Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Özel Okul Web Tasarım

Özel Okul Web Tasarım

Özel okul web siteleri Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı oldukları için olmak zorunda. Peki, sadece olması gerektiği için bir web sitesi tasarlatmak mı mantıklı yoksa size yeni öğrenciler çekebilecek yeni bir reklam fırsatı olduğunu görerek özenerek bir web site tasarlatmak mı? Özel Okul Web Tasarım çalışmalarıyla okulunuz bir marka haline gelecek.

Her okulun bir web sitesi var ancak sizi diğer okullardan ayırt edecek en önemli unsurlardan birisi web siteniz. Bir veli çocuğunu özel okula göndermek istediğine yaşadığı yerin çevresinde araştırma yapmaya başlayacaktır. Google arama motoruna girerek örneğin Bahçelievler özel okul yazdığında ilk çıkan okullara bakarak aralarından uygun olan okulu seçecektir. Özel Okul Web Tasarım da veliyi ve öğrencileri etkileyen faktörlerin içinde yar alır.

Okulunuz gerçekten güzel ve eğitiminiz kaliteli olabilir. Bu kaliteyi Özel Okul Web Tasarım çalışmanıza yansıtmadığınız sürece internet üzerinden fazla öğrenci çekemezsiniz.  Özel Okul Web Tasarım çalışmanızı sadece reklam aracı olarak kullanılmasına da gerek yok. Özel Okul Web Tasarım aracılığıyla mevcut veli ve öğrencilerinizle direkt iletişim kurabilir, yapılan çalışmaları paylaşabilirsiniz. Özel Okul Web Tasarım sitenize ekleteceğiniz uygulamalarla öğretmenlere velilerin direkt iletişim kurmasını sağlayacak forumlar bile oluşturabilirsiniz.

Özel Okul Web Tasarım çalışmanız sizi kurumsal gösterecek ve diğer özel okullardan bir adım öne geçeceksiniz. İnternet üzerinden size ulaşan insan sayısı el ilanı, yerel televizyonlara verdiğiniz reklamlardan daha çok olacaktır.

Özel Okul Web Tasarım çalışmanız bitip web siteniz yayına alındıktan sonra web sitenizin Google arama motorunda üst sıralarda çıkmasını sağlamalısınız. Bu konuda yapılan çalışmalara SEO çalışması denmekte. SEO çalışmaları başlı başına profesyonellik gerektiren bir sektör. Google AdWords’ten sertifika almış tecrübeli insanlarla çalışmak az parayla daha çok duyulmanızı sağlayacaktır. Özel Okul Web Tasarım çalışmanızın Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak için günde 3-4 saatlik SEO çalışması yapılması gerekir. Bunun dışında Google’a, eğitimle ilgili web sitelerine, forumlara reklam verebilirsiniz. Eğitim kurumunuzla ilgili bilgileri Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal sitelerden paylaşabilirsiniz.

Yaratıcı Özel Okul Web Tasarım

Yaratıcı aşamanın sonucu sadece güzel, yeni bir web sitesi üretmek değil, aynı zamanda paydaşlarınıza başarılı bir şekilde hitap eden ve okulunuzun görünümünün ve başarısının yakalanmasını sağlayan bir şey yaratmaktır.

Özel Okul Web Tasarım İçin İçerik

Okulunuzun web sitesinde içerik sağlamak, yıldırıcı olabilir. Amacımız, size bir içerik kılavuzu, şablon ve bize bunları yüklemenin kolay bir yolunu sunarak bu aşamayı size kolaylaştırmaktır.
 
 

Özel Okul Web Tasarım Yapım

O halde, görsellerinizi ve içeriğinizi tam işleyen ve güzel bir web sitesine dönüştürmek bizim işimiz. Web siteniz için sizin kadar heyecanlıyız ve web sitenizin iyi çalıştığından emin olmak için, önceden test ederek tam kontrol sağlayacağız. Kaliteli bir web sitesi için bizimle iletişime geçin.

Özel Okul Web Tasarım İçin Eğitim ve Destek

Web sitenizi ve bu siteye güç sağlayan CMS’yi rahatça kullanabilmenizi istiyoruz. Medanis Bilişim AŞ bu nedenle, size ve ekibinize, yardımcı olmak için tarafımızdan özel destek ekibimizle birlikte, size özel deneyim seviyeniz ne olursa olsun eğitim verecektir.  Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.

CMS’LERİ PAZAR LİDERİ YAPAN ŞEY NEDİR?


Medanis Bilişim AŞ. şüphesiz eğitim sektöründe kullanılabilen en güçlü, zengin özelliklere sahip ve esnek CMS’dir. Bu cesur bir ifade, ancak kendimizi rakiplerimizden ayıran bir şey varsa yeni web sitenizin oluşturulacağı Medanis Bilişim platformudur.

  • Her Özel Okul Web Tasarım müşterisi her zaman en yeni ve en kapsamlı sürümdedir ve sonucunda istenmeyen yükseltme ücretleri bulunmamaktadır.
  • Medanis Bilişim AŞ, CMS’lere geliştirici ekibimiz tarafından yılda 24 saat, 365 gün bakım yapılmaktadır.
  • CMS’imiz, özellikle okullar için okullar tarafından eğitim sektörü için oluşturulmuştur.
  • Her müşteri otomatik olarak her yeni güncellemeye herhangi bir ücret ödemeden erişir; bu nedenle, CMS, getiren yeni teknoloji ne olursa olsun geleceğin kanıtı olduğundan emin olmak için gelişir.

OKULLAR İÇİN E-TİCARET


E-ticaret eğitim sektörüne yeni yeni giriyor. Basit ve pratik olarak uygulamak için e-ticaret platformumuz;  ebeveynlere, üniforma, fotoğraf, bilet satışı için toplama gereksinimi olan geçici ödemelerden bahsetmiyoruz bile. Ebeveynlere kayıt ve kayıt yatırma ve ücretlendirme imkanı sağlıyor. Mezunlar için de aynı şey geçerlidir. Mezuniyet işletmeleri için tüm ödemeleri web siteniz üzerinden alabilirsiniz. Yeni kayıt ve daha sonraki ödemeleri gerektiren bir sürü işlemde bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Okul ve onun paydaşlarına sağlanan idari ve mali yararlar çok sayıdadır ve önemli bir platformdur ve platformumuz her alanda ön plandadır.

OKULLAR İÇİN UYGULAMALAR


Birçok Özel Okul Web Tasarım sitesi sağlayıcıları, ‘İlk Dünyanın İlk Okullarını’ yaratmaya çalışırken, müşterilerimiz için gerçekten fark yaratan bir şeyler geliştirmek için zaman harcadık. Bir uygulamanın ne yapması gerektiğini (ve yapması gerekmeyen şeyleri) düşündükten sonra gündelik kullanım için iyi tasarlanmış, müşteri dostu bir uygulama üretmeye karar verdik. Böylece, Uygulamamızın Apple ve Android’de mobil cihazlarda ve tabletlerde kullanılabilmesini sağladık.

Önemli irtibat noktalarımızla ilişkiler kurmak ve okul, hedefleri ve paydaşları yüz yüze olarak tanımak için zaman ayırmakla başlıyoruz. Projenin başlıca aşamaları her zaman bizzat ele alınmakta ve üretim boyunca ihtiyacınız olan destek, rehberlik ve uzmanlığa sahip olduğunuzdan emin olarak devam etmektedir. Mutlu bir müşteri, mükemmel son ürün ve Özel Okul Web Tasarım bir parçası olmanın sadece başlangıcı olan yeni ve kalıcı bir ilişkinin başlamasıyla bitiyor.

 
 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir