Logo

Profesyonel Web Tasarım


paylaş
Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım hizmeti almanın size birçok avantajı olacak.  Herkesin bir web sitesi sahibi olduğu günümüzde bu web sitelerinin arasından sıyrılıp ilk sıralara gelmelisiniz. Profesyonel Web Tasarım hizmetleri sayesinde diğer web sitelerini geride bırakmanız çok kolay olacak.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

Web sitesi yaptırmaya karar verdiniz ve site yaptırmak için birilerini arıyorsunuz. Karşınıza çeşitli seçenekler çıkacaktır. Örneğin herhangi bir firmaya bağlı olmadan çalışan tasarımcılar. Tek başına çalışan kişilere web tasarım yaptırmak ücret olarak daha uygun görülebilir. Ancak bu kişilerle çalışmak ilerde sizi daha zor duruma sokabilir. Profesyonel Web Tasarım hizmeti aldığınızda yeni teknolojileri takip eden, Google arama motoru uyumlu, SEO tekniklerine uygun olarak siteniz yapılır. Ancak diğer kişi uygun fiyata site yaptığı için hazır şablon site kullanır ve seri üretim olduğu için sizin web sitenize benzeyen birçok site ortaya çıkar. Google arama motoru özgün web sitelerini tarayarak ilk sayfalarda çıkmasını sağlar. Ayrıca web siteniz tamamlanıp size teslim edildiğinde Profesyonel Web Tasarım hizmeti aldıysanız web siteniz garanti altındadır. Bir sıkıntı yaşandığında siteniz düzelene kadar yeniden yapılır. Ancak tek çalışan kişilerde web site tesliminden sonra destek hizmeti yoktur.

Profesyonel Web Tasarım yaptırmanın bir diğer avantajı da web siteniz bittikten sonra yönetim panelinin nasıl kullanacağınızın anlatılmasıdır. Web siteniz bitti buyurun ne yaparsınız yapın deyip sitenizi yayına almak pek de işinize yaramayacaktır. Web sitenize içerik girişi hakkında bilgilenmelisiniz.

Profesyonel Web Tasarım hizmeti veren firmalar arasından nasıl seçim yapacağınıza gelirsek burada en önemli faktör referanslardır. Bir web firmasının geçmişte yaptığı işleri inceleyin, yaptıkları web sitelerine girerek dolaşın. Profesyonel Web Tasarım hizmeti veren firmanın müşteri hizmetleri bölümü olmasına özen gösterin. Kamu sektörüyle iş yapan firmaları tercih edin. Devlet daireleri bir firmayı seçtiyse güvenilir olduğu için seçmiştir.

Profesyonel Web Tasarım hizmeti aldıktan sonra sitenizin Google arama motorunda üst sıralarda çıkması konusunda da yardım alabilirsiniz. Google AdWords sertifikası olan firmalarla çalışmanız daha az bütçeyle Google’da daha üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Web Tasarım çalışmanızın responsive yani duyarlı tasarım olmasının avantajları: 

DAHA HIZLI WEB SAYFALARI

Duyarlı web tasarımının büyük bir profili bu yaklaşımın yüklenmesi daha az zaman alır. Araştırmalar, mobil kullanıcıların yüklemeyi bitirmek için 3 saniyeden uzun süren web sayfalarını atma eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Bir web sitesi akıllı telefonlar ve tabletler için optimize edilmemişse, kullanıcıları rahatsız edebilecek şekilde dolaşmak daha fazla zaman alacaktır. Duyarlı web sitenizin, yanıt verilen resim görüntüleme ve web sayfanızın yükleme hızını artırmaya yardımcı olacak önbelleğe alma gibi modern performans yöntemlerini kullandığından emin olun.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) ARTIRMA

Google mobil uyumlu web sitelerini ön sıralara taşıma kararı aldı. Bu artık herkesin mobil uyumlu hatta responsive tasarım web sitesi olması gerektiğini gösteriyor. Güçlü geri bağlantılar yüksek arama sıralamalarına dönüşür ancak mobil cihazlar için optimize edilmiş web siteleri için fazladan bir arama motoru optimizasyonu avantajı vardır. Profesyonel Web Tasarım duyarlı web tasarımı, web sitesi bakımında harcadığınız zamanı azaltabilen tek bir web sitesini yönetmenize yardımcı olur. Ayrı bir masaüstü yerine duyarlı bir web siteniz varsa, mobil sürümler yinelenen içerik sorununu ortadan kaldırır. SEO operasyonları önemli bir finansal yatırım olabilir, ancak duyarlı web tasarımı da önemlidir; çünkü tüm çabaları tüm web sitelerini kapsayan bir strateji ile tek bir sitede yoğunlaşmaktadır. Duyarlı web tasarımı, birden fazla web sitesindeki içeriğin çoğaltılması gibi daha az kaynak israf ederek web sitenizin sıralamasını geliştirir.

DÖNÜŞÜM ORANINIZI ARTIRIN

Profesyonel Web Tasarım duyarlı web tasarımı, dönüşüm oranları yükseltir, çünkü SEO'unuzu arttırmanız savaşın sadece yarısıdır. Profesyonel görünen tek bir güvenli web sitesine sahip olmak, kullanıcıları rahatsız etme veya bir rakibe dönüşme olasılığını azaltır. Kullanıcı, bir siteyi veya sistemi birden fazla medyada nasıl gezineceğini ve kullanacağını zaten bildiği için bu tutarlılığın dönüşüm oranı üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN

Profesyonel Web Tasarım duyarlı web tasarımı, bağımsız bir mobil web sitesi oluşturmaktan daha az zaman alır ve rakibinizden önde olmanızı sağlar. Tek bir web sitesine sahip olmanın avantajı, bir web sitesinin daha az maliyetli olması ve tasarrufların önemli olmasıdır. Kullanıcılarınız daha kolay yönetim ve bakımda eşsiz bir web sitesi bulacak, çünkü yönetilecek daha az içerik olacak. Duyarlı web tasarımı, tüm kullanıcılarınızın tek bir web sitesine yönlendirilmesiyle SEO sıralamasını geliştirir. Ayrıca, tek bir yönetim arabirimi, farklı ortamlar için kullanılan biçimlendirme ve şablonların kullanımı ile kolayca optimize edilebilir.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Etiketler: web tasarım profesyonel profesyonel web tasarım özel web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar