Logo

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları


paylaş
İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları Medanis Bilişim AŞ, İstanbul'da bulunan yaratıcı bir dijital ajans ve web tasarım şirketidir. Dijital alanda ilgi çekici içerik ve anlamlı deneyimler oluşturmak için markalar, ajanslar ve yeni teşebbüslerle ortaklık kuruyoruz. Dijital pazarlama ve içerik oluşturma, web tasarımı ve e-ticaret geliştirmeye kadar çeşitli dijital konularında uzmanız, sadece bir web tasarım şirketi değiliz. Bir sonraki dijital ortağınızız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI MEDANİS BİLİŞİM AŞ. SİZLER İÇİN NELER YAPABİLİR?

Medanis Bilişim AŞ, ilgi çekici içerik oluşturur ve markanızın hikayesini anlatmak ve müşterilerinizle etkileşimde bulunmak için dağıtım platformları geliştirir. Bazı uzmanlık alanları şunlardır: e-ticaret web sitesi geliştirme, web tasarımı, dijital pazarlama, içerik oluşturma ve marka. Moda, lüks, finans, yiyecek ve içecek, teknoloji ve eğlence gibi çeşitli endüstrilerdeki müşterilerle ortaklık kuruyoruz.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI KULLANICI DENEYIMI (UX) TASARIMI

UX tasarımı, kullanılabilirlik ve erişilebilirlik için optimize ederek bütüncül kullanıcı deneyimini baştan sona arttırmayı amaçlıyor. Müşterilerinize mümkün olan en iyi deneyimi sunarak "ilk kullanıcı" zihniyetli her projeye yaklaşıyoruz. Sonuçta, kullanıcıların kullanmaktan hoşlanan, satışları ve dönüşümleri artıran bir web sitesi veya uygulama var.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI E-TİCARET WEB SİTESİ TASARIMI

İyi bir e-ticaret tasarımı bir web sitesi ile gerçek bir gelir üreten pazar arasındaki farktır. Güzellik ve işlevi dengeleyen, tüm cihazlarda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sağlayan ilgi çekici e-ticaret web siteleri oluşturuyoruz. Dönüşümleri artırmak ve satışları artırmak için harekete geçirici mesajların test edilmesi ve açılış sayfaları oluşturma.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI YARATICI YÖN VE TASARIM

Yaratıcı yön, bir web sitesinin veya uygulamanın tüm görünümünü ve hissini yönlendirir ve markanın "vizyonu" dir. Halihazırda bir tasarımınız varsa, bir sonraki seviyeye getirmeye yardımcı olabiliriz. Hem tasarım hem de kullanıcı deneyimi konusunda yön vermeniz için ekibinizle bütünleşeceğiz.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI BİLGİ MİMARİSİ

Bilgi mimarisi, kullanıcıların bir web sayfasında veya uygulamada anlaşabileceği ve sorunsuz bir şekilde gezinebilmeleri için gereklidir. Sürecin bir kısmı, UX veya tasarıma başlamadan önce site haritalarını ve tel çerçeve kullanarak bir prototip oluşturmayı ve projenin yapısını planlamayı içermektedir.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI ETKİLEŞİMLİ DİZAYN

Tüketiciler metinsel olmayan içeriğe ve imajlara daha çok ilgi gösterir, işletmelerin başarısı için kritik önem taşır. Dijital hem baskı için tasarım hizmetleri sunuyoruz. Web sitelerinden ve uygulamalardan broşürlere ve postalara kadar.

Bizim gibi müşterilerimiz de, benzersiz iş fikirleri olan ve çoğu zaman zorlayıcı hedeflere sahip İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları küçük işletme sahipleri ve yeni teşebbüslerdir. Doğal olarak, bize benzersiz bir web yapısı için geldiklerinde ilham alıyoruz ve onları motive ediyoruz. Küçük işletme web tasarım hizmetlerimiz, güçlü bir web varlığını güvence altına almak için gerekli olan temel tasarım öğelerini sağlar.


İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlama hizmetleri sunan şirketler, hepsinin iyi tasarlanmış bir düzende yerleştirilmiş yüksek kaliteli içerikle başladığını bilir. İçerik pazarlaması nedir?

İçerik pazarlaması, önceden tanımlanmış belirli bir kitleye ulaşan değerli ve marka ile alakalı içerik oluşturmaya odaklanarak geleneksel pazarlama stillerinden farklılık gösterir. İçerik pazarlamacıları, miktar konusunda değil, müşteriye sunulan içeriğin kalitesiyle ilgili olduğunu anlamalıdır.

İçerik pazarlaması çok çeşitli teknikleri kapsar. SEO metin ve blog gönderiminden sosyal medya hesaplarını işleme ve bağlantı kurma konularına kadar her şeyi içerir. Kapsayacağı çok alanla birlikte, etkili bir içerik pazarlama stratejisi, müşterinin kazançlı eylemlerini artırmak için arzulanan amacı gerçekleştirmek için gereklidir.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI ANAHTAR KELİME VE ZENGİN İÇERİK

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları anahtar kelimeler, çevrimiçi görünürlük konusunda çok büyük bir rol oynamaktadır. Anahtar kelimeler, işletmenizle alakalı tek kelimelik veya cümlelerdir; bu nedenle, potansiyel müşterilerin bir arama motoruna girdiklerinde ilgili web sitenizin sonuçlar sayfasında gösterilir.

İnsanların mallarını ve hizmetlerini ararken aradıkları terimlerle alakalı olduğu için öncelikle bir anahtar kelime analizi içeren harika içerik yazma hizmetleri sunmaktayız. Bu anahtar kelimeler belirlendikten sonra, web sitenizin sayfaları ve yerleşik olarak bu anahtar kelimeleri içeren blog yayınları için içerik oluşturulur. Profesyonel ekibimiz, bu şekilde içerik hazırlamada uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir; bloglarınız için, ödeme yapan müşterilere dönüşen okuyucuların ilgisini çekecek bir içerik takvimi tasarlayabilir.

Temel içerik oluşturulduğunda, müşteri tabanına hitap eden bütün bir pakete erişmek için başka türde içerik oluşturabiliriz. Doğru içerik dengesi istenilen hedefi artıracaktır. Açıklayıcı videolar, bilgi grafikleri ve PPT'ler ilgi çekici içerik biçimindedir.

İSTANBUL'DAKİ WEB TASARIM FİRMALARI KANAL DAĞITIM TEKNİKLERİ

Bu dijital dünyada, insanlara bir marka veya hizmetten haberdar olmak için kullandıkları belirli bir çıkış yoktur. Her gün milyonlarca insan blogları okuyor ve sevdikleri bir blog bulduklarında tekrar tekrar geri dönmeye devam ediyor; onlara değerli içerikler sunuyor. İşletmenizle alâkalı düzenli bir blog yayınlamak müşteriye olan güveninizi arttırır ve paylaşılma potansiyeline sahiptir.

Sosyal medya hesapları, aynı zamanda, tüm nesillerin yeni müşterileri ile etkileşime girmenin en iyi yollarından biridir. Facebook, Twitter ve Pinterest ile Instagram, milyarlarca kombine kullanıcıya sahip olmanızı sağlayan önemli oyuncuların sadece birkaçı. Size değerli bilgiler üreten ve bu popüler platformlarda milyonlarca insanın anında görmesini sağlayan bir sosyal medya yöneticisi tahsis ediyoruz.

E-posta pazarlaması bir dönüş yapıyor çünkü çok daha kişisel. Her şey, e-posta hesaplarını, e-ticaret alımlarından e-postaları çalıştırmaya ve yararlı e-postaları doğrudan gelen kutusuna göndermek, güvenilir ve güvenilir bir yöntemdir.

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları hakkında bir şeyler yazmadan önce neden bir web siteniz olmalı sorusuna cevap verelim.

2016 Nisan ayı istatistiklerine göre bilgisayar ve İnternet kullanımı 16-74 yaş grubundaki bireylerde sırasıyla %54,9 ve %61,2 oldu. Bu oranlar erkeklerde %64,1 ve %70,5 iken, kadınlarda %45,9 ve %51,9’dur. Türkiye'de 10 evden 8'inin İnternet'e erişimi mevcut. İnternet'e girme oranlarında sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter, İnstagram gibi sitelere girmek başı çekse de, İnternet'ten alışveriş yapanların oranı %34,1'e yükseldi. B

Burada şu konuya dikkat etmek gerekli e-ticareti kullanan oran %34,1 olsa da İnternet'i sadece ürün almak için değil bir ürünü aramak, nerede satıldığını bulmak için de kullanan kişiler var. Örneğin bir çiçekçi arıyorsunuz hemen Google arama motoruna girer ve en yakın çiçekçiyi bulmaya çalışırsınız. Çıkan seçeneklerin web sitesini inceleyerek en iyisini seçer ve ona gidersiniz. Yani web siteniz olması için ille de e-ticaret yapmanız gerekmiyor. Tesisatçı, çiçekçi, elektrikçi, kuaför hizmet sektörünüz ne olursa olsun potansiyel müşterilerinizin size ulaşması için bir web sitenizin olması gerekli. Web siteniz üzerinden hangi hizmetleri verdiğinizi, sattığınız ürünleri ayrıntılarıyla müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar artık ulaşmak istedikleri ürünleri tek tek dükkanlara sormak yerine İnternet üzerinden araştırarak ulaşıyorlar. Bu yüzden artık web sitesi sahibi olmanız bir zorunluluk. İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları içinden iyi ve güvenilir olanı seçerek web tasarımınızı yaptırmalısınız.

Peki, web sitenizi yaptırmak için İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları içinden iyi ve güvenilir olanı nasıl seçeceksiniz? Web tasarım ajansının kaç yıldır faaliyet gösterdiğine ilk olarak bakabilirsiniz. Firma yeni kurulmuş bir yer değilse deneyimli olduğunu düşünebiliriz. Daha sonra seçtiğiniz ajansların web sitelerine girerek kendi sitelerini alıcı gözle incelemenizi öneririm. İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları içinden web tasarım yapan birinin web sitesi yoksa ya da kötü bir web sitesi varsa oraya web sitesi yaptırmanız pek doğru olmayacaktır. İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları içinden seçim yapmak için ajansın referans sayfası mutlaka incelenmeli. Hangi firmalarla çalışılmış? Hangi sektörlere iş yapılmış? Devlet kurumları ile çalışılmış mı? gibi konulara dikkat ederek referans sayfasını incelerseniz ajans hakkında size bilgi verecektir.

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İstanbul'daki Web Tasarım Firmaları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Etiketler: web tasarım firma istanbul istanbul web tasarım firmaları istanbuldaki web tasarım firmaları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar