Logo

İnşaat Web Tasarım


paylaş
İnşaat Web Tasarım

İnşaat firmaları da diğer sektörler gibi web sitesi konusunda hassas davranmalı. Türkiye inşaat konusunda gelişmekte olan bir ülkedir. Diğer ülkelerden bile İstanbul gibi büyük şehirlerden ev almaya gelen yabancılar olduğunu düşünürsek İnşaat Web Tasarım sitesi sizin Türkiye’ye ve dünyaya açılan kapınız olacak.

Ülkemizde inşaat firmalarının çoğunun İnşaat Web Tasarım web sitesi var ancak genelde göstermelik olarak standart hazır siteler kullanılarak yapılmış siteler tercih ediliyor. İnşaat Web Tasarım siteniz ne kadar iyi tasarlanmışsa ve farklıysa internet kullanıcıları sizi o kadar prestijli ve güvenilir görmekte.

İnşaat firmaları İnşaat Web Tasarım sitelerinde sadece iletişim bilgilerine yer vermemeli. İnşaat Web Tasarım sitenize tasarlanma aşamasında size 7/24 ulaşılabilecek bilgi edinme formu koydurabilirsiniz. Böylece günün her saati İnşaat Web Tasarım sitenize girerek inceleyen insanlar size soru sorabilirler. Siz uyurken bile İnşaat Web Tasarım web siteniz sayesinde müşteri bulup, mesai saatleri içinde de müşterinize geri dönüş yapabilirsiniz. İnşaat Web Tasarım sitelerine ayrıca daha önce bitirdikleri projeleri de ekleyebilirler. İnşaat Web Tasarım sitenize ekleteceğiniz blog bölümüne ise emlak, gayrimenkul, deprem riski vb. gibi konularda bloğunuza özgün yazılar ekleyerek sitenize ziyaretçi çekebiliriz.

İnşaat Web Tasarım sitenizi oluşturmadan önce dikkat edeceğiniz önemli bir konu da alan adınızın inşaat sektörüyle ilgili olmasını sağlamaktır. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için alan adınızın inşaatla ilgili olması gerekir. Logonuzun da daha önce tasarlanması gerekir ki İnşaat Web Tasarım sitenizin İnşaat Web Tasarım çalışmanız yapılırken logonuz ön planda tutularak web siteniz tasarlanabilsin.

Her gün binlerce kişi Google’da sizin İnşaat Web Tasarım web sitenizi arıyor. Google AdWords potansiyel müşterilere ulaşmanız için ideal bir fırsat sunuyor.  İnşaat Web Tasarım sitenizin istediğiniz hedef kitleye istediğiniz miktarda bütçeyle ulaşmanızı Google AdWords yani internet reklamcılığıyla sağlayabilirsiniz. Google AdWordsten önce müşteri sayısı %40’larda olan bir tesisat şirketi Google reklamlarından sonra müşteri sayısını %200 arttırmıştır. Böylece bir mahalle tesisatçılığından tüm İstanbul’a hizmet veren kurumsal bir markaya dönüşmüştür. Siz de Google AdWords veya diğer SEO çalışmalarını kullanabilirsiniz. bunun için teknik destek almanız en doğrusu olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ sizlere profesyonel web tasarım yanında en iyi inşaat CMS sistemini de sunar. 

İnşaat Web Tasarım web tabanlı yazılım inşaat sektörünün görünümünü değiştirdi. Satışları ve verimliliği artırırken maliyetleri düşürür ve ekipleri daha iyi bağlar. Büyük veya küçük inşaat işleri, özellikle yönetim yazılımı söz konusu olduğunda, doğru destek sistemi ile daha kolay yapılabilir. Müteahhitler, ekipler ve yönetim arasındaki açık iletişim ve şeffaf proje yönetimi, tüm işçiler için sorunsuz bir iş akışı ve daha iyi sonuçlar sağlar.

Aşağıda, siz ve ekiplerinizin esnek, doğru ve verimli olmasını sağlayan, İnşaat Web Tasarım web tabanlı yazılımları kullanmanın sekiz avantajı bulunmaktadır.

1. Esneklik

Bir ekibin nerede konuşlandırıldığı önemli değil - ofiste, saha veya yerinde - İnşaat Web Tasarım web tabanlı inşaat yazılımları herkesi her zaman bağlı tutuyor. Genellikle, ihtiyaç duyulan tek şey bir ağ bağlantısı, bir uygulama veya bir web tarayıcısıdır ve aniden dünya çapında bağlandınız demektir.

2. Verimli iletişim

İşletmeler bilgi paylaşımında boşluklar yaşayamazlar. Düzensizlik yüzünden çok fazla para boşa gidebiliyor. Web tabanlı yapım uygulamaları, herkesi aynı sayfada tutarak veri paylaşımını ve basitleştirilmiş iş akışlarını mümkün kılmaktadır.

3. Tutarlı tahmin

İnşaat Web Tasarım Web tabanlı inşaat yazılımları, tahmini doğruluğu artırmanıza ve kazandığınız işin karlılığını artırmanıza yardımcı olabilir . Ayrıntılı kalkış ve teklifler, tarihsel verileri ve tecrübeyi referans alarak, bir projenin kapsamını ve daha fazlasını verimli ve tutarlı bir şekilde hesaplamak işte bir kayıp riskini azaltır. Hızlı, doğru tahminler işinizi büyütmenin hızlı ve etkili bir yolu olabilir.

4. İnşaat Web Tasarım ile Doğru iş maliyeti

İş maliyetlerini ortadan kaldırmak, bir proje devam ederken, tamamlandıktan sonra değil de, fiili maliyetleri bütçelendirilmiş maliyetlerle hızlı bir şekilde karşılaştırmanıza olanak tanır. Bu en güncel bilgilere dayanılarak, yönetim yapım uygulamaları aracılığıyla, ücretli faturalar ve değişim siparişleri de dahil olmak üzere hedefleri, kırmızı bayrakları ve diğer öğeleri hemen görebilirsiniz.

5. Organize iş emri yönetimi

Tüm iş emirleri ve mevcut kaynaklar hakkında kapsamlı bir görüş sahibi olmak, bir projenin veya inşaat şirketinin yapısını değiştirebilir veya kırabilir. Gönderen doğru bir iş emri yazılı bitmiş siparişleri kapanış için, inşaat yönetimi için İnşaat Web Tasarım web tabanlı yazılım ekibinize ve eldeki görevler odaklanmak için daha fazla zaman vererek, resmin dışında engelleri birçok sürer.

6. Ayrıntılı proje takibi ve yönetimi

İnşaat Web Tasarım için bilgilendirilmiş ve başarılı proje yöneticileri, projelerin karlı kalmasını sağlar. Planlama, kontrol etme ve izleme gibi iyi bir bileşim, her şeyin düzgün çalışmasına, sürprizlerle karşılaşılmamasına, ne kadar büyük ya da küçük olursa olsun bir projeye yardımcı olur. Projeleri planlamak ve izlemek için zaman ayırmak maliyeti ve sürenin azaltılmasına yardımcı olacaktır. İşlemleri ve beklentileri ayarlayarak sürecin, zaman çizelgelerinin ve bütçenin sekmelerinde kalabilirsiniz.

7. Kapsamlı ekipman yönetimi

Yer neresi olursa olsun, proje yöneticileri ekipman bilgisine ve iş performansına erişebilir. Yer ve bakım tarihinden tamir masraflarına kadar, inşaat ekipmanı yönetimi, sahip olduğunuz veya kiralanmış filonuzla ilişkili karı en üst düzeye çıkarabilir.

8. Hızlı raporlama

Bilgi ve metrikler parmaklarınızın ucunda, inşaat yazılımını kullanarak raporlar hazırlamak ilerleme, maliyetler, faturalandırma, YG ve daha fazlasını iletmek için kolay bir adımdır. Paydaşlarınız ve ekiplerinizle düzenli olarak bilgi paylaşmanıza ve inşaat işinizin nereye gittiğini ve yol boyunca ölçütlere ve hedeflere nasıl ulaşacağınıza bakmanızı sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnşaat Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: web tasarım inşaat inşaat web tasarım inşaat web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar