-POSTA PAZARLAMA

E-posta pazarlamacılığı ile müşterilerinizle düzenli olarak iletişime geçin. İster haftalık, aylık veya yıllık bazda bülten göndermek istiyorsanız, e-posta pazarlama uzmanlarımız şirketinize özel güzel ve hedef odaklı bültenler hazırlar.

Web sitenizin dizaynı kullanıcıların sizin hakkınızdaki düşüncelerini ve kararlarını etkiler. Bir web kullanıcısının web site hakkındaki karar 4-6 saniye içinde kesinleşir ve kullanıcı siteden çıkmaya ya da sitede kalmaya karar verir. Profesyonel Web Tasarım İstanbul çalışmalarını bu yüzden titizlikle yapmalısınız.

Profesyonel Web Tasarım İstanbul ajans seçiminde en uygun ajansı bulayım, işimi ucuza halledeyim düşüncesiyle hareket ederseniz başta ekonomik gibi görünse de aslında paranızı israf etmiş olursunuz. Web sitenizi ucuza yaptırabileceğiniz birçok ajans ve freelance çalışan web tasarımcılar mevcut. Web sitenizi ucuza yaptırdığınızda sitenizde birçok özellik mevcut olmaz. Örneğin yönetim paneli olmayabilir. Yönetim paneli yoksa sitenize eklemek istediğiniz, güncellemek istediğiniz her şey için web tasarımcıya para ödemek zorunda kalırsınız. Yine ucuza kaçtığınızda siteniz kaliteli görünümden uzak olacak ve potansiyel müşterileriniz sitenizden dolayı size güvenmeyerek başka web sitelerine ve firmalara yönelecektir. Yapılan araştırmalara göre web kullanıcıları eski yöntemlerle yapılan ve kurumsal görünmeyen sitelere güven duymamaktadır.

Profesyonel Web Tasarım İstanbul ajansla çalışarak yaptıracağınız kaliteli bir siteyi uzun süre kullanabileceğiniz bir yatırım olarak düşünün. Bir kere para ödeyeceksiniz ve uzun yıllar ufak güncellemelerle sitenizi kullanabileceksiniz. Size potansiyel müşterilerinizi nokta atışıyla getirecek bir pazarlama yönteminden bahsediyoruz. Neden önünüzde böyle bir imkan varken birkaç hata yüzünden bu fırsatı kaçıracaksınız.

Profesyonel Web Tasarım İstanbul ajansla çalışmanız sayesinde web siteniz Google optimizasyonu ile kurulacak ve böylece arama motorlarıyla uyumlu olacak. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkabileceksiniz. Profesyonel Web Tasarım İstanbul ajans ile ayrıca web sitenizin responsive tasarım gibi son teknolojiler kullanarak yapılması da Google sıralamanızı olumlu etkileyecektir. Responsive tasarım sayesinde web siteniz tablet, telefon, bilgisayar gibi cihazlarda mobil siteye gerek kalmadan açılacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: istanbul web tasarımı profesyonel istanbul profesyonel web tasarım profesyonel web tasarım istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


 • HÜSEYİN FERCAN ERCAN 7 years ago yorumladı:

  ÜST DÜZEY KALİTEDE İNTERNET SİTESİ RENT A CAR İÇİN İNTERNET SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM