Logo

Pazaryeri Hepsiburada


paylaş
Pazaryeri Hepsiburada

Pazaryeri Hepsiburada Gittigidiyor Sanalpazar N11 son zamanların ilgi çeken e-ticaret yöntemi olan C2C yani tüketiciden tüketiciye satış yapılan ticaret yöntemini benimsediler. Pazaryeri Hepsiburada gibi projelerde web sitesine üye olan kişiler ürünlerini satabilmekte, evlerini kiraya verebilmekte, arabalarını satabilmektedir. Pazaryeri Hepsiburada için de yeni bir e-ticaret yöntemi oldu. Hepsiburada ilk kurulduğu dönemlerde tüm ürünleri kendisi satıyordu. Depolarında bulundurduğu ürünleri müşteriye ulaştırıyordu. Pazarın B2C'den C2C'ye kaydığını gören hepsiburada firmalarla anlaşarak firmaların belli bir komisyon karşılığında kendi ürünlerini satmalarını sağladı. Gerçekten de son bir iki yıldır e-ticaret bu yöne doğru kaymaya başladı. Pazaryeri Hepsiburada gibi e-ticaret sistemlerinde sıfır risk ön planda tutulur. Müşteri ürünü alıp parayı öder. Para web sitesinin hesabına yatar. Ürün kargolanıp eline geçince ürünü onaylar. Web sitesi parayı komisyon ücretini keserek satıcının hesabına yatırır.

Pazaryeri Hepsiburada gibi sistemler kargolama, faturalandırma, müşteri hizmetleri, stok durumu gibi hizmetlerle ilgilenme yükünü üzerinizden alır. Web sitenizin size daha çok para kazandırmasını istiyorsanız kurulum aşamasından başlayarak SEO uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. SEO çalışmaları site  trafiğinizi yani potansiyel müşteri sayısını arttırmak için yapılan çalışmalardır.

Pazaryeri Hepsiburada gibi projelerde web sitenizin kaliteli olması sizi kurumsal bir marka olarak gösterecektir. Kurumsal firmalara insanlar daha çok güvenir ve rahatlıkla alışveriş yaparlar. Özel web tasarımı yaptırarak Google arama motorundaki sıralamanızı da yükseltmiş olursunuz. Özgün bir kurulum ve tasarıma sahip siteler Google, Yandex,Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkarlar.

SEO çalışması olarak web sitenize eklettiğiniz blog bölümüne alışveriş, ticaret, moda gibi insanların ilgisini çekecek konularda özgün yazılar yayınlayabilirsiniz. Bu yazıları Google tarayarak sizin özgün içerikler yayınladığınızı görünce Google arama motorunda üst sıralarda çıkacaksınız.

Pazaryeri Hepsiburada gibi projelerde tanınmak en önemli şeylerden birisi. Ne kadar çok tanınırsanız ve duyulursanız insanlar web sitenizden daha çok alışveriş yapacaklardır. Sık duyulan web sitelerine olan güven de artacaktır.

Google AdWords reklamlarını da kısa zamanda daha çabuk tanınmak ve müşteri potansiyelinizi arttırmak için kullanabilirsiniz.

Uygun bir Pazaryeri Hepsiburada yazılımı, müşterilerin ürün ve hizmetlerinizi çevrimiçi mağazanızdan almasını sağlar. Çözümlerin farklı olduğu durumlarda hem önde hem de arka ofis uygulamalarını benzersiz ve paylaşılan verilerle birleştirip kullanabildikleri derecedir. E-ticaret platformları, işletmelerin şirketlerinde tam bir görünürlük kazanabilecekleri ve en nihai olarak en seçici müşterilerin beklentilerini karşılayacakları çekirdek iş süreçlerinin birleşimini sağlar. Bir Pazaryeri Hepsiburada platformu şunları yapmalıdır:

 • Tek birleşik bir platformda çalıştırın. Bulut tabanlı bir platformda yerel olarak birleştirilmiş e-ticaret, muhasebe, POS, envanter ve sipariş yönetimi, pazarlama, merchandising, müşteri hizmetleri ve finansal sistemleri olan ayrı sistemler arasındaki entegrasyonları ortadan kaldırın.
 • 360 ° müşteri görüşünü sağlayın. Tüm dokunmatik alanlar ve kanallardaki tüm müşteri etkileşimlerini ve işlemlerini tek bir görüntüleyerek tutarlı ve kişiselleştirilmiş çapraz kanal deneyimleri, hedefli pazarlama ve üstün müşteri hizmetleri sunun.
 • Akıllıca sipariş yönetmek. Çevrimiçi ve mağazalardaki satın alma işlemleri, yerine getirme ve geri alım işlemleri için yeni müşteri beklentilerini aşın ve ayarlayın. Sipariş yönetimini merkezileştirerek ve tüm kanallarda ve tedarik zinciri işletme birimlerinde tek bir envanter görüntüleyerek kârlılığı en üst düzeye çıkarın.
 • Yenilikçi müşteri deneyimleri sunun. Markanızı farklılaştırmak ve müşteri beklentilerini aşmak için benzersiz, kişiselleştirilmiş ve çekici mobil, web ve mağaza içi deneyimleri hızla oluşturun.
 • Sınırsız genişleme desteği. Aynı platformda birden fazla iş modeli, kanal, marka, ülke, para birimi ve dil için siteleri hızla dağıtın.

Kapsamlı, Entegre Bir Yaklaşım

Bir Pazaryeri Hepsiburada platformu, tek bir çözüme entegre edilmiş tüm temel işletme işlevlerini içerir. Gelişmiş işbirliği sağlamayı, operasyonel süreçleri uyumlu hale getirmeyi ve tüm kuruluşlar arasında gerçek zamanlı veri görünürlüğü sağlıyor. Bu entegre platform, aşağıdaki işlevleri birbirine bağlı biçimde harekete geçirir:

 • Analytics ve raporlama
 • Müşteri desteği
 • Sipariş ve envanter yönetimi
 • tedarik
 • İçerik yönetimi
 • Pazarlama
 • Fiyatlandırma ve promosyonlar

Bugünün Pazaryeri Hepsiburada platformları, insanların çevrimiçi ürün ve hizmetleri satın almasını sağlayan tek amaçlı yazılımın ötesine geçti. Günümüzün en iyi bulut tabanlı Pazaryeri Hepsiburada platformları, kolayca ölçeklenebilir, sonsuza kadar özelleştirilebilir ve zaman kazandıran otomasyon işlevselliği sağlayan birleşik bir iş ortamı sağlamak için ön ve arka ofis sistemlerini bütünleştirir. Böyle bir platform, işletmelerin müşterilerin tüm kanallarda kesintisiz alışveriş deneyimi sağlamak için taleplerini karşılamalarına ve işletmelerin hızına ayak uydurmak, operasyonel maliyetleri düşürmek, verimliliği artırmak ve donanım yönetimindeki zorlukları ortadan kaldırmak için gereken esnekliği ve uyumluluğu sağlarlar.

İster Pazaryeri Hepsiburada  ister B2B veya B2C alanında faaliyette olun, e-ticaret platformunuz, hızlı hareket eden ve aşırı rekabetçi pazarlarda rekabet edebilmek istiyorsanız yalnızca işlemleri kolaylaştırmaktan çok daha fazlasını yapmak zorundadır. Sonuçta, eksiksiz bir e-ticaret platformu, benzer teknolojiyi kullanmayan rakiplere kıyasla önemli avantajlar sağlayabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Pazaryeri Hepsiburada yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: gittigidiyor gibi site e-ticaret yazılımı pazaryeri hespiburada

paylaş

İlgili YazılarYorumlar