Logo

İnşaat Web Sitesi Tasarımı


paylaş
İnşaat Web Sitesi Tasarımı

Birlikte harika bir şeyler oluşturalım. İnşaat Web Sitesi Tasarımı için bizimle hemen iletişime geçin.

Medanis Bilişim AŞ.'de, markaları ve küçük işletmeleri, kalıcı dijital deneyimleri ve müşteri yolculuklarını tasarlamak için şirketlerle ortaklık yapmaktan çok memnunuz. Dijital kimliğinizin gelişimi mi? Yeni müşteri seyahatlerini iyileştirmek veya geliştirmek mi? Mevcut dijital stratejinize yeni düşünceler getirmek mi istiyorsunuz? Belki bir sonraki iş için büyük fikriniz var bunun ötesine geçmenize yardımcı olması için muhteşem bir dijital ajansa ihtiyacınız var? Neden 13 yıldan fazla bir süredir iş yapan ve Ankara, İstanbul ve İzmir'in en iyi dijital ajanslarından biri olarak sürekli olarak listeye girdiğimizi öğrenin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bir markanın temel bileşenleri sadece bir logo, etiket satırı veya renk paleti değildir. Markalaşma, bir şirket alarak ve tamamen benzersiz bir kimlik yaratarak hizmetini veya ürün ve değer teklifini ayırmayı gerektirir. Bu kimlik, rakiplerden farklılaşmanın bir noktasını oluşturan şey olup, müşteri sadakati kazanmak ve fikirlerini ön planda tutmak için markayı değerli bir kaynağa dönüştürür.

Zorlayıcı marka hikayelerine değer veriyoruz ve bunları oluşturmayı ve paylaşmayı seviyoruz. Başlamak için, markanızın misyon ve vizyonunu anlamak için sizinle birlikte çalışırız. Buradan, motivasyonları ve tercihleri ​​üzerine odaklanan mesajlaşmayı etkili bir şekilde uyarlamak için hedef kitlenizi ve değerlerini belirledik. Kendimizi müşterilerimizin her bir markasına vererek onları benzersiz kılan şeyleri anlıyor ve görsel marka kimliği, ses tonusu, hedef medya seçimi ve olay seçimi ve uyuşmazlığın yaratılması nedenleriyle bunu yansıtabiliyoruz.

Şirket içi tasarım ekibimiz, markanızın markalaştırılması, renk paletleri ve benzersiz pazarlama teminatları ile hayata geçirilmesini sağlayacaktır. Dergi ve gazete ilanları, broşürler ve olay tabelaları ile e-posta bültenleri, bilgi grafikleri, sosyal medya görüntüleri, dijital tarih kaydetme, davetiyeler ve daha pek çok şey gibi dijital malzemeler gibi geniş bir basılı ürün yelpazesi geliştiriyoruz.

İyi tasarlanmış bir İnşaat Web Sitesi Tasarımı sitesi veya uygulama, marka kişilik ve mesajlaşma sergileyerek rekabet sizi öne çıkaracaktır. İnşaat Web Sitesi Tasarımı sitenizi veya web / mobil uygulamanızı tasarlarken kullanıcı deneyimi, marka konumlandırma ve etkili özellikler ana odak noktasıdır. Her öge, markanızın hikayesini, vizyonunu ve felsefesini iletmek ve kullanıcılarınızın gezinmesini kolaylaştırmak için bir fırsat olmalıdır.

Sadece özel sektöre değil kamu sektörüne de iş yapan deneyimli bir firmayız.

Sürekli değişen teknoloji ve arama motoru gereksinimleri ile web sitenizi platforma duyarlı olacak şekilde üretmek (yani, tüm ekran boyutlarına ve cihazlarına uyum sağlamak), ziyaretçileri nerede olursanız olun işletmeleriyle etkileşime girmelerini sağlamanın yanı sıra güçlü güvenlik göz önünde bulundurarak zorunludur.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı yapan Medanis Bilişim AŞ., mevcut web sitenizi denetleyecek ve markanıza ve iş hedeflerinize dalmak için bir marka stratejisi tatbikatı yapacaktır. Bu araştırma aşaması tamamlandıktan sonra, site haritaları, tel kafesleri ve açılış sayfası resim içeren özel tasarımlar oluşturuyoruz.  Yaratıcı ekibimiz marka yönergelerinizi yeni web sitenizin görünümüne ve özelliklerine uyacağından emin olurken, geliştiriciler ekibi tasarımların hayata geçirilmesi için kodlamaya özen gösterir. Web sitenizin, müşteri aramalarının en üstünde görünmeye devam etmesini sağlamak için, işletme ve endüstrinizle alakalı en iyi anahtar kelimelerle arama motoru optimizasyonu (SEO) en iyi uygulamalarını uygularız.

Cep telefonu tarafında, kesintisiz ve çekici uygulamaları en yeni tasarımla tasarlamayı hedefliyoruz. Bir e-ticaret işletmeniz varsa, müşterilerinizin verilerini korumak ve kusursuz kullanıcı deneyimi sağlamak için kolay ve güvenli kredi kartı kontrolünü entegre edeceğiz. Son olarak, yeni platformunuzu iOS ve Android kullanıcıları için mobil pazar alanlarına gönderiyoruz ve indirilen dosyalar oluşturmak için görünürlüğünüzü yönetiyoruz. Lanse edildikten sonra, kullanıcı edinme ve saklama yeteneğini artırmak için pazarlama stratejisine devam edebiliriz.İnşaat Web Sitesi Tasarımı konusunda profesyonel bir ekiple çalışmak rakip web sitelerin önüne geçmenizde yardımcı olacaktır.

Web sitenizin tasarımı yapılırken daha kurulum aşamasından bazı SEO kurallarına uyulması gerekir. İnşaat Web Sitesi Tasarımı aşamasında web sitenizin arama motoru optimizasyonu yapılmış olmalı. Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının web sitenizi tarayarak sıralamaya koyması optimizasyon sayesinde gerçekleşir. Optimizasyon çalışmaları sonucunda sıralamaya giren web sitenizi çeşitli SEO çalışmaları kullanarak veya Google AdWords reklam yardımıyla ilk sıraya taşıyabilirsiniz.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı için seçeceğiniz ajansın kaliteli ve güvenilir bir ajans olduğundan emin olmalısınız. Ajansın kaç yıldır bu işi yaptığını, ekibinin kaç kişiden oluştuğunu mutlaka sorgulayın. Ayrıca İnşaat Web Sitesi Tasarımı ajansınız web sitesinde web tasarım paket fiyat ve özelliklerinin ayrıntılı olarak verilip verilmediğine bakın. Fiyat ve özellikleri ayrıntılı veren firmalar güvenilir ve şeffaf çalışıyor diyebiliriz. Bu firmalar size sonradan ekstra bir ücret çıkarmaz ve paketteki tüm özellikleri uygulamak zorundalar. İnşaat Web Sitesi Tasarımı Web ajansınız referans sayfasını incelemek de size fikir verecektir. Ajansın hangi firmalarla çalıştığı, yaptıkları web siteleri sayesinde sizin sitenizin de neye benzeyeceğini az çok tahmin edebilirsiniz.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı konusunda karar vermeniz gereken bir diğer noktada hazır temalı site veya özel tasarım site kullanmak konusunda olacaktır. Eğer bütçeniz ve zamanınız kısıtlıysa İnşaat Web Sitesi Tasarımı WordPress gibi platformlardan hazır alınan temalarla oluşturulan siteleri kullanabilirsiniz. Bu web siteleri satın alınan ek özelliklerle sizin için daha özel hale getirilebilir ve böylece diğer hazır temalı sitelere benzemenizin önüne geçilir. İnşaat Web Sitesi Tasarımı için özel tasarım site isterseniz belli bir bütçeye ve zamana ihtiyacınız olacaktır. Size özel sıfırdan kodlanarak yapılan bu siteler üzerinde istediğiniz zaman istediğiniz değişiklikleri yaptırabilirsiniz. Ayrıca İnşaat Web Sitesi Tasarımı Google gibi arama motorları özel tasarım siteler benzersiz olduğu için ödüllendirir ve ilk sıralara çıkmasını sağlar.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

İnşaat Web Sitesi Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web sitesi tasarım inşaat inşaat web sitesi tasarımı inşaat web sitesi tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar