Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım

Özel Web Tasarım müşterilerin isteğine ve ihtiyacına göre projelendirip; özel olarak tasarlanmış, programlanmış web sitelerine denir.  Özel Web Tasarım sitelerinin size sağlayacağı pek çok avantaj vardır.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 

Özel Web Tasarım Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına dost sitelerdir. Kullanıcıların çoğu direkt web sitesinin adresini yazmak yerine Google arama motoruna girer ve web sitesine bu yolla ulaşmaya çalışır. Bu bağlantılar sizin arama motorundaki sıralamanızın artması için önemlidir. Özel Web Tasarım siteleri Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya yönelik tasarlanmıştır. Bu yüzden rakiplerinizi biran önce geçmek için en mantıklı seçim Özel Web Tasarım çalışmaları olacaktır.

Şablon site kullandığınızda web sitenizin arama motorlarında ön sıralarda çıkması için online pazarlama teknikleri kullanmanız pek mümkün değil. Müşterilerinizin rakiplerin değil de sizin web sitelerinizi bulmanızı istiyorsanız Özel Web Tasarım site çalışmaları şablon siteden daha mantıklı olacaktır.

Ucuz bir web sitesi size Özel Web Tasarım sitesinin sağladığı imkanları sağlayamaz. Özel Web Tasarım çalışmasıyla profesyonel web geliştiricilerden sürekli yardım alabilir, destek görebilirsiniz. Ayrıca saygın, tecrübeli ve referansları iyi olan bir firmayla anlaşırsanız sonucun sizi memnun etmemesi mümkün değil. Bu size firmanızın mükemmel bir web sitesi olmasını ve online varlığını geliştirme imkanı sunacak.

Bir düşünün kendi işimizi yaparken veya evimize bile bir şey alırken fiyat, kalite konusunu göz önünde bulundururuz. Biraz fazla ödeyim kaliteli olsun mantığı her zaman devrededir. Aynı şekilde müşteriler de web siteleri arasında tercih yaptığında kaliteli görünenden alışveriş yapacaktır veya kaliteli olanı tercih edecektir. Ucuz siteler kalitesiz görünür ama Özel Web Tasarım çalışmasıyla yapılmış web siteleri kaliteli görünür. Müşteriler sizin kaliteli web sitenizi tercih ederler.

Özel Web Tasarım çalışması yaptırdığınızda müşteri işinizin ciddi olduğunu, işinize önem verdiğinizi düşünür. Kurumsal bir görünüm kazanırsınız. Hatta zamanla bir marka haline gelirsiniz. Günümüzde web siteleri birer prestij, saygınlık göstergesi haline geldi. Web siteniz ne kadar kaliteli görünürse insanlar işinizin ve ürünlerinizin de o kadar kaliteli olduğunu düşünecektir. Firmamız MEDANİS Bilişim AŞ olarak size Özel Web Tasarım hizmetlerinde yardımcı olabiliriz. Tecrübeli ekibimizle yaptığımız diğer Özel Web Tasarım çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

Özel Web Tasarım sayesinde zaman geçtikçe web sitenizin istediğiniz bölümlerinde değişiklik yapmalarını isteyebilirsiniz. Ancak şablon sitelerde değişiklik yapılmaz ve ucuza yaptırdığınız bu web sitesi sizin için bir dezavantaja dönüşebilir.

Marka bilinirliğini sağlamak, müşterilerin güvenini kazanmak çok önemlidir. Özel Web Tasarım yaparak sizin markanızı inşa etmiş olacağız. Ücretsiz veya ucuz web sitelerinin aksine Özel Web Tasarım siteleri internette uzun süre varlığını sürdürür. Size kalıcı çözümler sunar.

1. Benzersiz markanızla eşleşecek benzersiz bir görünüm

İşletmenizi çevrimiçi olarak oluşturmak, logonuzu üste tokatlamaktan çok daha fazlasını sunar. İşinizi ve markanızı bir şablonun yer tutucularına uydurmaya değil, işinizin eşsizliğini ve inceliğini vurgulamak için cilalanmış bir temel oluşturmaya çalışmakla ilgili değil. Markanız işinizi satıyor ve web siteniz markanızı satıyor.

2. Arama motoru dostu

Özel Web Tasarım, sitenizi boş bir sayfadan başlayarak el ele veren web uzmanlarının ürünüdür. Özel web tasarımınız, web sitenizi sineklendirmek için oluşturulmuş etkin koda sahip olabilir ve tüm kullanıcılar için her şey olmak için büyük bir şablon kabuğu olmaya çalışmaz. Performansın ötesinde, HTML uzmanları, sitenizin arama motorlarına gösterdiği pozisyondaki artışa yardımcı olarak sitenizin sayfa sıralamalarını artırmasına yardımcı olarak endüstri standardı ve kanıtlanmış işaretlemeden yararlanabilir.

3. Müşterilerinize odaklanın.

İşiniz müşterileri için olmasa da kapılarını kapatacaktır. Özel bir web tasarımı, işletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini alabilir ve müşterilerinizin satış yapması, form doldurması veya telefon açması için harekete geçirici mesajlaşmaya ulaşmasına yardımcı olmak için optimum bir yapı, akış ve kullanıcı deneyimi oluşturabilir.

4. Rakiplerinizden uzak durun

Rakiplerin en şaşırtıcı yararı, size en iyi olma ve bir adım daha ileri adımlar atma fırsatı vermeleri. Özel web tasarımınız markanızın etrafında kaliteli bir yerleşim oluşturur, gururla işletme imajınızı müşterilerinize yansıtmakta ve işletmenizin rekabette öne çıkmasına yardımcı olmaktadır.

5. Müthiş bir ilişki için temel

Hazır bir şablon satın alırsanız, bir değişiklik yapmanız gerekiyorsa ne olur? Özel bir web tasarımı, sitenizin büyümesine yardımcı olabilecek uzmanlardan oluşan bir ekiple bir ilişki kurma şansı verir . Web sitenizde yeni şeyler yapmak istediğinizde, güvendiğiniz dost sesleri duymak, size yardımcı olabileceğini bilen ve özel web tasarımınızı ilgi çekici ve alakalı tutmak için stres atmak için arayacak numaranız var. senin işin.

 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir