Logo

Emlak Web Tasarım


paylaş
Emlak Web Tasarım

Emlak sektörünün ülkemizde ne kadar yaygın olduğu su götürmez bir gerçek. Emlak firmaları genelde kiralık ev ilanlarını ortak yayınlayan sahibinden.com, milliyetemlak.com gibi sitelere ilanlarını koyarak internete dahil oluyor. Ancak zamanla bu sitelerde sıkıntı yaşandığı gözleniyor ilanınız yüzlerce ilanın arasında kaybolabiliyor, aynı ilandan onlarca olabiliyor, her ilan için ücret ödemeniz gerekebiliyor ve diğer emlakçılardan pek bir farkınız olmuyor. Emlak Web Tasarım siteleri işletmenize çok şey katacaktır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.


Genel emlak sitelerini kullanmaya devam edebilirsiniz ancak günümüzde Emlak web  sitesi tasarımı olmayan firmalara pek güven duyulmuyor. Emlak Web Tasarım web siteleri firmaların prestiji olarak kabul ediliyor. Emlak Web Tasarımı olması sahibinden.com gibi sitelere bakarak aradıklarını bulamayan, bu sitelere bakmaktan bıkmış müşterilerin sizin Emlak Web Tasarım web sitenize ulaşmasını sağlayacaktır. Birçok insan Google arama motoruna girerek İzmir kiralık ev, Karşıyaka satılık ev gibi kelimeleri yazarak ev aramaktadır. Genel emlak sitelerine girmelerinin yanı sıra direkt Google arama motorundan da arama yapmaktadırlar.

Emlak Web Tasarım web sitenizin tasarımı yapılırken Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarıyla aynı dilden konuşacak türden tasarlanmalı ve Emlak Web Tasarım web sitesi tasarlanıp yayına alındıktan sonra Google arama motoru sayfasındaki yeri takip edilmelidir. Web sitenizin üst sıralarda çıkması için güncel olarak yeni ilanlar ve özgün yazılar girmelisiniz. Buna SEO çalışması denir. Arama motoru optimizasyonu hem önemli hem de diğer reklam maliyetleriyle kıyaslandığında çok uygundur. Televizyona çok para harcayarak reklam verebilirsiniz ancak internete vereceğiniz reklam direkt ilgili müşteriye ulaşacağı için az para ödeyerek potansiyel müşterilerinize ulaşmayı sağlayacaktır.

Emlak Web Tasarım web sitesi olacağınız için Emlak Web Tasarım web sitenize eklediğiniz ilanların açıklamalarını kendiniz yazın. Her ilana farklı, özgün açıklamalar yazın.  Uzun veya mükemmel olmasına gerek yok. Yeter ki özgün olsun, diğer emlak sitelerinden ayrılarak Google arama motorunda gittikçe üst sıralarda çıkacaksınız. Bu sayede web sitenize giren insan sayısı zamanla katlanarak artacaktır.

Bir şirketin veya bir organizasyonun Emlak web  sitesi tasarımı yaptırıp yaptırmama konusunda karar vermesi gerekir.

En iyi seçeneğin ne olduğunu bulmanıza yardımcı olmak için, tamamen özelleştirilmiş bir web sitesi oluşturup oluşturmamamız veya şablon tabanlı bir Emlak site tasarımı ile geçici çözüm mü bulmanız konusunda karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken beş temel faktörü özetleyeceğiz.

Emlak Web Tasarım

Açık marka kimliğini sunan ve gezinmesi kolay, kullanıcı odaklı, sezgisel web siteleri oluşturmaya kararlıyız.

Kullanıcı araştırması, eskiz ve tel çerçevelendirme süreçleri, hedef kitleleri ve web sitelerinde gezinirken neler başarmaya çalıştığını öğrenmemize yardımcı olur. Sonuçta, yararlı bir kullanıcı deneyimi sunan bir Emlak Web Tasarım var.

TASARIM HİZMETLERİ

 • Görsel tasarım
 • Duyarlı tasarım
 • Kullanıcı arabirimi tasarımı
 • Kullanıcı deneyimi tasarımı
 • Wireframes
 • Site yapısı tasarımı
 • Grafik dizayn

EMLAK WEB TASARIM GELİŞTİRME

Her boyutta ve karmaşıklıktaki web siteleri için standartlara uyumlu çalışma ve özel entegrasyon sağlamaktayız. Kurum içi PHP geliştiricilerimiz, bir siteyi oluşturmada kullanılan ve temel olarak son derece iyi performans gösteren Emlak Web Tasarım geliştiren web siteleri ve her ortamda söz dizimsel olarak geçerli olan web siteleri olan HTML ve CSS konusunda geniş bilgiye sahiptir. Bu nitelikler herhangi bir web sitesinin belkemiğidir.

EMLAK WEB TASARIM GELİŞTİRME HİZMETLERİ

 • Ön uç gelişimi
 • Alışveriş sepeti entegrasyonu
 • Arka uç geliştirme
 • Üçüncü Taraf uzantıları / API'lar
 • Kalite güvence testi
 • Özel kodlama
 • Performans optimizasyonu
 • Kod inceleme + denetim


EMLAK WEB TASARIM CMS GELİŞİMİ

Blogunuzun sitesine güç sağlamak için kullanılabilecek güçlü bir açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemidir ve tüm kurumsal düzeyde ihtiyaçlar için kullanılabilir.

Emlak Web Tasarım Blog, kullanıcı yönetimi ve kullanıcı erişim kontrolü gibi gelişmiş özelliklerin yanı sıra SEO araçlarını da içeren çok yönlü bir platformdur. Bunun yanında, kullanımı kolaydır ve fonksiyonlarını topluluk portallarından ileri düzeydeki e-ticaret çözümlerine kadar uzatabilen çeşitli bileşenler bulunmaktadır.

CMS HIZMETLERI

 • Web sitesi entegrasyonu
 • Özelleştirme
 •  E-ticaret çözümleri
 • Özel tasarım uygulaması
 • Performans ve güvenlik güncellemeleri
 • Bileşen geliştirme
 • Modül geliştirme
 • Tak-çalıştır geliştirme

EMLAK WEB SİTESİ ARAMA MOTORU PAZARLAMASI

SEM hizmet sürecimiz danışmanlık, anahtar kelime araştırması, metin yazarlığı, web sitesi yapısı ve kod ayarlamaları, bağlantı kurma, arama motorlarına gönderim, sonuçları izleme ve raporlamayı içerir.

Emlak Web Tasarım çalışmanızı yüksek standartlı SEO ilkelerine bağlıyız ve kullanıcılar için optimize ediyoruz.

EMLAK SİTESİ SEM HİZMETLERİ

 • Arama motoru optimizasyonu
 • Dönüşüm oranı optimizasyonu
 • Tıklama başına ödeme (PPC) kurulumu
 • PPC yönetimi
 • Sosyal medya yönetimi
 • E-posta pazarlama

EMLAK WEB TASARIM SİTESİ DESTEĞİ VE BAKIMI

Bir web sitesi açma, ilişkimizin başlangıcıdır. İzleme, ayarlama ve yükseltme çevrimiçi işte başarının yoludur.

Destek ekibimiz, her proje için karmaşıklık ve amaca dayalı özel bir bakım planı sunar.

DESTEK HİZMETLERİ

 • Yazılım güncellemeleri
 • Ek özellikler
 • geliştirmeleri
 • Kesme / düzeltme teknik desteği
 • İzleme / analiz


FAKTÖR # 1: BÜTÇE

Bütçeniz azsa, şablon tabanlı Emlak web sitesi muhtemelen en iyi çözümdür. Şablon tabanlı Emlak Web Tasarım siteleri, tasarım açısından çok fazla zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur, çünkü görsel yön ve mimari zaten düzenlenmiştir.

Bununla birlikte, önceden tasarlanmış bir şablonun özelleştirilmesinde kısıtlamalar olduğunu unutmayın. Belli bir noktadan sonra, bir şablonun aşırı özelleştirilmesinden kaynaklanan ek gelişme, kolayca özel bir Emlak Web Tasarımı sitesinin kendisinden daha fazla maliyete neden olabilir.

Özet: Sınırlı bir bütçeniz varsa, tek seçeneğiniz şablon bir web sitesi ile gitmek olabilir. Şunu unutmayın! Profesyonel bir ajansla çalışarak kaliteli ve profesyonel şablon web sitelerine sahip olabilirsiniz. Şablon web siteleri de kendi içerisinde kalite farklarına sahiptir. Medanis Bilişim AŞ uygun fiyata kaliteli ve profesyonel web siteleri yaparak işinizi büyütmenize yardım eder.

FAKTÖR # 2: MARKA

Bir marka oluşturmanız, en önemli önceliklerinizden biriyse, özel bir Emlak Web Tasarım sitesi işletmenize en uygun olacaktır. Bunun nedeni, markalaşma, duygusal bir bağ oluşturmanın ve potansiyel müşterilerinizle ve müşterilerinizle olan güveniyle ilgilidir. Bu bağlantıları, ilk önce hedef kitlenizin ihtiyaçları ve ağrıları için oluşturamazsınız.

Özel bir Emlak web sitesi tasarımı sitesi ile, boş bir şeritle başlarsınız: tasarım kısıtlamaları yok, içerik sınırlamaları yok ve önerilen bir özelliğin önceden oluşturulmuş şablon koduyla çalışıp çalışmayacağından endişe etmeyin. Bu, potansiyel müşterilerinizle sizden satın almalarını sağlamak için nasıl güven inşa edebileceğinizi planlamak ve strateji belirlemek için daha fazla zamana izin verir.

Özet: Marka olmak ana hedeflerinizden biriyse, özel bir web sitesi ile gidin.

FAKTÖR 3: KULLANICI DENEYİMİ

Kullanıcılarınızın Emlak site tasarımı sitenizdeki deneyimini optimize etmeye odaklanmak istiyorsanız, özel bir web tasarımı en iyi bahsidir. Web sitenizin ziyaretçileri masaüstlerinden, tabletlerden, telefonlardan ve dizüstü bilgisayarlardan geleceğinden, sitenizi çeşitli cihazlarda kullanımı kolay hale getirmeye odaklanmanız gerekir. Kötü bir kullanıcı deneyimi, kötü bir ilk izlenim anlamına gelebilir ve hepimiz, bu hakkı elde etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Sıfırdan başlamak, tasarımınızı ve işletme hedeflerinizi uyması için kullanıcı deneyiminizi hazırlama olanağı verir. Örneğin, asıl amacınız  kullanıcılara bir fiyat teklifi göndermek için bir teklif göndermeyi amaçlıyorsa, web tasarım şirketinizle birlikte çalışarak bunları ana sayfanızdan teklif sayfanıza bilerek yönlendiren bir sayfa sayfa yolu oluşturabilirsiniz. Bu yolun her dokunma noktasında, bir sayfadan diğerine stratejik olarak yönlendirmek için tasarımı ve iletiyi optimize edebilirsiniz.

Özet: Mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi için özel bir web sitesini kullanın.

FAKTÖR # 4: ZAMAN ÇİZELGESİ

Bir zaman cezası çekiyorsanız ve iki aydan daha kısa sürede bir şeye ihtiyacınız varsa , o zaman bir şablon sitesi gitmek için tek yoldur. Özel Emlak Web Tasarım siteleri, çok fazla işbirliği ve geliştirme planlaması gerektirir. Özel bir web tasarımı ile paydaş görüşmeleri, sanayi araştırmaları ve web sitenizin mimarisi, hepsinin tasarım aşamasına geçmeden önce sağlamlaştırılması gerekir. Bu üç şeyin tek başına aylarca sürebileceği söylenebilir.

Bununla birlikte, şablon tabanlı bir siteyle, doğrudan tasarıma atlama becerisine sahip olursunuz. Buradan, yalnızca içeriğinizi geliştirmeniz, web sitenizin görünümünü özelleştirmeniz ve kodu performans için optimize etmeniz gerekecek.

Özet: Kısıtlı bir zaman çizginiz varsa, bir şablon web sitesine gitmeniz gerekecektir.

FAKTÖR # 5: UZUN VADELİ ÖLÇEKLENEBİLİRLİK

Emlak sitenize sürekli olarak özellikler ve işlevler eklemek istiyorsanız, şablon tabanlı bir web sitesi işleri zorlaştırabilir.

Şablon tabanlı Emlak Web Tasarım sitelerinin tamamı, tek bir boyutta tüm çözümlere uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle şablon web siteleri her zaman bir ton ekstra özellik ile gelir  . Daha fazla özellik, web sitenizin işlevselliğini genişletmeye çalışırken, çakışmaları kodlama ihtimalini artırarak endişelenmeniz gereken daha fazla kod olduğu anlamına geliyor.

Bir sürü bekleme özelliğine sahip şablon tabanlı bir web sitesiyle gitmek de potansiyel olarak daha yavaş yükleme süreleri anlamına gelir. Trafik internet siteniz azsa, bunun etkileri önemsizdir. Bununla birlikte, aylık bazda binlerce ziyaretçi çekmeyi planlıyorsanız, performans açığı çok fark edilecek. Bu nedenle, büyük bir kitleye ölçeklenebilirlik hedefinizse, kesinlikle özel bir web sitesi ile gitmek istersiniz.

Son olarak, bir takım üçüncü taraf yazılımlarını entegre edeceğinizi zaten biliyorsanız, sıfırdan özel bir Emlak sitesi oluşturmanız, geliştiricilere gelecekteki eklentilerle uyumluluk öncelik verme şansını verir.

Özet: Web sitenizi ayda binlerce ziyaretçiyi işlemek üzere büyütmeyi planlıyorsanız veya üçüncü parti yazılımları entegre etmeyi planlıyorsanız, özel bir web sitesini kullanın.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Emlak Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Emlak Web Tasarım çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: emlak web tasarımı web tasarım emlak emlak web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar