Logo

E-ticaret Paket Fiyatları


paylaş
E-ticaret Paket Fiyatları

E-ticaret Paket Fiyatları firmadan firmaya farklılık göstermektedir. E-ticaret Paket Fiyatları incelenirken paket içinde bulunan özelliklere dikkat etmek gerekir. Her paketin hitap ettiği bir bütçe ve amaç vardır.

Web sitenizin kurulum amacına göre E-ticaret Paket Fiyatları araştırabilir veya özel tasarım web site isteyebilirsiniz. Bağlantıya tıklayarak E-ticaret Paket Fiyatları 'mız hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

E-ticaret Paket Fiyatları için araştırma yapmadan önce özel tasarım web sitenin size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Özel tasarım web siteleri sadece size özel tasarlanan sitelerdir. Özel tasarım sitelerde kontrol, performans ve özelleştirmeye açıktır. Markanızı tüm ülkeye hatta dünyaya duyurmak istiyorsanız, şablon sitelerin sizi kısıtlamasını istemiyorsanız, E-ticaret, lead databasing, müşteri portalı, vb gelişmiş işlevsellik istiyorsanız  özel tasarım site yaptırabilirsiniz.

Özel web tasarım siteleri size uygunsa buna göre bir paket seçersiniz. Eğer özel tasarıma ihtiyacınız yoksa şablon site kullanılan paketlerden birini kullanabilirsiniz.  Seçtiğini pakete göre Wordpress, Joomla veya Drupal gibi E-ticaret Hazır Site teknikleriyle siteniz yapılabilir. Bu tarz sitelerde düzenli güncellemeler yapılmalı ve bazı kodları satın alınır. Uzmanlık gerektiren sitelerdir diyebiliriz. Ancak zaten paketle birlikte alacağınız için fazladan para ödemenize gerek kalmaz.  Bütçeniz sınırlıysa, zamanınız kısıtlıysa hemen bir web sitesine ihtiyacınız varsa, bazı kısıtlamaların olması sizi çok etkilemeyecekse hazır site içeren paketleri seçebilirsiniz. E-ticaret Paket Fiyatları için bu özelliklere dikkat edin:

 • E-ticaret Paket Fiyatları ayrıca E-Posta Hesabı,
 • Ürün / Kategori / Marka Yönetimi,
 • Otomatik Aktif Sanal POS, Ticket & Telefon ile Teknik Destek,
 • Hazır Tema Tasarımları,
 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO),
 • Havale / Kapıda Ödeme Sistemi,
 • Toplu Mail Gönderimi,
 • Blog / İçerik Yönetimi,
 • Detaylı Kargo Yönetimi,
 • İstatistik ve Raporlama,
 • Sosyal Medya Pazarlama,
 • RSS Desteği,
 • Banner Slide Yönetimi,
 • Bayi (B2B) Altyapısı,
 • Mobil Ödeme,
 • SSL Güvenlik Sertifikası,
 • Kredi Kartı Modülü,
 • Hediye Çeki / Puan Sistemi,
 • Fiyat Karşılaştırma Siteleri
  XML Entegrasyonları (Opsiyonel),
 • Facebook Store,
 • Google Rich Snippets,
 • Ürün Karşılaştırma Modülü
 • Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri,
 • Davet Sistemi,
 • Online Fatura Modülü,
 • Alışverişsiz Tahsilat Modülü,
 • XML Tedarikçi Modülü,
 • Excel Ürün Aktarım Robotu,
 • Promosyon Modülü,
 • SEO Etiket Sistemi,
 • Mobil E-Ticaret Sitesi,
 • Kurulum / Lisans Bedeli (İlk Yıl),
 • İndirimli Paket Fiyatları gibi özelliklerin olup olmamasına göre farklılık gösterir. E-ticaret Paket Fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.
BE-ticaret Paket Fiyatları ile bir e-ticaret platformu seçmek, işletmeniz için vereceğiniz en temel ve önemli kararlardan biridir. Seçenekler çok fazla ama gerçekten önemli olan ne? İşte hayati tercihinizi yaparken göz önüne almanız gereken özellikler:

 

E-ticaret Paket Fiyatları: İşinizle Birlikte Platform da Büyümeli

Elbette bugün sizin için en uygun platformu seçmek istiyorsunuz, bu da kararınızın önemli bir parçası.

Ancak, bu sizin büyüme arzunuza karşı nasıl bir denge oluşturuyor İşletmeyi belirli bir süre ileriye doğru götürmeyi ciddiye alıyorsanız, işletmenizle birlikte büyüyebilecek ve karşılaşacağınız artmakta olan zorlukları yerine getiren bir platform seçmek hayati önem taşıyor.

Hepimiz daha fazla trafik ve müşteriler için daha fazla satışa yönelmesini istiyoruz. Ancak mağazanıza ekstra talepler de verirler eğer donanım yetersizse, bu, yavaş hızlara ve yanıt vermemeye yol açabilir; bu da, müşterilerinizi vazgeçirmek ve başka yerlere göndermek için kesin bir yangın yoludur.

Bu nedenle, ölçeklenebilirliğin seçtiğiniz platformun kilit bileşeni olmasını sağlayarak işletmenizin geleceğini garanti altına almak hayati önem taşır. E-ticaret Paket Fiyatları araştırırken platformunuzun işiniz büyüdüğünde de sizi desteklediğinden emin olmalısınız.

E-ticaret Paket Fiyatları : Ödeyebiliyor musunuz?

Bütçe, her iş kararında büyük bir düşünce ve bir E-ticaret platformunda karar vermek de bir istisna değildir.

Çok çeşitli platformlar mevcuttur (her biri kendi özellikleri ve faydaları ile) bu hassas bir dengeleme eylemidir. Ellerinizi çekebileceğiniz kadar çok sayıda harika özellik istersiniz - ancak bu çan ve ıslık, alt çizginizi ne kadar etkiliyor? Kesinlikle marjınıza yemek için gereksiz işlevsellik istemezsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri belirlemek için zaman ayırın ve en iyi fiyat için alışveriş yapın.

Burada göz önünde bulundurulması gereken bir diğer husus, bazı platformların , karlılığınızı daha da azaltabilecek işlem ücretlerini tahsil etmeleri. Mümkünse bunu kaçının!

E-ticaret Paket Fiyatları :Güzel gösterebilir misiniz?

Harika bir mağaza harika işlevsellik gerektirmez, aynı zamanda harika görünmesi gerekir. Güzel bir tasarım, harika bir ilk izlenim bırakır ve bilinçsizce güvenilirlik ve profesyonellik mesajı iletebilir. Mağazanızın diğer markanızla tutarlı olması önemlidir ve benzersiz bir şekilde görünüyor. E-ticaret Paket Fiyatları araştırmasında hem kullanışlılık hem görünüşe dikkat etmelisiniz.

Tabii ki, tasarım zor olabilir  eğer şirket içi gerekli becerilere sahip değilseniz, bunu genellikle dış kaynaklı olarak yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sorunun üstesinden gelmenin iyi bir yolu bir şablon kullanmaktır. Şablonlar, kendi markanızın unsurlarını eklerken, mağazanızın geneline yayılarak önceden oluşturulmuş site tasarımlarıdır. Bu size, profesyonel veya güzel bir tasarım sunar - kendiniz inşa etmenin zor işi ya da masrafı olmadan ya da bir uzman işe almak zorunda kalmadan. Hangi platformda kullanılacağına karar verirken, daha ileri gitmeden önce şablonlarına göz atın.

E-ticaret Paket Fiyatları :Son kullanıcı için neye benziyor?

Açıkçası, E-ticaret Paket Fiyatları kararınızdaki en önemli faktörlerden biri budur. E-ticaret giderek daha rekabetçi bir alana sahiptir ve modern müşteriler, çevrimiçi alışveriş yaparken kesintisiz, basit bir deneyim beklemektedir. Mağazanız satın alma işlemlerini tamamlamak için kasnaklardan atlamalarını gerektiriyorsa, olasılıklar bir kuruş harcamadan tepelere doğru ilerleyeceklerdir. Platformumuz, kullanıcıların ödeme işlemini tek bir sayfaya sıkıştırmasına ve hatta müşterilerin satın alma işlemlerini tamamlamadan önce bir hesap oluşturmasına gerek kalmamasına olanak tanıyan konuk denetlemelerine olanak tanır.

Dükkanınızı kullanacak müşterileriniz müşterilerinizdir, bu nedenle deneyimlerinin en üst düzeyde olduğundan emin olun!

E-ticaret Paket Fiyatları :ihtiyacınız olan araçları ve özellikleri size veriyor mu?

Konunun etrafında dolaşmaya gerek yok: çevrimiçi satış zor bir iş olabilir ve başarılı olmanıza yardımcı olmak için güçlü araçlara ihtiyacınız var. Seçtiğiniz platformun sizi başarıya götürecek işlevlere sahip olduğundan emin olun. Dönüştürmeye yardımcı olmak için yalnızca özelliklere, örneğin önerilen ürünler, davranışsal indirimler ve daha fazlası gibi şeylere ihtiyaç duymakla kalmıyor, aynı zamanda bir arka uç yönetim perspektifi ile kullanım kolaylığınız gerekiyor. Genellikle tek yolu için biliyorum sen bir test sürüşü için almaktır için doğru bir platform buysa. Bu nedenle, tüm müşterilerimize ücretsiz 14 günlük bir deneme sunmaktan, hiçbir yükümlülüğe ve kredi kartı ayrıntılarına gerek duymaktan çok memnunuz.

E-ticaret Paket Fiyatları ile ihtiyacınız olan desteği alıyor musunuz?

İster bir e-ticaret uzmanı veya bir acemi kullanıcısınız, muhtemelen bir noktada yardıma ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, bir platform üzerinde karar vermeden önce sunulan destek seçeneklerine göz atmanız her zaman yararlıdır. İdeal olarak, destek forumları, çevrimiçi dokümantasyon, canlı sohbet ve gerçek destek biletleri gibi farklı ortamlar aracılığıyla destek arayabilmeniz gerekir.

E-ticaret Paket Fiyatları güvende mi?

Güvenlik, e-ticaret'te büyük bir sorun olduğunu söylemeye gerek yok. Bu sizin için önemli olan müşteriler ve onun için önemlidir sizin mağaza ve kolları hassas veri, her zaman güvenli tutulmasını.

Seçtiğiniz platformun daha ileri gitmeden önce güvenlik kimlik bilgilerini kontrol edin - hangisini seçerseniz seçin, kesinlikle TKÖ (tıklama başına ödeme) uyumlu olduğundan emin olmanız gerekir. Bu, kredi kartı bilgilerini işleme veya aktarma yapan şirketlerin güvenli bir ortam sağlamalarını sağlayan bir dizi şarttır. Burada sizin durumunuzu eksiksiz yerine getirdiğinizden emin olarak, sizin ve müşterileriniz için büyük sıkıntılardan kaçınabilirsiniz!

E-ticaret Paket Fiyatları için nasıl yardımcı olabiliriz?

Medanis Bilişim AŞ'de, bugüne kadar birçok farklı sektöre ait yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz. Hepimiz size başarılı bir çevrimiçi mağaza kurmak, yönetmek ve pazarlamak için araçlar sunmakla yetindik. Peki neden bizimle iletişime geçmiyorsun ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda konuşabiliriz!

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

E-ticaret Paket Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 
 
Etiketler: e-ticaret paket fiyatları e-ticaret fiyatları e-ticaret fiyatı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar