Logo

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul


paylaş
İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul
İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ, önde gelen İstanbul, Ankara ve İzmir merkezli bir dijital ajanstır.
Değerli ve etkili zengin profesyonel web siteleri ve mobil çözümler tasarlıyoruz.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Web Sitesi Tasarım Hedeflerini Belirleme + Tanımlama

Erken planlama ve keşif sürecinin resmi bir süreci boyunca, iş planınızı desteklemek ve gerçek değer üretmek için gerekli akıllı temel unsurları tespit ediyoruz. Benzersiz önceliklerinizin her biri etrafında özel olarak tasarlanmış, yenilikçi, çok katmanlı bir web stratejisi üretmek için sizinle yakın işbirliği yapacağız.

Aşağıdaki hedefleri göz önünde bulundurun:

 • Markanızın ve çevrimiçi mesajlaşmanın modernizasyonu
 • Satışları artırmak ve dönüşümleri sürdürmek
 • Rekabetin zayıf yönlerini tespit etmek
 • Sitenizin kitlenizle nasıl iletişim kurduğunu geliştirme
 • Arama Motorunuzun sıralamasını iyileştirme (SEO)
 • Mobil Cihazlar için Güncelleme
 • Yeni iş liderlerinin kalitesini artırma

Bu hedeflerden herhangi birinin yerine getirilmesi bir süreç ve strateji gerektirir. Sizinle konuşur, elimizden gelen her şeyi öğrenir ve tecrübelerimizi ve yaratıcılığınızı işe koyarız.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Tanımlayın + Kitlenizi tanımlayın

Kitlenizin psikolojisini anlamak, başarılı bir ürün üretmek için kritik bir adımdır.

Genel olarak, ortalama ziyaretçinizin ziyaret ettiği her iki zihinde aynı iki veya üç soruya sahip olacağı güvenli bir varsayımdır. Bu soruları önyargıyla cevaplayan bir arayüz tasarlamak, bir yandan içeriğinizi tüketmekle (diğer bir deyişle tıklamak, satın almak, göndermek için) bir karar vermek arasındaki uyumsuzluğu azaltır.

Bu aynı zamanda insanların psikolojik öncelikleri için de geçerlidir. Ziyaretçileriniz en ucuz seçeneği mi arıyorsunuz? Yoksa güven ve güven üzerine kurulu bir karar mı vermek istiyorlar?

Kullanıcının varsayımlarını ve önceliklerini anlamak, son tasarımın etkililiğini büyük ölçüde belirler.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Marka ve Mesajlaşma Stratejinizi Artırın

Web varlığınız yalnızca web sitenizden daha fazlasıdır. Markanızın yüksekliğini tutması ve kitleye her yönden (web, sosyal, mobil) ilham vermesi gerekiyor.

Marka iyileştirmesinin ortak öğelerinden bazıları şunlardır:

 • Müşterilerinize logo yenileme veya yeniden tasarım yoluyla adınıza ve itibarınıza gurur duyduğunuzu gösterin.
 • Sektörünüzdeki değişen trendleri hesaba katmak için logonuzu ve şirket renklerinizi değiştirin.
 • Etiket çizgisini daha net ve daha unutulmaz olacak şekilde hassaslaştırın.
 • Kendinizi rakibinizden ayırın.
 • Yaptığınız işi beş saniye veya daha kısa sürede açıkça ifade eden bir ana sayfa mesajlaşma stratejisi hazırlayın.

Bu ayrıntılandırmaları, sosyal medya ve Google İş girişiniz gibi web varlığınızın diğer alanlarına genişleterek, insanların inanma eğiliminde olabilecek kapsamlı bir çevrimiçi kimlik oluşturabilirsiniz. Sonuç: daha fazla müşteri.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Rekabet Analizi

Rekabetçi analizi, işinizi en iyi şekilde nasıl konumlandıracağınızı anlamak için önemlidir.

Güçlü yönlerinize odaklanan bir pazarlama stratejisi yaratmak için ürününüzün veya hizmetinizin neye benzediğini değerlendirerek başlıyoruz. Ardından rakiplerinizi, ürünlerini veya hizmetlerini, karlılıklarını, operasyonel boyutlarını, pazarlama taktikleri, güçlü yönlerini ve belki de en önemlileri de zayıf yönlerini listeleyerek analiz ediyoruz.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Başarı Ölçme

Herhangi bir projenin başarısı zaman içinde ölçülür. Artan trafik oranları, artan dönüşümler ve pozitif olarak trendlenen veriler, başarılı bir sonuca doğru sinyal verir. Zayıf noktaları açığa çıkarma, düşürme ve dönüştürme hataları sinyal arıza yapmamalıdır. Bu son derece değerli bilgileri, iyileştirme alanları belirlemek, stratejiyi ayarlamaya rehberlik etmek ve yeni kullanıcı eğilimlerini ve davranışlarını belirlemek için kullanıyoruz.


Web sitesi yaptırmaya karar veren birçok kişinin kafasını kurcalayan bazı sorular vardır. Özel tasarım mı, hazır-şablon site mi kullanılmalı? Web sitesine ne kadar ödemeliyim? Ajansla çalışmak yerine çevreden birini bulup web sitesi yaptırsam olur mu? gibi birçok soru aklınıza gelir. Bu tarz konularda size İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul yapan ajanslardan yardım alabilirsiniz.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul ajansları içinden güvenilir olan ajansı seçmek için bazı faktörlere dikkat etmeniz iyi olacaktır. Birlikte çalışacağınız ajansın kaç yıldır bu işi yaptığını araştırın. Yeni kurulan bir ajansa güvenmek için erken olabilir. İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul web ajansının çalışmalarını incelemek de size fikir verecektir. Ajansın web sayfasına girerek referans sayfasını inceleyerek ajansın çalışmaları konusunda fikir edinebilirsiniz. Ajansın kaç firmayla çalıştığı, hangi sektörler için web hizmeti verdiği gibi birçok soruya referans sayfasından cevap bulabilirsiniz. Ayrıca ajansın kendi web site tasarımı da çok önemli bir faktör. İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul ajans kendi sitesini yapamamışsa, güzel görünmüyorsa sizinkini nasıl yapabilir?

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul araştırmanızda güven veren faktörlerden birisi de ajans sayfasında e-ticaret, web tasarım, SEO paket özellikleri ve fiyatları tek tek verilmişse o ajansın şeffaf ve güvenilir olduğunu gösterir.

Web sitenizin özel tasarım ya da hazır site olması tamamen sizin kararınıza ve bütçenize göre değişir. Tabi ki bütçeniz el veriyorsa özel tasarım web siteleri her açıdan daha mantıklı bir yatırım olacaktır ancak bütçeniz el vermiyorsa hazır sitelerde işinizi görecektir. Deneyimli bir firmaya hazır site yaptırdığınızda yine kurumsal bir görünüme sahip olacağı için müşterilerinize güven verecektir. Ayrıca yönetim paneli olmasına özellikle dikkat edin. Yönetim paneli olmayan web sitelerinde içerik ekleyemez ve güncelleme yapamazsınız. Bu işlemler için her defasında ajansa ya da bir kişiye para ödemeniz gerekir.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İnternet Web Tasarım Danışmanlık İstanbul yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


Etiketler: danışman web tasarımı istanbuk istanbul web tasarım danışmanlık web tasarım danışman istanbul

paylaş

İlgili YazılarYorumlar