Logo Web Tasar覺m

N11 Gibi Site


paylaş
N11 Gibi Site

N11 Gibi Site çalışmalarında C2C e-ticaret yöntemleri uygulanır. N11 Gibi Site isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Tüketiciden tüketiciye alışverişi teşvik eden e-ticaret yönteminde sıfır risk ön planda tutulmaktadır. Web sitesine giren müşteri ürünü alır ve parayı öder. Para web sitesinin hesabına aktarılır. Müşteri kargoyu alıp ürünü onaylayınca komisyon tutarı kesilerek para satıcıya aktarılır.

N11 Gibi Site yaptırmak için profesyonel bir firmayla çalışmanız yerinde olacaktır. C2C yükselen yeni bir trend n11, hepsiburada, gittigidiyor, sanalpazar, sahibinden gibi web sitelerinin de kullandığı bir e-ticaret yöntemi olduğunu da düşünürsek bu pazara gireceksiniz güçlü bir şekilde girmeniz yerinde olacaktır.

N11 Gibi Site yaptırmak için araştırma yaptığınızda 2-3 günde teslim hazır şablon siteler olduğunu görürsünüz. N11 Gibi Site yaptırmak için hazır site kolay yol gibi gözükse de ileride sorun yaşayabilirsiniz. Hazır web siteleri ucuz ve çabuk teslim edilir. Ancak seri üretim mantığı ile yapıldığı için herkese aynı site kalıbı kullanılır. Google arama motoru benzer siteleri bir süre sonra görmemeye başlar. Web siteniz arama sayfalarında geriye düşmeye başlar. Web sitenize ziyaretçi çekebilmek için Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanız gerekir.

N11 Gibi Site yaptırmak için özel tasarım web sitesi seçebilirsiniz. Bu biraz maliyetli ve zaman alıcı olsa da web sitenizin kurumsal bir marka olarak görülmesini sağlayacaktır. İyi bir web sitesi prestijinizi gösterir. N11 Gibi Site yaptırmak deyince aklınıza N11 sitesinin aynısı gelmesin burada sistemin aynı olmasından bahsediyoruz. Müşterilerin üye olarak diğer müşterilere ürün satması yerine gittigidiyor, N11 Gibi Site yaptırmak terimleri türedi.

Web sitenizin kurulumu ve tasarımı tamamlandıktan sonra yayına alınır. Bu aşamadan sonra web sitenizin reklam çalışmalarına başlamalısınız. Google AdWords kullanarak web sitenizin reklamını belli bir reklam bütçesi ayırarak yapabilirsiniz.

 

Etiketler: n11 gibi site n11 gibi site yapmak n11 tarzı site n11 e-ticaret sitesi c2c e-ticaret yazılımı c2c eticaret yazılım c2c e-ticaret c2c eticaret c2c e-ticaret sitesi c2c e-ticaret web site tasarım gittigidiyor gibi site sahibinden gibi site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar