Logo

N11 Gibi Site


paylaş
N11 Gibi Site

N11 Gibi Site çalışmalarında C2C e-ticaret yöntemleri uygulanır. N11 Gibi Site isteyen kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Tüketiciden tüketiciye alışverişi teşvik eden e-ticaret yönteminde sıfır risk ön planda tutulmaktadır. Web sitesine giren müşteri ürünü alır ve parayı öder. Para web sitesinin hesabına aktarılır. Müşteri kargoyu alıp ürünü onaylayınca komisyon tutarı kesilerek para satıcıya aktarılır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

N11 Gibi Site yaptırmak için profesyonel bir firmayla çalışmanız yerinde olacaktır. C2C yükselen yeni bir trend n11, hepsiburada, gittigidiyor, sanalpazar, sahibinden gibi web sitelerinin de kullandığı bir e-ticaret yöntemi olduğunu da düşünürsek bu pazara gireceksiniz güçlü bir şekilde girmeniz yerinde olacaktır.

N11 Gibi Site yaptırmak için araştırma yaptığınızda 2-3 günde teslim hazır şablon siteler olduğunu görürsünüz. N11 Gibi Site yaptırmak için hazır site kolay yol gibi gözükse de ileride sorun yaşayabilirsiniz. Hazır web siteleri ucuz ve çabuk teslim edilir. Ancak seri üretim mantığı ile yapıldığı için herkese aynı site kalıbı kullanılır. Google arama motoru benzer siteleri bir süre sonra görmemeye başlar. Web siteniz arama sayfalarında geriye düşmeye başlar. Web sitenize ziyaretçi çekebilmek için Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanız gerekir.

N11 Gibi Site yaptırmak için özel tasarım web sitesi seçebilirsiniz. Bu biraz maliyetli ve zaman alıcı olsa da web sitenizin kurumsal bir marka olarak görülmesini sağlayacaktır. İyi bir web sitesi prestijinizi gösterir. N11 Gibi Site yaptırmak deyince aklınıza N11 sitesinin aynısı gelmesin burada sistemin aynı olmasından bahsediyoruz. Müşterilerin üye olarak diğer müşterilere ürün satması yerine gittigidiyor, N11 Gibi Site yaptırmak terimleri türedi.

Web sitenizin kurulumu ve tasarımı tamamlandıktan sonra yayına alınır. Bu aşamadan sonra web sitenizin reklam çalışmalarına başlamalısınız. Google AdWords kullanarak web sitenizin reklamını belli bir reklam bütçesi ayırarak yapabilirsiniz.

Arama Motoru Görünürlüğüyle Yeni Müşteriler Kazanın

Fiziksel perakende markalaşma ve ilişkiler tarafından yönlendirilir. Bu iki sürücüye ek olarak, çevrimiçi perakende arama motorlarından gelen trafiği de sağlar. Müşterilerin arama motoru sonuçlarında bir bağlantıyı takip etmeleri ve hiç bir zaman duymadıkları bir e-ticaret web sitesinde bulmaları alışılmadık bir durum değildir.

Düşük Maliyetler

N11 Gibi Site 'nin en elverişli pozitiflerinden biri indirilen maliyettir. Bu indirilmiş maliyetlerin bir kısmı indirimli fiyatlarla müşterilere iletilebilir. E-ticaretle maliyetlerin düşürülmesinin bazı yolları şunlardır:

  • Reklamcılık ve Pazarlama:  Organik arama motoru trafiği , tıklama başına ödeme ve sosyal medya trafiği, maliyet etkinliği olan reklam kanallarından bazılarıdır.
  • Personel: Ödeme, faturalandırma, envanter yönetimi ve diğer operasyonel süreçlerin otomasyonu, bir e-ticaret kurulumu çalıştırmak için gereken çalışan sayısını düşürür.
  • Fiziki ofis:  Bir e-ticaret ticaretçisinin belirgin fiziksel konuma ihtiyacı yoktur.
 
Ürün Arama Kutusu

Artık bir alışveriş sepetini doğru koridora itmek veya istenen ürün için izcilik yapmakla ilgili değildir. Bir N11 Gibi Site müşteriler, sezgisel navigasyonunu tıklatabilir veya ürün aramalarını derhal daraltmak için bir arama kutusu kullanabilir. Bazı web siteleri, satın alma işlemini kolaylaştırmak için müşteri tercihlerini ve alışveriş listelerini hatırlar.

Seyahat Süresini ve Maliyetini Kaldırın

Müşterilerin tercih ettiği fiziksel mağazaya ulaşmak için uzun mesafelerle seyahat etmeleri alışılmadık bir durum değildir. N11 Gibi Site, sadece birkaç fare tıklamasıyla neredeyse aynı mağazayı ziyaret etmelerini sağlar.

Karşılaştırmalı Alışveriş Sağlayın

E-ticaret, alışveriş karşılaştırmasını kolaylaştırır. Müşterilerin birden fazla e-ticaret tüccarına göz atmasına ve en iyi fiyatları bulmalarına olanak tanıyan çeşitli çevrimiçi hizmetler bulunmaktadır. N11 Gibi Site işte tam burada devreye girer.

Fırsatları, Teklifleri, Kuponları ve Grup Satın Almayı Etkinleştir

Fırsatlar, pazarlık, kuponlar ve grup satın almalarına fiziksel eşdeğerlikler olsa da, çevrimiçi alışveriş daha kullanışlı olmasını sağlar. Örneğin, bir müşterinin bir fiziksel mağazasında türk için derin indirim kuponu, bir başkasında tuvalet kağıdına sahip olması durumunda, her iki indirimden de yararlanamayacağını düşünebilir. Ancak müşteri N11 Gibi Site ile, çevrimiçi birkaç fare tıklamasıyla bunu yapabilir.

Bol Bilgi Verin

Bir fiziksel mağazada görüntülenebilecek bilgi miktarında sınırlamalar vardır. Çalışanları, ürün gruplarında bilgi isteyen müşterilere yanıt vermeye hazırlamak zordur. N11 Gibi Site web siteleri müşterilere kolaylıkla ek bilgi sağlayabilir. Bu bilgilerin çoğu satıcılar tarafından sağlanır ve oluşturulması veya sürdürülmesi için hiçbir şeye mal değildir.


Her zaman açık kalmaya devam et

Mağaza zamanlamaları şimdi 24/7/365. N11 Gibi Site her zaman yayınlanabilir. Tacirin bakış açısından, bu onların aldığı sipariş sayısını artırır. Müşterinin bakış açısından, "her zaman açık" bir mağaza daha elverişlidir.

Bulunamayan Ürünlerin Pazarlarını Yaratın

Ürünlerin alıcıları ve satıcısı, birbirlerini bulması zor olabilir. Çevrimiçi, yalnızca bir arama motorunda ürünü arayan müşterinin konusudur. Bir örnek, eski parçaların satın alınması olabilir. Yedeksizlik nedeniyle eski ekipmanı çöpe atmak yerine, bugün parçaları kolaylıkla bulabiliyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

N11 Gibi Site yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: gittigidiyor gibi site c2c e-ticaret web site tasarım c2c e-ticaret sitesi c2c eticaret c2c e-ticaret c2c eticaret yazılım c2c e-ticaret yazılımı n11 e-ticaret sitesi n11 tarzı site n11 gibi site yapmak n11 gibi site sahibinden gibi site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar