Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hazır İnşaat Web Sitesi

Hazır İnşaat Web Sitesi

Web siteniz yoksa veya mevcut sitenizden memnun değilseniz yeni bir web sitesi için önünüzde birçok seçenek çıkacaktır. Bunlardan birisi de Hazır İnşaat Web Sitesi çalışmasıdır.

Hazır web sitesi dediğimizde karşınıza iki seçenek çıkar birisi ücretsiz şablonların kullanıldığı web siteleridir. Ücretsiz şablonu indirdiğiniz web siteleri sitenizde reklamlarını yayınlar ve böylece ücreti çıkarmış olur. Bu tarz ucuz web sitelerini kesinlikle önermiyoruz. Ucuz web siteleri firmanızın prestijine zarar verecektir. Ayrıca Google optimizasyonu olmadığı için arama motorlarında bulunamazsınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hazır İnşaat Web Sitesi için ikinci seçiminiz WordPress hazır tema alarak tasarlanan web siteleridir. Bu web sitelerinde temalar hazır olarak alınır ancak üzerinde bazı özelleştirmeler yapılarak web siteniz size özel hala getirilebilir. Google optimizasyonu yapıldığı içinde arama motorlarında görünme sorunu yaşamazsınız. Özel tasarım web sitelerine göre ekonomik olan Hazır İnşaat Web Sitesi kısıtlı bir bütçeniz varsa sizin için en mantık olan yöntemdir. Web sitenizin tasarımında canlı müşteri destek modülü olması sizi rakiplerinizden ayıracaktır. Ayrıca web sitenizin responsive tasarıma göre yapılması hem Google sıralamanızı olumlu etkileyecek hem de müşteri yelpazenizin gelişmesini sağlayacaktır. Responsive tasarım sayesinde web siteniz tablet, her çeşit ekrana sahip akıllı telefon, bilgisayar ve akıllı tv’lerde rahatlıkla açılacaktır. Mobil sitelerde fazladan bir url alarak açılma şartı responsive tasarımda yok. Müşteriniz telefondan sitenize girdiğinde siteniz düzgün açılmazsa ve yazılar düzgün görüntülenmezse kullanıcı hemen web sitenizden çıkacaktır. Google bu durumu olumsuz algılayacak ve Google arama motorunda geri sıralara düşeceksiniz. Bu yüzden her geçen gün yeni model bir akıllı telefonun çıktığını düşündüğümüzde mobil site yerine Hazır İnşaat Web Sitesi için responsive tasarım daha kullanışlı olacaktır.

Hazır İnşaat Web Sitesi daha çok kişiye ulaşması için Google AdWords reklamlarından faydalanabilirsiniz.

İşletmenizi geliştirmenin, satışlarınızı artırmanın ve daha fazla müşteri çekmenin bir yolu var mı? Web sitesi, hedeflerinize ulaşmanın en güçlü araçlarından biridir. Web sitelerimiz karşı konulamaz ve sonuç verir.

Web siteniz, sizinle iletişim kuran ve satın alan nitelikli müşteriler getirmelidir. Medanis Bilişim AŞ web siteleri oluşturulur ve  çevrimiçi pazarlama işiniz için bu tür bir büyüme sağlar.

Hazır İnşaat Web Sitesi Ekibimiz, her disiplindeki uzmanlardan oluşur ve süreçimiz, işinizi getiren şaşırtıcı bir site sağlamak için işletmenizin ihtiyaçlarını, araştırma, deneyim ve ekip çalışmasını birleştirir.

 
 
 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ İŞTE NEDEN:

 
 
  • İlk İşiniz – Hazır İnşaat Web Sitesi siteniz düşünceli bir şekilde hedef kitleniz ve benzersiz amaçlarınız düşünülerek hazırlanmıştır.
  • Herşeyi Yönetiyoruz – Tasarım, içerik yönetim sistemi – hatta içerik. Pürüzsüz lansman, harika bir deneyim ve sonuçlar sağlayan her şeyi yaparız.
  • Arama Motoru Optimize Edilmiş – Bu bizim için ekstra bir satır öğesi değildir. Sürecin bir parçası olarak, başlattığımız her web sitesi, ekibimizin sizin için en iyi sonuçları alması için attığı 50’den fazla adım içermektedir.
  • Dış Kaynak Kullanmama  – Birçok şirket, SWFL’de neredeyse tümü başka bir şirkete veya daha da kötüsü yurtdışına dışarıdan kaynak aktarıyor. Bu, gecikmelere, düşük kalite kontrolüne, kötü müşteri servisine ve hiçbir hesap verebilirliğe yol açar. Ekibimiz %100 işyerinde ve personel içindedir.
 

 

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ İLGİNÇ GERÇEKLER

  1. Tüm fiziksel satın alma kararlarının %90’ından fazlası artık ilk kez çevrimiçi olarak araştırılmaktadır – yani hemen hemen TÜM tüketiciler hizmetlerinizi arıyor veya sizi çevrimiçi araştırıyor . Gördüklerini beğenmezlerse – sizinle iletişime geçmeyeceklerdir!
  2. Ortalama müşterimiz web sitelerinden işlerde büyük bir artış görüyor.
  3. # 1 Yeni İş Kaynağı – Yeni bir web sitesi geliştirdikten ve çevrimiçi pazarlama planlarımızı uygulayan 1 yıl içinde web, müşterilerimiz için yeni işlerin en iyi kaynağı olur.

Müşterileriniz ve müşterileriniz şu anda sunmanız gereken şeyleri aramak için çevrimiçi durumdalar; önlerine koyun ve bunları müşterinize dönüştüren mükemmel bir web sitesi ile etkileyin. Şimdi işinizi çevrimiçi büyütme sürecini başlatmak için Bize ulaşın . 

 
 

YARATICI

 
 
 

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ KULLANICI ARAYÜZÜ

Kullanıcıların bir web sitesinde ne aradığını biliyoruz. Ziyaretçilerinize doyurucu bir kullanıcı deneyimi yaşatacak bir tasarım sunmak için bize bırakın.

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ TASARIMI

Titiz tasarımcı ekibimiz, şirketinizin güzel ve işlevsel bir temsilini sunma becerisi ve yaratıcılığına sahiptir.

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ İÇERİK / İÇERİK YAZMA

Yazarlarımız, şirketinizin markasıyla uyumlu ve sonuç üreten içerik ve ek web sitesi kopyası oluşturabilir.

 
 
 
 
 

GELIŞME

 
 
 

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ CMS (İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ)

Bir CMS, sitenizi korumanıza, müşterilerinize daha hızlı bilgi vermenize ve web sitenizin ve işletmenizin genel pazarlanabilirliğini artırmanıza yardımcı olacaktır. İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) platformlarına gelince, bir boyut herkese uymuyor. Medanis Bilişim AŞ, kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarınız için doğru CMS çözümünü bulmak için sayısız seçeneği seçmenize yardımcı olabilir.

HAZIR İNŞAAT WEB SİTESİ E-TİCARET

İşiniz için e-Ticaret yapın! E-Ticaret ve alışveriş sepeti uygulamalarını geliştirmede Medanis’in uzmanlığı, müşterilerin geri gelmesini sağlayacak uygun, güvenli ve sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlar.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir