Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Medikal Web Tasarım

Medikal Web Tasarım

Medikal sektörü krizlerden en az etkilenen sektörlerden birisidir ayrıca diğer sektörlere oranla yüksek kar marjına sahiptir.  Ancak sektörün yaşadığı olumsuzluklardan birisi markalaşmanın olmaması ve firmalar arasındaki iletişim kopukluğudur. Sermaye zayıflığı firmaların kurumsallaşmanın önüne geçmektedir. İşte bu noktada medikal sektöründe iki nokta dikkatimizi çekiyor markalaşma ve kurumsallaşma eksikliği. Medikal Web Tasarım çalışmasıyla bu eksiklik giderilebilir.

Sağlık sektöründeki müşterilerimize yönelik pazarlama çabalarımız, hasta güvenini arttırmak, uygulama güvenliğini arttırmak ve dijital itibarını önemli ölçüde artırmak için kanıtlanmıştır. Tıbbi web siteleriyle yaptığımız çalışmalarda hastaneler, acil merkezler, uygulayıcılar ve sağlık alanında diğerleri bulunmaktadır. Ekibimiz, benzersiz mesajlaşma hedeflerini ve sağlık sektörünün yasal gerekliliklerini yerine getiren tasarımlar ve içerik hazırlamak için eğitilmiştir. Hiçbir zaman dürüstlüğünü veya güvenilirliğini feda etmiyoruz.

Medanis Bilişim AŞ, tam hizmet, şirket içi dijital pazarlama ve yaratıcılık sektöründe 13 yılı aşkın deneyimi olan tasarım ajansıdır. İş dünyasına yön veren ve geliri artıran entegre pazarlama çözümleri geliştiriyoruz. Çalışmanızı yurtdışına ya da robotlara dış kaynak yaptırmaya ihtiyacımız yok.

Medikal Web Tasarım ile Daima Mevcut Olun

Mobil ve tablet tarama masaüstü bilgisayarlarda tutulmaya başlandığında, küçük kliniklerden büyük hastanelere kadar herkes duyarlı tasarımı kullanarak araç deneyimleri geliştiriyor. İçerik stratejimiz, mevcut ve potansiyel hastalarınızın web sitesinde nasıl bir etkileşim kuracağını düşünmek ve bunlarla ilgili araştırma yapmaktır. Ardından, herkesin tüm cihazlarda kesintisiz bir deneyim sahibi olmasını, en yakın klinik veya ofisin kolayca bulunabilmesi için coğrafi konum ayarlamasını sağlayarak mobil bir web sitesini tasarlarız ve en iyi performansı elde etmek için A / B testlerimizi test etmeye devam ediyoruz

Medikal Web Tasarım ile Markalaşmayı Başarın

Medikal firmalarının arasından sıyrılıp markalaşmak ve kurumsallaşmak istiyorsanız kurumsal bir Medikal Web Tasarım sitesi yaptırmanız sizi diğer firmaların önüne taşıyacaktır. Kurumsal site derken sadece renklerden, grafiklerden bahsetmiyoruz. Menü yapısı, ziyaretçinin site içinde nasıl dolaşabildiği, Google’ın siteyi nasıl ındexlediğidir. Google web sitelerindeki sayfaların url yapılarına ve kullanılan kelimelere önem vermektedir. Bu yüzden rast gele kelimelerle yazılan yazılar, sektörünüze uygun olmayan bir logo, grafik, renk kullanımı sitenize zarar verecektir. Web sitesi dediğimizde güzel ya da çirkin, iyi ya da kötü web siteleri aklımıza geliyor. Bir kullanıcı sitenizi açtığı zaman hem istediği bilgiye hemen ulaşabileceği kadar basit ve sade hem de insanlar üzerinde ciddi bir etki bırakacak kadar kurumsal olmalı. Logonuz,  size ait orijinal fotoğraflar ve kendi özgün kelimelerle yazdığınız yazılarla kurumsallaşma ve markalaşma adına büyük bir adım atmış olacaksınız.

Medikal Web Tasarım ile Daima Çekici Olun

Medikal Web Tasarım, devam eden pazarlama, hasta tutma ve sürmekte olan müşteri cazibesinin temelini oluşturmaktadır. Süreç, marka kimliğinizin oluşturulması ve sağlamlaştırılmasına, çevrimiçi varlığın desteklenmesine ve içeriğinizi hedeflenen anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için optimize etmeye yardımcı olur. Bu, profesyonel, optimize edilmiş web sitenizin (ve ürettiğiniz ve tanıtan içeriğiniz), hastanın yolculuğunun en fazla izlenebilen aşamasında bulunduğunuzda daha fazla potansiyel yerel hastanın karşısına çıkacaktır.

Medikal Web Tasarım ile Arama Motoru Optimizasyonu

Kendinize uygun bir Medikal Web Tasarım sitesi tasarımı yaptırdıktan sonra yine profesyonel bir ekip tarafından SEO çalışmaları yaptırarak sitenizin medikal sektörü içerisindeki Medikal Web Tasarım sitelerinin içinde birinci sıraya kadar yukarıda çıkmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir web sitesi kurdurup SEO çalışmaları yaptıktan sonra dünyaya açılan bir marka haline geleceksiniz. Medikal Web Tasarım sitesi üzerinden tıbbi ve medikal aletleri tanıtabilir bunlarla ilgili uluslararası firmalarla iletişim kurabilirsiniz.

Web sitesi kurulumu yani Medikal Web Tasarım için köklü bir bilişim firmasıyla çalışmanız size uzun vadede avantaj sağlayacaktır. Bir firma ne kadar büyük ve çok şirketle çalışmışsa o kadar tecrübelidir. İnternet sitenizi yaptırdıktan sonra siteyle ilgilenilmesi gerekmektedir. Müşteri hizmetleri sağlam bir firmayla çalıştığınız takdirde web sitesi bitikten sonra da firmayla iletişiminiz devam eder ve sorun oluştukça firmadan destek alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Medikal Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir