Logo

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri


paylaş
İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri

Baskı ve web için tasarım yapan yaratıcı, esnek bir dijital web ajansıyız. İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ, müşterilerin tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde çalışır.Pazarlamanız için, güzel ve işlevsel bir web sitesi veya harika bir deneyim arayan da dahil olmak üzere sıfırdan bir marka yaratmanız gerekip gerekmediğini size söyleriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM ŞİRKETLERİ KÜÇÜK İŞLETME WEB SİTESİ TASARIMI

 

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ, İstanbul web sitesi tasarımcıları tarafından sağlanan mobil dostu, küçük işletme web tasarımı ve özel web geliştirme özelliklerini sunan küçük işletme web tasarım şirketidir.

Birinci Aşama - Web Sitenizi Oluşturun

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM ŞİRKETLERİ KONSÜLTASYON

Küçük işletme web tasarımınız için İstanbul'da istihdam ettiğinizde, iş hedeflerinizi özetlemek ve web sitenizi başarı için nasıl yapılandırmanız gerektiğini öğrenmek için sizinle birlikte çalışacak en iyi İstanbul web sitesi tasarımcıları atanır. Müşterinin sorularını ve fikirlerini her zaman memnuniyetle karşılıyoruz ve müşterilerimizle sürekli temas halindeyizdir.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Özel Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımı süreci boyunca, ana sayfa için son bir tasarımın yanı sıra dahili sayfalar için bir tasarım oluşturacağız. Stratejik grafikleri uyguluyoruz ve şirketinizin vizyonunu en iyi temsil eden görsel bir tema yaratıyoruz.

Bitmiş tasarım mobil uyumlu olacak ve bugün kullanılan tüm modern cihazlar için optimize edilmiştir.

Özel web sitesi tasarımı, web sitenizi kullanırken ziyaretçilerin deneyimini optimize etmek için son teknoloji ve duyarlı web tasarım tekniklerini kullanacaktır.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Alan Adı Kayıt

Halihazırda bir alan adınız yoksa, bir tane kaydedeceğiz.

İkinci Aşama - Web Sitenizi Pazarlayın

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Endüstrinizdeki liderlere dayalı kapsamlı bir anahtar kelime seçimi gerçekleştiriyoruz.

Bu, ürünleriniz / hizmetleriniz ile ilgili popüler arama terimlerinin derlenmiş bir listesiyle sonuçlanır.

Sizi sizi rekabetin dışında tutan eşsiz özelliklerini tanımlayan anahtar kelimelere odaklanıyoruz.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Web sitesi optimizasyonu

Anahtar kelimelerinizi web sitenizin sayfa başlıkları, sayfa URL'leri ve içeriği içerisinde uygulayacağız, ayrıca Google'ın arama motoru için stratejik bağlantı oluşturacağız.

Ve arama motoru optimizasyonu çabalarınızın sonuçlarını ve iyileştirmelerini izlemek için Google Analitik'i uygulayacağız.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Web Sitesi Analizi

Google Analitik web sitenizin etkinliğini izler.

Bununla birlikte, web sitenizle ilgili giriş ve çıkış sayfaları, arama motoru ve web sitesi tavsiyeleri gibi önemli kullanım verilerini elde edebilirsiniz.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri E-ticaret web sitesi geliştirme çözümlerimiz, ürünleri satmak, müşterileri takip etmek ve işlem işlemleri yapmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi kapsar.

Kodlamaya ihtiyaç duyan kullanımı kolay, web tabanlı bir arayüz ile kolayca yeni ürünler ekleyebilir, envanteri izleyebilir, kupon oluşturabilir ve satış raporlarını görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri Özel e-ticaret web sitesi tasarım şirketimiz, e-ticaret web sitenizin titiz bir iş stratejisi ve gelişmiş teknolojilerle oluşturulduğundan emin olmanızı sağlayacaktır.

Web sitenizi oluşturmadan önce kesin hedeflerimiz ve hedeflerimiz olan kristal net bir strateji oluşturmak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

E-Ticaret Özellikleri

 • Sınırsız ürün, ürün kategorisi ve alt kategori
 • Fiyat farklılıklarına sahip özel ürün seçenekleri
 • Benzersiz fiyatlandırma seviyeleri (toptan, perakende, satıcı)
 • İndirimler ve promosyonlar oluşturun
 • Yeni ürünler, satış, isim, fiyat, kategori, tedarikçi, üretici ile arama
 • Çapraz satış
 • Ortaklık programı yönetimi
 • Çoklu gönderim hesaplama yöntemleri
 • Uluslararası Nakliyat
 • Tam vergi hesaplama
 • Uluslararası para birimi dönüşümü
 • Ürün sayfalarını arkadaşlarınıza e-posta ile gönderin
 • Tarayıcı tabanlı yönetim
 • Ürün görüntü galerisi
 • Paketleme listelerine uygun sipariş raporları
 • Birden çok ödeme seçeneği
 • Anında Ödeme Bildirimi (IPN)
 • Satınalıcıyı herhangi bir siparişle anında e-posta ile gönderin
 • Promosyon amaçlı e-posta programları
 • İstek listesi
 • Sipariş listesini tekrarla
 • İndirim Müdürü - Müşteriler veya müşteriler grubu için indirim kodları oluşturun (yani toptan hesaplar)
 • Promosyon Müdürü - Herhangi bir sayıda satış promosyonu oluşturun

ETicaret web sitesi tasarım şirketimizin işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi ister misiniz?

Web siteniz için ücretsiz bir Açık Kaynak İçerik Yönetim Sistemi (CMS) kullanarak bir servet kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz web sitesi eklentilerinin milyonlarca doları, bileşenleri sıfırdan türetmekle ilişkili maliyetin küçük bir bölümünde web sitenize entegre edilebilir.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri web sitenizin bir CMS ile kontrol altına alınması, arama motoru sıralamalarınız açısından da büyük avantajlara sahiptir. Tüm arama motorları, web sitelerinin düzenli olarak güncellendiğini ve içeriğini değiştiren web sitelerinin tercih edildiğini veya düzenli olarak yeni web sitesi sayfaları eklenmesini ister.

CMS web sitemiz arama motoru dostu web sayfaları üretir ve hatta kendi web sayfası başlıkları ve meta etiketleri oluşturmanıza izin verir! Bu hizmet, 'teknik olmayan fikirli' web sitesi kullanıcıları için idealdir. Microsoft Word ™ 'e aşina iseniz, bu menü sistemini sezgisel olarak kullanabilirsiniz. Web sitenizi kaç kez güncelleyebileceğinizi sınırlama yoktur.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri İçerik Yönetim Sistemi Web Sitesi Özellikleri

 • Kullanımı çok kolay
 • Microsoft Word ™ stili web sitesi arabirimi
 • Web sitesi sayfalarını ekleme, düzenleme ve silme
 • Resim ekleme, düzenleme ve silme
 • Web sitesi güncellemeleri canlı
 • Web sitenizin içeriğini güncel tutun
 • Arama motoru dostu kodu
 • Web siteniz veritabanı odaklı
 • Paranızın karşılığı

İster Joomla ™, Drupal ™, WordPress ™, Shopify ™ veya özel bir web sitesi CMS çözümü arıyorsanız, web sitesi geliştirme ihtiyaçlarınızı tartışmaktan mutluluk duyarız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri arasından seçim yaparken iyi ve en güveniliri bulmak zorundasınız.

Web siteniz sizin sanal kapınız olacak, potansiyel müşterilerinizle ilk teması web siteniz aracılığıyla kuracaksınız. Potansiyel müşteriniz sizin hakkınızda kararını web sitenize göre verecek ve size güven duyacak ya da duymayacak. Web site tasarımının kaliteli ve kurumsal olması bu yüzden çok önemli bir faktör. Yapılan araştırmalara göre kullanıcılar ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymamakta web sitesinden hemen çıkarak başka aramalar yapmaktadır. Web kullanıcıları bir web sitesi hakkındaki kararını ilk 4-6 saniye arasında vermektedir. İlk 6 saniyede kullanıcı bir konuda memnun kalmazsa sitenizden çıkıyor ve bir daha girmek istemiyor. İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri arasından seçim yapmak işte bu yüzden bu kadar önemli. Web site yaptırmak sorun değil artık çoğu firmanın bir web sitesi var. Bu rekabet ortamında farklı olmak, kaliteli olmak sizi öne geçirecektir.

Web sitenizin görünümü yanında işlevsel olması da çok önemli bir konu. Web siteniz çok estetik ve farklı olabilir. Ancak kullanıcı web sitenizde aradığı bilgiyi kısa sürede bulamıyorsa, kafası karışıyorsa web sitenizden hemen çıkacak ve bilgiyi başka sitede arayacaktır. İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri içinden hem görsel olarak kaliteli hem de işlevsel bir site tasarımı yapanı bulmanız gerek. Ayrıca web sitenizin modern bir tasarıma sahip olması ve yeni teknolojilerin kullanılması gerekmektedir. Demode görünümlü siteler hem müşterilere güven vermez hem de yeni teknolojilerin kullanılmadığı siteler Google arama motoru tarafından ya taranmaz ya da geç taranır. Google arama motorunda kullanıcılar sizi bulamadıktan sonra bir web sitenizin olması bir şey ifade etmeyecek. Çok güzel bir web siteniz var ama kimse girip bakmıyorsa web sitenizde yanlış giden bir şeyler var demektir. İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri arasından seçim yaparken bu konuları göz önünde bulundurun.

İstanbul'daki Web Tasarım Şirketleri arasından firmamız size rehberlik yapabilir, web tasarım, e-ticaret, SEO paketlerimizi inceleyerek bilgi alabilir ya da bizimle iletişime geçerek size paketler hakkında ayrıntılı bilgi verebiliriz.

Etiketler: web tasarım istanbul şirket istanbul web tasarım şirketleri istanbuldaki web tasarım şirketleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar