Logo

Mimarlık Web Sitesi


paylaş
Mimarlık Web Sitesi

Mimarlık, dekorasyon firmaları da güçlü rekabet ortamı olan sektörler arasındadır. Mimarlık Web Sitesi sitesi sahibi olmak ya da olmamak gibi bir seçeneğiniz artık yok. Mimarlık firmanızın ayakta kalmasını ve gün geçtikçe geniş bir müşteri potansiyeline ulaşmasını istiyorsanız mutlaka bir Mimarlık Web Sitesi siteniz olmalı. Ülkemizin ekonomik şartlarını düşünürsek  olması sizi gelişecek ekonomik durgunluklardan ve ekonomik krizlerden koruyacaktır. Mimarlık Web Sitesi siteniz sayesinde sadece bulunduğunuz ile değil tüm ülkeye hatta dünyaya açılabilirsiniz.

İnternet sitesi sahibi olmanın bir zorunluluk olduğunu söyledik. Web sitesi olmasını çocuk sahibi olmanıza benzetebiliriz. Bir çocuğunuz olduğu zaman tüm zamanınızı, ilginizi, paranızın çoğunu ona harcamanız gerekir. Bu sizi korkut mu? Aman kalsın çocuk sahibi olmam diye işin için sıyrılamaya mı çalışıyorsun? Ama üzgünüm sizin bir web siteniz zaten var yani bir çocuğunuz oldu bile. Şimdi yapmanız gereken web sitenizi nasıl daha az harcayarak daha işlevsel hale getirebilirsiniz bunu öğrenmek. Web sitenizi işlevsel hale getirdikten sonra da nasıl web sitenize daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz bunu düşünmeniz lazım.

Web sitesi günümüzde herkesin sahip olduğu şey. Neredeyse bütün mimarlık firmaların web sitesi var siz artık web sitesi yaptırsam mı diye düşünmemelisiniz. Web sitem nasıl diğer mimarlık firmalarının önüne geçer diye düşünmelisiniz. Bunun için ya bir çok SEO, Mimarlık Web Sitesi, e-ticaret kitabı alıp okuyarak bunları hayata geçireceksiniz ya da zaten bu işlemleri yapıp bu çalışmaları hayata geçiren profesyonel bir firmayla çalışacaksınız. Mimarlık Web Sitesi için tecrübeli bir firma bulmanız çok önemli. Gördüğünüz gibi iş sadece Mimarlık Web Sitesi ile kalmıyor. Google arama motorunda üst sıralarda çıkmak, sitenize daha çok ziyaretçi çekmek için daha siteniz kurulurken Google arama motoruna uyumlu olarak kurulmalı. Yine Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkabilmek için web tasarımızın özgün yani diğer web sitelere benzememesi gerekir. Mimarlık Web Sitesi sitenizin tasarımı bittikten sonra web sitenize özgün içerikler girerek günde 3-4 saatinizi ayırarak bu yazıları Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden paylaşarak daha çok insana web sitenizi duyurmanız gerekli.  YuoTube, Snapchat gibi video paylaşım sitelerinde mimarlıkla ilgili videolar paylaşmanız gerekli.

Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübelerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Yukarıda saydığımız SEO çalışmalarını yapmaya vaktiniz yoksa sizin için biz yapabiliriz. Mimarlık Web Sitesi sitenizi kuruluş aşamasından başlayarak Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına uyumlu olarak kurarak ileride yaşayabileceğiniz sorunları daha baştan engellemiş oluruz. SEO çalışması olarak ayrıca firmamızda Goole Adwords reklamları hakkında eğitim görmüş kişilerden yardım alabilirsiniz. Böylece daha az ödeyerek Google arama motorunda ilk sayfada kısa zamanda çıkabilirsiniz.

Etiketler: mimarlık web tasarım mimarlık web sitesi web site mimarlık

paylaş

İlgili YazılarYorumlar